COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o.

Brno - Pisárky, Květná 3
COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o.

Jsme realitní kancelář, která využívá nejmodernější technologie a postupy k tomu, aby Vám zajistila maximální možný servis s co možná největší úsporou Vašeho času při výběru nemovitosti.

Nemovitosti: 166

WEB: www.coloseumreality.cz

E-mail: info@rkcoloseum.cz

Tel.: 720 212 303

Nabídka realitní kanceláře

Vratěnín, komerční prostory, 1.245 m2, hostinec, zahrada - komerce

Vratěnín, komerční prostory, 1.245 m2, hostinec, zahrada - komerce

Vratěnín

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji komerční objekt v obci Vratěnín, na samých hranicích s Rakouskem a na okraji národního parku Podyjí. V současné době je nemovitost využívána na provoz hostince. Objekt sestává z místnosti hostince o velikosti 70 m², přilehlé jídelny o velikosti 26 m², kuchyně 20 m² a dalších prostor, jako je příruční sklad, salonek, nově zrekonstruované sociální zařízení a další zrekonstruované místnosti, které lze využít na bydlení, nebo na vybudování ubytovacích kapacit. Dům má velmi rozlehlé půdní prostory, kde by bylo rovněž možno vybudovat např. penzion, neboť ubytovacích zařízení je v této lokalitě vzhledem k velmi rozšířené cykloturistice stále nedostatek. K domu rovněž náleží krásná zatravněná zahrada o velikosti 935 m², kterou lze využít mnoha způsoby, např. na letní posezení pro návštěvníky restaurace, stanování, kempování a podobně. Nemovitost je napojena na veškeré inženýrské sítě. V obci funguje obecní vodovod a kanalizace, dům má plynovou přípojku a rozvody elektřiny 220 i 380 W. Je vytápěn lokálními kamny na tuhá paliva a vodu ohřívá elektrický bojler. Jedná se o velmi zajímavou nabídku, kde je možnost skloubit bydlení s podnikáním ve velmi klidné a turisty vyhledávané lokalitě. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 000 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 hod. 10
Velenov, trvalý travní porost, 3 586 m², příjezdová cesta – pozemek

Velenov, trvalý travní porost, 3 586 m², příjezdová cesta – pozemek

Velenov

Nabízíme ke koupi pozemek nedaleko přehrady, u obce Vratíkov a vyhledávané rekreační lokality u obce Suchý, v zalesněné oblasti nedaleko Boskovic. Pozemek je v současné době v katastru nemovitostí vedený jako trvalý travní porost a má výměru 3 586 m2. K pozemku vede zpevněná příjezdová komunikace. V okolí je přírodní rezervace, Vratíkovský kras, westernové městečko, zřícenina hradu, zámek Rájec nad Svitavou a Letovice, nebo Sloupsko-šošůvské jeskyně. Boskovickou částí Drahanské vrchoviny vede sportovní cyklotrasa. Pro bližší informace a osobní prohlídku pozemku kontaktujte makléře. Koupi pozemku lze financovat úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

300 000 Kč

Balkon

před 3 hod. 7
Prodej nadstandardního rodinného sídla 425 m², pozemek 1 250 m² Hradčany, okres Brno-venkov – rodinný dům

Prodej nadstandardního rodinného sídla 425 m², pozemek 1 250 m² Hradčany, okres Brno-venkov – rodinný dům

