PATREAL s.r.o.

Brno - Královo Pole, Riegrova 1
PATREAL s.r.o.

PATREAL s.r.o. je dlouholetým, řádným členem Asociace realitních kanceláří České republiky. Naším cílem je poskytnout klientům kompletní servis týkající se prodeje nemovitosti, koupě nebo pronájmu domu, bytu, chalupy, chaty, pozemku, garáže či nebytových prostor.

Nemovitosti: 45

WEB: www.patreal.cz

E-mail: patreal@patreal.cz

Tel.: +420 541 245 579

Nabídka realitní kanceláře

Prodej pozemku 2313m2 s historickým objektem v dosahu Brna

Prodej pozemku 2313m2 s historickým objektem v dosahu Brna

Kovalovice

PATREAL s.r.o. exkluzivně nabízí prodej historické budovy na pozemku o celkové výměře 2313m2 v obci Stará Pošta, katastrální území Kovalovice. Její zastavěná plocha je cca 200 m2. Budova je určená k celkové rekonstrukci. Na zahradě se nachází studna a stodola. Možnost napojení na plyn. Z historického hlediska má budova velkou hodnotu. Prameny hovoří o roku 1805, kdy tehdejší objekt sloužil jako zájezdní hostinec a přepravovna koní, kdy místo využil k noclehu Napoleon Bonaparte. Výhodou je dobrá dostupnost do Brna, obec Kovalovice se nachází 18 km východně od Brna. Leží na rozhraní Drahanské vrchoviny a Dyjskosvrateckého úvalu. Budovu s pozemkem je možné využít jak k bydlení, tak zároveň spojit s komerčním využitím, zde se nabízí pension s nezaměnitelným příběhem.

0 Kč

Stav: Před rekonstrukcí Balkon

před 4 hod. 10
Prodej historického stavení na pozemku 2313m2 v dosahu Brna

Prodej historického stavení na pozemku 2313m2 v dosahu Brna

Kovalovice

Dům se nachází v osadě Stará Pošta, kde se poblíž odehrávala v roce 1805 bitva u Slavkova. Dle pověsti zde po bitvě nocoval Napoleon Bonaparte. Dům je určený k celkové rekonstrukci, nebo velký pozemek 2313m2 je možno využít na stavbu moderního bydlení se zázemím s velkou zahradou. Na dvoře je studna a stodola. K domu je dobrý příjezd. Možnost přípojky plynu. Výhodou je dobrá dostupnost do Brna, obec Kovalovice se nachází 18 km východně od Brna. Leží na rozhraní Drahanské vrchoviny a Dyjskosvrateckého úvalu. Dům je možné využít k bydlení, tak ke komerčním účelům, penzion apod.

0 Kč

Stav: Před rekonstrukcí Balkon

před 4 hod. 10
Pronájem hezkého bytu 3+1 s balkonem, 72m², ul. Prušánecká, Brno-Vinohrady

Pronájem hezkého bytu 3+1 s balkonem, 72m², ul. Prušánecká, Brno-Vinohrady

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu byt v OV 3+1 na ulici Prušánecká v Brně - Vinohradech, v 2. patře panelového domu. Byt před 4 roky prošel kompletní rekonstrukcí. Byt je zajímavě dispozičně řešen, má neprůchozí pokoje, sádrokartonové jádro a oddělenou koupelnu a toaletu. Celková plocha 72m². Rozměry pokojů: P 12m², P 20m² s balkonem 4m², P 13m², K 10m², předsíň 12m², sklep 2m². Kuchyňská linka má vestavěné spotřebiče (kávovar, myčka, mikrovlnka, el. touba). Dále byt bude vybaven lednicí, pračkou a vestavěnou skříní v předsíni. Ostatní vybavení dle dohody. Bytový dům prošel celkovou revitalizací, jsou zde plastová okna, nové rozvody vody a je celý zateplený. V okolí domu je několik dětských hřišť, nedaleko je ZŠ, bezprostředně u domu je MŠ. Výše nájemného je stanovena na 13.490,- Kč měsíčně, zálohy na služby a energie 4.000,- Kč měsíčně (4 osoby), vratná kauce 26.000,- Kč. Volné od 1.10.2018. Prohlídky bytu jsou možné po domluvě kdykoliv.

13 490 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 4 hod. 10
Pronájem skladovacích prostor 250 m² v Brně - Královo Pole

Pronájem skladovacích prostor 250 m² v Brně - Královo Pole

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme pronájem přízemních skladovacích prostor na ulici Poděbradova, o celkové výměře cca 250m2 včetně haly 82m2 a 100m2 uzavřené dvorní části s přístřeškem. Prostory se nachází v přízemí řadového domu, který byl rekonstruován. Dobrá dopravní dostupnost a spojení MHD. Nebytové prostory mají vlastní vstup a vjezd (2.8x2.8m) do ulice. Za vjezdem je krytý průjezd o 50m2 s kanceláří 11m2 a dvěma toaletami a sprchovým koutem. Dále prostor navazuje na dvorní část 100m2 a a halu 82m2. Veškerá vrata na dálkové ovládání. Napojení na všechny inženýrské sítě s vlastním měření spotřeby energií. Kauce 15.000Kč plus zálohy na energie. Prostory jsou vhodné jako eshop se skladem, autodílna či drobná výroba. Prohlídky možné po dohodě s uvedeným makléřem.

