Domy, rodinné domy na prodej Jihomoravský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 75
Prodej rodinného domu s vjezdem a zahradou v dosahu Brna

Prodej rodinného domu s vjezdem a zahradou v dosahu Brna

Těšany

PATREAL s.r.o. exkluzivně nabízí k prodeji rodinný dům v obci Těšany. Jedná se o částečně podsklepený v bloku stojící dům a to v dobrém technickém stavu s možností užívání. Dům s vjezdem do dvora, na kterém najdete kůlnu, dílnu a chlév. Zahrada o 1.296m2 navazuje na dvůr a dále pokračuje na ornou půdu 455m2. Lze dokoupit ornou půdu na navazující pozemek o velikosti 4.096m2. Celková plocha pozemku 2.320m2, z toho zahrada 1.296m2 a orná půda 455m2. Dům je podsklepený, napojen na veškeré IS, topení zajišťuje plynový kotel. Dispoziční řešení domu 4+1 (možnost rozšíření na 5+1 z podkrovní části) o užitné ploše 122m2: - sklep: 25m2, - 1.NP.: vstupní hala 7m2, chodba 7m2, pokoj 20m2, pokoj 16m2, kuchyň 14m2, koupelna s WC 6m2, - 2.NP s terasou.: chodba 7m2, pokoj 17m2, pokoj 13m2, podkroví 18m2, komora 6m2, Obec Těšany se nachází 20km jižně od Brna a nabízí veškerou občanskou vybavenost s dobrou dostupností a napojením na IDS a dálnici D2. Výhodný hypoteční úvěr Vám bezplatně zajistíme.

0 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 2 týdny 10
Prodej RD/chalupy v Kovalovicích s vetším pozemkem a stodolou v dosahu Brna

Prodej RD/chalupy v Kovalovicích s vetším pozemkem a stodolou v dosahu Brna

Kovalovice

PATREAL s.r.o. exkluzivně nabízí prodej domu (chalupy) v osobním vlastnictví, v obci Stará Pošta katastrální území Kovalovice. Zastavěná plocha a nádvoří je 1 958 m2 se studnou, užitná plocha domu cca 200 m2. Dům určený k rekonstrukci. Výhodou je dobrá dostupnost do Brna, obec Kovalovice se nachází 18 km východně od Brna. Leží na rozhraní Drahanské vrchoviny a Dyjskosvrateckého úvalu, obec má takzvanou klidovou zónu – přírodní koupací biotop, lesy s možností procházek, houbaření a načerpání sil do nového pracovního týdne. Jsou zde veškeré inženýrské sítě. Za domem je stodola a velká zahrada 916 m2.  Dům, chalupu je možné využít jak k bydlení, tak zároveň spojit s komerčním využitím (chov domácí zvěře, …). V historickém areálu Staré pošty je umístěno muzeum severní části bitvy. V autentických prostorách si můžete prohlédnout jednotlivé exponáty, které se vztahují k Bitvě tří císařů. V místě je gurmánská restaurace, která prošla rekonstrukcí, penzion, atd... V Kovalovicích pak školka, škola i ostatní občanská vybavenost.  Zveme Vás na prohlídku tohoto domu, chalupy.

0 Kč

Stav: Před rekonstrukcí Balkon

před 2 dny 10
Prodej, rodinný dům, Roubanina

Prodej, rodinný dům, Roubanina

Roubanina, Roubanina

Prodej částečně podsklepeného rodinného domu 1+1 o celkové výměře 117 m2 v obci Roubanina, okres Blansko. Dům je určený k rekonstrukci. Dispozičně řešen kuchyní a pokojem. WC je suché, koupelna není. Je napojen na veřejný vodovod, elektřinu, odpad není. Vytápění je řešeno kamny na tuhá paliva. V současné době je celý pozemek zastavěn. Při zbourání přístavků je možné zbudovat zahrádku na polovině pozemku. Objekty občanské vybavenosti zastupuje budova obecního úřadu s místní knihovnou a prodejna smíšeného zboží.Obec Roubanina se nachází 50 km severně od Brna, ve vzdálenosti 7 km jižně leží město Letovice, 15 km jižně město Boskovice a 18 km severozápadně město Svitavy. Po nutných úpravách lze využít jak k trvalému bydlení, tak k rekreaci. Pro více informací kontaktujte makléře.

220 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 dny 11
Prodej, rodinný dům, 185 m2, Skoronice

Prodej, rodinný dům, 185 m2, Skoronice

Skoronice, Skoronice

Nabízíme k prodeji rodinný dům 1+1 v obci Skoronice. V domě se nachází kuchyně, pokoj, koupelna. K domu náleží hospodářská budova a malá zahrádka. Doporučujeme prohlídku. Náš hypoteční specialista Vám zajistí financování.