Hradčany

Nabízíme exkluzivně reprezentativní rodinnou rezidenci, skrytou na klidném, tichém místě, jen 15 minut od Brna, v obci Hradčany u Tišnova. Tato novostavba, s nádechem jižních krajů, má celkovou podlahovou plochu hlavního objektu přes 350 m2. Je zde 8 pokojů, kuchyně, jídelna, 4 koupelny s toaletou, technická místnost, šatna a dva halové propojené prostory. Interiér je dokončován a je jen z části vybaven nábytkem. V přízemí se nachází prostorná vstupní hala s designově zajímavým tří-ramenným schodištěm. Na jedné straně haly je koupelna pro hosty a toaleta, na protější straně je šatna. Naproti vstupu projdeme do obytné zóny přízemí. Je zde velký obytný prostor (přes 90 m2) s kuchyňskou částí, jídelnou a do zahrady orientovanou společenskou částí s navazující prostornou venkovní zastřešenou terasou. Za kuchyní se nachází technická místnost s tepelným čerpadlem, systému vzduch-voda (podlahové vytápění je ve všech místnostech), elektrickým bojlerem, pračkou, sušičkou výlevkou, dřezem a s dostatkem místa na drobné domácí práce. Z jídelny je vstup do ložnice s navazující soukromou koupelnou. Na schodiště ze vstupní haly navazuje v patře ochoz galerie s dalším společenským halovým prostorem (v současnosti nedokončen interiér). V patře je dále 6 prostorných pokojů a 2 další koupelny. Pokoje orientované na jihozápad mají navíc přístup na velkou krytou terasu s krásným výhledem.  Interiér vnitřních hal se s večerním osvětlením mění v kouzelný barvami prozářený prostor, kterému dominuje nádherné akvárium. K domu ještě patří vedlejší objekt garáže pro dvě auta s prostorným bytem (1+kk) pro případného správce či hosty. Oba objekty jsou postaveny z keramických tvárnic s vnějším zateplovacím systémem. Fasády jsou strukturální jemnozrnné. Díky kvalitnímu zdivu se zateplením, kvalitním dřevěným oknům a zvolenému systému podlahového vytápění s tepelným čerpadlem jsou náklady na provoz překvapivě nízké. Průkaz energetické náročnosti budovy potvrzuje kategorii B – úsporný (nízkoenergetický dům). Nemovitost má přípravu na osazení fotovoltaiky a je počítáno i s propojením topné soustavy na plánovaný venkovní bazén. V současnosti se dokončuje zapojení elektroniky chytré domácnosti a kamerových okruhů - zabezpečovací elektronika už je funkční. Rovněž se dokončují venkovní úpravy. Nemovitost je možné využít i jako firemní sídlo. Obec Hradčany v podstatě navazuje na město Tišnov, kde je veškerá občanská vybavenost a za Tišnovem už začíná turistický ráj Českomoravské vrchoviny a na okraj Brna je to autem jen něco přes 15 minut. Dobré je též vlakové i autobusové spojení. Při osobní prohlídce jistě oceníte kvality i polohu tohoto výjimečného domu. Koupi nemovitosti lze financovat hypotéčním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme. Zda nemovitost sama a její stav je vhodný právě pro Vaše záměry, zjistíte nejlépe na osobní prohlídce. Pro více informací, cenu či případnou prohlídku neváhejte kontaktovat realitního makléře.

0 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 21 hod. 10
Čebín, RD 2+1, pozemek 463 m², 2 garáže, klenutý sklep – rodinný dům

