Byty na prodej Jihomoravský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 50
Bytová jednotka 2+kk 52.19m² s balkonem - bytový komplex KAMECHY II, věž G

Bytová jednotka 2+kk 52.19m² s balkonem - bytový komplex KAMECHY II, věž G

Brno

Zahájení prodeje bytových jednotek ve výstavbě přímo od investora, kde nabízíme k prodeji bytovou jednotku o velikosti 2+kk s balkonem. Byt o celkové ploše 52.19m² se nachází v 2/5.NP moderního bytového domu s výtahem. Orientace jednotky je SV směrem. Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem 20.93m², ložnice 13.25m², chodba 5.20m², koupelna s WC 4.59m² a balkon 7.42m². Celková plocha bytu včetně balkonu činí 52.19m². Balkon je přístupný z obou pokojů. Bytová jednotka bude vybavena zařizovacími předměty koupelny a WC, kdy je možné zvolit materiály pro dokončení (podlahy, dveře, obklady). K jednotce lze dokoupit sklep a garážové stání. Bytový komplex KAMECHY II navazuje na úspěšně dostavěný a dobře známý prvotní projekt KAMECHY, který se nachází na západní straně Brna, na rozhraní katastrálních území městských části Bystrce a Žebětína. Tato brněnská lokalita nabízí moderní bydlení s kvalitní občanskou vybaveností a dopravní dostupností a na druhou stranu vyžití v blízkosti přírody. Jedná se v podstatě o poslední etapu výstavby, dál se už stavět nebude, s výhledem do přírody v blízkosti Brněnské přehrady a přilehlých lesů, Žebětínského rybníka a mnoho dalšího. Termín dokončení výstavby 11/2024. Uvádíme PENB - D, avšak dle původní legislativy spadá nemovitost do kategorie B. Na financování části kupní ceny lze využít hypotéční úvěr či úvěr ze stavebního spoření, kdy bytovou jednotku lze použít jako zástavu úvěru. Prodej bytů je přímo od investora, neplatíte tedy provizi. Jedná se o velmi vyhledávanou městskou část nejen pro veškerou občanskou vybavenost a její infrastrukturu. Doporučujeme koupi, ať už z pohledu investice vzhledem k poloze bytu, stejně tak i pro vlastní bydlení.

4 733 566 Kč

Stav: Novostavba Balkon

před 18 hod. 7
Bytová jednotka 2+kk 80.77m² s lodžií - bytový komplex KAMECHY II, věž G

Bytová jednotka 2+kk 80.77m² s lodžií - bytový komplex KAMECHY II, věž G

Brno

Zahájení prodeje bytových jednotek ve výstavbě přímo od investora, kde nabízíme k prodeji bytovou jednotku o velikosti 2+kk s lodžií. Byt o celkové ploše 80.77m² se nachází v 1/5.NP moderního bytového domu s výtahem. Orientace jednotky je JZ směrem. Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem 27.59m² a lodžie 25.15m², ložnice 15.41m², chodba 4.77m² a koupelna s WC 5,85m². Celková plocha bytu včetně lodžie činí 80.77m². Lodžie je přístupná z obou pokojů. Bytová jednotka bude vybavena zařizovacími předměty koupelny a WC, kdy je možné zvolit materiály pro dokončení (podlahy, dveře, obklady). K jednotce lze dokoupit sklep a garážové stání. Bytový komplex KAMECHY II navazuje na úspěšně dostavěný a dobře známý prvotní projekt KAMECHY, který se nachází na západní straně Brna, na rozhraní katastrálních území městských části Bystrce a Žebětína. Tato brněnská lokalita nabízí moderní bydlení s kvalitní občanskou vybaveností a dopravní dostupností a na druhou stranu vyžití v blízkosti přírody. Jedná se v podstatě o poslední etapu výstavby, dál se už stavět nebude, s výhledem do přírody v blízkosti Brněnské přehrady a přilehlých lesů, Žebětínského rybníka a mnoho dalšího. Termín dokončení výstavby 11/2024. Uvádíme PENB - D, avšak dle původní legislativy spadá nemovitost do kategorie B. Na financování části kupní ceny lze využít hypotéční úvěr či úvěr ze stavebního spoření, kdy bytovou jednotku lze použít jako zástavu úvěru. Prodej bytů je přímo od investora, neplatíte tedy provizi. Jedná se o velmi vyhledávanou městskou část nejen pro veškerou občanskou vybavenost a její infrastrukturu. Doporučujeme koupi, ať už z pohledu investice vzhledem k poloze bytu, stejně tak i pro vlastní bydlení.

