COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o.

Brno - Pisárky, Květná 3
COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o.

Jsme realitní kancelář, která využívá nejmodernější technologie a postupy k tomu, aby Vám zajistila maximální možný servis s co možná největší úsporou Vašeho času při výběru nemovitosti.

Nemovitosti: 165

WEB: www.coloseumreality.cz

E-mail: info@rkcoloseum.cz

Tel.: 720 212 303

Nabídka realitní kanceláře

Malá Lhota, OV 3+kk, 58 m2, po rekonstrukci, parkovací místo – byt

Malá Lhota, OV 3+kk, 58 m2, po rekonstrukci, parkovací místo – byt

Malá Lhota

Exkluzivně nabízíme k prodeji byt 3+kk, v osobním vlastnictví, o přibližné užitné ploše 58,30 m2, nacházející se na pěkném, klidném místě v obci Malá Lhota. Bytová jednotka se nachází v 1. NP z celkových 2 NP a prošla kompletní rekonstrukcí stejně jako celý bytový dům. Dispozice bytu jsou dva neprůchozí pokoje (16 m2, 10 m2), obývací pokoj s kuchyňským koutem (18 m2), koupelna se sprchovým koutem + toaleta (8 m2). K bytu náleží parkovací místo na vlastním pozemku. Ohřev vody zajišťuje bojler v koupelně a vytápění bytu elektrický kotel. Byt je prodáván částečně vybavený – kuchyňská linka se spotřebiči, sedací souprava a skříně. V domě se nacházejí pouze 4 bytové jednotky. Obec Malá Lhota se nachází v příjemném, čistém prostředí plném zeleně, uprostřed lesů, cca 4 km od města Černá Hora a 20 km severně od Brna. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento byt, který poskytuje všechny výhody moderního bydlení, vhodný právě pro Vás. Koupi nemovitosti lze financovat hypotéčním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 100 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

včera 7
Suchý – okres Blansko, lesní pozemek, 25 356 m2, lesní hospodářství – pozemek

Suchý – okres Blansko, lesní pozemek, 25 356 m2, lesní hospodářství – pozemek

Suchý

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji lesní pozemek o přibližné rozloze 25 356 m2 ve vyhledávané rekreační lokalitě obce Suchý v okrese Blansko v Jihomoravském kraji nedaleko rybníku o rozloze cca 6 ha. Jedná se o les, který tvoří dva parcelní celky zdravého, převážně smrkového porostu, bez kůrovce. K pozemku vede příjezdová lesní zpevněná cesta. Staří lesa je přibližně 70 let. K pozemku je možné přikoupit další, nacházející se u obce Velenov, o výměře 12 846 m2. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

20 Kč za m2

Balkon

před 2 dny 5
Kunštát na Moravě, orná půda, trvalý travní porost, 38 706 m2 – pozemek

Kunštát na Moravě, orná půda, trvalý travní porost, 38 706 m2 – pozemek

Kunštát

Nabízíme Vám k prodeji neoplocené pozemky o přibližné rozloze 38 706 m2, v katastru vedeny převážně jako orná půda a trvalý travní porost. Pozemky se nacházejí u Kunštátu na Moravě v přírodním parku Halasovo Kunštátsko a nabízí širokou škálu využití (včelaření, rekreaci, sadařství, zalesnění, chov ovcí atd.) nebo jako investici. K pozemkům je dobře přístupná zpevněná polní komunikace. Na pozemcích je možné zbudovat zemědělské stavby - přístřešky pro chov hospodářských zvířat nebo včelíny. Město Kunštát se nachází na rozhraní Boskovické brázdy a Hornosvratecké vrchoviny. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

30 Kč za m2

Balkon

před 2 dny 4
Blansko – Zborovce, garáž 18 m2, garáž

Blansko – Zborovce, garáž 18 m2, garáž

Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme zděnou garáž o velikosti 18m2. Garáž se nachází v obytné části Blansko - Zborovce. Je napojena na elektřinu. Garáž je suchá a čistá. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

395 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 3 dny 5
Starovičky, RD 4+1, pozemek 676 m2 - rodinné domy

