Pozemky, zahrady na prodej, Břeclav

Změnit zadání Počet inzerátů: 3
Prodej, zahrada, 954 m2, Mikulov

Prodej, zahrada, 954 m2, Mikulov

Mikulov, Mikulov

Prodej zahrady o celkové výměře 954 m2 v klidné části Mikulova. Zahrada je na rovině a je na ní postavena základová deska na stavbu chatky, která je celá podsklepená. Na zahradě je vybudované posezení s pergolou. V zadní části se nachází rybník. Na zahradu je zavedena elektřina a internet. Zahrada je monitorována kamerovým systémem. Parkování je možné přímo na zahradě. Příjezd je po obecní cestě. Ve městě je veškerá občanská vybavenost.

775 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 8
Prodej, zahrada, 1495 m2, Nový Přerov

Prodej, zahrada, 1495 m2, Nový Přerov

Nový Přerov, Nový Přerov

Nabízíme k prodeji zahradu v obci Nový Přerov, která se dle územního plánu nalézá v zastavitelné ploše a je možno si na tomto pozemku postavit vinný sklep nebo stavbu pro rodinnou rekreaci. Rozměry parcely jsou cca 37 m x 38 m dle půdorysu, viz foto. Parcela je rovinatá. Právní a fyzický přístup zajištěn. Volné ihned, prohlídky možné po dohodě s makléřem. Financování pomohou zajistit naši hypoteční specialisté.

495 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 2 měsíci 6
Prodej, zahrada, 869 m2, Jevišovka

Prodej, zahrada, 869 m2, Jevišovka

Jevišovka, Jevišovka

Nabízíme k prodeji pěkný rovinatý pozemek o délce 60m a šířce 14,5m, který je v současné době veden jako zahrada, ale po dohodě s obcí možno převést na pozemek stavební. Přístup na pozemek je jak z přední, tak zadní části. Tedy právní i fyzický přístup je na pozemek zajištěn. Obec má vlastní čističku odpadních vod a společnou splaškovou a dešťovou kanalizaci. Vzdálenost vody od hranice pozemku přibližně 12 metrů. Vzdálenost elektřiny pak cca 20 metrů. V současnosti je pozemek udržovaný, jsou na něm jabloně. Dobrá dostupnost do okolí. Jedná se o vinařskou oblast, možnost relaxace a odpočinku v blízkém aquaparku, rybolov. S financováním pomůže naše hypocentrum. Volné ihned.

430 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 měsíci 4
REALITY V JIHOMORAVSKÉM KRAJI

Brno  |  Brno - venkov  |  Břeclav  |  Hodonín
Vyškov  |  Znojmo


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

09. 04. 18 Jak přestavovat byt?

16. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Jihomoravském kraji

19. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

Doporučené realitní kanceláře