Pozemky, Stavební pozemky na prodej Jihomoravský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 42
Čebín, stavební pozemek, 769 m2, rekreační objekt, studna – pozemek

Čebín, stavební pozemek, 769 m2, rekreační objekt, studna – pozemek

Čebín

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek nacházející se na okraji obce Čebín, která je od Brna vzdálena pouze 20 min. autem a je velmi dobře dopravně dostupná z několika směrů. Celková výměra pozemku činí 769 m2, uliční šíře přibližně 13 m. Na pozemku se nachází rekreační objekt před dokončením vč. sociálního zázemí na zastavěné ploše cca 203 m2 a dále směrem do zahrady zděný sklep sloužící k úschově sezónních potravin, menší dřevěná chatka a bazén. Pozemek je mírně svažitý a dle Územně plánovací informace jej lze využít ke stavbě pro individuální bydlení, rekreační bydlení, podnikatelské aktivity, drobné výrobní a zemědělské provozy. Podlažnost v zastavěném území v návaznosti na okolní zástavbu umožňuje maximálně dvoupodlažní objekty se šikmou střechou. Čebín je obec v okrese Brno-venkov ležící na rozhraní Boskovické brázdy a Bobravské vrchoviny, zhruba 18 km od Brna, na jižním úpatí kopce Čebínka. Žije zde přibližně 1 800 obyvatel. Obec disponuje občanskou vybaveností – školka, škola, knihovna, restaurace, obecní úřad a také má své jedinečné kulturní vyžití. Pro více informací čí případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 500 000 Kč

Balkon

před 3 dny 10
Lomnička, soubor pozemků s možností výstavby, 11.562 m2, sítě - pozemek

Lomnička, soubor pozemků s možností výstavby, 11.562 m2, sítě - pozemek

Lomnička

Exkluzivně nabízíme na prodej soubor pozemků s chatkou, s možností výstavby rekreačního objektu (územní rozhodnutí vydané dne 9.3.2021) o celkové výměře 11'562 m2 v k.ú. Lomnička s již přivedenými sítěmi (voda, elektřina, kanalizace). Pozemky se nacházejí na mírném slunném jihozápadním svahu s krásným výhledem do krajiny a plošně umožňují do budoucna výstavbu více RD. Na pozemcích byla původně zamýšlena výstavba velkého penzionu a proto jsou sítě v odpovídajících dimenzích. Vzhledem ke Covid-událostem, byl stavební záměr změněn a bylo vydáno ÚR na výstavbu jedné nemovitosti pro rodinnou rekreaci. Tento soubor pozemků se prodává výhradně jako celek. Lomnička se nachází jen 3 minuty jízdy autem od Tišnova v údolí potoka Besének. V Tišnově je veškerá občanská vybavenost a školy včetně středních odborných a gymnázia. Do Brna je to autem 30 minut, popřípadě z Tišnova do Brna jezdí vlaky co půl hodiny, jízdní doba je též do půl hodiny. V okolí Lomničky je krásná čistá příroda podhůří Hornosvratecké vrchoviny s možností jak pěší, tak i cykloturistiky. Takto hezkých lokalit s možností výstavby je opravdu poskrovnu, a tak neváhejte a kontaktujte realitního makléře. Koupi nemovitosti lze financovat úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

13 874 400 Kč

Balkon

před 7 dny 8
Slavkov u Brna, RD k demolici, STP - pozemek 207 m2 - pozemek

Slavkov u Brna, RD k demolici, STP - pozemek 207 m2 - pozemek

Slavkov u Brna

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek přímo v centru města Slavkov u Brna. Dům, který se na pozemku nachází, je určený ke kompletní rekonstrukci, nebo případné demolici s následným k využitím velmi zajímavého stavebního místa s vybudováním bydlení dle vlastních představ. Nyní jsou v domě vybudované místnosti: přízemí 5 + 1, v patře pak dispozice 2+kk. Celková zastavěná plocha činí 207m2. Za domem je menší dvorek s hospodářským stavením. Parkování je možné před domem. Poloha nabízí jak výborné spojení do měst Brno, Uherské Hradiště, s dostupným příjezdem ze všech stran. Vybudované připojení na plyn, elektřinu, kanalizaci i vodovod. Slavkov u Brna je město v okrese Vyškov v Jihomoravském kraji, 20 km východně od Brna. Nabízí veškerou občanskou, kulturní, sportovní vybavenost. Slavkov je známý především bitvou u Slavkova, která se v roce 1805 odehrála několik kilometrů západně od města. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, proto je uvedena třída G - mimořádně nehospodárná. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 600 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před týdnem 8
Prodej, Pozemky pro bydlení, 1338m² - Újezd u Brna

Prodej, Pozemky pro bydlení, 1338m² - Újezd u Brna

Újezd u Brna

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek, v katastru nemovitostí vedených jako orná půda. Pozemek se nachází na okraji obce Újezd u Brna - Za Tratí a lze je využít ke stavbě rodinného domu. Celková výměra pozemků činí 1 338 m2, uliční šíře přibližně 12 m. Pozemek je rovinatý. Dle územního plánu se jedná o pozemky plochy smíšené obytné vesnické, situované mimo zastavěné území v ploše zastavitelné, s hlavním využitím pro rodinné domy v kombinaci se zemědělskou výrobou a výrobními a nevýrobními službami. Podlažnost v zastavěném území v návaznosti na okolní zástavbu maximálně 2 nadzemní podlaží + podkroví. Újezd u Brna se nachází cca 15 km od Brna se snadnou dopravní dostupností autem, vlakem i autobusem. V obci najdete veškerou občanskou vybavenost. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. Financování zajistíme.

3 478 800 Kč

Balkon

před měsícem 9
Prodej stavebního pozemku, 3.127m² - Bukovice, 25km od Brna

Prodej stavebního pozemku, 3.127m² - Bukovice, 25km od Brna

Bukovice

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji pozemek o celkové velikosti 3.127m² v obci Bukovice, která se rozkládá v Boskovické brázdě, přibližně 25 kilometrů severozápadně od Brna. Jedná se o stavební parcelu s výhledem na přírodní park Svratecká hornatina, určené pro stavbu samostatně stojícího RD, konkrétně plochy zastavitelné, smíšené obytné. Prodej parcel jako celek. Přípojky IS - elektřina, voda, plyn, na hranici pozemku. Pro více informací kontaktujte makléře.

990 Kč za m2

Balkon

před 3 měsíci 6
Prodej pozemku k bydlení, 731 m², Želešice

Prodej pozemku k bydlení, 731 m², Želešice

Želešice, Želešice

Prodej pozemku 731 m2 určeného pro výstavbu rekreačního domu v rekreační zástavbě obce Želešice. Na výstavbu domu k rekreaci je vydáno stavební povolení ke stavbě o zastavěné ploše 8x8 m a obytné ploše 96 m2 s možností zřízení adresy trvalého pobytu s číslem evidenčním. Připojení na elektřinu v blízkosti pozemku, odpad do septiku a voda vrtem. Příjezd k pozemkům po obecní zpevněné cestě a nově zbudované zpevněné komunikaci. Parcela se nachází na klidném místě s výhledem do přírody. Obec Želešice má asi 1700 obyvatel, je zde pošta, škola, školka, obchody a restaurace. Nachází se 10 km od Brna, výborné spojení zajišťuje linkový autobus, zastávka autobusu přibližně 10 min pěšky. Návrh nejvhodnějšího financování Vám na míru a bezplatně zpracuje náš hypoteční a úvěrový specialista.

1 608 200 Kč

Stav: Dobrý

před 5 měsíci 8
Prodej pozemku k bydlení, 1017 m², Ruprechtov

Prodej pozemku k bydlení, 1017 m², Ruprechtov

Ruprechtov, Ruprechtov

V zastoupení majitelky nabízíme zasíťovaný pozemek, vedený v katastrálním území jako trvalý travní porost. V územním plánu je uvedeno, že na pozemku je možné vystavět rodinný dům. Celková plocha pozemku je 1017 m². Pro více informací kontaktujte makléře.

1 650 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 měsíci 4
Prodej pozemku k bydlení, 601 m², Šakvice

Prodej pozemku k bydlení, 601 m², Šakvice

Šakvice, Šakvice

Nabízíme k prodeji pozemek k bydlení v obci Šakvice, ulice Podzahrady, o rozloze 601 m². Součástí pozemku je stodola (136 m²), která je ve velmi dobrém stavu. Sítě jsou zavedeny až k hranici pozemku. Na části pozemku bude vedeno věcné břemeno jízdy a chůze. V případě dotazů kontaktujte makléře.

2 400 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 měsíci 4
Prodej pozemku k bydlení, 1300 m², Rybníky

Prodej pozemku k bydlení, 1300 m², Rybníky

Rybníky, Rybníky

Prodej pozemku určeného k výstavbě rodinného domu. Pozemek se nachází v katastrální území obce Rybníky na Moravě v těsné blízkosti Moravského Krumlova. Šíře pozemku činní 22,5 metru, délka asi 58 metrů. Pozemek je orientován na jižní stranu. K pozemku vede obecní cesta. Na pozemku stojí budova bez čísla popisného, kterou lze využívat jako chalupu. Je zde také venkovní bazén. Zahrada je mírně svažitá, udržovaná s ovocnými stromy. Na pozemku se nachází vlastní studna s pitnou vodou. Elektřinu lze napojit ze vzdálenosti asi 50 metrů. Pozemek je na velice klidném místě na okraji obce. Dostupnost autem do Moravského Krumlova 5 minut do Znojma 25 minut.

1 650 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 měsíci 10
Prodej pozemku k bydlení, 5158 m², Rebešovice

Prodej pozemku k bydlení, 5158 m², Rebešovice

Rebešovice, Rebešovice

Nabízíme pozemek vedený jako orná půda vhodný k výstavbě rodinného domu v katastrálním území Rebešovice. Šíře pozemku je 21 m. Možnost výstavby domu o 2 NP a podkroví. Elektřina v cestě u pozemku, ostatní IS jsou v komunikaci u pozemku. Pozemek je na okraji obce v klidné části. Příjezd je po obecní cestě. K pozemku je sjednána pachtovní smlouva. BPEJ je 22213. Pro více informací kontaktujte realitního makléře.

1 600 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 5 měsíci 5
REALITY V JIHOMORAVSKÉM KRAJI

Brno  |  Brno - venkov  |  Břeclav  |  Hodonín
Vyškov  |  Znojmo


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

27. 03. 20 Stačí malá nepozornost a průšvih je na světě. Počítáte s tím?

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

09. 04. 18 Jak přestavovat byt?

16. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Jihomoravském kraji

Doporučené realitní kanceláře

-->