Komerční prostory na prodej Jihomoravský kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, restaurace, 329m2, Okrouhlá, Blansko

Prodej, restaurace, 329m2, Okrouhlá, Blansko

Okrouhlá, Okrouhlá

V zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji zavedenou dvoupodlažní restauraci s letitou tradicí a stálou klientelou, která leží v centru obce Okrouhlá, okres Blansko. V 1.patře se nachází sál pro 60 lidí, bar, prostorná kuchyň, sociální zařízení a skladové prostory. V přízemí je místnost pro 30 lidí, salonek, kuchyň, sociální zařízení, sklady a výrobna. Součást přízemí je i zastřešená zahrádka s grilem a udírnou. Obec Okrouhlá leží v krásném prostředí Drahanské vrchoviny v ochranném pásmu vodní nádrže Bělá ve vzdálenosti 8 km od Boskovic. Prodej včetně vybavení. V případě rychlého jednání možnost slevy. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí. Financování zajistíme. Doporučujeme prohlídku.

4 590 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 11
Prodej, komerční objekt, 4078 m2, Vratěnín, okr. Znojmo

Prodej, komerční objekt, 4078 m2, Vratěnín, okr. Znojmo

Vratěnín, Vratěnín

Prodej rozlehlého komerčního objektu ve Vratěníně, okr. Znojmo. Bývalá celnice o CP 4078 m2 a ZP 499 m2. Hraniční přechod mezi Vratěnínem a Drosendorfem - Rakousko. V přízemí byla restaurace, kuchyně, kanceláře, v 1. NP a 2. NP pokoje a kanceláře. V přízemí domu sklady, kotelna. Součástí objektu jsou tři garáže. Objekt je v dobrém stavu, bezproblémový příjezd, vhodný k podnikání - autodoprava, ubytování, školící centrum, motorest a mnoho dalších možností. V okolí je krásná příroda s množstvím cyklostezek.

2 490 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 týdny 14
Prodej, prodejna potravin se 2 byty, Vyškov, Pístovice

Prodej, prodejna potravin se 2 byty, Vyškov, Pístovice

Pístovice, Račice-Pístovice

Nabízíme Vám k prodeji zavedenou a dobře prosperující prodejnu potravin v obci Pístovice. Prodejna má cca 260 m2 včetně skladových prostor a sociálního zázemí. Je pronajata solidnímu nájemníkovi. V přízemí objektu je byt 1+1 (cca 40 m2), v patře byt 2+kk (cca 100 m2) s velkou terasou. Topení je řešeno plynovým kotlem, případně v horním bytě jsou krbová kamna. TUV bojler. Elektřina 220 i 380V. Kanalizace řešena septikem. Voda je obecní a na pozemku je studna. Je zde možnost rozmanitého využití nemovitosti. Velmi zajímavá investice. Pístovice jsou vyhledávanou rekreační oblastí (Pístovický rybník). Krásné údolí potoka Rakovce do Jedovnic je zařazeno do kategorie přírodní park a je zde zřízena naučná stezka. Doporučujeme prohlídku. Optimální financování Vám zajistíme. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

4 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 4 týdny 13
Prodej, restaurace, 200 m2, Vyškov, Bohdalice

Prodej, restaurace, 200 m2, Vyškov, Bohdalice

Bohdalice, Bohdalice-Pavlovice

Nabízíme Vám k prodeji zavedenou restauraci v obci Bohdalice. Restaurace se prodává včetně zařízení. Disponuje 40 místy uvnitř, 40 místy venku, 9 místy na baru. K dispozici je zázemí kuchyně, skladu, chladírny a WC, venkovní zahrádka s grilem. V patře je byt 2+0 + soc. zázemí. Topení v restauraci podlahové na plyn, v bytě radiátory. Voda studniční. Elektřina 220 i 380V. Doporučujeme prohlídku. Optimální financování Vám zajistíme. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

2 800 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 týdny 23
Prodej, komerční prostory, 831 m2, Sudoměřice

Prodej, komerční prostory, 831 m2, Sudoměřice

Sudoměřice

Nabízíme k prodeji dvě haly na skladování, nebo výrobu o rozloze 831 m2. Objekt se nachází v centru obce Sudoměřice. Hala má ideální přístup a příjezd i zadní branou přes velký dvůr až k rampě . Objekt je napojen na veškeré inženýrské sítě a má také vlastní studnu. Cena uvedena k jednání. Náš hypoteční specialista Vám zajistí financování.