Čebín, RD 2+1, pozemek 463 m², 2 garáže, klenutý sklep – rodinný dům

Čebín

Exkluzivně Vám nabízíme rodinný dům v centrální části obce Čebín. Při cestě z Brna je to první vesnice za městem Kuřim, je dobře dopravně dostupná z několika směrů a je to odsud jen kousek na Vysočinu. Dispozice domu je v současnosti 2+1, kde se ze vstupní předsíně vchází do průchozího obývacího pokoje. Na tento navazuje ložnice a kuchyně, za kterou je velká spíž/hospodářská místnost. Tuto je možné stavebně upravit na další pokoj a menší spíž. Kromě předsíně u vstupu na ulici je v domě i hospodářská předsíň u vstupu na dvůr. Z předsíně u vstupu na ulici se vchází nejen do obývacího pokoje ale také do komory/šatny a je zde i vstup do prostorného přístavku, kde byla dříve uhelna, ale dnes slouží jako sklad - i z těchto prostor by bylo možné zřídit další obytnou místnost. Tuto nemovitost je možné případně rozšířit na pohodlné moderní bydlení dle Vašeho přání. Nemovitost je napojena na všechny rozvody médií vč. telefonní linky s připojením až 250 Mb. Celková plocha pozemku i s prodávanou nemovitostí je 463 m2. Pozemek je rozdělen na 2 části, kde na jedné je vlastní obytná nemovitost a na druhé stojí menší dílna/sklad, 2 uvnitř propojené garáže, klenutý sklep a malá zeleninová zahrádka. Tato část má plochu zhruba 185 m2, zmíněná zahrádka pak z toho asi 50 m2. Čebín je obec v okrese Brno-venkov ležící na rozhraní Boskovické brázdy a Bobravské vrchoviny, zhruba 18 km od Brna, na jižním úpatí kopce Čebínka. Žije zde přibližně 1 800 obyvatel. Obec disponuje občanskou vybaveností – školka, škola, knihovna, restaurace, obecní úřad a také má své jedinečné kulturní vyžití. Zda stav nemovitosti a nemovitost sama je vhodná právě pro Vaše záměry zjistíte nejlépe na osobní prohlídce. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.

3 490 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 21 hod. 10
Boskovice, OV 2+kk, 62 m2,  nábytek na míru, lodžie – byt

Boskovice, OV 2+kk, 62 m2, nábytek na míru, lodžie – byt

Boskovice

Exkluzivně Vám nabízíme prodej bytu 2+kk v osobním vlastnictví v Boskovicích. Nemovitost se nachází v novém bytovém domě, v atraktivní lokalitě Na Výsluní. Rok výstavby bytových domů je 2016. Byt sám je v 1 NP. s lodžií 6,3 m2 se vstupem z obytné kuchyně a ložnice. Byt poskytuje dostatek úložných možností ve vestavěných skříních . Byt je téměř plně vybavený nábytkem na míru a spotřebiči, které jsou součástí kupní ceny. Energetický štítek dodán, dům je v kategorii "B". Boskovice mají plnou občanskou vybavenost. Dále zde najdeme nedaleké westernové městečko, hrad, zámek, aquapark, wellness, letní kino, zámecký park, krytý bazén a saunu. V Boskovicích jsou MŠ, ZŠ, SŠ a nemocnice s porodnicí.

3 400 000 Kč

Stav: Novostavba Balkon

před 21 hod. 10
Zaječí, prodej 2x3+1, 133m² - rodinný dům

Zaječí, prodej 2x3+1, 133m² - rodinný dům

Zaječí

Nabízíme Vám k prodeji objekt občanské vybavenosti nacházející se ve vyhledávané vinařské oblasti v obci Zaječí. Jedná se prodej dvou bytových jednotek o dispozici 3+1 a vinného sklepa po rekonstrukci. Každá z jednotek má svůj vlastní vstup, taktéž i sklep. Tuto nemovitost lze využít jak k bydlení, nebo jako investici a využít k pronájmu. V Zaječí je kompletní občanská vybavenost a obec je vyhledávaným turistickým centrem. Žije zde cca 1424 obyvatel. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zde je tento byt vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 500 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 22 hod. 10
Blansko - Písečná, zahrada 475 m2 - pozemek

Blansko - Písečná, zahrada 475 m2 - pozemek

Blansko

Exkluzivně vám nabízíme pozemek o výměře 475 m2 v lokalitě Blansko - Písečná. Na pozemku se nachází základy chaty. Na okolních pozemcích jsou studny s pitnou vodou. Jedná se o krajní pozemek, obklopený lesem. Možnost připojení elektřiny na sousední objekt. Blansko je bránou do Moravského krasu , který je doslova protkán sítí turistických značek. Pro více informací kontaktujte makléře.

