Doporučené realitní kanceláře

Pozemky na prodej Jihomoravský kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej stavebního pozemku

Prodej stavebního pozemku

Suchohrdly u Miroslavi

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji pěkný stavební pozemek v obci Suchohrdly u Miroslavi. Parcela o výměře 1843m2 je na okraji nové satelitní výstavby. Rozměr parcely je šíře 38 metrů a délka 47 metrů. V obci je mateřská škola, základní škola 1. stupeň, prodejna potravin. Vzdálenost od Brna je 40 km, do Znojma 30 km. Dopravu zajišťuje IDS autobus i vlak. Pro více informací volejte makléře.

2 300 Kč za m2

Balkon

před 3 dny 10
Prodej stavebního pozemku

Prodej stavebního pozemku

Suchohrdly u Miroslavi

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji pěkný stavební pozemek v obci Suchohrdly u Miroslavi. Parcela o výměře 1646m2 je na okraji nové satelitní výstavby. Rozměr parcely je šíře 38 metrů a délka 47 metrů. V obci je mateřská škola, základní škola 1. stupeň, prodejna potravin. Vzdálenost od Brna je 40 km, do Znojma 30 km. Dopravu zajišťuje IDS autobus i vlak.

2 300 Kč za m2

Balkon

před týdnem 5
Prodej pěkného stavebního pozemku v žádané lokalitě, 1.630 m² - Brno - Tuřany

Prodej pěkného stavebního pozemku v žádané lokalitě, 1.630 m² - Brno - Tuřany

Nabízíme Vám ke koupi stavební pozemek v lukrativní lokalitě městské části Tuřany, na ulici Šípková. Pozemek se nachází v klidné ulici, nedaleko Tuřanského náměstí. Celková plocha pozemku je 1.630 m². Uliční šíře 10,5 m. Na pozemku jsou dvě studny, elektřina před pozemkem, odpadní vody řešeny budoucí jímkou. Možná stavba dvoupodlažního řadového RD (společně se stavbou na sousedním pozemku) nebo domu ve tvaru L v zadní části pozemku. Aktuálně se pozemek využívá jako zahrada k rekreaci, nachází se zde dřevěná chatka a zděný sklep. V okolí je veškerá občanská vybavenost, dojezd do centra města cca. 10 minut. Tuřany jsou vyhledávanou lokalitou vzhledem k jejich poloze a dobré dopravní dostupnosti, jak na dálnici, tak i na městský okruh. Prodávající si vyhrazují právo vybrat kupujícího na základě jimi zvolených kritérií. Pro více informací nebo prohlídky se obracejte na makléře. Rádi také pomůžeme prostřednictvím našeho finančního poradce s nejvýhodnějším financováním Vašeho nového bydlení.

6 450 000 Kč

Balkon

před 2 týdny 18
Prodej zemědělské půdy, 22.078 m² - Letovice - Meziříčko

Prodej zemědělské půdy, 22.078 m² - Letovice - Meziříčko

Letovice

Nabízíme Vám ke koupi pole/zemědělskou půdu v obci Letovice, konkrétně v části Meziříčko. Pozemek o celkové rozloze 22.078 m² je nyní využíván k sadbě jílku a je veden v katastru nemovitostí jako orná půda. Pozemek je velmi dobře přístupný z obecní komunikace. Pro více informací nebo prohlídky se neváhejte obrátit na makléře. Prodávající si vyhrazují právo vybrat kupujícího na základě jimi zvolených kritérií. Rádi také pomůžeme prostřednictvím našeho finančního poradce s nejvhodnějším financováním Vašeho nového bydlení.

35 Kč za m2

Balkon

před 2 týdny 14
Prodej stavebního pozemku, 1.094 m² - Pravlov

Prodej stavebního pozemku, 1.094 m² - Pravlov

Pravlov

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi pozemek pro stavbu rodinného domu v obci Pravlov. Pozemek o celkové rozloze 1.094 m² se nachází v klidné boční ulici a je složen ze tří parcel, z toho 224 m² činí zastavěná plocha a nádvoří. Uliční šíře 18 metrů, v druhé polovině 19,5 m. Na pozemku v minulosti již stál samostatně stojící rodinný dům. Původní stavba prošla demolicí a likvidací. Voda, plyn a elektřina je přímo na pozemku, kanalizace v komunikaci před domem. Obec Pravlov se nachází 18 km jihozápadně od Brna, jedná se o vinařskou obec, kterou protéká řeka Jihlava. V obci jsou potraviny, ZŠ, obecní úřad a knihovna. Prodávající si vyhrazují právo vybrat kupujícího na základě jimi zvolených kritérií. Pro více informací nebo prohlídky se obracejte na makléře. Rádi také pomůžeme prostřednictvím našeho finančního poradce s nejvýhodnějším financováním Vašeho nového bydlení.

5 900 000 Kč

Balkon

před 2 týdny 8
Prodej pozemků

Prodej pozemků

Suchohrdly u Miroslavi

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji soubor pozemků v obci Suchohrdly u Miroslavi. Parcely o celkové výměře 30 160m2 jsou na okraji nové satelitní výstavby. Rozměr všech parcel je: šíře 80 metrů a délka 450 metrů. Z tohoto souboru jsou dvě parcely určené k výstavbě rodinných domů, to je cca 2 500m2, ostatní jsou v současné době zatím vedeny jako orná půda. Vzdálenost od Brna je 40 km, do Znojma 30 km. Dopravu zajišťuje IDS autobus i vlak. Pro více informací volejte makléře.

1 000 Kč za m2

Balkon

před měsícem 3
REALITY V JIHOMORAVSKÉM KRAJI

Brno  |  Brno - venkov  |  Břeclav  |  Hodonín
Vyškov  |  Znojmo


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

27. 03. 20 Stačí malá nepozornost a průšvih je na světě. Počítáte s tím?

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

09. 04. 18 Jak přestavovat byt?

16. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Jihomoravském kraji

-->