Pozemky, Stavební pozemky na prodej, Brno-město

Změnit zadání Počet inzerátů: 3
Brno - Slatina, pozemek pro komerční výstavbu 1245 m2 - pozemek

Brno - Slatina, pozemek pro komerční výstavbu 1245 m2 - pozemek

Nabízíme Vám k prodeji pozemek v katastrálním území Slatina, výborně přístupný z ulice Hviezdoslavova a přitom v klidné boční ulici, v platném územním plánu města zařazený do ploch PV – plochy pro výrobu. Podle územního plánu jsou na pozemku přípustné provozovny výroby a výrobních služeb, sklady a skladovací plochy; podmíněně přípustné jsou maloobchodní a velkoobchodní provozovny do velikosti 1 500 m2 prodejní plochy; administrativní budovy za podmínky, že jsou funkční součástí výrobních či skladových areálů; byty pro osoby zajišťující dohled a pohotovost či pro majitele a vedoucí provozoven za podmínky, že jsou součástí stavebního objemu předmětné provozovny; stavby pro sportovní, školské, zdravotnické a ubytovací účely za podmínky, že jsou funkční součástí areálů výroby a služeb. Pozemek je oplocený, je z něj krásný výhled na jižní část Brna, roste na něm několik stromů a keřů, v současnosti je využíván jako zahrada. Městský vodovod je v dosahu na sousední parcele, elektřina 230 a 400 V z nadzemního vedení přímo na pozemku; plyn ve vzdálenosti cca 100 m, odpady – septik na vyvážení. Jedná se o ojedinělou možnost nákupu pozemku v atraktivní okrajové části města. Pro bližší informace kontaktujte makléře.

0 Kč

Balkon

před 3 dny 8
Prodej stavebního pozemku v žádané lokalitě Mokrá Hora, 533m2

Prodej stavebního pozemku v žádané lokalitě Mokrá Hora, 533m2

Brno

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji stavební pozemek v Brně, v městské části Mokrá Hora. Pozemek je v klidné části ulice Boženy Antonínové, je ve tvaru lichoběžníku s uliční šíří 30 metrů. Všechny sítě jsou na hranici pozemku. Parcela je pod úrovní ulice, takže lze postavit dům o třech podlažích. Pro více informací volejte makléře.

5 500 000 Kč

Balkon

před týdnem 7
Prodej pozemku k bydlení v Brně, ul. Palackého náměstí

Prodej pozemku k bydlení v Brně, ul. Palackého náměstí

Řečkovice, Brno

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o rozloze 368 m2 v Brně - Řečkovicích, umístěný mezi řadovými domy na ulici Palackého náměstí. Ve stávajícím územním plánu je veden jako stavební, stabilizovaná plocha k bydlení a je zde možnost výstavby rodinného i bytového domu. Naskýtá se zde tedy příležitost investice. Na pozemku stojí objekt určený k rekonstrukci, či k demolici. Parcela je napojena na vodu, elektřinu a původní kanalizaci. Plyn a nová kanalizace se nachází před pozemkem. Uliční šíře domu je cca 12 m. Pro více informací nebo domluvení prohlídky kontaktujte makléře.

30 000 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 5
REALITY V JIHOMORAVSKÉM KRAJI

Brno  |  Brno - venkov  |  Břeclav  |  Hodonín
Vyškov  |  Znojmo


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

27. 03. 20 Stačí malá nepozornost a průšvih je na světě. Počítáte s tím?

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

09. 04. 18 Jak přestavovat byt?

16. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Jihomoravském kraji

Doporučené realitní kanceláře

-->