6 321 274 Kč

Stav: Novostavba Balkon

před 18 hod. 7
Bytová jednotka 1.5+kk 49.48m² s šatnou - bytový komplex KAMECHY II, věž G

Bytová jednotka 1.5+kk 49.48m² s šatnou - bytový komplex KAMECHY II, věž G

Brno

Zahájení prodeje bytových jednotek ve výstavbě přímo od investora, kde nabízíme k prodeji bytovou jednotku o velikosti 1.5+kk. Byt o celkové ploše 49.48m² se nachází v 1/5.NP moderního bytového domu s výtahem. Orientace jednotky je SZ směrem. Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem 33.53m², chodba 4.64m², šatna 5.25m² a koupelna s WC 5,07m² . Bytová jednotka bude vybavena zařizovacími předměty koupelny a WC, kdy je možné zvolit materiály pro dokončení (podlahy, dveře, obklady). K jednotce lze dokoupit sklep a garážové stání. Bytový komplex KAMECHY II navazuje na úspěšně dostavěný a dobře známý prvotní projekt KAMECHY, který se nachází na západní straně Brna, na rozhraní katastrálních území městských části Bystrce a Žebětína. Tato brněnská lokalita nabízí moderní bydlení s kvalitní občanskou vybaveností a dopravní dostupností a na druhou stranu vyžití v blízkosti přírody. Jedná se v podstatě o poslední etapu výstavby, dál se už stavět nebude, s výhledem do přírody v blízkosti Brněnské přehrady a přilehlých lesů, Žebětínského rybníka a mnoho dalšího. Termín dokončení výstavby 11/2024. Uvádíme PENB - D, avšak dle původní legislativy spadá nemovitost do kategorie B. Na financování části kupní ceny lze využít hypotéční úvěr či úvěr ze stavebního spoření, kdy bytovou jednotku lze použít jako zástavu úvěru. Prodej bytů je přímo od investora, neplatíte tedy provizi. Jedná se o velmi vyhledávanou městskou část nejen pro veškerou občanskou vybavenost a její infrastrukturu. Doporučujeme koupi, ať už z pohledu investice vzhledem k poloze bytu, stejně tak i pro vlastní bydlení.

4 728 662 Kč

Stav: Novostavba Balkon

před 18 hod. 7
Bytová jednotka 1+kk 29.87m² s balkonem - bytový komplex KAMECHY II, věž G

Bytová jednotka 1+kk 29.87m² s balkonem - bytový komplex KAMECHY II, věž G

Brno

Zahájení prodeje bytových jednotek ve výstavbě přímo od investora, kde nabízíme k prodeji bytovou jednotku o velikosti 1+kk s balkonem (není zakreslen v půdorysu). Byt o celkové ploše 29.87m² se nachází v 4/5.NP moderního bytového domu s výtahem. Orientace jednotky je JV směrem. Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem 21.68m², chodba 3.51m², koupelna s WC 4.46m² a balkon. Bytová jednotka bude vybavena zařizovacími předměty koupelny a WC, kdy je možné zvolit materiály pro dokončení (podlahy, dveře, obklady). K jednotce lze dokoupit sklep a garážové stání. Bytový komplex KAMECHY II navazuje na úspěšně dostavěný a dobře známý prvotní projekt KAMECHY, který se nachází na západní straně Brna, na rozhraní katastrálních území městských části Bystrce a Žebětína. Tato brněnská lokalita nabízí moderní bydlení s kvalitní občanskou vybaveností a dopravní dostupností a na druhou stranu vyžití v blízkosti přírody. Jedná se v podstatě o poslední etapu výstavby, dál se už stavět nebude, s výhledem do přírody v blízkosti Brněnské přehrady a přilehlých lesů, Žebětínského rybníka a mnoho dalšího. Termín dokončení výstavby 11/2024. Uvádíme PENB - D, avšak dle původní legislativy spadá nemovitost do kategorie B. Na financování části kupní ceny lze využít hypotéční úvěr či úvěr ze stavebního spoření, kdy bytovou jednotku lze použít jako zástavu úvěru. Prodej bytů je přímo od investora, neplatíte tedy provizi. Jedná se o velmi vyhledávanou městskou část nejen pro veškerou občanskou vybavenost a její infrastrukturu. Doporučujeme koupi, ať už z pohledu investice vzhledem k poloze bytu, stejně tak i pro vlastní bydlení.

3 819 978 Kč

Stav: Novostavba Balkon

před 19 hod. 7
Bytová jednotka 3+kk, 136,4m2, předzahrádka, terasa, šatna, bytový komplex KAMECHY II, věž F

Bytová jednotka 3+kk, 136,4m2, předzahrádka, terasa, šatna, bytový komplex KAMECHY II, věž F

Brno

Doprodej posledních volných bytových jednotek přímo od investora ! Nabízíme k prodeji bytovou jednotku o velikosti 3 + kk, s vlastní předzahrádkou, terasou a šatnou, umístěnou v 1..NP bytového domu s výtahem. Dispozice jednotky: obývací pokoj s kuchyňským koutem 27,33m2 ložnice 18,75m2, ložnice 12,40m2, chodba 10,86m2, šatna 4,59m2 koupelna 5,58m2, WC 1,78m2, terasa 20,98m2 předzahrádka 29,58m2 Celková plocha včetně příslušenství je 136,4m2 K bytové jednotce lze dokoupit parkovací stání. Tato jednotka je výjimečná velikostí terasy a vlastní předzahrádkou se samostatným vstupem. Výhodou je možnost dokončení vybavení jednotek dle svých přání. Bytový komplex KAMECHY II navazuje na úspěšně dostavěný a dobře známý prvotní projekt KAMECHY, který se nachází na západní straně města Brna, na rozhraní katastrálních území městských části Bystrce a Žebětína. Tato brněnská lokalita nabízí moderní bydlení s kvalitní občanskou vybaveností a dopravní dostupností a vyžití volného času v přírodě. Jde o poslední etapu výstavby s výhledem do přírody, který Vám už nic nezacloní. Neváhejte bydlet nedaleko Brněnské přehrady, Žebětínského rybníka a lesů, Termín dokončení výstavby květen 2024. Uvádíme PENB - D, avšak dle původní legislativy spadá nemovitost do kategorie B. Na financování části kupní ceny lze využít hypotéční úvěr či úvěr ze stavebního spoření, kdy bytovou jednotku lze použít jako zástavu úvěru. Prodej bytů je přímo od investora, neplatíte provizi. Jedná se o velmi vyhledávanou městskou část nejen pro veškerou občanskou vybavenost a její infrastrukturu. Doporučujeme koupi, ať už z pohledu investice vzhledem k poloze bytu, stejně tak i pro vlastní bydlení. Více informací a nabídek u makléře.

8 894 100 Kč

Stav: Novostavba Balkon

před 22 hod. 10
OV 4+1, 77m2, lodžie, sklep, 3. poschodí

OV 4+1, 77m2, lodžie, sklep, 3. poschodí

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji pěkný čtyřpokojový byt na ulici Koutného v Brně - Líšni. Ulice Koutného je velmi klidná slepá ulice, byt je ve třetím poschodí s příjemným schodištěm. Byt má čtyři samostatné pokoje a všechny mají vstupy z předsíně. Jádro je zděné a je společná koupelna s WC. Najdete zde prostorný hydromasážní sprchový kout, nástěnné WC Geberit a umyvadlo s koupelnovou skříňkou. Byt má kompletní novou elektřinu v mědi. V domě je plyn, ale byt má sklokeramickou varnou desku. Kuchyně má pěknou kuchyňskou linku v barvě třešeň. Pokoje mají ve stejné barvě i zárubně a prosklené dveře. Dům je kompletně revitalizován, s novým zateplením střechy. PENB zatím nebyl dodán, proto uvádíme skupinu G. K bytu náleží sklep. Uvolnění bytu je možné ihned. Doporučujeme také na pronájem nyní tržní pronájem 18 tis. plus energie. Hypoteční úvěr Vám bezplatně zprostředkujeme. Prohlídky po dohodě s makléřem, klíče v RK.

6 490 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 dny 10
OV 3+kk Kohoutovice, 80m2, mezonet, vlastní topení, lodžie, výtah

OV 3+kk Kohoutovice, 80m2, mezonet, vlastní topení, lodžie, výtah

Exkluzivně nabízíme k prodeji pěkný mezonetový byt na úpatí lesa v Brně - Kohoutovicích. Byt se rozkládá na 5. a 6. nadzemním podlaží s výtahem a lodžií s krásným výhledem do zeleně. V 5. NP je vstupní chodba, WC, schodiště a obývací pokoj s kuchyňským koutem 30m2 a spíží 3m2. V 6.NP je prostorná koupelna s rohovou vanou, zde je umístěn i kombinovaný plynový kotel pro vytápění a pro ohřev teplé vody. Na stejném podlaží jsou i dvě ložnice 14m2 a 10m2. V blízkosti domu je veškerá občanská vybavenost i důležitý přestupní uzel MHD. Případný hypoteční úvěr Vám zajistí náš specialista. Doporučujeme také na pronájem nyní tržní pronájem 18 tis. plus energie. Pro více informací volejte makléře. Uvolnění dohodou.

7 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 dny 10
OV 3+1. 66m2, šatna, lodžie, sklep, 2 x výtah

OV 3+1. 66m2, šatna, lodžie, sklep, 2 x výtah

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji pěkný byt o velikosti 3+1 v žádané lokalitě v Brně - Králově Poli na ulici Herčíkova. Byt je v udržovaném původním stavu a nachází se v 5.NP revitalizovaného domu se dvěma výtahy. Vstup do bytu je přes prostornou vstupní chodbu 6,5m2, z níž vstoupíte jak do obytných místností, tak do koupelny, WC a najdete zde i šatnu o velikosti 2m2. Obývací pokoj je o velikosti 17m2, kuchyně 9,5m2, dětský pokoj 12m2 a ložnice 11m2 Všechny pokoje jsou samostatné. Z obývacího pokoje je vstup na lodžii 4m2 s pěkným výhledem. Ulice Herčíkova je pěkně položena s výbornou dostupností k MHD, v okolí najdete veškerou občanskou vybavenost, MŠ,ZŠ, zdravotní středisko, obchody i restaurace. K bytu náleží sklep. V případě financováni hypotečním úvěrem Vám jej bezplatně zajistíme. Pro více informací, nebo případnou prohlídku volejte makléře. Byt je volný ihned. Klíče v RK.

5 990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 dny 10
Bytová jednotka 2+kk, 85,18m2, předzahrádka, bytový komplex KAMECHY II, věž F

Bytová jednotka 2+kk, 85,18m2, předzahrádka, bytový komplex KAMECHY II, věž F

Brno

Doprodej posledních volných bytových jednotek přímo od investora ! Nabízíme k prodeji bytovou jednotku o velikosti 2 + kk, s předzahrádkou a šatnou, umístěnou v 1.NP bytového domu s výtahem. Dispozice jednotky: obývací pokoj s kuchyňským koutem 23,35m2 ložnice 21,73m2, chodba 6,46m2 koupelna s WC 5,47m2, předzahrádka 27,13m2 Celková plocha včetně příslušenství je 85,18m2 K bytové jednotce lze dokoupit parkovací stání. Výhodou je možnost dokončení vybavení jednotek dle svých přání. Bytový komplex KAMECHY II navazuje na úspěšně dostavěný a dobře známý prvotní projekt KAMECHY, který se nachází na západní straně města Brna, na rozhraní katastrálních území městských části Bystrce a Žebětína. Tato brněnská lokalita nabízí moderní bydlení s kvalitní občanskou vybaveností a dopravní dostupností a vyžití volného času v přírodě. Jde o poslední etapu výstavby s výhledem do přírody, který Vám už nic nezacloní. Neváhejte bydlet nedaleko Brněnské přehrady, Žebětínského rybníka a lesů, Termín dokončení výstavby květen 2024. Uvádíme PENB - D, avšak dle původní legislativy spadá nemovitost do kategorie B. Na financování části kupní ceny lze využít hypotéční úvěr či úvěr ze stavebního spoření, kdy bytovou jednotku lze použít jako zástavu úvěru. Prodej bytů je přímo od investora, neplatíte provizi. Jedná se o velmi vyhledávanou městskou část nejen pro veškerou občanskou vybavenost a její infrastrukturu. Doporučujeme koupi, ať už z pohledu investice vzhledem k poloze bytu, stejně tak i pro vlastní bydlení. Více informací a nabídek u makléře.

6 809 978 Kč

Stav: Novostavba Balkon

před 3 dny 9
Bytová jednotka 4+kk, 136,51m2, šatna, terasa, předzahrádka, bytový komplex KAMECHY II, věž F

Bytová jednotka 4+kk, 136,51m2, šatna, terasa, předzahrádka, bytový komplex KAMECHY II, věž F

Brno

Doprodej posledních volných bytových jednotek přímo od investora ! Nabízíme k prodeji bytovou jednotku o velikosti 4 + kk, s velkou terasou a předzahrádkou, umístěnou v 1.NP bytového domu s výtahem. Dispozice jednotky: obývací pokoj s kuchyňským koutem 23,90m2 ložnice 16,01m2, ložnice 12,16m2 ložnice 10,40m2 chodba 8,82m2 koupelna 4,85m2 WC 1,87m2, balkon 7,42m2 šatna 3,6m2 Celková plocha včetně příslušenství je 136,51m2 K bytové jednotce lze dokoupit parkovací stání. Výhodou je možnost dokončení vybavení jednotek dle svých přání. Bytový komplex KAMECHY II navazuje na úspěšně dostavěný a dobře známý prvotní projekt KAMECHY, který se nachází na západní straně města Brna, na rozhraní katastrálních území městských části Bystrce a Žebětína. Tato brněnská lokalita nabízí moderní bydlení s kvalitní občanskou vybaveností a dopravní dostupností a vyžití volného času v přírodě. Jde o poslední etapu výstavby s výhledem do přírody, který Vám už nic nezacloní. Neváhejte bydlet nedaleko Brněnské přehrady, Žebětínského rybníka a lesů, Termín dokončení výstavby květen 2024. Uvádíme PENB - D, avšak dle původní legislativy spadá nemovitost do kategorie B. Na financování části kupní ceny lze využít hypotéční úvěr či úvěr ze stavebního spoření, kdy bytovou jednotku lze použít jako zástavu úvěru. Prodej bytů je přímo od investora, neplatíte provizi. Jedná se o velmi vyhledávanou městskou část nejen pro veškerou občanskou vybavenost a její infrastrukturu. Doporučujeme koupi, ať už z pohledu investice vzhledem k poloze bytu, stejně tak i pro vlastní bydlení. Více informací a nabídek u makléře.

8 921 998 Kč

Stav: Novostavba Balkon

před 3 dny 9
REALITY V JIHOMORAVSKÉM KRAJI

Brno  |  Brno - venkov  |  Břeclav  |  Hodonín
Vyškov  |  Znojmo


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

27. 03. 20 Stačí malá nepozornost a průšvih je na světě. Počítáte s tím?

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

09. 04. 18 Jak přestavovat byt?

16. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Jihomoravském kraji

Doporučené realitní kanceláře

-->