Domy na prodej Blansko

Změnit zadání Počet inzerátů: 3
Ludíkov ( Boskovice )  RD 2+1,  pozemek 417 m2 - rodinný dům

Ludíkov ( Boskovice ) RD 2+1, pozemek 417 m2 - rodinný dům

Ludíkov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům v klidné obci Ludíkov, vzdálené pouhých 7km od Boskovic s veškerou občanskou vybaveností. Nemovitost je samostatně stojící s možným vjezdem do zahrady. Zádveří (5,7 m2) dělí obytnou část domu- chodba (7,3 m²), ložnice (16,6 m²), obývací pokoj (14,8 m²) a kuchyně se spíží (15 m²) a část hospodářských místností-dílny (25 m² a 26 m²), chodba (32 m² ) a chlívek (13 m²). Podkroví domu láká rovněž k rekonstrukci a hezkému bydlení. Obytné místnosti prošly před pěti lety výměnou plastových oken. Vzhledem ke stáří domu je střecha i krov v zachovalém stavu. Dům je částečně podsklepený. Nemovitost je připojena na elektřinu, jako zdroj vody slouží vlastní studna. Kanalizaci a plyn lze napojit na hranici pozemku. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 485 000 Kč

Stav: Před rekonstrukcí Balkon

před týdnem 9
Pamětice ( okr. Blansko ), RD 2+1, pozemek 152 m2 – rodinný dům

Pamětice ( okr. Blansko ), RD 2+1, pozemek 152 m2 – rodinný dům

Pamětice

Nabízíme k prodeji starý rodinný dům v malebné vesnici Pamětice okr. Blansko, určený ke kompletní rekonstrukci/přestavbě. Je situován v centru obce, v bezprostřední blízkosti obchodu s potravinami a autobusové zastávky. Objekt se nachází na stavební parcele o ploše 152 m2. Inženýrské sítě jsou k dispozici na sousedním obecním pozemku. Ve vedlejší vesnici vzdálené 2km se nachází škola, penzion s restaurací, posilovna, bazén, sauna a další sportovní vybavení. Cca 8 km od Pamětic se nachází město Boskovice s veškerou občanskou vybaveností. Součástí nabídky je architektonická studie možné přestavby, která je na vyžádání v RK. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

699 000 Kč

Stav: K demolici Balkon

před 2 týdny 10
Křtiny, zahrada 1709 m2  s chatou 18 m2 - zahrada

Křtiny, zahrada 1709 m2 s chatou 18 m2 - zahrada

Křtiny

Nabízíme k prodeji zahradu s podsklepenou chatou ve velmi žádané lokalitě městyse Křtiny v Moravském krasu, s výbornou dostupností 15 min z Brna. Zahrada se nachází na kopci a sousedí s lesíkem. Je oplocená, osázená starými ovocnými stromy k obnově. Příjezdová cesta k zahradě je v majetku obce. Chata z roku 1986 je srubového stylu. Je podsklepená, s podkrovní místností, hliníková střecha nově natřená. Připojena na elektrickou síť 220V a 380V. Bez vody, avšak s možností vybudovat vlastní studnu. Na pozemku je umístěná stará vojenská maringotka, kterou je možno využít například na uskladnění zahradního nářadí. Podle územního plánu je zahrada plochou RI – rekreace rodinná s možností stavby objektu individuální rekreace. Platí zde výšková regulace zástavby – maximálně jedno nadzemní podlaží. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tato nemovitost vhodná právě pro Vás. Pro termín prohlídky kontaktujte makléře.

0 Kč

Stav: Před rekonstrukcí Balkon

před 2 týdny 10
REALITY V JIHOMORAVSKÉM KRAJI

Brno  |  Brno - venkov  |  Břeclav  |  Hodonín
Vyškov  |  Znojmo


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

27. 03. 20 Stačí malá nepozornost a průšvih je na světě. Počítáte s tím?

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

09. 04. 18 Jak přestavovat byt?

16. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Jihomoravském kraji

Doporučené realitní kanceláře

-->