390 000 Kč

Balkon

před 23 hod. 10
Dolní Dubňany, RD 2+1, pozemek 267 m², možnost půdní vestavby, dvůr, rekonstrukce – rodinný dům

Dolní Dubňany, RD 2+1, pozemek 267 m², možnost půdní vestavby, dvůr, rekonstrukce – rodinný dům

Dolní Dubňany

Exkluzivně nabízíme k prodeji částečně zrekonstruovaný rodinný dům v klidné obci Dolní Dubňany o současné dispozici 2+1 s možností půdní vestavby a celkovou plochou pozemku 267 m2. V přízemí domu jsou dva pokoje, kuchyně, koupelna, zimní zahrada, technická místnost a vstup na půdu. Za domem je uzavřený dvorek, kde by bylo možné v budoucnu parkovat automobil. V letošním roce prošla rekonstrukcí střecha a momentálně se instalují nové rozvody elektřiny a krbová kamna s výměníkem, ohřev teplé vody bude zajišťovat el. bojler. Předběžná kalkulace pro dokončení rekonstrukce je dle vyjádření stávajícího majitele 700 000 Kč. Dům je napojen na městkou kanalizaci a probíhá řízení o připojení na městskou vodu. Podlahová plocha domu činí přibližně 70 m2, zastavěná plocha 120 m2, dvůr má výměru přibližně 80 m2 a předzahrádka 30 m2. Obec Dolní Dubňany leží zhruba v polovině cesty mezi Brnem a Znojmem a žije zde přibližně 500 obyvatel. Obec je součástí Znojemsko-moravskokrumlovské pahorkatiny a rozprostírá se mezi povodím řeky Rokytná a povodím řeky Jihlávka u obce Dukovany, známé jadernou elektrárnou. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 890 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 24 hod. 8
Krhovice, RD 3+1 , 957m2,  garáž, zahrada, bazén –   rodinný dům

Krhovice, RD 3+1 , 957m2, garáž, zahrada, bazén – rodinný dům

Krhovice

Nabízíme Vám k prodeji pěkný rodinný dům o dispozici 3+1 a přibližné užitné ploše 150 m2, který prošel celkovou rekonstrukcí. Dům se nachází v klidné části obce Krhovice. Při vstupu do domu je prostorná chodba, dva pokoje se nachází v přední části domu. Je zde koupelna s rohovou vanou a samostatná toaleta. Na chodbě, v koupelně a jídelně s kuchyní je podlahové topení. Z jídelny se dá vyjít rovnou na terasu a zahradu. V zadní části domu je vše nachystané ještě na jednu koupelnu a místnost pro relax a odpočinek, kde je pěkná klenba. Na zahradě je bazén, pěkný vinny sklípek a nově vybudovaná garáž pro dvě auta a další prostor, který byl dříve využíván jako lisovna na víno. Nemovitost je napojená na všechny inženýrské sítě a u domu je také vlastní studna s užitkovou vodou. Na střeše jsou fotovoltaické panely, díky kterým jsou velmi nízké náklady na energie. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

4 700 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

včera 8
Brno-město, pronájem bytu 3+1, 107,7 m2, výtah, centrum města - pronájem

Brno-město, pronájem bytu 3+1, 107,7 m2, výtah, centrum města - pronájem

Brno

Nabízíme Vám k pronájmu prostorný byt 3+1 v samotném centru města Brna na ulici Kobližná. Přibližná výměra činní 107,7 m2, přičemž byt prošel v minulých letech zdařilou rekonstrukcí. Dispoziční řešení: kuchyň s možností využití standardních spotřebičů, prostorný obývací pokoj, dva neprůchozí pokoje, samostatná koupelna a WC - jádro je zděné. Vzhledem ke svému velkorysému řešení je byt vhodný jak pro studenty, tak pracující osoby. V domě je možnost využití výtahu. Byt je volný od 1.1.2021. Cena je uvedena bez inkasa, které činí 4.500,- Kč měsíčně. Majitel nemovitosti požaduje vratnou kauci ve výši dvou nájmů. Po dohodě s majitelem jsou v bytě povoleni domácí mazlíčci. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

19 900 Kč za měsíc

Stav: Dobrý Balkon

včera 9
REALITY V JIHOMORAVSKÉM KRAJI

Brno  |  Brno - venkov  |  Břeclav  |  Hodonín
Vyškov  |  Znojmo


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


-->