Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Jihomoravský kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, restaurace s vinným sklepem, Dolní Bojanovice

Prodej, restaurace s vinným sklepem, Dolní Bojanovice

Dolní Bojanovice, Dolní Bojanovice

POZOR! Toto je jedinečná příležitost prodeje nevšední nemovitosti pro radost i podnikání! Nabízíme stylovou restauraci s venkovním posezením, dvěma vinnými sklepy a vlastní lisovnou. Je zde i místnosti pro přespání několika lidí, kuchyně, výčep a sociální zařízení jsou samozřejmostí a je napojena na veškeré inženýrské sítě včetně přívodu zemního plynu. Sedlová střecha skýtá prostor pro případné rozšíření objektu ( celková zastavěná plocha je 205 m2 ). Restaurace se nachází v unikátní sklepní uličce s jedinečnou atmosférou v obci Dolní Bojanovice, která je vyhlášená především mezi milovníky vína a moravského folkloru oblasti Podluží. Doporučujeme osobní prohlídku, kontaktujte zodpovědného makléře.

2 400 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 hod. 8
Prodej, obchodní prostory, 268 m2, Ivančice

Prodej, obchodní prostory, 268 m2, Ivančice

Ivančice

Prodej zavedené prodejny v centru města Ivančice. Dům je rozdělen na prodejní část a skladovací prostory včetně ze dvou třetin zastřešeného dvora. Budova napojena na veškeré inženýrské sítě. V budově je WC. Parkování přímo před prodejnou a další parkoviště je v blízkosti. Prodejna se prodává s možností odkoupení zboží, které ale není součástí prodejní ceny. Dostupnost do Brna autem je 25 minut, IDS asi 35 minut.

1 950 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 21 hod. 4
Prodej, komerční objekt, 432 m2, Šardice

Prodej, komerční objekt, 432 m2, Šardice

Šardice

Nabízíme k prodeji komerčních prostor o celkové ploše 432 m2 v obci Šardice. Nemovitost se nachází na lukrativním místě na začátku obce. Objekt disponuje kanceláří, sociálním zařízením a prostory určenými pro podnikání. Halu je možno využít jako výrobní nebo skladovací prostor. Budova je v dobrém technickém stavu, nutné drobné opravy. K dispozici ihned.

2 000 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 8
Prodej, obchodní prostory, 197 m2, Letovice

Prodej, obchodní prostory, 197 m2, Letovice

Letovice

Nabízíme k prodeji obchodní prostor v přízemí domu s výlohami na okraji města Letovic. Obchodní prostor se nachází v blízkosti vlakové zastávky. Jedná se o velkou prodejní místnost + zadní provozní místnost, sklady wc a kancelář. Vhodné k jakémukoliv druhu podnikání, které nebude narušovat ostatní spolubydlící, nebo lze prostor přestavět k bydlení. Volné ihned. Více informací u makléře.

1 048 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 7
Prodej, nájemní dům, 660 m2, Brno

Prodej, nájemní dům, 660 m2, Brno

Žabovřesky, Brno

Prodej nájemního domu v centru Brna. Nemovitost je rozdělena na dva obchodní prostory, tři samostatné bytové jednotky a půdu s možností další výstavby. Částečně podsklepeno. Součástí prodeje je i 290 m2 stavební parcely podél nemovitosti. Objekt je vhodný k rekonstruci a rozšíření. Parkování na ulici podél domu. Vhodné jako investice k rekonstrukci, popř..další výstavbě. Pro více informací volejte makléře.

28 000 000 Kč

Stav: Dobrý

před měsícem 6
Prodej, výrobní objekt, 15380 m2, Mikulov

Prodej, výrobní objekt, 15380 m2, Mikulov

Mikulov, Mikulov

Prodej areálu k širšímu využití, s vnitřními komunikacemi, uzavřený mohutným oplocením. Původně sloužil jako věznice. Areál má administrativní budovu, 8 garáží, halový sklad, sklad, balírnu, vilu s jídelnou a spousta zpevněných ploch. Objekt je připojen na elektřinu a vodovod. Má vnitřní kanalizační systém, příjezd po obecní komunikaci. Plocha 15.380m2. Výborná lokalita u rakouských hranic.

