Pozemky na prodej Jihomoravský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 23
Rousínov - Slavíkovice - pozemky 1416 m2, investiční příležitost - pozemky

Rousínov - Slavíkovice - pozemky 1416 m2, investiční příležitost - pozemky

Rousínov

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme k prodeji ¼ podíl na souboru na sebe navazujících parcel v zastavěném území obce Rousínov – Slavíkovice, nacházejících se v areálu zemědělského družstva, o celkové výměře 1416 m2. Jedná se o následující parcely: 2325/53, 2325/43, 2325/57, 2325/59, 2325/64 – ostatní plocha a 2330/5, 2331/7, 2331/9 – zastavěná plocha a nádvoří. Na pozemky je uzavřená nájemní smlouva na dobu neurčitou. Jelikož na parcelách vedených jako zastavěná plocha a nádvoří, stojí budovy jiného vlastníka, jedná se především o investiční příležitost. Pro více informací kontaktujte makléře.

1 345 200 Kč

Balkon

před 2 dny 6
Prodej pozemku 5628m2, Brno - Tuřany

Prodej pozemku 5628m2, Brno - Tuřany

Ve výhradním zastoupení nabízíme prodej pozemku na ulici Sokolnická v Brně - Tuřanech. Pozemek má uliční šíři 17m a délku cca 320 metrů. Příjezd je možný z obou stran a Je možnost rozdělení na dvě parcely. Ostatní informace u makléře.

5 900 000 Kč

Balkon

před 3 dny 5
Prodej pozemku 2800m2, Brno - Tuřany

Prodej pozemku 2800m2, Brno - Tuřany

Ve výhradním zastoupení nabízíme prodej pozemku na ulici Sokolnická v Brně - Tuřanech. Pozemek má uliční šíři 17m a délku cca 165 metrů. Pozemek vznikne rozdělením jedné parcely. První zájemce má možnost si vybrat východní, nebo západní přístup. Vhodné i jako investice. Pro více informací volejte makléře.

3 000 000 Kč

Balkon

před 3 dny 6
Prodej krásného stavebního pozemku 12km od Brna, Babice nad Svitavou

Prodej krásného stavebního pozemku 12km od Brna, Babice nad Svitavou

Babice nad Svitavou

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme krásný rovinatý pozemek v obci Babice nad Svitavou. Parcela s velkorysou uliční šíří 24 metrů a hloubkou 40 metrů je v okrajové části nové výstavby v Babicích. je v koncové ulici, takže nabízí klidné bydlení s krásným výhledem. Všechny dostupné sítě jsou na hranici pozemku, elektřina, vodovod a kanalizace. Plyn v obci není. Obec Babice nad Svitavou je vstupní branou do Moravského krasu a je obklopena lesy, loukami a pastvinami. Spojení s Brnem zajišťuje IDS, a cesta do Brna Vám zabere 15 minut. V obci je obchod, restaurace, základní škola i mateřská školka. Na pozemek je vypracován projekt na bungalov, který majitel nabízí zdarma jako bonus. Dále je možnost postavení patrového domu 5+kk na klíč s dokončením listopad 2022. Nejvýhodnější financování Vám bezplatně zprostředkujeme. Pro více informací volete makléře.

6 500 000 Kč

Balkon

před 3 dny 10
Velké Pavlovice, prodej pozemku pro bydlení,  637m² - pozemek

Velké Pavlovice, prodej pozemku pro bydlení, 637m² - pozemek

Velké Pavlovice

Nabízíme Vám k prodeji slunný pozemek pro stavbu menšího rodinného domu ve Velkých Pavlovicích. Velkou výhodou tohoto místa je jeho exkluzivní poloha, protože se nachází na klidné ulici, kde již nebude probíhat žádná větší výstavba, protože se jedná o jeden z posledních volných pozemků pro výstavbu RD na této ulici. Je zde ideální dostupnost inženýrských sítí na hranici pozemku, a to vodovod, kanalizace, elektro a plyn. Inženýrské sítě na hranici pozemku je možné ověřit na Geoportálu města Velké Pavlovice. Pozemek je celý kompletně oplocen a opatřen uzamykatelnou vjezdovou bránou. Pozemek tvoří dvě sousedící parcely o výměře 449m2 a 188m2, celkem tedy 637 m2. Uliční šíře pozemku je cca 17,6 m a v platném územním plánu je tento pozemek součástí plochy pro bydlení a regulativ zde umožňuje bydlení v rodinných domech a připouští se objekty o výšce do 2 nadzemních podlaží, u objektů v souvislé uliční zástavbě musí výška objektů (římsy) zohlednit výšku okolních staveb, aby nebyla narušena architektonická jednota ulice jako celku a není zde stanoven koeficient zastavění plochy. Majitel si vyhrazuje právo prodat pozemek nejvyšší nabídce. Velké Pavlovice jsou město v okrese Břeclav v Jihomoravském kraji, 17 km severozápadně od Břeclavi na řece Trkmance v tradiční vinařské oblasti pojmenované podle města Velkopavlovická vinařská podoblast. Žije zde 3118 obyvatel. Vzdálenost od Brna cca 43km. Pokud Vás naše nabídka zaujala kontaktujte prosím realitního makléře.

