Jak přestavovat byt?

Dostali jste novou práci v jiné části Prahy a nechcete dojíždět? Chcete se přestěhovat ke své přítelkyni, či příteli? Potřebujete přestěhovat svou kancelář? A nevíte, jak na to?

Jak přestavovat byt?

Ilustrační foto, zdroj: Reality v kraji.cz

Pak jste na správném místě, kde vám poradíme, co vše musíte udělat, abyste úspěšně přestěhovali svůj prostor.
 

1. Protřídit věci

Stěhujete se do menšího prostoru a obáváte se, že nejste schopni se tam vejít? Nejjednodušší věcí je to, co už nejspíše nebudete potřebovat, vyhodit. Spousta lidí prodala veškerý svůj majetek a cestuje po světě pouze s krosnou na zádech, kde mají věci, bez kterých by se neobešli. Zkuste se zapřemýšlet, co vlastně k životu potřebujete – zjistíte, že skoro nic. Po této úvaze byste měli být schopni svůj majetek protřídit a vyhodit to, bez čeho se obejdete. Můžete své věci darovat charitě, zabijete tak dvě mouchy jednou ranou – zbavíte se věcí a zároveň uděláte dobrý skutek.
 

2. Zabalení

Při zabalení je nejtěžší si udělat systém. Budou lepší krabice či pytle? Doporučujeme všechny hmotnější a tvrdší věci zabalit do krabic a oblečení a například polštáře s peřinami zabalit do pytlů. Pokud si objednáte stěhovací firmu stehovanilevnepraha.cz, budou vám propůjčeny obalové materiály, krabice a pytle za symbolickou částku. Pokud nevíte, jak některé neforemné kusy nábytku zabalit, tato firma vám poradí a pomůže s obalováním tak, aby se nic nepoškodilo.
 

3. Firma

Pokud nemáte vlastní nákladní auto či dodávku, bez stěhovací firmy se při stěhování bytu neobejdete. Stěhovacích firem je na výběr opravdu dost, ale jedna mezi nimi vyčnívá – stehovanilevnepraha.cz. Jsou to profesionálové ve svém oboru, kteří vám poradí, jak věci správně zabalit, propůjčí obalové materiály, naloží váš majetek do stěhovacího auta, a dokonce přepravované zboží pojistí až do výše 2 000 000 korun. Tato firma i pravidelně přispívá na charitu, konkrétně na nadaci Leontinka.
 

4. Vybalení

Firma vám vše donese až do bytu, kde je to již na vás. Vybalit a zařídit vše tak, aby se vám krásně bydlelo. Jako první bych určitě vybalila kusy nábytku a ten následně sestavila, oblečení a dekorace do bytu jsou to nejméně důležité a měly by se vybalit jako poslední. Doufáme, že se vám v novém prostoru bude bydlet nádherně.

Přehled všech článků

Archiv článků

27. 03. 20 Stačí malá nepozornost a průšvih je na světě. Počítáte s tím?

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

09. 04. 18 Jak přestavovat byt?

16. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Jihomoravském kraji

Jižní Morava patří mezi nejoblíbenější turistické lokality v České republice. S velkou oblibou ji navštěvují rodinky s dětmi i celé skupinky turistů. Navštívit zde můžete Lednicko-Valtický areál, Valtice, Mikulov i známé Brno se zoologickou zahradou. Pokud se chystáte na výlet či dovolenou na Moravu, ubytování si rezervujte zde: ubytování Jižní Morava. Pokud jste velká skupinka a chcete si rezervovat chatu nebo chalupu, podívejte na stránku: chaty a chalupy, kde najdete nabídku chat a chalup nejrůznějšího druhu.

Prodej, montáž a servis kotlů na tuhá paliva značky Viadrus EkoKomfort a EkoPerfekt.

Je pro vás prodej bytů Praha aktuální téma? Prohlédněte si nabídku bytů od FINEPU.

Novostavby, reality Praha od Faraon reality.

Vinařský kraj s velkou nabídkou výletů - tak se vyznačuje ubytování Jižní Morava. Oblíbený ubytovací portál Hauzi.cz Vám nabízí ubytování za skvělé ceny, které si dohodnete přímo s ubytovatelem.

-->