Byty na prodej, Brno-město

Změnit zadání Počet inzerátů: 62
OV 1+kk - 20.03m² ke kompletní rekonstrukci - ulice Palackého třída, Brno-Královo Pole

OV 1+kk - 20.03m² ke kompletní rekonstrukci - ulice Palackého třída, Brno-Královo Pole

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji byt v OV 1+kk, který je určený pro kompletní rekonstrukci. Byt o velikosti 20.03m² (cca 5.4 x 3.8m) se nachází v 2.NP s výtahem a to na ulici Palackého třída a je orientován západním směrem do zahrady ve vnitrobloku. K bytu náleží větší sklepní prostor. Jedná se o velmi vyhledávanou městskou část nejen pro veškerou občanskou vybavenost a její infrastrukturu. Doporučujeme koupi, ať už z pohledu investice vzhledem k poloze bytu, stejně tak i pro vlastní bydlení. Pro více informací nebo prohlídky se neváhejte obrátit na makléře. Výhodný hypoteční úvěr Vám bezplatně zprostředkujeme. Prodávající si vyhrazují právo vybrat kupujícího na základě jimi zvolených kritérií.

2 390 000 Kč

Stav: Před rekonstrukcí Balkon

před 2 roky 5
Bytová jednotka 1+kk, 69.85m² s velkou terasou - Bydlení na Nachové-Byty Řečkovice

Bytová jednotka 1+kk, 69.85m² s velkou terasou - Bydlení na Nachové-Byty Řečkovice

Brno

Představujeme Vám poslední byty v projektu "Bydlení na Nachové" s nastěhováním v září 2023, jedná se o bydlení v jedné z nejzelenějších částí města Brna. Bydlení v Řečkovicích nabízí život kousek od centra a krok od přírody. Nabízíme k prodeji bytovou jednotku o velikosti 1+kk s velkorysou terasou a zahrádkou, o celkové ploše 69.85m², která se nachází v 1.NP moderního rohového bytového domu s výtahem. Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem 21.61m² a terasou se zahrádkou 40.78m², předsíň 3.70m² a koupelna s toaletou 3.76m². Orientace jednotky: na SZ. K dispozici jsou v tomto bytovém domě další jednotky 1+kk: Jednotka 1+kk v 2. a 4.NP a celkovou plochou 30.85m² - obývací pokoj s kuchyňským koutem 21.61m², předsíň 3.70m² , koupelna s WC 3.76m² a sklepní kóje 1.78m². Jednotka 1+kk v 3.NP s balkonem a celkovou plochou 36.53m² - obývací pokoj s kuchyňským koutem 21.61m² s balkonem 4.49m², předsíň 3.70m², koupelna s WC 3.76m² a sklepní kóje 2.97m². K bytové jednotce je možné dokoupit parkovací či garážové stání. Bytová jednotka bude vybavena zařizovacími předměty koupelny a WC, kdy je možné zvolit materiály pro dokončení (podlahy, dveře, obklady). Městská část Řečkovice a Mokrá Hora se hlavně díky své poloze může pyšnit výbornou dostupností všech služeb. V okolí se nachází místní restaurace, kavárny, cukrárny, ale také obchodní pasáže. V této městské části je veškerá občanská vybavenost. Proto je bydlení vhodné jak pro mladé, tak pro rodiny s dětmi, kterým Řečkovice mohou nabídnout dostupnost mateřských i základních škol včetně 8-letého gymnázia v Řečkovicích. Na financování části kupní ceny lze využít hypotéční úvěr či úvěr ze stavebního spoření, kdy bytovou jednotku lze použít jako zástavu úvěru. Prodej bytů je přímo od investora, neplatíte tedy provizi. Jedná se o velmi vyhledávanou městskou část díky veškeré občanské vybavenosti, krásné přírodě a výborné infrastruktuře. Doporučujeme koupi, ať už z pohledu investice vzhledem k poloze bytu, stejně tak i pro vlastní bydlení. Pro více informací, prohlídky či další nabídky bytových jednotek se obracejte na makléře. Rádi také pomůžeme prostřednictvím našeho finančního poradce s nejvýhodnějším financováním Vašeho nového bydlení.

