Domy chaty na prodej Blansko

Změnit zadání Počet inzerátů: 4
Blansko - Lažánky, chata 34 m², pozemek 1262 m² - chata

Blansko - Lažánky, chata 34 m², pozemek 1262 m² - chata

Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi zahradu s chatou k rekonstrukci unikátně lokalizovanou v obci Lažánky při hranici NPR Vývěry Punkvy v CHKO Moravský kras. Celková výměra nabízených pozemků je 1262 m2, z toho 34 m2 je zastavěno chatou. Zahrada je od obce oddělena pruhem lesa. Podél její jihovýchodní hranice protéká potok, který je součástí nabízených pozemků. Chata vyžaduje především rekonstrukci střechy. Je podsklepená, v nadzemním podlaží s jednou velkou místností s funkčním krbem, v podkroví s ložnicí. V současnosti je zahrada dosažitelná pouze pěšky (cca 150 m ze silnice), ale je možné zrekonstruovat příjezdovou komunikaci. Chata je bez elektřiny, vody (užitková voda z potoka) a bez kanalizační přípojky. Výhodou je unikátní lokalizace nemovitosti v přírodě, v centrální části Moravského krasu a přitom v dosahu veškerých služeb (město Blansko je vzdáleno 3 km). Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tato nemovitost vhodná právě pro Vás. Za účelem prohlídky kontaktujte makléře.

2 750 000 Kč

Stav: Před rekonstrukcí Balkon

před týdnem 10
Blansko - zděná celoročně obyvatelná chata 2 +KK, zahrada 875 m2

Blansko - zděná celoročně obyvatelná chata 2 +KK, zahrada 875 m2

Blansko

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme k prodeji zděnou celoročně obyvatelnou a dobře udržovanou chatu 2+KK na klidném místě na samotném okraji zahrádkářské kolonie na Starém Blansku, s nádherným výhledem na město. Za zahradou už je jen louka a les, takže je to ideální místo pro milovníky přírody a klidu. Oplocená zahrada 875 m2 v mírně svažitém terénu poskytuje soukromí a dostatek prostoru pro rekreaci, zahrádkaření či chov domácích zvířat. V horní části zahrady je nepoužívaný, ale opravitelný bazén. Na dvorku můžete využít posezení u zahradního krbu, skladovat dříví můžete v dřevěné kůlně. Příjezd k chatě po asfaltové a v závěru po nezpevněné komunikaci, parkování možné před chatou nebo za zahradou. Chata je napojena na elektřinu a vodu z vlastní studny, odpad je řešen jímkou k vyvážení. Vytápění krbovými kamny na tuhá paliva a elektrickými přímotopy. Ohřev vody pro koupelnu je řešen elektrickým bojlerem, pro kuchyni průtokovým ohřívačem. Chata disponuje dvěma kamennými sklípky. V 1NP najdeme zádveří, obývací pokoj s kuchyňským koutem a koupelnu s WC. Po schodech vystoupáme do podkroví, kde nalezneme útulnou ložnici. Půdorys chaty lze ještě rozšířit, podobně jako toho už využili majitelé některých sousedních chat. Přijďte se přesvědčit na vlastní oči – to místo si prostě zamilujete. Město Blansko má plnou občanskou vybavenost a je bránou do Moravského krasu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací kontaktujte makléře

3 490 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 2 týdny 10
Křtiny, zahrada 1709 m2  s chatou 18 m2 - zahrada

Křtiny, zahrada 1709 m2 s chatou 18 m2 - zahrada

Křtiny

Nabízíme k prodeji zahradu s podsklepenou chatou ve velmi žádané lokalitě městyse Křtiny v Moravském krasu, s výbornou dostupností 15 min z Brna. Zahrada se nachází na kopci a sousedí s lesíkem. Je oplocená, osázená starými ovocnými stromy k obnově. Příjezdová cesta k zahradě je v majetku obce. Chata z roku 1986 je srubového stylu. Je podsklepená, s podkrovní místností, hliníková střecha nově natřená. Připojena na elektrickou síť 220V a 380V. Bez vody, avšak s možností vybudovat vlastní studnu. Na pozemku je umístěná stará vojenská maringotka, kterou je možno využít například na uskladnění zahradního nářadí. Podle územního plánu je zahrada plochou RI – rekreace rodinná s možností stavby objektu individuální rekreace. Platí zde výšková regulace zástavby – maximálně jedno nadzemní podlaží. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tato nemovitost vhodná právě pro Vás. Pro termín prohlídky kontaktujte makléře.

0 Kč

Stav: Před rekonstrukcí Balkon

před 2 týdny 10
Prodej chaty, 105 m², Letovice

Prodej chaty, 105 m², Letovice

Kladoruby, Letovice

Prodej rekreační chaty o dispozici 3+1 s číslem evidenčním postavené na vlastním svažitém pozemku v klidném místě v chatové oblasti Kladoruby. K chatě náleží podílově zahrada, les. Chata je vzdálená 4,5 km od Letovic. V 1. NP se nachází kuchyň, obývací pokoj s kamny a balkónem. Ve 2. NP jsou dva pokoje. V chatě není vodovod a WC. Možnost napojení se na veřejný vodovod. V těsné blízkosti chaty je vyhlášený minerální pramen. Okolní pěkná příroda vybízí k turistice, jízdě na kole nebo houbaření. Více informací v RK. S financováním rádi pomůžeme.

1 500 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 8 měsíci 13
REALITY V JIHOMORAVSKÉM KRAJI

Brno  |  Brno - venkov  |  Břeclav  |  Hodonín
Vyškov  |  Znojmo


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

27. 03. 20 Stačí malá nepozornost a průšvih je na světě. Počítáte s tím?

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

09. 04. 18 Jak přestavovat byt?

16. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Jihomoravském kraji

Doporučené realitní kanceláře

-->