Starovičky, RD 4+1, pozemek 676 m2 - rodinné domy

Starovičky

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 4+1 a přibližné užitné ploše 130 m2 v obci Starovičky okr. Břeclav. Udržovaný řadový dům má sedlovou střechu a oplocenou zahradu s přibližnou výměrou 395 m2. V přízemí domu jsou dva pokoje, kuchyň, spíž, předsíň, technická místnost, toaleta a koupelna. V patře jsou další dva pokoje a půda. Dům je připojen na vodovod a kanalizaci, elektřinu i plyn. Vytápění domu je řešeno plynovými vafkami a ohřev vody průtokovým ohřívačem. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. Koupi nemovitosti lze financovat hypotéčním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme. Obec Starovičky se nachází v okrese Břeclav v Jihomoravském kraji asi 5 km jihovýchodně od Hustopečí. Zda je tato nemovitost vhodná právě pro Vás a Vaše plány nejlépe posoudíte při osobní prohlídce. Proto neváhejte a tuto prohlídku prodávané nemovitosti si domluvte s realitním makléřem.

3 290 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 3 dny 10
Prodej RD 4+1 v Rohatci,662 m²

Prodej RD 4+1 v Rohatci,662 m²

Rohatec

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 4+1 v obci Rohatec s pozemkem cca 662 m2 a přibližnou podlahovou plochou 115 m2. Přízemní řadový(koncový) dům se sedlovou střechou v dobrém stavu. Dům je možné využívat k celoročnímu bydlení, jako chalupu, či pořídit na investici. Dům je starý asi cca 60 let, byl celý podřezaný,odvlhčený.Vytápění domu je plynem(i na tuhá paliva - krb),ohřev vody el. bojlerem. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Rohatec je obec v okrese Hodonín v Jihomoravském kraji, 5 km severovýchodně od Hodonína, při řece Moravě a hranici se Slovenskem. Žije zde cca 3492 obyvatel. Koupi nemovitosti lze financovat hypotéčním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.Zda je tato nemovitost vhodná právě pro Vás a Vaše plány nejlépe posoudíte při osobní prohlídce. Proto neváhejte a tuto prohlídku prodávané nemovitosti si domluvte s realitním makléřem. Pro bližší informace, kontaktujte makléře.

2 490 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 3 dny 10
Brno-město, administrativní budova, kanceláře, pozemek, 1883 m2 - komerce

Brno-město, administrativní budova, kanceláře, pozemek, 1883 m2 - komerce

Brno

Nabízíme Vám k prodeji velmi lukrativní multifunkční budovu s dalšími plochami nedaleko centra města Brna. Budova je primárně určená jako administrativní budova společnosti, reprezentativní sídlo firmy či školící středisko. Avšak díky dalším prostorám včetně skladovacích a technických místností je škála využití mnohem širší včetně oblasti služeb, obchodu, bydlení či konzulátu. Dle dostupných informací pochází objekt z roku 1881. Poslední významná rekonstrukce proběhla v roce 2008. Interiér objektu obsahuje řadu zachovalých historických prvků a je ve velmi dobrém stavebně-technickém stavu, běžně užívaný a udržovaný. Přidanou hodnotou a samozřejmostí takovýchto objektů je i ochrana nejnovějším špičkovým zabezpečovacím zařízením. Jedná se o vnitřní řadový objekt půdorysného tvaru písmene "L", tvořený uliční částí a vpravo dozadu navazujícím dvorním traktem. Uliční část je částečně podsklepená, má dvě nadzemní podlaží a půdní prostor pod sedlovou střechou. Dvorní trakt je nepodsklepený, má dvě standardní nadzemní podlaží a třetí podlaží v podkroví mansardové střechy s pultovými a obloukovými vikýři. V levé části na suterén navazuje klenutý sklep členěný do několika místností, který se nachází mimo nadzemní část objektu a to pod částí nádvoří a zahrady. Ve sklepě budovy je mnoho technických místností vhodných pro různá využití. Součástí prodeje je i rozsáhlá zahrada. V přízemí (1.NP) je hlavní vstup, který ústí do vstupní haly s recepcí. Dále se v tomto podlaží nacházejí převážně kanceláře se zázemím a také průjezd do dvora s možností parkování, sklad odpadů. Ve 2.NP jsou kanceláře se zázemím a reprezentativní zasedací sál s krbem. Na konci dvorního traktu je východ na zahradu. Ve 3.NP (podkroví mansardové střechy) jsou kanceláře se zázemím. V lokalitě je veškerá občanská vybavenost a výborná dopravní dostupnost včetně MHD. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Zda je tato nemovitost vhodná právě pro Vás a Vaše plány nejlépe posoudíte při osobní prohlídce. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