3 097 500 Kč

Stav: Novostavba Balkon

před rokem 5
Bytová jednotka 1+kk, 34.40m² s balkonem - bytový komplex POD CHVALOVKOU - B

Bytová jednotka 1+kk, 34.40m² s balkonem - bytový komplex POD CHVALOVKOU - B

Brno

Doprodej posledních volných bytových jednotek s výhledem do zeleně, v bytovém komplexu POD CHVALOVKOU, ve výstavbě přímo od investora. Kolaudace již proběhla, nastěhování na přelomu března a dubna 2024. Nabízíme k prodeji bytovou jednotku o velikosti 1+kk, o celkové ploše 34.40m², která se nachází v 2.NP moderního bytového domu s výtahem. V ceně bytové jednotky je sklepní kóje. Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem 19.59m² a balkon 4.50m², chodba 4.64m², koupelna s WC 5.12m². Orientace jednotky na V. K dispozici jsou v tomto bytovém domě další jednotky 1+kk: Jednotka 1+kk v 3.NP s balkonem a celkovou plochou 40.80m² - obývací pokoj s kuchyňským koutem 19.59m² a balkonem 10.90m², chodba 4.64m², koupelna s WC 5.12m². Jednotka 1+kk v 3.NP nebo 4.NP s balkonem a celkovou plochou 34.10m² - obývací pokoj s kuchyňským koutem 19.59m² a balkonem 4.20m², chodba 4.64m², koupelna s WC 5.12m² a sklep. Jednotka 1+kk(ateliér) v 1.NP s terasou a celkovou plochou 57.35m² - obývací pokoj s kuchyňským koutem 24.95m² a terasou 17.50m², chodba 7.54m², koupelna s WC 4.53m² a sklep. Bytová jednotka bude vybavena zařizovacími předměty koupelny a WC, kdy je možné zvolit materiály pro dokončení (podlahy, dveře, obklady). Bytový komplex POD CHVALOVKOU se nachází na západní straně města Brna, na rozhraní katastrálních území městských části Bystrce a Žebětína. Tato brněnská lokalita nabízí moderní bydlení s kvalitní občanskou vybaveností a dopravní dostupností a na druhou stranu vyžití v blízkosti přírody. Jedná se o poslední etapu výstavby s výhledem do přírody (dále se již stavět nebude), v blízkosti Brněnské přehrady a přilehlých lesů, Žebětínského rybníka a mnoho dalšího. Na financování části kupní ceny lze využít hypotéční úvěr či úvěr ze stavebního spoření, kdy bytovou jednotku lze použít jako zástavu úvěru. Prodej bytů je přímo od investora, neplatíte tedy provizi. Pokud by jste zvažovali koupi jako investici, tak se tento byt dá bezproblémově pronajmout za částku 13.500 Kč/měsíčně + energie. Jedná se o velmi vyhledávanou městskou část díky veškeré občanské vybavenosti, krásné přírodě a výborné infrastruktuře. Doporučujeme koupi, ať už z pohledu investice vzhledem k poloze bytu, stejně tak i pro vlastní bydlení. Pro více informací, prohlídky či další nabídky bytových jednotek se obracejte na makléře. Rádi také pomůžeme prostřednictvím našeho finančního poradce s nejvýhodnějším financováním Vašeho nového bydlení.

3 670 000 Kč

Stav: Novostavba Balkon

před rokem 8
Bytová jednotka 1+kk 35.27m² s balkonem - bytový komplex KAMECHY II, věž G

Bytová jednotka 1+kk 35.27m² s balkonem - bytový komplex KAMECHY II, věž G

Brno

Zahájení prodeje bytových jednotek ve výstavbě přímo od investora, kde nabízíme k prodeji bytovou jednotku o velikosti 1+kk s balkonem. Byt o celkové ploše 35.27m² se nachází v 4/5.NP moderního bytového domu s výtahem. Orientace jednotky je JV směrem. Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem 21.68m², chodba 3.51m², koupelna s WC 4.46m² a balkon 5.40m². Bytová jednotka bude vybavena zařizovacími předměty koupelny a WC, kdy je možné zvolit materiály pro dokončení (podlahy, dveře, obklady). K jednotce lze dokoupit sklep a garážové stání. Bytový komplex KAMECHY II navazuje na úspěšně dostavěný a dobře známý prvotní projekt KAMECHY, který se nachází na západní straně Brna, na rozhraní katastrálních území městských části Bystrce a Žebětína. Tato brněnská lokalita nabízí moderní bydlení s kvalitní občanskou vybaveností a dopravní dostupností a na druhou stranu vyžití v blízkosti přírody. Jedná se v podstatě o poslední etapu výstavby, dál se už stavět nebude, s výhledem do přírody v blízkosti Brněnské přehrady a přilehlých lesů, Žebětínského rybníka a mnoho dalšího. Termín dokončení výstavby 11/2024. Uvádíme PENB - D, avšak dle původní legislativy spadá nemovitost do kategorie B. Na financování části kupní ceny lze využít hypotéční úvěr či úvěr ze stavebního spoření, kdy bytovou jednotku lze použít jako zástavu úvěru. Prodej bytů je přímo od investora, neplatíte tedy provizi. Jedná se o velmi vyhledávanou městskou část nejen pro veškerou občanskou vybavenost a její infrastrukturu. Doporučujeme koupi, ať už z pohledu investice vzhledem k poloze bytu, stejně tak i pro vlastní bydlení.

3 819 978 Kč

Stav: Novostavba Balkon

před rokem 8
Bytová jednotka 1+kk(ateliér), 57.35m² s terasou - bytový komplex POD CHVALOVKOU - A

Bytová jednotka 1+kk(ateliér), 57.35m² s terasou - bytový komplex POD CHVALOVKOU - A

Brno

Doprodej posledních volných bytových jednotek s výhledem do zeleně, v bytovém komplexu POD CHVALOVKOU, ve výstavbě přímo od investora. Kolaudace již proběhla, nastěhování na přelomu března a dubna 2024. Nabízíme k prodeji bytovou jednotku(ateliér) o velikosti 1+kk, o celkové ploše 57.35m², která se nachází v 1.NP moderního bytového domu s výtahem. V ceně bytové jednotky je sklepní kóje. Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem 24.95m² a terasa 17.50m², chodba 7.54m², koupelna s WC 4.33m². Orientace jednotky na S. Tato jednotka bude kolaudována jako ateliér(někdy také nazýváno jako studio), jedná se o plnohodnotnou jednotku k bydlení, ale vzhledem k omezenému počtu parkovacích míst, není možné všechny jednotky kolaudovat jako bytové. Nespornou výhodou je odpočet DPH. K dispozici jsou v tomto bytovém domě další jednotky 1+kk: Jednotka 1+kk v 3.NP s balkonem a celkovou plochou 40.80m² - obývací pokoj s kuchyňským koutem 19.59m² a balkonem 10.90m², chodba 4.64m², koupelna s WC 5.12m². Jednotka 1+kk v 3.NP nebo 4.NP s balkonem a celkovou plochou 34.10m² - obývací pokoj s kuchyňským koutem 19.59m² a balkonem 4.20m², chodba 4.64m², koupelna s WC 5.12m² a sklep. Jednotka 1+kk v 2.NP s balkonem a celkovou plochou 34.40m² - obývací pokoj s kuchyňským koutem 19.59m² a balkonem 4.50m², chodba 4.64m², koupelna s WC 5.12m² a sklep. Jednotka bude vybavena zařizovacími předměty koupelny a WC, kdy je možné zvolit materiály pro dokončení (podlahy, dveře, obklady). K bytové jednotce je možné dokoupit garážové stání. Bytový komplex POD CHVALOVKOU se nachází na západní straně města Brna, na rozhraní katastrálních území městských části Bystrce a Žebětína. Tato brněnská lokalita nabízí moderní bydlení s kvalitní občanskou vybaveností a dopravní dostupností a na druhou stranu vyžití v blízkosti přírody. Jedná se o poslední etapu výstavby s výhledem do přírody (dále se již stavět nebude), v blízkosti Brněnské přehrady a přilehlých lesů, Žebětínského rybníka a mnoho dalšího. Na financování části kupní ceny lze využít hypotéční úvěr či úvěr ze stavebního spoření, kdy bytovou jednotku lze použít jako zástavu úvěru. Prodej bytů je přímo od investora, neplatíte tedy provizi. Pokud by jste zvažovali koupi jako investici, tak se tento byt dá bezproblémově pronajmout za částku 14.500 Kč/měsíčně + energie. Jedná se o velmi vyhledávanou městskou část, díky veškeré občanské vybavenosti, krásné přírodě a výborné infrastruktuře. Doporučujeme koupi, ať už z pohledu investice vzhledem k poloze bytu, stejně tak i pro vlastní bydlení. Pro více informací, prohlídky či další nabídky bytových jednotek se obracejte na makléře. Rádi také pomůžeme prostřednictvím našeho finančního poradce s nejvýhodnějším financováním Vašeho nového bydlení.

