Pozemky komerční pozemky na prodej Jihomoravský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 3
Prodej, stavební pozemek, 2417 m2, Rajhrad

Prodej, stavební pozemek, 2417 m2, Rajhrad

Rajhrad, Rajhrad

Prodej pozemku k investici, do budoucna se zde plánuje výstavba komerčních objektů. Pozemek leží v blízkosti veřejné komunikace mezi Rajhradem a Syrovicemi. Výborné napojení na dálnici Brno - Vídeň. Dostupnost autem do Brna je asi 10 minut.

2 000 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 5 dny 7
Prodej, důlní areál,vlečka, 65253 m², Mikulčice - Hodonín

Prodej, důlní areál,vlečka, 65253 m², Mikulčice - Hodonín

Mikulčice

Prodej důlního areálu s železniční vlečkou, 65.253 m², Mikulčice okres Hodonín. Zastavěná plocha 10.505 m². Velmi rozmanitý areál bývalého dolu s administrativní budovou, zámečnickou dílnou, elektro dílnou, železniční vlečkou přivedenou na hlavní trať Břeclav, Uherské Hradiště, depo lokomotiv, trafostanicí a zastřešenou jeřábovou dráhou s nosností 5 tun. Vlastní distribuční elektrická síť, budova hydrauliky, požární nádrž. Možnost další výstavby objektů a napojením se na vodovodní vrty z bývalých dolů. Objekt je oplocen a má vlastní parkoviště s příjezdem z obecní zpevněné komunikace. Areál je vybaven vlastní čerpací stanicí pohonných hmot, garážemi, sklady, vozovým parkem. U kolejiště možnost skládky a nakládky na železniční vlečku. Vlastní parkoviště. Snadná dostupnost dálnice D2 spojující Brno a Bratislavu, Břeclav a Uherské Hradiště. Veškerá občanská vybavenost v místě. Více informací u makléře. Doporučuji prohlídku.

48 000 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 dny 21
Prodej, provozní plocha, Lipov

Prodej, provozní plocha, Lipov

Lipov, Lipov

Nabízíme k prodeji průmyslový areál v obci Lipov. Areál je vhodný pro výstavbu nových hal. Na pozemku jsou inženýrské sítě. Velmi strategicky umístěný areál s výbornou dostupností. V dosahu Brno, Vídeň, Bratislava a Zlín. Je zde možnost koupit i větší pozemek včetně hal a firmy. Pro bližší informace kontaktujte makléře.

10 000 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 měsíci 11
REALITY V JIHOMORAVSKÉM KRAJI

Brno  |  Brno - venkov  |  Břeclav  |  Hodonín
Vyškov  |  Znojmo


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

09. 04. 18 Jak přestavovat byt?

16. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Jihomoravském kraji

19. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

Doporučené realitní kanceláře

-->