Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Jihomoravský kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, Sportovní areál, 25.229m2, Brno

Prodej, Sportovní areál, 25.229m2, Brno

Brněnské Ivanovice, Brno

Exkluzivně nabízíme k prodeji areál tréninkového centra mládeže v Brněnských Ivanovicích. Areál s fotbalovým hřištěm (hlavní hřiště dle předpisu FIFA, 105x68m), tréninkovým hřištěm (90x50m), zimní nafukovací halou (38x26m), hlavní budovou se zázemím a parkovištěm. Jedná se o oplocený areál, který je pronajímán mládežnickými týmy klubu FC Zbrojovka Brno a také veřejností. Celková rozloha pozemku je 25.229 m2, včetně parkovací plochy a budovy. Veškeré další informace Vám poskytnu při osobní prohlídce.

49 600 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 hod. 10
Prodej, obchodní objekt, 300 m2, Černčín

Prodej, obchodní objekt, 300 m2, Černčín

Černčín, Bučovice

Nabízíme k prodeji bývalou hospůdku v Černčíně, okr. Bučovice. Dům je v původním stavu. Možnost předělání na restauraci s penzionem. V ceně je i pozemek za budovou, vhodný například pro venkovní zahrádku, posezení. S hypotečním úvěrem Vám rádi pomůžeme.

1 700 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 4
Prodej, objekt občanské vybavenosti, Jedovnice

Prodej, objekt občanské vybavenosti, Jedovnice

Jedovnice, Jedovnice

Prodej objektu občanské vybavenosti v centru městysu Jedovnice. Objekt sloužil k pohostinství a část prosperuje jako prodejna ovoce a zeleniny. Zastavěná plocha objektu činí 547 m2, příjezd je možný ze zadní části, kde je přístup přes zpevněnou komunikaci v podílovém spoluvlastnictví. V objektu je sál pro 40 osob a v zadní části je menší sál s krbem, je zde prostorná kuchyně pro přípravu jídel, kancelář a zázemí pro personál. Dům má sklepy, dílny a garáž. Na zahradě lze vybudovat posezení. Dům je vhodný k provozu pohostinství, obchodu i služeb. Poslední rekonstrukce byla provedena v roce 1993 a to přístavba zadní části a rozšíření kuchyně a zázemí. Vytápění domu zajišťuje plynový kotel a ohřev vody bojlerem, dům je napojen na sítě. Pro více informací kontaktujte makléře.

6 500 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 13
Prodej, restaurace, Jedovnice

Prodej, restaurace, Jedovnice

Jedovnice, Jedovnice

Prodej restauračního zařízení v centru městysu Jedovnice. Objekt sloužil k pohostinství a část prosperuje jako prodejna ovoce a zeleniny. Zastavěná plocha objektu činí 547 m2, příjezd je možný ze zadní části, kde je přístup přes zpevněnou komunikaci v podílovém spoluvlastnictví. V objektu je sál pro 40 osob a v zadní části je menší sál s krbem, je zde prostorná kuchyně pro přípravu jídel, kancelář a zázemí pro personál. Dům má sklepy, dílny a garáž. Na zahradě lze vybudovat posezení. Dům je vhodný k provozu pohostinství, obchodu i služeb. Poslední rekonstrukce byla provedena v roce 1993 a to přístavba zadní části a rozšíření kuchyně a zázemí. Vytápění domu zajišťuje plynový kotel a ohřev vody bojlerem, dům je napojen na sítě. Pro více informací kontaktujte makléře.

6 500 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 13
Prodej, obchodní objekt, Jedovnice

Prodej, obchodní objekt, Jedovnice

Jedovnice, Jedovnice

Prodej obchodního objektu v centru městysu Jedovnice. Objekt sloužil k pohostinství a část prosperuje jako prodejna ovoce a zeleniny. Zastavěná plocha objektu činí 547 m2, příjezd je možný ze zadní části, kde je přístup přes zpevněnou komunikaci v podílovém spoluvlastnictví. V objektu je sál pro 40 osob a v zadní části je menší sál s krbem, je zde prostorná kuchyně pro přípravu jídel, kancelář a zázemí pro personál. Dům má sklepy, dílny a garáž. Na zahradě lze vybudovat posezení. Dům je vhodný k provozu pohostinství, obchodu i služeb. Poslední rekonstrukce byla provedena v roce 1993 a to přístavba zadní části a rozšíření kuchyně a zázemí. Vytápění domu zajišťuje plynový kotel a ohřev vody bojlerem, dům je napojen na sítě. Pro více informací kontaktujte makléře.