3 989 000 Kč

Stav: Novostavba Balkon

před rokem 10
Bytová jednotka 1+kk, 41.88m² s terasou - Bydlení na Nachové-Byty Řečkovice

Bytová jednotka 1+kk, 41.88m² s terasou - Bydlení na Nachové-Byty Řečkovice

Brno

Představujeme Vám poslední byty v projektu "Bydlení na Nachové" s nastěhováním v září 2023, jedná se o bydlení v jedné z nejzelenějších částí města Brna. Bydlení v Řečkovicích nabízí život kousek od centra a krok od přírody. Nabízíme k prodeji bytovou jednotku o velikosti 1+kk s terasou o celkové ploše 41.88m², která se nachází v 4.NP moderního rohového bytového domu s výtahem. Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem 24.40m² a terasou 7.30m², předsíň 4.69m²,koupelna s toaletou 3.53m² a sklepní kóje 1.96m². Orientace jednotky: na SV. K dispozici jsou v tomto bytovém domě další jednotky 1+kk: Jednotka 1+kk v 1..NP s velkou terasou a celkovou plochou 69.85m² - obývací pokoj s kuchyňským koutem 21.61m² a terasou se zahrádkou 40.78m², předsíň 3.70m² a koupelna s toaletou 3.76m². Jednotka 1+kk v 2. a 4.NP a celkovou plochou 30.85m² - obývací pokoj s kuchyňským koutem 21.61m², předsíň 3.70m² , koupelna s WC 3.76m² a sklepní kóje 1.78m². Jednotka 1+kk v 3.NP s balkonem a celkovou plochou 36.53m² - obývací pokoj s kuchyňským koutem 21.61m² s balkonem 4.49m², předsíň 3.70m², koupelna s WC 3.76m² a sklepní kóje 2.97m². K bytové jednotce je možné dokoupit parkovací či garážové stání. Bytová jednotka bude vybavena zařizovacími předměty koupelny a WC, kdy je možné zvolit materiály pro dokončení (podlahy, dveře, obklady). Městská část Řečkovice a Mokrá Hora se hlavně díky své poloze může pyšnit výbornou dostupností všech služeb. V okolí se nachází místní restaurace, kavárny, cukrárny, ale také obchodní pasáže. V této městské části je veškerá občanská vybavenost. Proto je bydlení vhodné jak pro mladé, tak pro rodiny s dětmi, kterým Řečkovice mohou nabídnout dostupnost mateřských i základních škol včetně 8-letého gymnázia v Řečkovicích. Na financování části kupní ceny lze využít hypotéční úvěr či úvěr ze stavebního spoření, kdy bytovou jednotku lze použít jako zástavu úvěru. Prodej bytů je přímo od investora, neplatíte tedy provizi. Jedná se o velmi vyhledávanou městskou část díky veškeré občanské vybavenosti, krásné přírodě a výborné infrastruktuře. Doporučujeme koupi, ať už z pohledu investice vzhledem k poloze bytu, stejně tak i pro vlastní bydlení. Pro více informací, prohlídky či další nabídky bytových jednotek se obracejte na makléře. Rádi také pomůžeme prostřednictvím našeho finančního poradce s nejvýhodnějším financováním Vašeho nového bydlení.

4 095 000 Kč

Stav: Novostavba Balkon

před rokem 5
Bytová jednotka 2+kk, 66.62m² s velkou terasou - Bydlení na Nachové-Byty Řečkovice

Bytová jednotka 2+kk, 66.62m² s velkou terasou - Bydlení na Nachové-Byty Řečkovice

Brno

Představujeme Vám poslední byty v projektu "Bydlení na Nachové" s nastěhováním v září 2023, jedná se o bydlení v jedné z nejzelenějších částí města Brna. Bydlení v Řečkovicích nabízí život kousek od centra a krok od přírody. Nabízíme k prodeji bytovou jednotku o velikosti 2+kk s velkorysou terasou a zahrádkou, o celkové ploše 66.62m², která se nachází v 1.NP moderního rohového bytového domu s výtahem. Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem 19.52m² a terasou se zahrádkou 29.35m², pokoj 9.53m², předsíň 4.69m² a koupelna s toaletou 3.53m². Terasa je přístupná z obou pokojů. Orientace jednotky: na SV. K dispozici jsou v tomto bytovém domě další jednotky 2+kk: Jednotka 2+kk v 1.NP a celkovou plochou 57.93m² - obývací pokoj s kuchyňským koutem 20.81m², pokoj 14.18m², šatna 3.22m², předsíň 9.59m² a koupelna s WC 5.72m². Jednotka 2+kk v 2. a 3.NP s balkonem a celkovou plochou 40.10m² - obývací pokoj s kuchyňským koutem 21.67m² a balkonem 2.23m², pokoj 7.98m², předsíň 4.69m² a koupelna s WC 3.53m². Jednotka 2+kk v 2., 3. a 4.NP a celkovou plochou 45.91m² - obývací pokoj s kuchyňským koutem 21.93m², pokoj 11.62m², předsíň 6.60m², koupelna s WC 3.76m² a sklepní kóje 2m. Jednotka 2+kk v 4.NP s terasou a celkovou plochou 73.17m² - obývací pokoj s kuchyňským koutem 27.45m² a terasou 11.59m², pokoj 19.27m², předsíň 8.01m², koupelna 5.12m² a toaleta 1.78m². Jednotka 2+kk v 5.NP s terasou a celkovou plochou 68.82m² - obývací pokoj s kuchyňským koutem 28.99m² a terasou 8.40m², pokoj 20.06m², předsíň 4.56m², koupelna 3.36m² a toaleta s prostorem pro pračku 3.45m². K bytové jednotce je možné dokoupit parkovací či garážové stání. Bytová jednotka bude vybavena zařizovacími předměty koupelny a WC, kdy je možné zvolit materiály pro dokončení (podlahy, dveře, obklady). Městská část Řečkovice a Mokrá Hora se hlavně díky své poloze může pyšnit výbornou dostupností všech služeb. V okolí se nachází místní restaurace, kavárny, cukrárny, ale také obchodní pasáže. V této městské části je veškerá občanská vybavenost. Proto je bydlení vhodné jak pro mladé, tak pro rodiny s dětmi, kterým Řečkovice mohou nabídnout dostupnost mateřských i základních škol včetně 8-letého gymnázia v Řečkovicích. Na financování části kupní ceny lze využít hypotéční úvěr či úvěr ze stavebního spoření, kdy bytovou jednotku lze použít jako zástavu úvěru. Prodej bytů je přímo od investora, neplatíte tedy provizi. Jedná se o velmi vyhledávanou městskou část díky veškeré občanské vybavenosti, krásné přírodě a výborné infrastruktuře. Doporučujeme koupi, ať už z pohledu investice vzhledem k poloze bytu, stejně tak i pro vlastní bydlení. Pro více informací, prohlídky či další nabídky bytových jednotek se obracejte na makléře. Rádi také pomůžeme prostřednictvím našeho finančního poradce s nejvýhodnějším financováním Vašeho nového bydlení.

4 284 000 Kč

Stav: Novostavba Balkon

před rokem 5
Bytová jednotka 1+kk, 37.50m² s terasou - U HLUBOČKU vila domy Kníničky