4 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před měsícem 5
Prodej, rekreační objekt, 3518 m2, Veverská Bítýška

Prodej, rekreační objekt, 3518 m2, Veverská Bítýška

Veverská Bítýška, Veverská Bítýška

Prodej rekreačního kempu se stávajícími 5 chatkami a 6 bungalovi určenými k rekreačnímu bydlení a objektem u vjezdu do areálu, který je veden jako rodinný dům o zastavěné ploše asi 76 m2. Bungalovy o ploše 25 m2 z roku 1994 jsou postaveny z porobetonu. Chatky o ploše 50m2 jsou z rozkládacích dřevěných panelů. Areál kemmpu je napojen na elektrickou síť- 380 w a kanalizaci vyústěnou do ČOV, voda i plyn je na hranici na pozemku. Stávající pozemek se nachází nad řekou Svratkou. Zdroj vody je z vlastní skružované kopané studny o průměru 120 cm a hloubkou 24 m. V minulosti nebyl registrován nedostatek vody, i když byla studna využívána k postřiku trávníku i kurtu v areálu. Topení je v chatkách na elektřinu. Na pozemku je možnost sportovního využití .Vhodné k investiční příležitosti. K pozemku, který je celý oplocen vede obecní vyštěrkovaná komunikace .

4 690 000 Kč

Stav: Dobrý

před měsícem 7
Prodej, obchodní prostory, 268 m2, Ivančice

Prodej, obchodní prostory, 268 m2, Ivančice

Ivančice

Prodej zavedené prodejny v centru města Ivančice. Dům je rozdělen na prodejní část a skladovací prostory včetně ze dvou třetin zastřešeného dvora. Budova napojena na veškeré inženýrské sítě. V budově je WC. Parkování přímo před prodejnou a další parkoviště je v blízkosti. Prodejna se prodává s možností odkoupení zboží, které ale není součástí prodejní ceny. Dostupnost do Brna autem je 25 minut, IDS asi 35 minut.

1 950 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před měsícem 5
Prodej, restaurace, stravování, Brno, ul. Přístavní

Prodej, restaurace, stravování, Brno, ul. Přístavní

Bystrc, Brno

Prodej zavedeného bistra U Vesla na Brněnské přehradě. Bistro se nachází na frekventovaném místě, přímo u hlavní silnice nedaleko přístavu. K dispozici je posezení venku na terase i vevnitř, 2 x sociální zařízení, prodejní okénko do ulice. Budova stojí na pronajatém pozemku o CP 968 m2, který je možno využít k vybudování například další venkovní zahrádky s posezením. Prostor je možno provozovat celoročně. Objekt je napojen na vodovod a elektřinu.

600 000 Kč

Stav: Dobrý

před měsícem 9
Prodej, pension, vodní nádrž, 56532 m2, Střelice u Jevišovic

Prodej, pension, vodní nádrž, 56532 m2, Střelice u Jevišovic

Střelice

Prodej bývalé zemědělské usedlosti Němčický dvůr - areál se nachází v katastrálním území Střelice u Jevišovic mezi obcemi Jevišovice a Slatina v okrese Znojmo nedaleko rekreační oblasti Jevišovické údolní přehrady. Areál se skládá z uzavřeného dvora 0,8 ha obestavěného cihlovou zdí, Šafářského domu s restaurací o kapacitě 50 osob, tří řadových domků s 12ti apartmány pro cca 50 osob a zemědělské stavby (sýpky) skýtající různé možnosti využití. V těsné blízkosti dvora je dále rybník o rozloze 0.5 ha, poskytující možnost relaxace a rybolovu. V areálu je i hřiště pro sportovní využití, uzavřené atrium vhodné pro venkovní grilování, posezení a společenským akcím. Parkování je možno přímo v uzavřeném areálu. Celková rekonstrukce usedlosti proběhla v letech 1995-2002. K areálu patří přiléhající louky a vodní přehrada. V okolí je nádherná příroda, cyklostezky, které vedou do celé jižní části okresu Znojmo a přilehlých oblastí Rakouska. Pro více informací kontaktujte RK.

12 000 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 měsíci 14
Prodej, obchodní prostory, 2344 m2, Letovice

Prodej, obchodní prostory, 2344 m2, Letovice

Letovice

Nabízíme k prodeji obchodní, půdní prostory + přilehlé pozemky v průmyslové zóně města Letovice. V současné době jsou prostory užívány majitelem a jinými firmami jako sklady, kanceláře a veterinární ordinace. Veškerá občanská vybavenost je v těsné blízkosti. Našim klientům pomůžeme s výhodným financováním. Více informací v RK.

3 599 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 měsíci 14
REALITY V JIHOMORAVSKÉM KRAJI

Brno  |  Brno - venkov  |  Břeclav  |  Hodonín
Vyškov  |  Znojmo


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Jak přestavovat byt?

16. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Jihomoravském kraji

19. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

08. 02. 18 Bydlení na Jižní Moravě