Domy, rodinné domy na prodej Jihomoravský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 32
Hnízdo, prodej RD3+1, před rekonstrukcí, zahrada  584m² - rodinný dům

Hnízdo, prodej RD3+1, před rekonstrukcí, zahrada 584m² - rodinný dům

Vrbovec

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 o přibližné celkové ploše pozemku 584 m2 v osadě Hnízdě - část obce Vrbovec, okr. Znojmo. Přízemní dům se sedlovou střechou je před rekonstrukci, cihlový, řadový (polovina dvojdomku). Dům je před rekonstrukcí. Ohřev vody je řešen elektrickým bojlerem, nemovitost připojena na sítě - elektřina, voda. Plyn není zavedený, Odpad řešen septikem. Je zde možnost vjezdu na dvůr. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Hnízdo je osada, část obce Vrbovec v okrese Znojmo. Nachází se asi 3 km na jihovýchod od Vrbovce. Je zde evidováno cca56 adres. Trvale zde žije 138 obyvatel. Koupi nemovitosti lze financovat hypotéčním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme. Zda je tato nemovitost vhodná právě pro Vás a Vaše plány nejlépe posoudíte při osobní prohlídce. Proto neváhejte a tuto prohlídku prodávané nemovitosti si domluvte s realitním makléřem.

1 650 000 Kč

Stav: Před rekonstrukcí Balkon

před 2 dny 9
Lančov, prodej RD  4+1, 1722m² - rodinný dům

Lančov, prodej RD 4+1, 1722m² - rodinný dům

Lančov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Lančov, nedaleko Vranovské přehrady. Rodinný dům o dispozici 4+1 je postaven ze smíšeného zdiva (kámen a cihla). Je vybaven ústředním topením na pevná paliva. Odpady jsou svedeny do jímky cca 6m3. V příštím roce se chystá výstavba kanalizace v obci. Voda je do nemovitosti vyvedena z vlastní studny, popř. je možno využít připojení obecní vody. Nemovitost je určena ke kompletní rekonstrukci. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Obec Lančov se nachází v okrese Znojmo v Jihomoravském kraji. Žije zde cca 223 obyvatel. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 300 000 Kč

Stav: Před rekonstrukcí Balkon

před 2 dny 4
Znojmo, RD s bytovými jednotkami , 447m2, v historickém centru města –   rodinný dům

Znojmo, RD s bytovými jednotkami , 447m2, v historickém centru města – rodinný dům

Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji atraktivní nemovitosti s exkluzivním výhledem na údolí řeky Dyje. Jedná se o rozsáhlý objekt na prestižním místě ve Znojmě s celkovou plochou pozemku 447 m2 o zastavěné ploše 364 m2. Jedná se o 3podlažní budovu , kde v každém podlaží se nalézají vždy 2 samostatné apartmány 1+kk až 3+kk s vlastním topením , koupelnou a toaletou. Ve sklepení domu je prostorná sauna s ochlazovacím jezírkem. V objektu je garáž na 2 vozidla a parkování pro další 4 vozidla. V zadní části domu je prostorná terasa s úchvatným výhledem na údolí řeky Dyje. Nemovitost je možné využívat jak k trvalému bydlení tak i s možností dlouhodobých pronájmů jednotlivých apartmánů, popř. k pronájmu přes Airnb, Booking apod. Více na coloseumreality.cz/jan-linda. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

26 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 dny 10
Hodonín, novostavby 3+kk, 384-459 m².

Hodonín, novostavby 3+kk, 384-459 m².

Hodonín

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji již jen 3 z 8 nabízených novostaveb o velikosti 3+kk a přibližné užitné ploše 100 m2 v Hodoníně. Jedná se o samostatně stojící domy se sedlovou střechou, s plastovými okny v různé fázi výstavby. Dům lze koupit buď jako hrubou stavbu včetně střechy, plastových oken, dveří, vnitřních příček, nebo hotový s vnitřním vybavením dle přání klienta (jiná cena). Vytápění domů je řešeno podlahovým topením. Každý dům má vlastní vrt a vlastní jímku o velikosti 6 m3. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Průkaz energetické náročnosti budovy byl dodán, třída C - úsporná. Jedná se o lokalitu na okraji Hodonína (směr Rohatec), krásné místo, blízko k přírodě, vhodné k odpočinku. Jde o mimořádnou nabídku, kterou jinde v Hodoníně nenajdete. Na foto v galerii je vzorový před dokončením. Hodonín je město ve stejnojmenném okrese v Jihomoravském kraji. Hodonín leží na řece Moravě 60 km jihovýchodně od Brna při hranici Moravy se Slovenskem. Hodonín má veškerou občanskou vybavenost, rozlohu 63,05 km² a žije zde přibližně 25 tisíc obyvatel. Při osobní prohlídce bezesporu oceníte kvality i polohu tohoto výjimečného místa. Koupi nemovitosti lze financovat hypotéčním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