Bytová jednotka 1+kk, 37.50m² s terasou - U HLUBOČKU vila domy Kníničky

Brno

Představujeme Vám unikátní projekt, který Vám nabídne moderní bydlení ve dvou terasových vila domech v klidné, okrajové části Kníničky. Zde na Vás čekají okouzlující výhledy na krásnou přírodu plnou zeleně a lesů a to vše v dosahu 10 minut od centra města. Bytová jednotka o dispozicích 1+kk s terasou o celkové ploše 37.50m² se nachází v 4.NP moderního terasového vila domu s výtahem. Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem 19.88m² a terasou 9.90m², chodba 3.36m² a koupelna s toaletou 3.76m². Orientace jednotky na V - směrem k lesu a potoku Hlubočku. Projekt U Hlubočku se zaměřuje primárně na komunitní bydlení. Součástí bude společný soukromý park a multifunkční prostor, kde budete moci uspořádat piknik, grilování nebo si něco vypěstovat. Bydlení, které spojuje výjimečnou lokalitu, moderní technologie, komfort i ekologii v jednom, to je Váš nový domov, který budete milovat. Do detailu promyšlené bytové domy budou vybaveny tepelnými čerpadly a solárními panely, kde se myslelo na bydlení šetrné k přírodě i peněženkám rezidentů. K bytové jednotce je možné dokoupit garážové stání a sklepní kóji. Samozřejmostí bude volba materiálů (zařizovací předměty koupelny a toalety, obklady, podlahy a dveře) pro dokončení Vašeho bydlení, kde budete mít na výběr minimálně vyšší standard. Termín dokončení vila domů je stanoven na podzim 2024. V rámci lokality a přilehlých městských částí Bystrc a Komín máte k dispozici kompletní občanskou vybavenost. Společně se stavbou vila domů se počítá i s vedlejší multifunkční stavbou, kde naleznete obchody a služby. V rámci lokality máte na dosah oblíbenou cyklostezku, nepřeberné možnosti procházek pro Vaše psí mazlíčky, ale i klidné posezení přímo u Mnišího potoka (Hlubočku), díky němuž vznikl název samotného projektu. Jen pět minut od Vašeho nového bydlení, máte k dispozici Golf Resort Kaskáda, který Vám nabídne jak sportovní vyžití, tak i odpočinek ve wellness. Nesmíme opomenout i Brněnskou přehradu, která je vzdálena pouhé 2 km a nabízí Vám další možnosti sportovního i volnočasového vyžití. Na financování části kupní ceny lze využít hypotéční úvěr či úvěr ze stavebního spoření, kdy bytovou jednotku lze použít jako zástavu úvěru. Prodej bytů je přímo od investora, neplatíte tedy provizi. Pro více informací, prohlídky či další nabídky bytových jednotek se obracejte na makléře. Rádi také pomůžeme prostřednictvím našeho finančního poradce s nejvýhodnějším financováním Vašeho nového bydlení.

4 406 568 Kč

Stav: Novostavba Balkon

před rokem 7
Bytová jednotka 2+kk, 47.95m² - bytový komplex POD CHVALOVKOU - A

Bytová jednotka 2+kk, 47.95m² - bytový komplex POD CHVALOVKOU - A

Brno

Doprodej posledních volných bytových jednotek s výhledem do zeleně, v bytovém komplexu POD CHVALOVKOU, ve výstavbě přímo od investora. Kolaudace již proběhla, nastěhování na přelomu března a dubna 2024. Nabízíme k prodeji bytovou jednotku o velikosti 2+kk, o celkové ploše 47.95m², která se nachází v 1.NP moderního bytového domu s výtahem. V ceně bytové jednotky je sklepní kóje. Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem 22.04m², ložnice 12.14m², chodba 5.01m², koupelna 4.03m² a WC 1.53m². Orientace jednotky na V. K dispozici jsou v tomto bytovém domě další jednotky 2+kk: Jednotka 2+kk v 1.NP, 2.NP a 3.NP s balkonem a celkovou plochou 50.10m² - obývací pokoj s kuchyňským koutem 22.04m² a balkon 5.40m², ložnice 12.14m², chodba 5.01m², koupelna 4.03m² a WC 1.53m². Jednotka 2+kk v 1.NP s balkonem a celkovou plochou 91.20m² - obývací pokoj s kuchyňským koutem 22.04m² a terasa se zahrádkou 46.50m², ložnice 12.14m², chodba 5.01m², koupelna 4.03m² a WC 1.53m². Bytová jednotka bude vybavena zařizovacími předměty koupelny a WC, kdy je možné zvolit materiály pro dokončení (podlahy, dveře, obklady). K bytové jednotce je možné dokoupit garážové stání a sklepní kóji. Bytový komplex POD CHVALOVKOU se nachází na západní straně města Brna, na rozhraní katastrálních území městských části Bystrce a Žebětína. Tato brněnská lokalita nabízí moderní bydlení s kvalitní občanskou vybaveností a dopravní dostupností a na druhou stranu vyžití v blízkosti přírody. Jedná se o poslední etapu výstavby s výhledem do přírody (dále se již stavět nebude), v blízkosti Brněnské přehrady a přilehlých lesů, Žebětínského rybníka a mnoho dalšího. Na financování části kupní ceny lze využít hypotéční úvěr či úvěr ze stavebního spoření, kdy bytovou jednotku lze použít jako zástavu úvěru. Prodej bytů je přímo od investora, neplatíte tedy provizi. Pokud by jste zvažovali koupi jako investici, tak se tento byt dá bezproblémově pronajmout za částku 15.000 Kč/měsíčně + energie. Jedná se o velmi vyhledávanou městskou část díky veškeré občanské vybavenosti, krásné přírodě a výborné infrastruktuře. Doporučujeme koupi, ať už z pohledu investice vzhledem k poloze bytu, stejně tak i pro vlastní bydlení. Pro více informací, prohlídky či další nabídky bytových jednotek se obracejte na makléře. Rádi také pomůžeme prostřednictvím našeho finančního poradce s nejvýhodnějším financováním Vašeho nového bydlení.

4 528 000 Kč

Stav: Novostavba Balkon

před rokem 9
Atraktivní byt nedaleko parku Lužánky, 2+kk, 41 m² - Brno - Ponava

Atraktivní byt nedaleko parku Lužánky, 2+kk, 41 m² - Brno - Ponava

Brno

Nabízíme Vám krásný byt na ulici Střední, v oblíbené lokalitě, prakticky hned u Lužáneckého parku. Byt je vhodný jak pro pár, tak i jako velmi dobrá investice, k následnému pronájmu. Bytová jednotka po kompletní rekonstrukci a dispozicích 2+kk, má užitnou plochu 41 m² a nachází se v přízemí bytového domu. V pokoji s kuchyňským koutem (12 m²) máme k dispozici kompletně vybavenou kuchyňskou linku s barovým pultem. Hlavní pokoj (21 m²) má dostatek prostoru a nyní se využívá jako ložnice spojená s obývacím pokojem. Z předsíně máme vstup do prostorné koupelny s oknem, sprchovým koutem, místem na pračku a toaletou. Nalezneme zde také velmi šikovně schovanou komoru kde máme bojler, prostor na sušičku a další úložné prostory. Byt má velmi nízké náklady, které v dnešní době určitě všichni ocení. Zálohy na služby, včetně fondu oprav (410 Kč) pro dvě osoby činí 1.350 Kč, elektřina poté 2.000 Kč (výše zálohy odpovídá aktuálním cenám s cenovým stropem). Vytápění v bytě zajišťují elektrické deskové konvektory a ohřev vody elektrický bojler. Byt má k dispozici také prostorný sklep. Na oknech jsou osazeny, pro větší bezpečí, na míru dělané mříže. Po minimální úpravě je byt kompletně bezbariérový. Cihlový bytový dům je po revitalizaci a nejsou plánovány další investice. Za domem je k dispozici velká zahrada s možností posezení, ke společnému užívání. Přes ulici máme k dispozici největší brněnský park Lužánky, který nabízí velké možnosti vyžití. V blízkosti domu se nachází početná sportoviště (tenisové kurty, plavecký bazén, hokejová hala), mateřská, základní i střední škola, obchody, nákupní centrum a samozřejmě zastávka trolejbusu i tramvaje. Parkování na ulici je bezproblémové, díky modrým zónám. Pokud by jste zvažovali koupi bytu jako investici, tak se tento byt dá bezproblémově pronajmout za částku 15.000 Kč/měsíčně + energie. Prodávající si vyhrazují právo vybrat kupujícího na základě jimi zvolených kritérií. Pro více informací nebo prohlídky se obracejte na makléře. Rádi také pomůžeme prostřednictvím našeho finančního poradce s nejvýhodnějším financováním Vašeho nového bydlení.

4 590 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před rokem 10
REALITY V JIHOMORAVSKÉM KRAJI

Brno  |  Brno - venkov  |  Břeclav  |  Hodonín
Vyškov  |  Znojmo


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

27. 03. 20 Stačí malá nepozornost a průšvih je na světě. Počítáte s tím?

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

09. 04. 18 Jak přestavovat byt?

16. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Jihomoravském kraji

Doporučené realitní kanceláře

-->