290 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 7
Prodej, rodinný dům, Čejkovice, ul. Vinařská

Prodej, rodinný dům, Čejkovice, ul. Vinařská

Čejkovice, Čejkovice

Pokud zde chcete postavit malý a útulný domek, v pěkném prostředí obce s veškerou občanskou vybaveností, tak Vám doporučujeme prohlídku této nemovitosti. Prodej rodinného domu k demolici nebo rekonstrukci o velikosti 2+kk, s dvorem a předzahrádkou, v klidné části a blízkosti centra obce, která je vzdálená 48 km od Brna. Dům je napojený na veřejný vodovod, plyn, elektřinu (220 V) a kanalizaci. Pomůžeme Vám zajistit financování.

350 000 Kč

Stav: Špatný

včera 3
Prodej, rodinný dům, 321 m2, Trstěnice

Prodej, rodinný dům, 321 m2, Trstěnice

Trstěnice

Prodej rodinného domu v obci Trstěnice. Dům je určen ke kompletní rekonstrukci, nebo k demolici a pozemek lze využít k výstavbě nového domu. Elektřina a voda zavedena, kanalizace před domem. Část domu je podsklepena kamenným klenutým sklepem. V obci se nachází obchod, sportoviště, restaurace, mateřská i základní škola. Dostupnost do Moravského Krumlova autem cca 15 minut.

410 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 4
Prodej, rodinný dům 3+1, 515 m2, Šafov

Prodej, rodinný dům 3+1, 515 m2, Šafov

Šafov, Šafov

Prodej podsklepeného rodinného domu 3+1 s možností další půdní vestavby v obci Šafov nedaleko Vranovské přehrady. Nemovitosti je vodná k trvalému bydlení i na rekreaci. Další informace u makléře.

485 000 Kč

Stav: Ve výstavbě

před měsícem 16
Prodej, rodinný dům 2+1, 65 m2, Korolupy

Prodej, rodinný dům 2+1, 65 m2, Korolupy

Korolupy, Korolupy

Prodej rodinného domu 2+1 v Korolupech. Dům je postavený z cihel. Je napojený na elektřinu a veřejnou kanalizaci, veřejný vodovod a plyn jsou na hranici pozemku. V domě jsou provedeny některé rekonstrukce. Voda a odpady nataženy v plastu, v části domu elektřina v mědi, koupelnu je nutné obložit. Krovy a krytina jsou v dobrém stavu bez nutnosti rekonstrukce. U domu je uzavřený dvůr. Nachází se v klidné části obce. Vhodný k rekreaci nebo k bydlení. Obec se nachází v oblasti Vranovska.

499 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 týdny 16
Prodej, rodinný dům, Chvalkovice, okr. Vyškov

Prodej, rodinný dům, Chvalkovice, okr. Vyškov

Chvalkovice, Chvalkovice

Prodej rodinného domu v obci Chvalkovice - 15 minut do Vyškova a 10 minut do Bučovic. Dům je určený k rekonstrukci, byly započaty částečné opravy. Dispozice domu je 2+1. Lze dokončit rozestavěnou místnost a tak dům rozšířit. V rodinném domě lze udělat nástavbu. U domu je dvorek a zahrádka, kousek za domem se nachází druhý pozemek, který lze přikoupit. V domě je nový rozvaděč na elektřinu, přípojka vody a plynu před domem. V domě je dovedena voda z kopané studny, která je na zahradě. Pomůžeme s financováním.

590 000 Kč

Stav: Dobrý

před měsícem 3
Prodej, rodinný dům 4+kk, 95 m2, Korolupy

Prodej, rodinný dům 4+kk, 95 m2, Korolupy

Korolupy, Korolupy

Prodej vesnické chalupy 4+kk v Korolupech. Dům je ve fázi rekonstrukce. Je napojený na elektřinu, veř. kanalizaci, obecní voda je na hranici pozemku. Rekonstrukce: opravený krov, nová střešní krytina, klempířské prvky, komín včetně vložky, izolace zdiva proti vlhku - dům je suchý, odpady v plastu, nové betony, schody, část obvodového zdiva, el. rozvod v mědi. Plánována půdní vestavba. Plánované topení lokální na tuhá paliva s horkovzduchem - součástí prodeje kachlová kamna (k sestavení). Veškeré rekonstrukce jsou prováděny citlivě do venkovského stylu za účelem sezonního pronájmu. Obec se nachází ve významné rekreační oblasti Vranovsko - Bítovsko. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

599 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 týdny 15
REALITY V JIHOMORAVSKÉM KRAJI

Brno  |  Brno - venkov  |  Břeclav  |  Hodonín
Vyškov  |  Znojmo


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

09. 04. 18 Jak přestavovat byt?

16. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Jihomoravském kraji

19. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

Doporučené realitní kanceláře