15 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 9 hod. 7
Prodej garáže Ivančice - 18 m²

Prodej garáže Ivančice - 18 m²

Ivančice

Jako výhradní zástupci majitele nabízíme k prodeji garáž o ZP 18 m2 na vlastním pozemku. Jedná se o řadovou garáž, která je v udržovaném stavu ihned k užívání. Je vhodná i na investici, v současné době je pronajímána a nájemce by chtěl v nájmu pokračovat. Majitel vlastní i vedlejší rohovou garáž, která je taktéž k prodeji.

250 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 11 hod. 4
Prodej garáže Ivančice - 20 m²

Prodej garáže Ivančice - 20 m²

Ivančice

Jako výhradní zástupci majitele nabízíme k prodeji garáž o ZP 20 m2 na vlastním pozemku. Jedná se o řadovou, rohovou garáž, která je v udržovaném stavu ihned k užívání. Je vhodná i na investici, v současné době je pronajímána a nájemce by chtěl v nájmu pokračovat. Majitel vlastní i vedlejší garáž, která je taktéž k prodeji.

250 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 11 hod. 4
Pronájem obchodních prostor 74m2 s výlohami, Brno-Lesná

Pronájem obchodních prostor 74m2 s výlohami, Brno-Lesná

Brno

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu velmi pěkné prosvětlené obchodní prostory v městké části Brno-Lesná, Majdalenky s velkými výlohami o celkové rozloze 74m2. Součástí prostor je samotná prodejna (58m2), šatna (6m2) , kancelář (6m2) ,WC + sprchový kout (4m2). V obchodním prostoru bylo květinářství, je možné v tomto druhu podnikání pokračovat, nebo je možné zde zřídit obchůdek jiného zaměření či kanceláře. Prostory nejsou vhodné pro provozování gastronomie apod. Vytápění prostor je dálkové ústřední + klimatizace na prodejně, prodejna má vlastní měřidla tepla a vody. K nadstandardnímu vybavení patří alarm, venkovní světlo na čidlo, světelná reklama. Vyhrazené parkování pro 1 auto. Již volné. Měsíční nájemné činí 15 tis. Kč + měsíční zálohy na energie 2.500,-Kč. Pro bližší informace konaktujte makléřku.

15 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 11 hod. 9
Menší zděná chata v Brně-Bystrci

Menší zděná chata v Brně-Bystrci

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji zděnou chatu nedaleko brněnské přehrady obklopenou lesy a chatami, která je umístěna z části na vlastním pozemku. Chata je napojena na el. energii, má zděné základy, je částečně podsklepena, celková zastavěná plocha činí 20 m2, je ideální pro rybáře nebo jako odpočinkové místo, neboť poskytuje dostatek soukromí. Je možno ji užívat v tomto udržovaném stavu, případně provést úpravy interiéru dle vlastních potřeb. Vytápění zajišťují kamna na tuhá paliva, střecha je plechová s novým nátěrem. U chaty je suché WC a přímo k chatě byl zbudován dřevěný přístavek (kolna) pro úschovu nářadí a potřebných pomůcek. Přístup k chatě automobilem není, lze dojet cca 20 metrů od chaty. Prostředí je pěkné, čisté a k brněnské přehradě lze pěšky dojít cca 500 metrů. Vodu je nutno dovážet vlastní, pro údržbu pozemku jsou u chaty nádrže na dešťovou vodu. Pro další informace a prohlídky kontaktujte certifikovanou realitní makléřku.

350 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

včera 10
Atraktivní obchodní prostory na náměstí Svobody

Atraktivní obchodní prostory na náměstí Svobody

Brno

Se souhlasem majitele nabízíme k pronájmu výjimečné prostory na prestižní adrese v centru Brna, na náměstí Svobody. Jedná se o třípodlažní prostor. Prostory nejsou vhodné pro gastronomii. Vhodné pro banku, pojišťovnu, značkový obchod, nebo sídlo firmy a kanceláře. Velikosti podlaží jsou: 1.PP - 84,5m2, 1.NP - 91,8m2 a 2.NP - 99,1m2. Prostory jsou napojeny na všechny sítě, mají vlastní topení a klimatizaci. Elektřina a plyn mají vlastní měřidla a nájemce si hradí pouze vlastní spotřebu. Ze služeb se platí pouze záloha na vodu. Majitel preferuje dlouhodobý pronájem, vnitřní úpravy po dohodě možné.Celý prostor byl v r. 2008 rekonstruován. Prohlídku Vám rádi zajistíme, volné ihned.

148 000 Kč za měsíc

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 2 dny 10
Pronájem pokoje v RD - Brno - Řečkovice

Pronájem pokoje v RD - Brno - Řečkovice

Brno

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme pronájem studentského pokoje pro dvě osoby v rodinném domě, v klidné lokalitě Brno - Řečkovice. Pokoj je plně zařízený pro dvě osoby: postele, stoly, židle, skříň. K užívání společná kuchyň vybavená lednicí, mikrovlnnou troubou, plynovým sporákem. K dispozici je balkón přístupný z kuchyně. Cena pronájmu je 4800,- Kč/měsíc za pokoj včetně služeb a energií. Volné ihned. Vhodné pouze pro studenty z ČR.

4 800 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 dny 10
REALITY V JIHOMORAVSKÉM KRAJI

Brno  |  Brno - venkov  |  Břeclav  |  Hodonín
Vyškov  |  Znojmo


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť