Doporučené realitní kanceláře

Pozemky na prodej Jihomoravský kraj

Nejnovější inzeráty
Moravský Krumlov, prodej pozemku - zahrady, 801m² - pozemek

Moravský Krumlov, prodej pozemku - zahrady, 801m² - pozemek

Moravský Krumlov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji zahradu v Moravském Krumlově. Zahrada o přibližné celkové ploše 801 m2 je oplocená a udržovaná. Pozemek je široký 11 m , dlouhý 73 m. Na zahradu je dovedená voda z řeky. K zahradě je příjezdová cesta. Zahrada je kousek od centra. Jednou z možností využití je komerční pěstování a prodej ovoce, pozemek ale může sloužit jen k relaxaci a hobby zahradničení. Na pozemku je vyvedena elektřina 220V. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

801 000 Kč

Balkon

před 22 hod. 9
Čebín, stavební pozemek, 769 m2, rekreační objekt, studna – pozemek

Čebín, stavební pozemek, 769 m2, rekreační objekt, studna – pozemek

Čebín

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek nacházející se na okraji obce Čebín, která je od Brna vzdálena pouze 20 min. autem a je velmi dobře dopravně dostupná z několika směrů. Celková výměra pozemku činí 769 m2, uliční šíře přibližně 13 m. Na pozemku se nachází rekreační objekt před dokončením vč. sociálního zázemí na zastavěné ploše cca 203 m2 a dále směrem do zahrady zděný sklep sloužící k úschově sezónních potravin, menší dřevěná chatka a bazén. Pozemek je mírně svažitý a dle Územně plánovací informace jej lze využít ke stavbě pro individuální bydlení, rekreační bydlení, podnikatelské aktivity, drobné výrobní a zemědělské provozy. Podlažnost v zastavěném území v návaznosti na okolní zástavbu umožňuje maximálně dvoupodlažní objekty se šikmou střechou. Čebín je obec v okrese Brno-venkov ležící na rozhraní Boskovické brázdy a Bobravské vrchoviny, zhruba 18 km od Brna, na jižním úpatí kopce Čebínka. Žije zde přibližně 1 800 obyvatel. Obec disponuje občanskou vybaveností – školka, škola, knihovna, restaurace, obecní úřad a také má své jedinečné kulturní vyžití. Pro více informací čí případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 500 000 Kč

Balkon

před 3 dny 10
Lomnička, soubor pozemků s možností výstavby, 11.562 m2, sítě - pozemek

Lomnička, soubor pozemků s možností výstavby, 11.562 m2, sítě - pozemek

Lomnička

Exkluzivně nabízíme na prodej soubor pozemků s chatkou, s možností výstavby rekreačního objektu (územní rozhodnutí vydané dne 9.3.2021) o celkové výměře 11'562 m2 v k.ú. Lomnička s již přivedenými sítěmi (voda, elektřina, kanalizace). Pozemky se nacházejí na mírném slunném jihozápadním svahu s krásným výhledem do krajiny a plošně umožňují do budoucna výstavbu více RD. Na pozemcích byla původně zamýšlena výstavba velkého penzionu a proto jsou sítě v odpovídajících dimenzích. Vzhledem ke Covid-událostem, byl stavební záměr změněn a bylo vydáno ÚR na výstavbu jedné nemovitosti pro rodinnou rekreaci. Tento soubor pozemků se prodává výhradně jako celek. Lomnička se nachází jen 3 minuty jízdy autem od Tišnova v údolí potoka Besének. V Tišnově je veškerá občanská vybavenost a školy včetně středních odborných a gymnázia. Do Brna je to autem 30 minut, popřípadě z Tišnova do Brna jezdí vlaky co půl hodiny, jízdní doba je též do půl hodiny. V okolí Lomničky je krásná čistá příroda podhůří Hornosvratecké vrchoviny s možností jak pěší, tak i cykloturistiky. Takto hezkých lokalit s možností výstavby je opravdu poskrovnu, a tak neváhejte a kontaktujte realitního makléře. Koupi nemovitosti lze financovat úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

13 874 400 Kč

Balkon

před 7 dny 8
Slavkov u Brna, RD k demolici, STP - pozemek 207 m2 - pozemek

Slavkov u Brna, RD k demolici, STP - pozemek 207 m2 - pozemek

Slavkov u Brna

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek přímo v centru města Slavkov u Brna. Dům, který se na pozemku nachází, je určený ke kompletní rekonstrukci, nebo případné demolici s následným k využitím velmi zajímavého stavebního místa s vybudováním bydlení dle vlastních představ. Nyní jsou v domě vybudované místnosti: přízemí 5 + 1, v patře pak dispozice 2+kk. Celková zastavěná plocha činí 207m2. Za domem je menší dvorek s hospodářským stavením. Parkování je možné před domem. Poloha nabízí jak výborné spojení do měst Brno, Uherské Hradiště, s dostupným příjezdem ze všech stran. Vybudované připojení na plyn, elektřinu, kanalizaci i vodovod. Slavkov u Brna je město v okrese Vyškov v Jihomoravském kraji, 20 km východně od Brna. Nabízí veškerou občanskou, kulturní, sportovní vybavenost. Slavkov je známý především bitvou u Slavkova, která se v roce 1805 odehrála několik kilometrů západně od města. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, proto je uvedena třída G - mimořádně nehospodárná. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 600 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před týdnem 8
Břeclav, prodej pozemku - zahrady, 1402m² - zahrada

Břeclav, prodej pozemku - zahrady, 1402m² - zahrada

Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme na prodej krásný rovinatý pozemek 60x20 metrů v klidné oblasti zahrádkářské kolonie v bloku D u letiště ve Staré Břeclavi. Pozemek má příjezdovou cestu 80x2,5 metru, díky které můžete vjet autem přímo na pozemek a nemusíte stát před branou. Uprostřed zahrady je postavená malá kůlna 4x2 m. Na pozemku je vrtaná funkční studna. Antoníček je přímo na pozemku s napětím 230V a 400V. Zahrada je oplocená. Na fotkách je vidět příjezdová cesta bez plotu, ten bude postaven během měsíce od majitelů sousední zahrady. Dle vyjádření stavebního úřadu v Břeclavi je možné na zahradě postavit budovu maximálně 80m2. Pokud Vás už nebaví život ve městě, rádi zahradničíte, nebo jen chcete relaxaci a oddych? Tato zahrada bude pro Vás ideální. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 250 000 Kč

Balkon

před týdnem 10
Znojmo, zahrada 473 m2, elektřina, voda, ovocné stromy - zahrada

Znojmo, zahrada 473 m2, elektřina, voda, ovocné stromy - zahrada

Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji rozlehlou zahradu nedaleko města Znojma. Zahrada o celkové ploše 473 m2 je rovinatá, osázena ovocnými stromy, rostou zde meruňky, třešně, mandloně i jiné druhy. Jednou z možností využití je komerční pěstování a prodej ovoce, pozemek ale může sloužit jen k relaxaci a hobby zahradničení. Je situován v rekreační lokalitě na okraji zahrádkářské kolonie, vede k němu asfaltová příjezdová cesta. Na pozemku je vyvedena elektřina 220V i 380V, před zahradou je přípojka vody, kterou stačí zapojit. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

709 500 Kč

Balkon

před týdnem 9
Znojmo, zahrada 609 m2, elektřina, voda, ovocné stromy - zahrada

Znojmo, zahrada 609 m2, elektřina, voda, ovocné stromy - zahrada

Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji rozlehlou zahradu nedaleko města Znojma. Zahrada o celkové ploše 609 m2 je rovinatá, osázena ovocnými stromy, rostou zde meruňky, třešně, mandloně i jiné druhy. Jednou z možností využití je komerční pěstování a prodej ovoce, pozemek ale může sloužit jen k relaxaci a hobby zahradničení. Je situován v rekreační lokalitě na okraji zahrádkářské kolonie, vede k němu asfaltová příjezdová cesta. Na pozemku je vyvedena elektřina 220V i 380V, před zahradou je přípojka vody, kterou stačí zapojit. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

913 500 Kč

Balkon

před týdnem 9
Lomnička, orná půda, 3 493m² - pozemek

Lomnička, orná půda, 3 493m² - pozemek

Lomnička

Exkluzivně nabízíme na prodej pozemek, který je v současné době vedený na katastru nemovitostí jako orná půda. Pozemek o celkové výměře 3'493m2 se nachází v obci Lomnička u Tišnova a je v blízkosti území určeného k výstavbě rodinných domů. Pozemek má zhruba trojúhelníkový tvar a ze sítí je v těsné blízkosti pouze voda a kanalizace. Poloha pozemku je strategická pro možnost výstavby na sousedních parcelách a je proto předpoklad, že v příští úpravě územního plánu se tento pozemek může stát stavebním a sítě a komunikace budou přivedeny až k námi prodávanému pozemku. Lomnička je obec v okres Brno-venkov. Rozkládá se v Boskovické brázdě, v okrouhlém údolí ohraničeném nevysokými pahorky, z nichž nejvýznamnější je hora Květnice, přibližně 2 kilometry severně od Tišnova, který disponuje veškerou občanskou vybaveností a je sem velmi dobré vlakové spojení z Brna. Tišnov žije bohatým kulturním, sportovním a společenským životem. Obcí protékají potoky Bésenek a Lomnička. Při osobní prohlídce můžete nejlépe posoudit, zda je poloha tohoto pozemku vhodná pro Vaše záměry, proto neváhejte a kontaktujte makléře, který Vám pozemek ukáže. Koupi nemovitosti lze financovat úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

625 Kč za m2

Balkon

před 3 týdny 4
Žďárec - lesní pozemek 13.812 m2 - pozemek

Žďárec - lesní pozemek 13.812 m2 - pozemek

Žďárec

Exkluzivně vám nabízíme k prodeji lesní pozemky na 3 parcelách v k.ú. Žďárec. Celková výměra nabízeného lesa je 1,3812 ha. Pozemky spolu nesousedí, jsou poměrně dobře přístupné po přibližovacích cestách resp. vyklizovacích linkách. Průměrná přibližovací vzdálenost je cca 600 m. Pozemky leží na svazích různých expozic s možností využití traktorové technologie vyklizování hmoty. Majetek je bez holin, SM je na 0,17 ha silně poškozen suchem a kůrovcem. Výměra porostů nad 80 let je 0,42 ha – převládající dřevinou těchto porostů s přípustnou mýtní úmyslnou těžbou je borovice. LHO je přiložena. Pro více informací kontaktujte makléře.

190 150 Kč

Balkon

před 4 týdny 10
Židlochovice, 4362m², zahrada s možností stavby pro rodinou rekreaci - pozemek

Židlochovice, 4362m², zahrada s možností stavby pro rodinou rekreaci - pozemek

Židlochovice

Nabídka ovocného sadu na úpatí kopce Výhoň v Židlochovicích. Pozemek je vhodný jako zahrada, či ovocný sad. Vedou k němu 2 přístupové cesty, proto by šlo jednoduše rozdělit na dvě poloviny. Parcela má přibližnou šíři 10m a přibližnou délku 436m. Dle územního plánu je možné vybudovat chatu pro rekreaci o půdorysu do 25 m2. Obec Židlochovice má veškerou občanskou vybavenost a snadnou dostupnost do Brna autem, autobusem, i vlakem. Dominantou Židlochovic je renesanční zámek s anglickým parkem. Při osobní prohlídce bezesporu oceníte kvality i polohu tohoto výjimečného pozemku. Koupi nemovitosti lze financovat hypotéčním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

1 744 800 Kč

Balkon

před měsícem 3
REALITY V JIHOMORAVSKÉM KRAJI

Brno  |  Brno - venkov  |  Břeclav  |  Hodonín
Vyškov  |  Znojmo


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

27. 03. 20 Stačí malá nepozornost a průšvih je na světě. Počítáte s tím?

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

09. 04. 18 Jak přestavovat byt?

16. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Jihomoravském kraji

-->