Pozemky, Stavební pozemky na prodej Jihomoravský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 47
Čebín, stavební pozemek, 769 m2, rekreační objekt, studna – pozemek

Čebín, stavební pozemek, 769 m2, rekreační objekt, studna – pozemek

Čebín

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek nacházející se na okraji obce Čebín, která je od Brna vzdálena pouze 20 min. autem a je velmi dobře dopravně dostupná z několika směrů. Celková výměra pozemku činí 769 m2, uliční šíře přibližně 13 m. Na pozemku se nachází rekreační objekt před dokončením vč. sociálního zázemí na zastavěné ploše cca 203 m2 a dále směrem do zahrady zděný sklep sloužící k úschově sezónních potravin, menší dřevěná chatka a bazén. Pozemek je mírně svažitý a dle Územně plánovací informace jej lze využít ke stavbě pro individuální bydlení, rekreační bydlení, podnikatelské aktivity, drobné výrobní a zemědělské provozy. Podlažnost v zastavěném území v návaznosti na okolní zástavbu umožňuje maximálně dvoupodlažní objekty se šikmou střechou. Čebín je obec v okrese Brno-venkov ležící na rozhraní Boskovické brázdy a Bobravské vrchoviny, zhruba 18 km od Brna, na jižním úpatí kopce Čebínka. Žije zde přibližně 1 800 obyvatel. Obec disponuje občanskou vybaveností – školka, škola, knihovna, restaurace, obecní úřad a také má své jedinečné kulturní vyžití. Pro více informací čí případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 500 000 Kč

Balkon

před 2 dny 10
Modřice, stavební pozemek, 1212 m²,  inženýrské sítě - pozemek

Modřice, stavební pozemek, 1212 m², inženýrské sítě - pozemek

Modřice

Nabízíme Vám k prodeji zastavitelné pozemky, v katastru nemovitostí vedené jako zahrada a zastavěná plocha a nádvoří o celkové ploše 1212 m2, v klidné části obce Modřice. Pozemek má přibližnou uliční šíři 16,5 m. Příjezdová cesta je asfaltová a veškeré inženýrské sítě jsou před pozemkem nebo na jeho hranici. Pozemek je možné dle územního plánu využít ke stavbě rodinného domu a je rovinatý. Na pozemku se nachází garáž a rekreační objekt. Obec Modřice je v těsné blízkosti města Brna, ve východní části katastru Modřic se nachází rozsáhlý areál obchodního a zábavního centra Olympia a dálnice. S financováním nemovitostí Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

7 800 Kč za m2

Balkon

před 5 dny 4
Biskoupky na Moravě, stavební pozemek, 532 m², inženýrské sítě, příjezdová cesta - pozemek

Biskoupky na Moravě, stavební pozemek, 532 m², inženýrské sítě, příjezdová cesta - pozemek

Biskoupky

Nabízíme Vám k prodeji rovinatý pozemek na okraji obce Biskoupky o celkové výměře 532 m2. Pozemek je vedený jako zahrada a ostatní plocha a dle územního plánu se nachází v zastavitelné ploše pro rozvoj individuálního bydlení venkovského typu - BI s jednopodlažní zástavbou s využitím podkroví v případě sklonitých střech. K okraji pozemku vede místní zpevněná komunikace. Inženýrské sítě jsou ve vzdálenosti cca 15 m od kraje pozemku. Obec Biskoupky se nachází v Jevišovické pahorkatině na levém břehu řeky Jihlavy a je součástí přírodního parku Střední Pojihlaví. Vzdálenost na okraj Brna je cca 30 km. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 699 000 Kč

Balkon

před 6 dny 6
Letovice - Kněževísko, stavební pozemek s RD k demolici, 1797m²,  příjezdová cesta - pozemek

Letovice - Kněževísko, stavební pozemek s RD k demolici, 1797m², příjezdová cesta - pozemek

Letovice

Exkluzivně nabízíme k prodeji spoluvlastnictví ID 1/2 k rodinnému domu a souboru pozemků o celkové výměře 1797 m2 ve vesničce obklopené krásnou přírodou – Kněževísko u Letovic, nedaleko Křetínské přehrady. Na zastavěné ploše a nádvoří o výměře 309 m2 se nachází domek o dispozici 2+1 z roku 1920, kůlna a chatka. Nemovitost není obyvatelná a je určena k celkové rekonstrukci. Zahrada za domem se vzrostlými stromy má výměru 879 m2, předzahrádka 271 m2 a ostatní parcely před domem 338 m2. V současné době je nemovitost odpojena od vody i elektřiny, ke kanalizaci je nutné se připojit. Nabízí se zde příležitost k rekonstrukci dle vlastních představ či realizace zcela nové stavby. Obec Kněževísko je pouhé 3 km od centra Letovic, kde je plná občanská vybavenost - ZŠ, MŠ, lékaři, obchody, pošta atd. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

800 000 Kč

Stav: Před rekonstrukcí Balkon

před 2 týdny 10
Lomnička, soubor pozemků s možností výstavby, 11.562 m2, sítě - pozemek

Lomnička, soubor pozemků s možností výstavby, 11.562 m2, sítě - pozemek

Lomnička

Exkluzivně nabízíme na prodej soubor pozemků s chatkou, s možností výstavby rekreačního objektu (územní rozhodnutí vydané dne 9.3.2021) o celkové výměře 11'562 m2 v k.ú. Lomnička s již přivedenými sítěmi (voda, elektřina, kanalizace). Pozemky se nacházejí na mírném slunném jihozápadním svahu s krásným výhledem do krajiny a plošně umožňují do budoucna výstavbu více RD. Na pozemcích byla původně zamýšlena výstavba velkého penzionu a proto jsou sítě v odpovídajících dimenzích. Vzhledem ke Covid-událostem, byl stavební záměr změněn a bylo vydáno ÚR na výstavbu jedné nemovitosti pro rodinnou rekreaci. Tento soubor pozemků se prodává výhradně jako celek. Lomnička se nachází jen 3 minuty jízdy autem od Tišnova v údolí potoka Besének. V Tišnově je veškerá občanská vybavenost a školy včetně středních odborných a gymnázia. Do Brna je to autem 30 minut, popřípadě z Tišnova do Brna jezdí vlaky co půl hodiny, jízdní doba je též do půl hodiny. V okolí Lomničky je krásná čistá příroda podhůří Hornosvratecké vrchoviny s možností jak pěší, tak i cykloturistiky. Takto hezkých lokalit s možností výstavby je opravdu poskrovnu, a tak neváhejte a kontaktujte realitního makléře. Koupi nemovitosti lze financovat úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

13 874 400 Kč

Balkon

před 2 týdny 8
Jabloňany, pozemek pro bydlení 5 058 m2, šíře 20 m, příjezd, sítě v dosahu – pozemek

Jabloňany, pozemek pro bydlení 5 058 m2, šíře 20 m, příjezd, sítě v dosahu – pozemek

Jabloňany

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek, v katastru vedený jako trvalý travní porost, územním plánem obce určený k výstavbě rodinných domů venkovského typu, který se nachází na okraji současné obytné zástavby v obci Jabloňany. Pozemek o celkové ploše 5 058 m2 je mírně svažitý, 20 m široký, zdola i shora k němu vede obecní neupravená komunikace. Inženýrské sítě jsou ve vzdálenosti do 200 m, v obci je zavedena elektřina, veřejná voda, plyn, kanalizace i kabelová televize. Jabloňany leží 6 km od Boskovic, 33 km od Brna, je zde škola, obchod, restaurace. V současnosti je pozemek obhospodařován zemědělským družstvem. Cena za m2 tohoto pozemku je 350 Kč. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

350 Kč za m2

Balkon

před 3 týdny 6
Terezín u Čejče, stavební parcela, 1.200 m2, sítě, rovinatý – pozemek

Terezín u Čejče, stavební parcela, 1.200 m2, sítě, rovinatý – pozemek

Terezín

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové výměře 1.200 m2, který je dle platného územního plánu vhodný k výstavbě rodinného domu příp. rekreačního objektu, nacházející se v obci Terezín u Čejče. Jedná se o rovinatý pozemek ležící v klidné části obce, v jehož okolí nyní probíhá nová výstavba rodinných domů. Inženýrské sítě (elektřina, voda) se nacházejí na hranici pozemku, k němuž vede místní asfaltová komunikace. Uliční šíře pozemku je přibližně 16 m a délka přibližně 75 m. Terezín je obec v okrese Hodonín v Jihomoravském kraji, nacházející se 18 km od Hodonína, s dobrou dostupností do Brna cca 40 minut. Žije zde přibližně 400 obyvatel. Od roku 2002 je členem Mikroregionu Hovoransko. Obcí protéká Čejčský potok. Při osobní prohlídce se přesvědčíte, zda je poloha tohoto pozemku vhodná pro stavbu právě Vašeho nového domova. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.

1 990 000 Kč

Balkon

před 4 týdny 8
Prodej stavebního pozemku, 3.127m² - Bukovice, 25km od Brna

Prodej stavebního pozemku, 3.127m² - Bukovice, 25km od Brna

Bukovice

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji pozemek o celkové velikosti 3.127m² v obci Bukovice, která se rozkládá v Boskovické brázdě, přibližně 25 kilometrů severozápadně od Brna. Jedná se o stavební parcelu s výhledem na přírodní park Svratecká hornatina, určené pro stavbu samostatně stojícího RD, konkrétně plochy zastavitelné, smíšené obytné. Prodej parcel jako celek. Přípojky IS - elektřina, voda, plyn, na hranici pozemku. Pro více informací kontaktujte makléře.

990 Kč za m2

Balkon

před měsícem 6
Prodej stavebního pozemku

Prodej stavebního pozemku

Brno

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji stavební pozemek určený k zastavění dvěma domy. Pozemek má uliční šíři 42 metrů a je kompletně zasíťovaný. V horní části pozemku stojí rekreační chata s číslem evidenčním a zavedenou elektřinou. Na pozemku je ručně kopaná studna hluboká 11 metrů. Pozemek je v krásném Líšeňském údolí v blízkosti lesa. Všechny sítě jsou na hranici. Pro více informací volejte makléře.

6 000 Kč za m2

Balkon

před 2 měsíci 6
Újezd u Brna, zastavitelné pozemky, 3.574 m2, příjezdová cesta – pozemek

Újezd u Brna, zastavitelné pozemky, 3.574 m2, příjezdová cesta – pozemek

Újezd u Brna

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji soubor zastavitelných pozemků, v katastru nemovitostí vedených jako orná půda. Pozemky se nacházejí na okraji obce Újezd u Brna - Za Tratí a lze je využít ke stavbě rodinného domu. Celková výměra pozemků činí 3.574 m2, uliční šíře přibližně 24 m. Pozemky jsou rovinaté, na části pozemků se nachází plodící vzrostlé ovocné stromy. Dle územního plánu se jedná o pozemky plochy smíšené obytné vesnické, situované mimo zastavěné území v ploše zastavitelné, s hlavním využitím pro rodinné domy v kombinaci se zemědělskou výrobou a výrobními a nevýrobními službami. Podlažnost v zastavěném území v návaznosti na okolní zástavbu maximálně 2 nadzemní podlaží + podkroví. Újezd u Brna se nachází cca 15 km od Brna se snadnou dopravní dostupností autem, vlakem i autobusem. V obci najdete veškerou občanskou vybavenost. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

9 292 400 Kč

Balkon

před 3 měsíci 10
REALITY V JIHOMORAVSKÉM KRAJI

Brno  |  Brno - venkov  |  Břeclav  |  Hodonín
Vyškov  |  Znojmo


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

27. 03. 20 Stačí malá nepozornost a průšvih je na světě. Počítáte s tím?

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

09. 04. 18 Jak přestavovat byt?

16. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Jihomoravském kraji

Doporučené realitní kanceláře

-->