Byty na prodej, Brno-město

Změnit zadání Počet inzerátů: 11
Prodej bytu 2+1 kousek od centra,  51m² - Brno - Štýřice

Prodej bytu 2+1 kousek od centra, 51m² - Brno - Štýřice

Brno

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi cihlový byt na ulici Gallašova, pouhé 3 zastávky od samotného centra města Brna. Byt o dispozici 2+1 s celkovou plochou 51m² se nachází ve zvýšeném přízemí čtyř-podlažního bytového domu. Po vstupu do bytu vejdeme do chodby s vestavěnými skříněmi a vstupem do koupelny s vanou a toaletou a do kuchyně. Z kuchyně (13m²) se dostaneme do prvního pokoje (15,2m²) s francouzským balkonem a následně do ložnice (12,8m²). K bytu náleží sklep. Byt se prodává nevybavený a bude předáván vyklizený. Je v původním, ale dobrém a udržovaném stavu, jádro je zděné. Novým majitelům se nabízí před nastěhováním jeho modernizace. Bytový dům proběhl kompletní revitalizací. Byt se v tuto chvíli vytápí topidly WAV, ohřev vody zajištěn průtokovým plynovým ohřívačem. Parkování je možné přímo před domem. V těsné blízkosti domu je ZŠ, ZUŠ, MŠ i gymnázium. Dále dětské hřiště, supermarket, tramvajová zastávka je 200 m od domu. Štýřice jsou výbornou lokalitou vzhledem ke své poloze. Centrum města máte dostupné do 5 minut, kompletní občanská vybavenost a výborná dostupnost na hlavní dopravní tepny. Prodávající si vyhrazují právo vybrat kupujícího na základě jimi zvolených kritérií. Pro více informací nebo prohlídky se obracejte na makléře. Rádi také pomůžeme prostřednictvím našeho finančního poradce s nejvýhodnějším financováním Vašeho nového bydlení.

5 290 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 4 dny 5
Prodej bytu 2+1 s balkonem, ul. Šromova, Brno - Chrlice

Prodej bytu 2+1 s balkonem, ul. Šromova, Brno - Chrlice

Nabízíme vám k prodeji pěkný byt 2+1 s výměrou 59m² v Chrlicích, na ulici Šromova. Nachází se ve 2. patře panelového domu bez výtahu. Dispozice bytu je 2+1, kuchyň a obývací pokoj jsou orientované na západ, ložnice s balkonem na východ. Byt prošel částečnou rekonstrukcí, zděné jádro včetně nové elektroinstalace a odpadů, nová koupelna s WC, kuchyňská linka, plastová okna, plovoucí podlahy v kuchyni a předsíni. Jedná se o družstevní byt s možností okamžitého převodu do OV. Dům je po celkové rekonstrukci, s novou střechou, novými balkony, plastovými okny. Okolí domu je příjemné, tiché, plné zeleně, je zde několik dětských hřišť, mateřská škola, prodejna potravin. Městská část Chrlice se nachází v jihovýchodní části Brna a žije zde kolem 3000 občanů. Původně se jednalo o zemědělskou vesnici o níž první zmínky pocházejí z 11. století. K Brnu byli Chrlice připojeny v roce 1971. Na Chrlickém náměstí, které je centrem obce, sídlí v rekonstruované budově radnice i pošta. V objektu bývalého zámku je ústav sociální péče o nevidomé. V Chrlicích najdeme MŠ, ZŠ, požární zbrojnici i dvě fotbalová hřiště. K rekreaci lze využít dva rybníky na Ivanovickém potoku - k rybaření i ke koupání.

5 000 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 5 dny 10
OV 2+1 - 57.30m², balkon - ulice Vídeňska, centrum města