6 500 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 13
Prodej, bytový dům, 660 m2, Brno

Prodej, bytový dům, 660 m2, Brno

Žabovřesky, Brno

Prodej nájemního domu v centru Brna. Nemovitost je rozdělena na dva obchodní prostory, tři samostatné bytové jednotky a půdu s možností další výstavby. Částečně podsklepeno. Součástí prodeje je i 290 m2 stavební parcely podél nemovitosti. Objekt je vhodný k rekonstruci a rozšíření. Parkování na ulici podél domu. Vhodné jako investice k rekonstrukci, popř. další výstavbě. Pro více informací volejte makléře.

28 000 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 6
Prodej, bytový dům, 2600 m2, Brno, ul. Bratislavská

Prodej, bytový dům, 2600 m2, Brno, ul. Bratislavská

Zábrdovice, Brno

Nabízíme k prodeji bytový dům v městské části Brno - Zábrdovice. Celková plocha pozemku je 2600m2. Uliční šíře je 26m a délka 100m. Na pozemku umístěná stavba je spíše určená k demolici a uvolnění místa pro novou výstavbu. Velmi zajímavá investiční příležitost. Neváhejte nás kontaktovat.

50 000 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 4
Prodej, restaurace s vinným sklepem, Dolní Bojanovice

Prodej, restaurace s vinným sklepem, Dolní Bojanovice

Dolní Bojanovice, Dolní Bojanovice

POZOR! Toto je jedinečná příležitost prodeje nevšední nemovitosti pro radost i podnikání! Nabízíme stylovou restauraci s venkovním posezením, dvěma vinnými sklepy a vlastní lisovnou. Je zde i místnosti pro přespání několika lidí, kuchyně, výčep a sociální zařízení jsou samozřejmostí a je napojena na veškeré inženýrské sítě včetně přívodu zemního plynu. Sedlová střecha skýtá prostor pro případné rozšíření objektu ( celková zastavěná plocha je 205 m2 ). Restaurace se nachází v unikátní sklepní uličce s jedinečnou atmosférou v obci Dolní Bojanovice, která je vyhlášená především mezi milovníky vína a moravského folkloru oblasti Podluží. Vzhledem k tomu, že je PENB v současnosti ve výrobě, jsme nuceni uvádět třídu G. Doporučujeme osobní prohlídku, kontaktujte zodpovědného makléře.

2 200 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 8
Prodej, vinný sklep, 63 m2, Valtice

Prodej, vinný sklep, 63 m2, Valtice

Valtice

Prodej vinného sklepu o výměře 63 m2. Nachází se ve vinařské obci Valtice s výbornou dostupností. Jedná se o cihlový klenutý sklep o délce 20 m a šířce 3 m s postranní chodbou o délce 6 m a šířce 3 m. Pečlivě udržovaný ve velmi dobrém stavu s celoroční ustálenou teplotou 10 - 12°C. V horní části sklepa se nachází WC, umyvadlo, bojler s napojením na vodovodní řad a obecní kanalizaci, zásuvka na 230V a 380V. Odpadové rozvody ve spodní části sklepa jsou svedeny do jímky o objemu 1 m3 s kalovým čerpadlem do kanalizace. Ve sklepě jsou k dispozici prostory na posezení s kapacitou pro 40 osob. Sklípek je vhodný pro vinaře k degustaci vína, lze vybudovat přístavbu nad sklepem pro bydlení i podnikání.

1 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před měsícem 5
Prodej, obchodní prostory, 268 m2, Ivančice

Prodej, obchodní prostory, 268 m2, Ivančice

Ivančice

Prodej zavedené prodejny v centru města Ivančice. Dům je rozdělen na prodejní část a skladovací prostory včetně ze dvou třetin zastřešeného dvora. Budova napojena na veškeré inženýrské sítě. V budově je WC. Parkování přímo před prodejnou a další parkoviště je v blízkosti. Prodejna se prodává s možností odkoupení zboží, které ale není součástí prodejní ceny. Dostupnost do Brna autem je 25 minut, IDS asi 35 minut.

1 950 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před měsícem 4
REALITY V JIHOMORAVSKÉM KRAJI

Brno  |  Brno - venkov  |  Břeclav  |  Hodonín
Vyškov  |  Znojmo


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

09. 04. 18 Jak přestavovat byt?

16. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Jihomoravském kraji

19. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům