Byty, 5+kk na prodej, Brno-město

Změnit zadání Počet inzerátů: 3
Bytová jednotka 5+kk 249.64m² s terasou, balkon, šatna a předzahrádka - bytový komplex KAMECHY II, věž G

Bytová jednotka 5+kk 249.64m² s terasou, balkon, šatna a předzahrádka - bytový komplex KAMECHY II, věž G

Brno

Zahájení prodeje bytových jednotek ve výstavbě přímo od investora, kde nabízíme k prodeji bytovou jednotku o velikosti 5+kk s velkou terasou i balkonem, šatna, předzahrádka, umístěnou v 1/5.NP moderního bytového domu s výtahem. Orientace jednotky je JZ a JV směrem. Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem 31.01m², ložnice 13.98m², pracovna 13.52m², z těchto třech místností vstup na terasu 42.39m² a předzahrádku 90.77m², dále navazuje na 2x samostatné pokoje 12.46 a 12.74m², chodba 14.53m², šatna 2.52m², koupelna 3.49m² a WC 1.14m². Celková plocha bytu včetně příslušenství činí 249.64m². Bytová jednotka bude vybavena zařizovacími předměty koupelny a WC, kdy je možné zvolit materiály pro dokončení (podlahy, dveře, obklady). K jednotce lze dokoupit sklep a garážové stání. Bytový komplex KAMECHY II navazuje na úspěšně dostavěný a dobře známý prvotní projekt KAMECHY, který se nachází na západní straně Brna, na rozhraní katastrálních území městských části Bystrce a Žebětína. Tato brněnská lokalita nabízí moderní bydlení s kvalitní občanskou vybaveností a dopravní dostupností a na druhou stranu vyžití v blízkosti přírody. Jedná se v podstatě o poslední etapu výstavby, dál se už stavět nebude, s výhledem do přírody v blízkosti Brněnské přehrady a přilehlých lesů, Žebětínského rybníka a mnoho dalšího. Termín dokončení výstavby 11/2024. Uvádíme PENB - D, avšak dle původní legislativy spadá nemovitost do kategorie B. Na financování části kupní ceny lze využít hypotéční úvěr či úvěr ze stavebního spoření, kdy bytovou jednotku lze použít jako zástavu úvěru. Prodej bytů je přímo od investora, neplatíte tedy provizi. Jedná se o velmi vyhledávanou městskou část nejen pro veškerou občanskou vybavenost a její infrastrukturu. Doporučujeme koupi, ať už z pohledu investice vzhledem k poloze bytu, stejně tak i pro vlastní bydlení.

12 336 702 Kč

Stav: Novostavba Balkon

před rokem 8
Bytová jednotka 5+kk 274.80m² s terasou - bytový komplex KAMECHY II, věž G

Bytová jednotka 5+kk 274.80m² s terasou - bytový komplex KAMECHY II, věž G

Brno

Zahájení prodeje bytových jednotek ve výstavbě přímo od investora, kde nabízíme k prodeji bytovou jednotku o velikosti 5+kk s velkou terasou a prostorem pro vířivku, 2x koupelna a WC, šatna a sklad, umístěnou v 5/5.NP moderního bytového domu s výtahem. Tato jednotka je nejen výjimečná velikostí terasy a vlastního patra. Orientace jednotky je dokola, všemi světovými stranami. Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem 33.88m², ložnice 14.26m² a koupelna s WC 6.32m², dále navazuje na 3x samostatné pokoje 15.34, 11.98 a 9.90m², chodba 12.43m², šatna 3.37m², koupelna 6.98m² a WC 1.37m². Terasa 153.13m² a sklad 2.97m². Celková plocha bytu včetně příslušenství činí 274.80m². Bytová jednotka bude vybavena zařizovacími předměty koupelny a WC, kdy je možné zvolit materiály pro dokončení (podlahy, dveře, obklady). K jednotce lze dokoupit sklep, garáž a garážové stání. Bytový komplex KAMECHY II navazuje na úspěšně dostavěný a dobře známý prvotní projekt KAMECHY, který se nachází na západní straně Brna, na rozhraní katastrálních území městských části Bystrce a Žebětína. Tato brněnská lokalita nabízí moderní bydlení s kvalitní občanskou vybaveností a dopravní dostupností a na druhou stranu vyžití v blízkosti přírody. Jedná se v podstatě o poslední etapu výstavby, dál se už stavět nebude, s výhledem do přírody v blízkosti Brněnské přehrady a přilehlých lesů, Žebětínského rybníka a mnoho dalšího. Termín dokončení výstavby 11/2024. Uvádíme PENB - D, avšak dle původní legislativy spadá nemovitost do kategorie B. Na financování části kupní ceny lze využít hypotéční úvěr či úvěr ze stavebního spoření, kdy bytovou jednotku lze použít jako zástavu úvěru. Prodej bytů je přímo od investora, neplatíte tedy provizi. Jedná se o velmi vyhledávanou městskou část nejen pro veškerou občanskou vybavenost a její infrastrukturu. Doporučujeme koupi, ať už z pohledu investice vzhledem k poloze bytu, stejně tak i pro vlastní bydlení.