OV 2+1 - 57.30m², balkon - ulice Vídeňska, centrum města

Brno

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji byt v OV 2+1 s balkonem v 8.NP na ulici Vídeňská v Brně, centrum města Brna a to městská část Štýřice. K bytu náleží společné prostory v domě, kočárkárna. Samozřejmostí je sklepní kóje. Bytový dům prošel revitalizací – kamerový systém, revize výtahu, balkony, instalační jádro - stupačky, zateplení domu, plastová okna apod. Orientace bytu: západ – obývací pokoj s balkonem, východ – kuchyň a pokoj. Dispozice: pokoj s balkonem 21.4m² a balkon 2.2m², obývací pokoj 12.6m², kuchyň 8.7m², předsíň 7.8m², spíž 0.3m², koupelna 2.1m², WC 1m² a zděný sklep 1.2m². Celková plocha bytu včetně balkonu a sklepní kóje činí 57.30m² . Měsíční náklady pro jednu osobu včetně fondu oprav 3.024 Kč + spotřeba elektřiny. Na bytovém domě se nesplácí žádný úvěr. Jedná se o velmi vyhledávanou lokalitu v centru Brna nejen pro veškerou občanskou vybavenost a její infrastrukturu, kdy parkování v těsném okolí není v modrých zónách. Pro více informací nebo prohlídky se neváhejte obrátit na makléře. Výhodný hypoteční úvěr Vám bezplatně zprostředkujeme. Prodávající si vyhrazují právo vybrat kupujícího na základě jimi zvolených kritérií.

5 490 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 6 dny 10
Prodej krásného zrekonstruovaného bytu 2+1 v centru Brna

Prodej krásného zrekonstruovaného bytu 2+1 v centru Brna

Brno

Nabízíme vám k prodeji byt v OV 2+1 po celkové rekonstrukci v r. 2011. Byt se nachází ve 3. patře cihlového domu s výtahem na ulici Nádražní, v centru Brna. V rámci rekonstrukce byly vynesené podlahy, zateplení z obou stran bytu, nové rozvody elektřiny, vody i plynu, nové omítky, nová koupelna s vanou, kotel Baxi, zrestaurované původní stylové starožitné dveře, nové vchodové bezpečnostní dveře. Okna jsou dřevěná, byla měněna již dříve. V pokojích je stylová plovoucí podlaha, v kuchyni, koupelně a předsíni pak dlažba. V kuchyni a koupelně jsou podhledy s bodovým osvětlením. Byt se prodává zcela zařízen. V domě je nový výtah, nové vchodové dřevěné dveře, nové omítky, rozvody, střecha. Velice nákladně byli realizované i nové sklepy - podsekání, geodetické práce, odizolování. Celý dům je vymalován a vloni byla poupravena i secesní fasáda. Byt má velmi příjemnou atmosféru, největší předností je výhled do zeleně a na Petrov. Vzhledem ke své poloze je velmi vhodný i na investici. Pro více informací, nebo případnou prohlídku volejte makléře. Výhodný hypoteční úvěr Vám bezplatně zprostředkujeme.

6 350 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před týdnem 10
Prodej prostorného investičního bytu 3+1, 79 m2, Brno - Bystrc, ul. Teyschlova

Prodej prostorného investičního bytu 3+1, 79 m2, Brno - Bystrc, ul. Teyschlova

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi velmi prostorný byt na ulici Teyschlova, v brněnské části Bystrc. Byt o dispozicích 3+1 s celkovou plochou 79 m² se nachází v 1. patře panelového domu s výtahem. Součástí bytu je prostorná lodžie a sklep. Další fotky na vyžádání. Při vstupu do bytu se nacházíme v prostorné chodbě se vstupy do jednotlivých pokojů. Pokoje nejsou průchozí. Obývací pokoj (20m2) orientovaný na východ, pokoj (16m2) se vstupem na lodžii (orientace na západ) a další pokoj (16,3m2). Součástí kuchyně (9m2) je kuchyňská linka se sporákem a spíží a dále koupelna s vanou a samostatná toaleta. Byt se prodává nevybavený. Byt i jeho jádro jsou v původním, ale dobrém a udržovaném stavu. Bytový dům proběhl revitalizací a to konkrétně výměnou plastových oken, novou fasádou se zateplením, novými lodžiemi a také novými stupačkami. Byt působí celkově dobře a příjemně, jeho uspořádání a prostornost jsou velmi velkorysé. Měsíční náklady na provoz bytu činí 2.800 Kč (teplo, TUV, vodné a stočné) a fond oprav a správa domu 850 Kč. Parkování je možné přímo před domem. V těsné blízkosti domu je ZŠ a MŠ, dětské hřiště, supermarket, autobusová zastávka je 300 m od domu, tramvajová smyčka Ečerova je 800 m. Prodávající si vyhrazují právo vybrat kupujícího na základě jimi zvolených kritérií. Pro více informací nebo prohlídky se obracejte na makléře. Rádi také pomůžeme prostřednictvím našeho finančního poradce s nejvýhodnějším financováním Vašeho nového bydlení.

5 950 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 týdny 5
OV 2+1 - 57.30m², balkon - ulice Vídeňska, centrum města

OV 2+1 - 57.30m², balkon - ulice Vídeňska, centrum města

Brno

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji byt v OV 2+1 s balkonem v 5.NP. patře na ulici Vídeňská v Brně, centrum města Brna a to městská část Štýřice. K bytu náleží společné prostory v domě, kočárkárna a kolárna. Samozřejmostí je sklepní kóje. Bytový dům prošel revitalizací – kamerový systém, revize výtahu, balkony, instalační jádro - stupačky, zateplení domu, plastová okna apod. Orientace bytu: západ – obývací pokoj, východ – kuchyň a pokoj s balkonem. Dispozice: pokoj s balkonem 12.6m² a balkon 2.2m², obývací pokoj 21.4m², kuchyň 8.7m², předsíň 7.8m², spíž 0.3m², koupelna 2.1m², WC 1m² a zděný sklep 1.2m². Celková plocha bytu včetně balkonu a sklepní kóje činí 57.30m² . Byt má elektřinu v mědi, zděné jádro a odpady v plastu, podlahy (2017), kuchyňská linka včetně spotřebičů (2019). Měsíční náklady pro čtyři osoby včetně fondu oprav 3.017 Kč + spotřeba elektřiny. V domě je zaveden plyn, ale aktuální vlastník jej nepoužívá. Na bytovém domě se nesplácí žádný úvěr. Jedná se o velmi vyhledávanou lokalitu v centru Brna nejen pro veškerou občanskou vybavenost a její infrastrukturu, kdy parkování v těsném okolí není v modrých zónách. Pro více informací nebo prohlídky se neváhejte obrátit na makléře. Výhodný hypoteční úvěr Vám bezplatně zprostředkujeme. Prodávající si vyhrazují právo vybrat kupujícího na základě jimi zvolených kritérií.

5 790 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 týdny 10
OV 1+kk 35m² po kompletní rekonstrukci, Brno-Vinohrady, ul. Mutěnická

OV 1+kk 35m² po kompletní rekonstrukci, Brno-Vinohrady, ul. Mutěnická

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji byt v OV 1+kk v 3.NP/ 5.NP na ulici Mutěnická v Brně-Vinohradech. K bytu náleží společné prostory v domě a kočárkárna. Samozřejmostí je sklepní kóje. Bytový dům v minulosti prošel revitalizací – zateplení, instalační jádro - stupačky, plastová okna apod. V tomto roce se realizovaly elektrorozvody v domě. Orientace bytu je jižním směrem. Pokoj s kuchyňskou částí je o velikosti 22.7m². Vstup z chodby do oddělené koupelny od WC. Celková plocha bytu včetně sklepní kóje činí 35m² . Byt je po kompletní rekonstrukci z roku 2020 a to včetně nové elektřiny a zděného jádra. Měsíční náklady pro jednu osobu včetně fondu oprav 2.663 Kč + spotřeba elektřiny. Na bytovém domě se nesplácí žádný úvěr. Byt je aktuálně pronajímán, kdy nájemce byt opustí nebo v případě zájmu bude pokračovat v nájmu. Pro více informací nebo prohlídky se neváhejte obrátit na makléře. Výhodný hypoteční úvěr Vám bezplatně zprostředkujeme. Prodávající si vyhrazují právo vybrat kupujícího na základě jimi zvolených kritérií.

3 790 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 3 týdny 8
Brno - Královo Pole , OV 3+1, 68 m2, lodžie, sklep - byt

Brno - Královo Pole , OV 3+1, 68 m2, lodžie, sklep - byt

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme velmi pěkný byt ve velmi dobrém stavu o dispozici 3+1 s lodžií, nacházející se v 11. patře na ul. Palackého třída, Brno - Královo Pole, blízko Semilasa, nádraží a parku Zamilovaný Hájek. Dispozice bytu: - předsíň s úložnými prostory a vstupem do koupelny a samostatného WC, kuchyně, dvě ložnice a obývací pokoj se vstupem do lodžie s výhledem orientovaným na Palackého kopec a centrum (Petrov a Špilberk). K bytu náleží sklepová kóje, dále je v bytovém domě také výtah. Dům má společné prostory kočárkárny. Parkování je zde bez problémové. Dům má SVJ, které průběžně investuje do oprav a rekonstrukcí. Dům je zateplen, má nové stupačky atd.. Náklady na byt pro čtyři osoby jsou 3.500,- Kč. Ohřev vody a topení je zajištěno ústředním domovním topením. Bytové jádro je zděné. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z tohoto důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.

6 999 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před měsícem 10
Prodej velmi pěkného bytu 2+kk, 58m² - Brno - Slatina

Prodej velmi pěkného bytu 2+kk, 58m² - Brno - Slatina

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi velmi pěkný, prostorný a světlý byt v samotném centru městské části Slatina, na ulici Zlínská. Byt o dispozicích 2+kk s celkovou podlahovou plochou 58 m² se nachází ve druhém patře bytového domu s výtahem, zkolaudovaného v roce 2007. Po vstupu do bytu máme k dispozici prostornou chodbu, ze které se přímo dostaneme do hlavní obytné zóny - obývacího pokoje s kuchyňským koutem o velkorysé ploše 27 m². Zde máme k dispozici kompletně vybavený kuchyňský kout s vestavěnými spotřebiči, jídelní prostor a plně vybavený obývací pokoj. Kompletně zařízená ložnice (17 m²) je vybavena klimatizací. Dále máme k dispozici prostornou koupelnu s vanou a samostatnou toaletu s umyvadlem. V bytě nechybí ani prostorná komora na uložení věcí. Součástí je také zděný sklep (2,4 m²). V celém bytě jsou francouzská okna, která zaručují dostatek světla a při pohledu z nich vidíme přímo na Přemyslovo náměstí. V bytě jsou plovoucí podlahy, v ložnici je koberec a v koupelně s toaletou je dlažba. Byt se nabízí kompletně vybavený. Měsíční náklady na provoz bytu při třech osobách činí 1.800 Kč (teplo, TUV, vodné a stočné) a fond oprav a správa domu 1.000 Kč - celkem tedy měsíčně cca. 2.800 Kč. Byt se nachází přímo u parku Přemyslova náměstí, v okolí je tedy dostatek zeleně. Zastávka MHD je přímo před domem. V okolí je velké množství restaurací, supermarket, obchody a služby. Mateřská a základní škola je 3 minuty chůze od bytu. Prodávající si vyhrazují právo vybrat kupujícího na základě jimi zvolených kritérií. Rádi také pomůžeme prostřednictvím našeho hypotečního poradce s nejvýhodnějším financováním Vašeho nového bydlení. Pro více informací nebo prohlídky se na mne neváhejte obrátit.

5 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před měsícem 10
Prostorný OV 4+kk - 78m2 s lodžií v Brně-Líšni, ulice Bartákova

Prostorný OV 4+kk - 78m2 s lodžií v Brně-Líšni, ulice Bartákova

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji byt v OV 4+kk s lodžií ve zvýšeném přízemí na ulici Bartákova v Brně-Líšni. K bytu náleží společné prostory v domě a sklepní kóje. Bytový dům prošel revitalizací - zateplení, střecha, plastové okna apod. V tomto roce se realizovaly nové lodžie. Na bytovém domě se nesplácí žádný úvěr. Modernizace bytu proběhla v roce 2008 - zděné jádro, kuchyňská linka, nová elektřina, voda a odpady, nové omítky a podlahy. Orientace bytu: západ - kuchyň a obývací pokoj s lodžií, východ – tři pokoje. Pokoje jsou neprůchozí. Dispozice: obývací pokoj s lodžií 19m2 a 5m2, pokoje 8, 8 a 12.3m2, kuchyně 9.2m2, předsíň 12.5m2, koupelna 3.1m2, WC 1.3 m2 a sklepní kóje 2.5m2. Celková plocha bytu včetně lodžie činí 78m2 (sklepní kóje). Jedná se o vyhledávanou městskou část pro veškerou občanskou vybavenost, těsnou blízkost Líšeňské rokle a Velké Klajdovky. Pro více informací nebo prohlídky se neváhejte obrátit na makléře. Výhodný hypoteční úvěr Vám bezplatně zprostředkujeme. Prodávající si vyhrazují právo vybrat kupujícího na základě jimi zvolených kritérií.

7 490 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 měsíci 10
REALITY V JIHOMORAVSKÉM KRAJI

Brno  |  Brno - venkov  |  Břeclav  |  Hodonín
Vyškov  |  Znojmo


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

27. 03. 20 Stačí malá nepozornost a průšvih je na světě. Počítáte s tím?

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

09. 04. 18 Jak přestavovat byt?

16. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Jihomoravském kraji

Doporučené realitní kanceláře

-->