0 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 3 dny 5
Sokolnice, pronájem nadstandardně vybaveného bytu OV 2+kk, 68 m2, po rekonstrukci - byt

Sokolnice, pronájem nadstandardně vybaveného bytu OV 2+kk, 68 m2, po rekonstrukci - byt

Sokolnice

Exkluzivně nabízíme k dlouhodobému pronájmu, pro náročného uživatele, byt o dispozici 2+kk, v objektu bývalé barokní sýpky v Sokolnicích u Brna. Celý objekt byl citlivě rekonstruován do dnešní moderní podoby. Byt je celý navržen a realizován dle návrhu architekta a jsou zde použity prémiové a nadstandardní materiály. Dřevo, moderní a historické prvky vytváří naprosto jedinečný a osobitý interiér bytu. Byt se nachází ve 2. patře v budově s výtahem. Obývací pokoj je spojen s kuchyní a jídelním koutem, disponuje plochou cca 41,90 m2 a je plně vybaven sedací soupravou, křeslem, televizí, jídelním stolem s židlemi, moderními spotřebiči. Z obývacího pokoje je vstup na terasu o ploše cca 5 m2. Z kuchyně se vchází do ložnice o ploše cca 15,50 m2, kde je masivní manželská postel, pracovní koutek a skříně. Koupelna o přibližné ploše 6,25 m2 je vybavena vanou, závěsnou toaletou a pračkou. V předsíni o ploše cca 4,50 m2 najdeme velké zrcadlo a dostatek volného prostoru. K  bytu náleží parkovací místo a sklepní kóje. Byt je obzvláště vhodný pro osobu hledající odpočinek a klid po náročném pracovním dni. Byt je volný ihned. Inzerovaná cena pronájmu je bez poplatků za energie, internet a služby, které činí 4.019 Kč / měsíc. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

13 000 Kč za měsíc

Stav: Novostavba Balkon

před 4 dny 10
Vrbovec, sklep s lisovnou  - vinný sklep

Vrbovec, sklep s lisovnou - vinný sklep

Vrbovec

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji vinný sklep s lisovnou v lukrativní oblasti vinařské obce Vrbovec. V přízemí objektu se nachází lisovna ze které je vstup do klenutého sklepa o přibližné délce 20m. Nad lisovnou se nachází obytná místnost s koupelnou kde je umístěn sprchový kout a toaleta. V lisovně je vrtaná studna s rozvodem vody a objekt je napojen na elektřinu. Součástí prodeje je větší lis, elektrický mlýnek a veškeré vybavení ve sklepě. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

390 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 4 dny 10
Modřice, podnájem bytu 2+1, 56 m2, balkon - podnájem

Modřice, podnájem bytu 2+1, 56 m2, balkon - podnájem

Modřice

Nabízíme Vám k podnájmu byt 2+1 s balkonem v Modřicích. Byt je po rekonstrukci a disponuje přibližně 56 m², nachází se ve 2. patře cihlového bytového domu, který prošel rekonstrukcí. Byt je plně vybaven a připraven k nastěhování k datu 1.6.2020. Vybavení bytu: postel, skříně, pračka, lednice s mrazákem, myčka nádobí, sporák s plynovými hořáky, elektrická trouba, drobné spotřebiče, atd. Ohřev vody a vytápění zajišťuje vlastní kotel. K bytu je možné využít sklep. Inzerovaná cena pronájmu je uvedena bez inkasa, které činí 2.500,- Kč. Majitel bytu preferuje pracující osoby a požaduje vratnou kauci ve výši 20.000,- Kč. Nabízí se skvělá dopravní dostupnost do Brna, do centra vlakem 10 minut, autobusem 25 minut, tramvají 15 min, autem pak 10 min, . Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

11 900 Kč za měsíc

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 4 dny 5
REALITY V JIHOMORAVSKÉM KRAJI

Brno  |  Brno - venkov  |  Břeclav  |  Hodonín
Vyškov  |  Znojmo


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


-->