Domy chaty na prodej, Brno-venkov

Změnit zadání Počet inzerátů: 4
Želešice, chata 3+1, pozemek 2 612 m2, vinný sklep – chata

Želešice, chata 3+1, pozemek 2 612 m2, vinný sklep – chata

Želešice

Nabízíme Vám k prodeji celoročně obyvatelnou chatu s vinným sklepem, vinicemi a ovocným sadem nacházející se v žádané a klidné lokalitě obce Želešice, Brno-venkov. Chata je zděná, se sedlovou střechou, podsklepená, dispozičně řešena jako 3+1 se zastavěnou plochou 48 m2, přibližnou užitnou plochou 100 m2 a rozlohou pozemku cca 2 612 m2. Vedle chaty je posezení, zděná udírna, bazén a zahradní domek na nářadí. V chatě je rozvedena elektřina 220 V i 380 V, zdrojem vody je vlastní studna, ale i dešťová voda, která se zadržuje v podzemní nádrži o velikosti 25 m3. Odpady jsou svedeny do septiku. K vytápění slouží krb na pevná paliva a el. přímotopy, voda je ohřívána v elektrickém bojleru. Příjezd až k pozemku po zpevněné cestě, parkování možné přímo u chaty. Ideální místo pro odpočinek s dostatkem soukromí. Vyhledávaná rekreační lokalita Želešice má velmi dobrou dostupnost do Brna cca 10 minut. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

4 200 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 3 dny 10
Prodej chalupy v Borovníku

Prodej chalupy v Borovníku

Borovník

Nabízíme vám k prodeji prostornou chalupu v obci Borovník, jenž je součásti pozemků o výměře 1734m². Jedná se o soubor dvou zděných domů o zastavěné ploše cca 260m², se sedlovou střechou, klenbovým sklepem, nádvořím a garáží. Na nádvoří je zastřešený altán s hezkou udírnou. Velká oplocená zahrada nebyla v posledních letech využívaná. Dům má 2 vlastní studny, je napojený na kanalizaci a elektřinu. Plyn a obecní vodovod vedou těsně u domu. Dům nebyl v posledních letech udržovaný, je nutná celková rekonstrukce a modernizace. Výhodný hypoteční úvěr vám bezplatně zajistíme. Borovník je obec v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji, přibližně 7 km severně od Velké Bíteše, 20 km západně od Tišnova a přibližně 40 km severozápadně od Brna. Rozkládá se na Křižanovské vrchovině, v průměrné nadmořské výšce asi 488 m, v údolí potoka Halda. Na jeho toku je u severozápadního okraje obce vybudován rybník Strženec. Východním směrem nedaleko obce je plocha pro možný vzlet a přistání sportovních letadel. V okolí obce se rozprostírají nevelké lesy. První písemná zmínka o obci je z roku 1398. Dominantou obce je kaple svatého Jana Nepomuckého a zděná zvonička stojící ve středu obce.

1 590 000 Kč

Stav: Před rekonstrukcí Balkon

před týdnem 10
Prodej, chata, Želešice

Prodej, chata, Želešice

Želešice, Želešice

Prodej celoročně obyvatelné chaty Želešice. Celková plocha 2612 m2. Samostatně stojící zděná chata. Chata se nachází v okrajové rekreační oblasti, je velmi dobře dostupná, přístup je po asfaltové cestě až na pozemek. Dispozice: přízemí - kuchyně a obývací místnost, 1. patro - dvě ložnice, suterén - koupelna, wc, technická místnost a kvelbený vinný sklep. Za chatou se nachází terasa s posezením, starší zděný bazén a udírna. Pozemek je v mírném svahu a je částečně osázený vinohradem (cca 600 hlav). Chata je napojená na elektřinu, voda je k dispozici ze společné studny a zásobníku na dešťovou vodu, odpad je sveden do jímky, vytápění krbovými kamny a ohřev vody bojlerem. V chatě je možné si nahlásit trvalý pobyt. Je zajištěn i odvoz domovního odpadu. Obec Želešice se nachází cca 9 Km od Brna, nedaleko OC Olympia.

4 200 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před měsícem 8
Prodej, chata, Doubravník

Prodej, chata, Doubravník

Doubravník, Doubravník

Nově nabízíme k prodeji rekreační chatu v obci Doubravník. Jedná se o prodej dřevěné chaty na kamenné podezdívce o velikosti 41 m2 s dispozicí 2+1. Do chaty vcházíme prostornou terasou, která je podsklepená. V 1. nadzemním patře se nachází zádveří, kuchyně a pokoj se schody do podkroví. V podkroví je jeden pokoj s výhledem do přírody. Vytápění zajišťují kuchyňská kamna na tuhá paliva. Je zde zavedená elektrická energie. V okolí najdeme lesy, památky i několik turistických tras. Pokud toužíte po odpočinku přímo u lesa, je tato nemovitost pro Vás ideální.

600 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 měsíci 9
REALITY V JIHOMORAVSKÉM KRAJI

Brno  |  Brno - venkov  |  Břeclav  |  Hodonín
Vyškov  |  Znojmo


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

27. 03. 20 Stačí malá nepozornost a průšvih je na světě. Počítáte s tím?

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

09. 04. 18 Jak přestavovat byt?

16. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Jihomoravském kraji

Doporučené realitní kanceláře

-->