0 Kč

Balkon

před 5 dny 8
Blansko - Těchov, zemědělská půda 6556 m2, investice - pozemek

Blansko - Těchov, zemědělská půda 6556 m2, investice - pozemek

Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme pozemek v obci Těchov (okr. Blansko) s parcelním číslem 624/89, v současné době vedeným jako orná půda, o výměře 6 556 m2. Pozemek vhodný, jakožto zajímavá investice. Přístup na pozemek je z pozemku Města Blansko. Sousední parcely jsou zastavěné, IS na hranici pozemku. Cena za m2 je 700Kč a je k jednání. Pro bližší informace, kontaktujte makléře.

900 Kč za m2

Balkon

před týdnem 8
Blansko - Těchov, travní porost 2458 m2, investice - pozemek

Blansko - Těchov, travní porost 2458 m2, investice - pozemek

Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme pozemek v obci Těchov (okr. Blansko) s parcelním číslem 525/8, v současné době vedeným jako trvalý travní porost, o výměře 2 458 m2. Pozemek vhodný, jakožto zajímavá investice. Přístup na pozemek je z pozemku Města Blansko. IS jsou od pozemku vzdáleny 150 metrů. Cena za m2 je 1.000 Kč a je k jednání. Pro bližší informace, kontaktujte makléře.

900 Kč za m2

Balkon

před týdnem 9
Brno - Žabovřesky, pozemek se stavbou 3+1, celková plocha 356 m2 - pozemek

Brno - Žabovřesky, pozemek se stavbou 3+1, celková plocha 356 m2 - pozemek

Brno

Exkluzivně vám nabízíme příležitost ke koupi pozemku - zahrady o celkové výměře 264 m2 . Na pozemku se nachází stavba s dispozicí 3+1 s celkovou podlahovou plochou 92 m2. V katastru nemovitostí je budova zapsána jako jiná stavba bez čísla evidenčního nebo popisného. Stavba je přízemního typu a stojí zhruba uprostřed pozemku, ke kterému vede asfaltová cesta přístupná jak z Jundrova přes Kamenomlýnský most, tak z ulice Veslařská. Pozemek je vyjímečný svou polohou na pomezí Žabovřesek a Jundrova, v blízkosti řeky, uprostřed zahrádek a v těsné blízkosti tenisových kurtů. Máte-li rádi pobyt v přírodě, zahradničení, sport, procházky, cyklistiku a zároveň nechcete opustit pohodlí města, je tento pozemek pro vás ideální. Nedaleko teče řeka Svratka, která svádí k vodním sportům, rybolovu nebo jen posezení a relaxaci pod stromy u tekoucí řeky. Budovu lze dle vyjádření Územního plánování udržovat. Stávající členění domu nabízí úpravu na bungalov, např. viz vizualizace, která plně vystihuje možnosti stavby. Do domu je zavedená elektřina a voda. Jako další využití domu a pozemku jsou možné dle Územního plánu vodohospodářské stavby a stavby zejména pro vzdělávací a výzkumnou činnost, sakrální stavby. Vzhledem  k těsné blízkosti několika tenisových kurtů a řeky, se nabízí využití pro další sportoviště, sportovní zázemí, či jiné aktivity. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z tohoto důvodu uvádíme třídu G. Pro více informací případně prohlídku kontaktujte realitního makléře.  

9 500 000 Kč

Balkon

před 2 týdny 10
Lukovany, pozemek, 882 m2, vhodné jako investice - pozemek

Lukovany, pozemek, 882 m2, vhodné jako investice - pozemek

Lukovany

Nabízíme Vám k prodeji pozemek v obci Lukovany. Pozemek má celkovou výměru 882 m2 a polohou je v těsné blízkosti zastavěné části obce. Pozemek je v současné době vedený dle katastru nemovitostí jako orná půda a řeší se převod na zahradu. Uliční šíře parcely je 50,5 m, délka 17,5 m. K pozemku vede zpevněná příjezdová komunikace. Vhodné i jako investice, zejména díky své příznivé poloze a dojezdové vzdálenosti 25 km do Brna. Lukovany jsou obec v okrese Brno-venkov, v Křižanovské vrchovině. Žije zde 627 obyvatel. Sousedními obcemi jsou Čučice, Zakřany, Vysoké Popovice, Ketkovice a Oslavany. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 323 000 Kč

Balkon

před 3 týdny 5
Židlochovice, zahrada, 2355 m2, možnost stavby rekreačního objektu – pozemek

Židlochovice, zahrada, 2355 m2, možnost stavby rekreačního objektu – pozemek

Židlochovice

Exkluzivně Vám nabízíme zahradu o celkové výměře 2355 m2 na úpatí kopce Výhon v Židlochovicích, nedaleko rozhledny Akátová věž. Pozemek je vedený jako zahrada a lze na něm dle územního plánu vystavět rekreační objekt do 25 m2. K pozemku vedou dvě přístupové cesty. Parcela má přibližnou šíři 15 m a přibližnou délku 157 m. Obec Židlochovice má veškerou občanskou vybavenost a snadnou dostupnost do Brna autem, autobusem i vlakem. Dominantou Židlochovic je renesanční zámek s anglickým parkem. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.

0 Kč

Balkon

před 4 týdny 6
REALITY V JIHOMORAVSKÉM KRAJI

Brno  |  Brno - venkov  |  Břeclav  |  Hodonín
Vyškov  |  Znojmo


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

27. 03. 20 Stačí malá nepozornost a průšvih je na světě. Počítáte s tím?

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

09. 04. 18 Jak přestavovat byt?

16. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Jihomoravském kraji

Doporučené realitní kanceláře

-->