Domy chaty na prodej, Brno-venkov

Změnit zadání Počet inzerátů: 4
Prodej, chata, Ostopovice

Prodej, chata, Ostopovice

Ostopovice, Ostopovice

Nabízíme k prodeji zděnou chatu s pozemkem 827 m2 a decentním výhledem na Brno. Objekt se nachází v oblíbené chatařské oblasti na Urbanově kopci vzdáleném cca 1,5 km od centra obce Ostopovice. Celý oplocený pozemek je ve svahu, k pozemku se dá dojet osobním automobilem a zároveň je tu možnost vybudování vlastního parkovacího místa hned u cesty. Chata se zahradou nejsou již nějakou dobu udržovány, nicméně v minulosti se majitelům dařilo v pěstování různých plodin, zalévání zajišťuje kondenzační nádrž na užitkovou vodu.

680 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 6
Prodej, chata, Ostopovice, Urbanův kopec

Prodej, chata, Ostopovice, Urbanův kopec

Ostopovice, Ostopovice

Nabízíme k prodeji chatu s velmi rozlehlou zahradou 1318 m2 v lokalitě Urbanův kopec na kraji obce Ostopovice. Ideální místo pro toho, kdo chce občas utéct dnešnímu tempu městského života, nechat se obklopit klidem a krásou nedotčené přírody v příjemné vzdálenosti 15 minut ze středu Brna. Chata se zahradou již nějakou dobu nejsou udržovány, takže je možné se na této velké ploše velmi příjemně realizovat a přetvořit si vše k obrazu svému. Pozemek leží v kopcovitém terénu s dvěma přístupy z východu a ze západu pozemku. Na chatě není přívod elektřiny, nicméně připojení je schválené spolkem majitelů, takže stačí pouze zažádat na distribuci e-on. Přijďte se nadechnout čerstvého vzduchu s výhledem na Brno.

610 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 5
Prodej, chata, 23 m2, Ostopovice

Prodej, chata, 23 m2, Ostopovice

Ostopovice

Prodej pěkné zařízené, částečně podsklepené chaty v chatové oblasti Ostopovice. Dispozice činní 4+1. Součástí je balkon a sklep. V 1. podlaží pokoj, kuchyň a obývací místnost, ze které je vstup na velký balkon s krásným výhledem do přírody. V 2. podlaží jsou dva pokoje. V chatě se nachází dřevěné podlahy, trámové stropy, krb, elektřina (momentálně odpojena), voda ze studny vzdálené cca 100 m a Suché WC.

500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 7
Prodej, chata, Ivančice - Budkovice

Prodej, chata, Ivančice - Budkovice

Budkovice, Ivančice

Prodej chaty v Budkovicích u Ivančic, v blízkosti chatové oblasti. Chata stojí na vlastním pozemku. Dřevěná stavba s terasou. Chata je vybavena plynovým sporákem. Stojí na samotě v údolí řeky Rokytné. V Budkovicích se nachází obchod. V Ivančicích veškerá občanská vybavenost. Dostupnost do Brna autem cca 30 minut.

780 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 týdny 7
REALITY V JIHOMORAVSKÉM KRAJI

Brno  |  Brno - venkov  |  Břeclav  |  Hodonín
Vyškov  |  Znojmo


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

09. 04. 18 Jak přestavovat byt?

16. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Jihomoravském kraji

19. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

Doporučené realitní kanceláře