15 600 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 měsíci 13
Prodej, komerční objekt, Letovice, okr. Blansko

Prodej, komerční objekt, Letovice, okr. Blansko

Letovice

Nabízíme k prodeji zavedené a prosperující komerční prostory v Letovicích, kde probíhají koncerty a diskotéky. Předmětem nabídky je veškeré vybavení a zařízení. Objekt je střežen kamerovým systémem. K prostoru náleží letní předzahrádka, garáž o ploše 100 m2. Více informací v RK.

5 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 měsíci 7
Prodej, restaurace, 329m2, Okrouhlá, Blansko

Prodej, restaurace, 329m2, Okrouhlá, Blansko

Okrouhlá, Okrouhlá

V zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji zavedenou dvoupodlažní restauraci s letitou tradicí a stálou klientelou, která leží v centru obce Okrouhlá, okres Blansko. V 1.patře se nachází sál pro 60 lidí, bar, prostorná kuchyň, sociální zařízení a skladové prostory. V přízemí je místnost pro 30 lidí, salonek, kuchyň, sociální zařízení, sklady a výrobna. Součást přízemí je i zastřešená zahrádka s grilem a udírnou. Obec Okrouhlá leží v krásném prostředí Drahanské vrchoviny v ochranném pásmu vodní nádrže Bělá ve vzdálenosti 8 km od Boskovic. Prodej včetně vybavení. V případě rychlého jednání možnost slevy. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí. Financování zajistíme. Doporučujeme prohlídku.

4 590 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 měsíci 11
Prodej, prodejna potravin se 2 byty, Vyškov, Pístovice

Prodej, prodejna potravin se 2 byty, Vyškov, Pístovice

Pístovice, Račice-Pístovice

Nabízíme Vám k prodeji zavedenou a dobře prosperující prodejnu potravin v obci Pístovice. Prodejna má cca 260 m2 včetně skladových prostor a sociálního zázemí. Je pronajata solidnímu nájemníkovi. V přízemí objektu je byt 1+1 (cca 40 m2), v patře byt 2+kk (cca 100 m2) s velkou terasou. Topení je řešeno plynovým kotlem, případně v horním bytě jsou krbová kamna. TUV bojler. Elektřina 220 i 380V. Kanalizace řešena septikem. Voda je obecní a na pozemku je studna. Je zde možnost rozmanitého využití nemovitosti. Velmi zajímavá investice. Pístovice jsou vyhledávanou rekreační oblastí (Pístovický rybník). Krásné údolí potoka Rakovce do Jedovnic je zařazeno do kategorie přírodní park a je zde zřízena naučná stezka. Doporučujeme prohlídku. Optimální financování Vám zajistíme. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

4 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 3 měsíci 13
Prodej, restaurace, 200 m2, Vyškov, Bohdalice

Prodej, restaurace, 200 m2, Vyškov, Bohdalice

Bohdalice, Bohdalice-Pavlovice

Nabízíme Vám k prodeji zavedenou restauraci v obci Bohdalice. Restaurace se prodává včetně zařízení. Disponuje 40 místy uvnitř, 40 místy venku, 9 místy na baru. K dispozici je zázemí kuchyně, skladu, chladírny a WC, venkovní zahrádka s grilem. V patře je byt 2+0 + soc. zázemí. Topení v restauraci podlahové na plyn, v bytě radiátory. Voda studniční. Elektřina 220 i 380V. Doporučujeme prohlídku. Optimální financování Vám zajistíme. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

2 800 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 měsíci 23
REALITY V JIHOMORAVSKÉM KRAJI

Brno  |  Brno - venkov  |  Břeclav  |  Hodonín
Vyškov  |  Znojmo


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

09. 04. 18 Jak přestavovat byt?

16. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Jihomoravském kraji

19. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům