Pozemky, zahrady na prodej Jihomoravský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 31
Blansko - Písečná, zahrada 475 m2 - pozemek

Blansko - Písečná, zahrada 475 m2 - pozemek

Blansko

Exkluzivně vám nabízíme pozemek o výměře 475 m2 v lokalitě Blansko - Písečná. Na pozemku se nachází základy chaty. Na okolních pozemcích jsou studny s pitnou vodou. Jedná se o krajní pozemek, obklopený lesem. Možnost připojení elektřiny na sousední objekt. Blansko je bránou do Moravského krasu , který je doslova protkán sítí turistických značek. Pro více informací kontaktujte makléře.

650 000 Kč

Balkon

před 20 hod. 27
Brno - Horní Heršpice - zahrada 1303m2, chata 21 m2 - pozemek

Brno - Horní Heršpice - zahrada 1303m2, chata 21 m2 - pozemek

Brno

Nabízíme vám k prodeji zahradu se 2 zahradními chatkami na okraji Brna, 10 min. chůze od OC Futurum směrem na Moravany. Jde o ojedinělou příležitost koupě pozemku v atraktivní lokalitě v dosahu MHD a zároveň s kouzlem venkova. Celý pozemek je oplocen, u výjezdu na ulici s parkovací plochou pro 3 – 4 auta. Výměra zahrady je 1282 m 2 , uliční šíře 15,5 m, délka 84 m. Výměra chaty evidované v katastru nemovitostí je 21 m 2 - tato chata má přiděleno evidenční číslo. Je zděná, v pokročilém stadiu rekonstrukce, s terasou, sklepem a laminátovým bazénem. Další chata na pozemku je dřevěná, rozestavěná, s dispozicí 2+kk (ložnice, pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s WC), její plocha je 50 m 2 . Materiál na dostavbu chaty je v ceně. Vytápění obou objektů je kamny na tuhá paliva, popřípadě elektřinou. Na pozemek je přivedena elektřina 380 V a přípojka vody (celoroční). Ve střední části pozemku je vlastní studna s kvalitní vodou. Odpady jsou řešeny jímkou. Několik starších udržovaných plodících stromů poskytne ovoce i prostředí pro relaxaci. Ve stávajícím územním plánu města je zahrada zařazena do ploch s objekty pro individuální rekreaci, v připravovaném ÚP do plochy zahrádek. Pro prohlídku zahrady neváhejte kontaktovat makléře..

3 000 000 Kč

Balkon

před týdnem 10
Brno - Líšeň,  zahrada 1945 m2, k investici - pozemek

Brno - Líšeň, zahrada 1945 m2, k investici - pozemek

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek o výměře 1 945 m2 v KN evidovaný jako zahrada (1 863 m2), resp. jako ostatní plocha – ostatní komunikace (82 m2). Pozemek je situován v jihovýchodním okraji městské části Brno – Líšeň. V platném územním plánu města je zařazen do ploch BC – čisté bydlení. Nejlépe přístupný je ze severu od nové zástavby RD po nezpevněné polní cestě k východnímu okraji pozemku. Tvar je protáhlý ve směru západ – východ; šířka pozemku je téměř 16 m. Na západě sousedí pozemek s oplocenými zahradami za rodinnými domy v ulici Holzova, na východě se zemědělsky využívanými loukami. Terén pozemku je rovinatý, se sporadickým porostem keřů a stromů ve věku cca 15 let (slivoň, ořech, třešeň). V nabídce máme i sousední soubor parcel o šířce 5,5 m a výměře 682 m2 – při společném nákupu unikátní investiční příležitost! Vzhledem k lokalizaci doporučujeme parcely jako výhodnou investici s výhledem zhodnocení do několika let, do té doby s možností rekreace, zahrádkaření popř. k chovu včel. Pro více informací či prohlídku kontaktujte makléře.

7 002 000 Kč

Balkon

před 2 týdny 10
Brno-Líšeň, pozemek 682 m2, zastavitelná oblast, k investici - pozemek

Brno-Líšeň, pozemek 682 m2, zastavitelná oblast, k investici - pozemek

Brno

Exkluzivně Vám nabízíme pozemek o výměře 682 m2, v KN evidovaný jako orná půda (654 m2), resp. jako ostatní plocha – ostatní komunikace (28 m2). Pozemek je situován v jihovýchodním okraji městské části Brno – Líšeň. V platném územním plánu města je zařazen do ploch BC – čisté bydlení. Nejlépe přístupný je ze severu od nové zástavby RD po nezpevněné polní cestě k východnímu okraji pozemku. Tvar je protáhlý ve směru západ – východ; rozměry jsou 124 x 5,5 m. Na západě sousedí pozemek s oplocenými zahradami za rodinnými domy v ulici Holzova, na východě se zemědělsky využívanými loukami. Terén pozemku je rovinatý, s ředinatým porostem keřů a stromů ve věku cca 15 let (slivoň, ořech). V nabídce máme i sousední soubor parcel o šířce 16 m a výměře 1 945 m2 – při společném nákupu unikátní investiční příležitost! Vzhledem k lokalizaci doporučujeme parcely jako výhodnou investici s výhledem zhodnocení do několika let, do té doby s možností rekreace, zahrádkaření popř. k chovu včel. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či prohlídku kontaktujte makléře.

2 046 000 Kč

Balkon

před 2 týdny 20
Židlochovice, 4362m², zahrada s možností stavby pro rodinou rekreaci - pozemek

Židlochovice, 4362m², zahrada s možností stavby pro rodinou rekreaci - pozemek

Židlochovice

Nabídka ovocného sadu na úpatí kopce Výhoň v Židlochovicích. Pozemek je vhodný jako zahrada, či ovocný sad. Vedou k němu 2 přístupové cesty, proto by šlo jednoduše rozdělit na dvě poloviny. Parcela má přibližnou šíři 10m a přibližnou délku 436m. Dle územního plánu je možné vybudovat chatu pro rekreaci o půdorysu do 25 m2. Obec Židlochovice má veškerou občanskou vybavenost a snadnou dostupnost do Brna autem, autobusem, i vlakem. Dominantou Židlochovic je renesanční zámek s anglickým parkem. Při osobní prohlídce bezesporu oceníte kvality i polohu tohoto výjimečného pozemku. Koupi nemovitosti lze financovat hypotéčním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

1 744 800 Kč

Balkon

před měsícem 3
Znojmo, zahrada 609 m2, elektřina, voda, ovocné stromy - zahrada

Znojmo, zahrada 609 m2, elektřina, voda, ovocné stromy - zahrada

Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji rozlehlou zahradu nedaleko města Znojma. Zahrada o celkové ploše 609 m2 je rovinatá, osázena ovocnými stromy, rostou zde meruňky, třešně, mandloně i jiné druhy. Jednou z možností využití je komerční pěstování a prodej ovoce, pozemek ale může sloužit jen k relaxaci a hobby zahradničení. Je situován v rekreační lokalitě na okraji zahrádkářské kolonie, vede k němu asfaltová příjezdová cesta. Na pozemku je vyvedena elektřina 220V i 380V, před zahradou je přípojka vody, kterou stačí zapojit. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

974 400 Kč

Balkon

před měsícem 9
Znojmo, zahrada 473 m2, elektřina, voda, ovocné stromy - zahrada

Znojmo, zahrada 473 m2, elektřina, voda, ovocné stromy - zahrada

Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji rozlehlou zahradu nedaleko města Znojma. Zahrada o celkové ploše 473 m2 je rovinatá, osázena ovocnými stromy, rostou zde meruňky, třešně, mandloně i jiné druhy. Jednou z možností využití je komerční pěstování a prodej ovoce, pozemek ale může sloužit jen k relaxaci a hobby zahradničení. Je situován v rekreační lokalitě na okraji zahrádkářské kolonie, vede k němu asfaltová příjezdová cesta. Na pozemku je vyvedena elektřina 220V i 380V, před zahradou je přípojka vody, kterou stačí zapojit. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

756 800 Kč

Balkon

před měsícem 9
Tvarožná, zahrada 1587 m2, vinice, rekreační chatka, oploceno - zahrada

Tvarožná, zahrada 1587 m2, vinice, rekreační chatka, oploceno - zahrada

Tvarožná

Nabízíme Vám k prodeji zahradu s úrodným vinohradem, v územním plánu vedenou jako plochu pro individuální rekreaci, v obci Tvarožná. Oplocený pozemek je tvaru obdélníku o přibližných rozměrech 8 x 167 m a vede k němu nezpevněná příjezdová komunikace. Není zasíťovaný, elektřinu lze připojit ve vzdálenosti 13 m. Na zahradě je umístěna rekreační chatka bez čísla evidenčního. Parcela se nachází v turisticky vyhledávané oblasti a nabízí krásný výhled na kopec Santon s kaplí. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 983 750 Kč

Balkon

před 2 měsíci 9
Prodej zahrady, 2706 m2, Měnín

Prodej zahrady, 2706 m2, Měnín

Měnín, Měnín

Prodej zahrady o celkové výměře 2706 m2 v obci Měnín nedaleko Brna s výhledem do okolní krajiny. S inženýrských sítí je zde v blízkosti elektřina. Uliční šíře 12,80 m, délka 220 m. Pozemek se nachází nedaleko obce v zahrádkářské kolonii a nedaleko zástavby rodinných domů. Na zahradu je přístup jak z dolní silnice tak z horní nezpevněné komunikace. V obci je veškerá občanská vybavenost. Dostupnost do Brna autem je asi 15 minut.

850 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 4
Prodej zahrady, 1003 m², Ledce

Prodej zahrady, 1003 m², Ledce

Ledce, Ledce

Prodej zahrady v obci Ledce o ploše 1003 m², okres Brno-venkov. V katastrálním území jsou pozemky vedeny v obci Ledce u Židlochovic. Součástí prodeje je 11 a 1/2 parcel, které navazují na sebe v žádané lokalitě rekreační oblasti Ledce/ Vojkovice - v části Hájky. Pozemek je vhodný jako místo pro trávení volného času a drobné zahradničení. Výborná dostupnost autem do Brna (přibližně 15 minut) a do Židlochovic 6 km (přibližně 5 minut jízdy autem). Pro více informací kontaktujte makléře.

500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 měsíci 7
REALITY V JIHOMORAVSKÉM KRAJI

Brno  |  Brno - venkov  |  Břeclav  |  Hodonín
Vyškov  |  Znojmo


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

27. 03. 20 Stačí malá nepozornost a průšvih je na světě. Počítáte s tím?

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

09. 04. 18 Jak přestavovat byt?

16. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Jihomoravském kraji

Doporučené realitní kanceláře

-->