Komerční prostory, skladové prostory k pronájmu Jihomoravský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 3
Znojmo, pronájem skladovacích prostor, 204m² - komerce

Znojmo, pronájem skladovacích prostor, 204m² - komerce

Znojmo

Nabízíme Vám k pronájmu nově opravené komerční prostory ve Znojmě. Jedná se o nebytové komerční prostory - po rekonstrukci, včetně nové výmalby a nátěrů a byla zde provedena výměna elektrických rozvodů se samostatným měřením. Vstup je přes kryté vnější osvětlené schodiště. Prostor je rozdělen do 4 místností o velikostech (98m2, 41m2, 38m2, a 27m2),volné prostory jsou o velikosti 38 m2 a 41 m2, které je možné samostatně uzamknout plechovými vraty. Je zde i možnost zbudování nákladního výtahu. Prostory se díky stálé teplotě nepřekračující 12Celsia hodí i pro skladování potravin. Cena za m2 je 90,-Kč bez DPH měsíčně. Při uzavření smlouvy majitel požaduje kauci ve výši tříměsíčního nájemného. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

90 Kč za m2/měsíc

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 2 týdny 10
Znojmo, skladové prostory, pronájem  380 m2, – komerce

Znojmo, skladové prostory, pronájem 380 m2, – komerce

Lesná

Nabízíme Vám k pronájmu nebytový prostor o přibližné užitné ploše 380 m2 v obci Lesná u Znojma. Prostory jsou vhodné na uskladnění materiálu a v minulosti, tak i byly využívány. Objekt se nachází u hlavní silnice směrem na Vranovskou přehradu. K budově náleží pozemek o velikosti 5.755 m2. V případě zájmu je možné prostory pronajmout i po částech. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

0 Kč za měsíc

Stav: Dobrý Balkon

před měsícem 5
Vranov nad Dyjí  - pronájem skladových prostor, 3x byt, 832 m2 - komerce

Vranov nad Dyjí - pronájem skladových prostor, 3x byt, 832 m2 - komerce

Vranov nad Dyjí

Exkluzivně Vám nabízíme k dlouhodobému pronájmu bývalé rekreační středisko, které lze využít jako skladové prostory o přibližné užitné ploše 832 m2. Tento objekt se nachází v klidné části Národního parku Podyjí a jsou zde dva sály, kuchyně, čtyři sklady, šatna a sociální zařízení pro hosty i personál. V patře jsou pokoje pro hosty. V objektu jsou také tři byty o dispozici 3+1, 1+1 a garsonka k dispozici je i garáž. Po dohodě s majitelem je možné pronajmout každý byt i komerční prostory samostatně. Objekt je vhodný na provozování rekreačního střediska, domu pro seniory, nebo je zde možná nějaká výroba a skladové prostory. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

0 Kč za měsíc

Stav: Před rekonstrukcí Balkon

před 3 měsíci 6
REALITY V JIHOMORAVSKÉM KRAJI

Brno  |  Brno - venkov  |  Břeclav  |  Hodonín
Vyškov  |  Znojmo


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

27. 03. 20 Stačí malá nepozornost a průšvih je na světě. Počítáte s tím?

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

09. 04. 18 Jak přestavovat byt?

16. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Jihomoravském kraji

Doporučené realitní kanceláře

-->