Pozemky na prodej Jihomoravský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 5
Prodej pěkného stavebního pozemku v žádané lokalitě, 1.630 m² - Brno - Tuřany

Prodej pěkného stavebního pozemku v žádané lokalitě, 1.630 m² - Brno - Tuřany

Nabízíme Vám ke koupi stavební pozemek v lukrativní lokalitě městské části Tuřany, na ulici Šípková. Pozemek se nachází v klidné ulici, nedaleko Tuřanského náměstí. Celková plocha pozemku je 1.630 m². Uliční šíře 10,5 m. Na pozemku jsou dvě studny, elektřina před pozemkem, odpadní vody řešeny budoucí jímkou. Možná stavba dvoupodlažního řadového RD (společně se stavbou na sousedním pozemku) nebo domu ve tvaru L v zadní části pozemku. Aktuálně se pozemek využívá jako zahrada k rekreaci, nachází se zde dřevěná chatka a zděný sklep. V okolí je veškerá občanská vybavenost, dojezd do centra města cca. 10 minut. Tuřany jsou vyhledávanou lokalitou vzhledem k jejich poloze a dobré dopravní dostupnosti, jak na dálnici, tak i na městský okruh. Prodávající si vyhrazují právo vybrat kupujícího na základě jimi zvolených kritérií. Pro více informací nebo prohlídky se obracejte na makléře. Rádi také pomůžeme prostřednictvím našeho finančního poradce s nejvýhodnějším financováním Vašeho nového bydlení.

6 450 000 Kč

Balkon

před 5 dny 9
Prodej zemědělské půdy, 22.078 m² - Letovice - Meziříčko

Prodej zemědělské půdy, 22.078 m² - Letovice - Meziříčko

Letovice

Nabízíme Vám ke koupi pole/zemědělskou půdu v obci Letovice, konkrétně v části Meziříčko. Pozemek o celkové rozloze 22.078 m² je nyní využíván k sadbě jílku a je veden v katastru nemovitostí jako orná půda. Pozemek je velmi dobře přístupný z obecní komunikace. Pro více informací nebo prohlídky se neváhejte obrátit na makléře. Prodávající si vyhrazují právo vybrat kupujícího na základě jimi zvolených kritérií. Rádi také pomůžeme prostřednictvím našeho finančního poradce s nejvhodnějším financováním Vašeho nového bydlení.

35 Kč za m2

Balkon

před 5 dny 7
Prodej stavebního pozemku, 1.094 m² - Pravlov

Prodej stavebního pozemku, 1.094 m² - Pravlov

Pravlov

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi pozemek pro stavbu rodinného domu v obci Pravlov. Pozemek o celkové rozloze 1.094 m² se nachází v klidné boční ulici a je složen ze tří parcel, z toho 224 m² činí zastavěná plocha a nádvoří. Uliční šíře 18 metrů, v druhé polovině 19,5 m. Na pozemku v minulosti již stál samostatně stojící rodinný dům. Původní stavba prošla demolicí a likvidací. Voda, plyn a elektřina je přímo na pozemku, kanalizace v komunikaci před domem. Obec Pravlov se nachází 18 km jihozápadně od Brna, jedná se o vinařskou obec, kterou protéká řeka Jihlava. V obci jsou potraviny, ZŠ, obecní úřad a knihovna. Prodávající si vyhrazují právo vybrat kupujícího na základě jimi zvolených kritérií. Pro více informací nebo prohlídky se obracejte na makléře. Rádi také pomůžeme prostřednictvím našeho finančního poradce s nejvýhodnějším financováním Vašeho nového bydlení.

5 900 000 Kč

Balkon

před 5 dny 4
Stavební pozemek v dosahu Brna, všechny sítě

Stavební pozemek v dosahu Brna, všechny sítě

Lažánky

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme stavební pozemek v obci Lažánky. Pozemek byl zastavěn rodinným domem, který byl zbourán. Rozměry pozemku jsou cca 8 x 12 metrů a je přístupný ze dvou stran. Všechny sítě jsou na pozemku. Obec Lažánky je pouze 4 km za Veverskou Bitýškou a vzdálena 20 minut od Brna, je zde ZŠ, MŠ, obecní úřad a restaurace, doprava zajištěna IDS. Ostatní informace u makléře.

1 000 000 Kč

Balkon

před 3 týdny 5
Prodej pěkné zahrady 306m² s dřevěným zahradním domkem v Brně-Líšni

Prodej pěkné zahrady 306m² s dřevěným zahradním domkem v Brně-Líšni

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji zahradu o velikosti 306m2 v zahradnické osadě Zadní Kostelíčkem v těsné blízkosti Mariánského údolí. Osada je celá oplocená s příjezdovou bránou pod zámkem a příjezd autem je možný až k pozemku. Zahrada je osazená ovocnými stromy, převážně jabloně a jednotlivými stromy hruška, meruňka, švestka a třešeň. Dřevěný zahradní domek o rozměrech 2.5x2.5m má stáří 3 roky a je vybaven kuchyňským pultem s dřezem a průtokovým ohřívačem vody se zásobníkem. Elektřina a voda (sezónní) dotažená do domku od hranice pozemku je 3 roky stará. Oddělená část domku je vybavena chemickou toaletou. Dle aktuálního územního plánu nelze zastavět stavbou k rekreaci. K dispozici ihned, bez břemen, zástav apod. Doporučujeme prohlídku. Pro více informací nebo prohlídky se neváhejte obrátit na makléře, klíče v RK. Prodávající si vyhrazují právo vybrat kupujícího na základě jimi zvolených kritérií.

690 000 Kč

Balkon

před 3 týdny 10
REALITY V JIHOMORAVSKÉM KRAJI

Brno  |  Brno - venkov  |  Břeclav  |  Hodonín
Vyškov  |  Znojmo


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

27. 03. 20 Stačí malá nepozornost a průšvih je na světě. Počítáte s tím?

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

09. 04. 18 Jak přestavovat byt?

16. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Jihomoravském kraji

Doporučené realitní kanceláře

-->