15 090 187 Kč

Stav: Novostavba Balkon

před rokem 8
Bytová jednotka 5+kk, 274,35m2, sklad, terasa, bytový komplex KAMECHY II, věž F

Bytová jednotka 5+kk, 274,35m2, sklad, terasa, bytový komplex KAMECHY II, věž F

Brno

Doprodej posledních volných bytových jednotek přímo od investora ! Nabízíme k prodeji bytovou jednotku o velikosti 5+ kk, s velkou terasou 153m2 umístěnou v 5..NP bytového domu s výtahem. Dispozice jednotky: obývací pokoj s kuchyňským koutem 33.88m2 ložnice 15,34m2 ložnice 14,26m2 ložnice 11,98m2 ložnice 9,90m2 koupelna s WC 6,32m2 koupelna 6,98m2 WC 1,37m2 sklad 2,97m2 terasa 153,13m2 Celková plocha bytu včetně příslušenství činí 274,35m2 K bytové jednotce lze dokoupit garážové stání, nebo sklep. Tato jednotka je výjimečná velikostí terasy a situovaností na všechny světové strany.. Výhodou je možnost dokončení vybavení jednotek dle svých přání. Bytový komplex KAMECHY II navazuje na úspěšně dostavěný a dobře známý prvotní projekt KAMECHY, který se nachází na západní straně města Brna, na rozhraní katastrálních území městských části Bystrce a Žebětína. Tato brněnská lokalita nabízí moderní bydlení s kvalitní občanskou vybaveností a dopravní dostupností a vyžití volného času v přírodě. Jde o poslední etapu výstavby s výhledem do přírody, který Vám už nic nezacloní. Neváhejte bydlet nedaleko Brněnské přehrady, Žebětínského rybníka a lesů, Termín dokončení výstavby květen 2024. Uvádíme PENB - D, avšak dle původní legislativy spadá nemovitost do kategorie B. Na financování části kupní ceny lze využít hypotéční úvěr či úvěr ze stavebního spoření, kdy bytovou jednotku lze použít jako zástavu úvěru. Prodej bytů je přímo od investora, neplatíte provizi. Jedná se o velmi vyhledávanou městskou část nejen pro veškerou občanskou vybavenost a její infrastrukturu. Doporučujeme koupi, ať už z pohledu investice vzhledem k poloze bytu, stejně tak i pro vlastní bydlení. Více informací a nabídek u makléře.

15 090 187 Kč

Stav: Novostavba Balkon

před rokem 10
REALITY V JIHOMORAVSKÉM KRAJI

Brno  |  Brno - venkov  |  Břeclav  |  Hodonín
Vyškov  |  Znojmo


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

27. 03. 20 Stačí malá nepozornost a průšvih je na světě. Počítáte s tím?

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

09. 04. 18 Jak přestavovat byt?

16. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Jihomoravském kraji

Doporučené realitní kanceláře

-->