3 000 000 Kč

Stav: Novostavba Balkon

před 2 dny 10
Novostavba RD 5+kk, velká zahrada, krásné místo s dojezdem do Brna

Novostavba RD 5+kk, velká zahrada, krásné místo s dojezdem do Brna

Babice nad Svitavou

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej rodinného domu o velikosti 5+kk, s dokončením na klíč v listopadu 2022. 1.NP obývací pokoj s jídelním a kuchyňským koutem 33m2, pracovna 9,5m2, zádveří se schodištěm 12m2, koupelna se sprchovým koutem a WC. 2.NP Ložnice 17, 13 a 11m2, koupelna s vanou, sprchovým koutem a WC. Vytápění je plánováno tepelným čerpadlem. Obec má vodovod, kanalizaci, plyn v obci není. Dokončení bude na klíč včetně zařizovacích předmětů mimo kuchyňskou linku. Občanská vybavenost: obchod, škola, mateřská školka, restaurace. Spojení je pravidelné s Brnem formou IDS. Dojezd autem z Králova Pole je do 20ti minut. Pozemek o velikosti 961m2 je na okraji nového satelitu asi 13 km od Brna, je koncový, takže nabízí klidné bydlení a soukromí. Pro více informací volejte makléře.

12 000 000 Kč

Stav: Novostavba Balkon

před 2 dny 10
Křenovice u Slavkova u Brna, RD 4+kk, 72m, pozemek 128 m2 , k rekonstrukci - rodinný dům

Křenovice u Slavkova u Brna, RD 4+kk, 72m, pozemek 128 m2 , k rekonstrukci - rodinný dům

Křenovice

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme k prodeji řadový RD v Křenovicích, okr. Vyškov. Dům je určený ke kompletní rekonstrukci, realizaci bydlení dle vlastních představ. Dům nabízí bezbariérové, nízkopodlažní bydlení s využitím 4 + kk, navíc prozatím nevyužitý půdní prostor. Zastavěná plocha 128m2 včetně malého dvorku, bez zahrady. Parkování je možné před domem. Poloha nabízí jak výborné spojení do měst Brno, Slavkov u Brna, Vyškov, s dostupným příjezdem ze všech stran. Vybudované připojení k domu - elektrika, kanalizace, vodovod. Nyní přípojky nevyužité, nefunkční. Křenovice jsou obec nacházející se jihozápadně od okresního města Vyškova, 4 km stejným směrem od města Slavkova u Brna a 17 km jihovýchodně od Brna. Nabízí veškerou občanskou, kulturní, sportovní vybavenost. V Křenovicích se kříží dvě železniční tratě, elektrifikovaná Brno–Přerov Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, proto uvádíme třídu G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

0 Kč

Stav: Před rekonstrukcí Balkon

před 2 dny 10
Šanov, prodej RD 5+1, po rekonstrukci, 319m² - rodinný dům

Šanov, prodej RD 5+1, po rekonstrukci, 319m² - rodinný dům

Šanov

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 5+1 o přibližné celkové ploše pozemku 319 m2 v Šanově okr. Znojmo. Koncový přízemní řadový rodinný dům se sedlovou střechou, aktuálně se dokončuje rekonstrukce, která bude hotová do 30.4.2022. Vytápění domu je řešeno lokálně elektřinou, ohřev vody je řešen elektrickým bojlerem. Pod domem je menší sklep pro uskladnění např. zeleniny. Dům bude po celkové rekonstrukci, nová elektřina, voda, odpady, plynová přípojka před domem, nová střecha, plastová okna - trojskla. V celém domě bude podlahové topení + možnost přitápění 4 klimatizačními jednotkami. Cena je včetně keramiky (možnost výběru), podlahy - vinyl s možností výběru, vybavení koupelny. Na novém majiteli je pouze nákup nové kuchyně a dveřních obložek. Dům bude zateplený s novou fasádou a barvou dle výběru zákazníka. Jde o klidnou lokalitu s výhledem na rybník. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Obec Šanov se nachází v okrese Znojmo v Jihomoravském kraji. Žije zde cca1560 obyvatel. V obci je základní škola 1.+2. stupeň, potraviny, restaurace. Koupi domu lze financovat hypotéčním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme. Zda je tato nemovitost vhodná právě pro Vás a Vaše plány nejlépe posoudíte při osobní prohlídce. Proto neváhejte a tuto prohlídku prodávané nemovitosti si domluvte s realitním makléřem.

5 500 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 3 dny 10
Lovčičky - RD 2+1 k rekonstrukci, pozemek 289 m2 - rodinný dům

Lovčičky - RD 2+1 k rekonstrukci, pozemek 289 m2 - rodinný dům

Lovčičky

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům v započaté rekonstrukci v okrajové části obce Lovčičky. K domu je vyhotovena projektová dokumentace na přestavbu domu, která je součástí ceny. Jedná se o samostatně stojící dům se sedlovou střechou, přibližná užitná plocha činí 64 m2 s předpokladem rozšíření. Dům je v začátcích rekonstrukce s tím, že jej lze dotvořit dle svého přání. Celková plocha pozemku je 289 m2, z toho zahrada činí 154 m2. Dům je napojen na elektřinu, plyn, kanalizaci a obecní vodu. V domě je zavedeno jedno plynové těleso „karma“. Pod obvodovými zdmi je udělaná nová izolace. Na malý dvorek, přímo navazuje zahrádka, určená spíše k oddechu. U domu se nachází kamenný klenbový sklep, který je přístupný z ulice. V obci je pohostinství i obchod se smíšeným zbožím. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 250 000 Kč

Stav: Před rekonstrukcí Balkon

před 4 dny 10
Hnízdo, prodej RD 3+1, k rekonstrukci, zahrada, 567m² - rodinný dům

Hnízdo, prodej RD 3+1, k rekonstrukci, zahrada, 567m² - rodinný dům

Vrbovec

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 v osadě Hnízdo-část obce Vrbovec v okrese Znojmo. Celková přibližná plocha pozemku je cca567m2, z toho plocha zahrady cca 489m2. Dům je cihlová a je vhodný k rekonstrukci. Vytápění je ústřední na tuhá paliva, ohřev vody je řešen el bojlerem. Je zde možnost vjezdu na dvůr. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Hnízdo je osada, část obce Vrbovec v okrese Znojmo. Nachází se asi 3 km na jihovýchod od Vrbovce. Je zde evidováno cca56 adres. Trvale zde žije 138 obyvatel. Koupi nemovitosti lze financovat hypotéčním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme. Zda je tato nemovitost vhodná právě pro Vás a Vaše plány nejlépe posoudíte při osobní prohlídce. Proto neváhejte a tuto prohlídku prodávané nemovitosti si domluvte s realitním makléřem.

1 750 000 Kč

Stav: Před rekonstrukcí Balkon

před 7 dny 8
Chvalkovice u Bučovic, RD 1+1, zahrada 672 m2, 2 sklepy - rodinný dům

Chvalkovice u Bučovic, RD 1+1, zahrada 672 m2, 2 sklepy - rodinný dům

Chvalkovice

Exkluzivně Vám nabízíme rodinný dům s dispozicí 1+1 v obci Chvalkovice u Bučovic s předzahrádkou a velkou zahradou (672m2). Domek se skládá z prostorné předsíně/chodby, velké obytné kuchyně a hlavního pokoje (16m2). Z tohoto pokoje je možné zřídit přístup na půdu a zde vytvořit další obytný prostor. Dům má dále samostatné WC, prostornou koupelnu, velké horní hospodářské zádveří a 2 sklepy (z nichž jeden - přístupný přímo z domu - je klenutý). Na zahradě je kryté posezení. Nemovitost byla dříve běžně obývaná a užívaná, byla prodaná ve stavu započaté rekonstrukce, v níž současní majitelé následně pokračují. Obec Chvalkovice leží v okrese Vyškov v krásném prostředí na úpatí lesů Litenčické vrchoviny a kousek od Chřibů a Ždánického lesa. Lokalita je dobře dopravně dostupná - do Vyškova i do Bučovic je to autem zhruba 17 minut a na vlak do Nesovic 5 minut. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Zda stav nemovitosti a nemovitost sama je vhodná právě pro Vaše záměry zjistíte nejlépe na osobní prohlídce. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 300 000 Kč

Stav: Před rekonstrukcí Balkon

před týdnem 10
REALITY V JIHOMORAVSKÉM KRAJI

Brno  |  Brno - venkov  |  Břeclav  |  Hodonín
Vyškov  |  Znojmo


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

27. 03. 20 Stačí malá nepozornost a průšvih je na světě. Počítáte s tím?

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

09. 04. 18 Jak přestavovat byt?

16. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Jihomoravském kraji

Doporučené realitní kanceláře

-->