Doporučené realitní kanceláře

Domy na prodej Jihomoravský kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej rodinného domu, 80m² - Hodonín

Prodej rodinného domu, 80m² - Hodonín

Hodonín

Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízíme k prodeji rodinný dům v centru Hodonína, na ulici Palackého. Jedná se o starý dům určený k celkové rekonstrukci. Dům je podsklepený, cihlový, se sedlovou střechou. V 1. NP jsou tři pokoje, kuchyň, koupelna s WC, komora. Na půdě je vybudovaný další pokoj a spousta místa na další místnosti. Je umístěný v tiché jednosměrné ulici, v řadové zástavbě rodinných domů. Tento dům má velký potenciál, skýtá mnoho možností využití, je napojený na veškeré inženýrské sítě. Přijďte se podívat, dýchne na vás nostalgie starých časů, kterou můžete propojit s pohodlím přítomnosti.

3 800 000 Kč

Stav: Před rekonstrukcí Balkon

před 2 dny 10
Milešovice, RD 2+1 k rekonstrukci, 191 m², inženýrské sítě, zahrada, vinice 1916 m2 - rodinný dům

Milešovice, RD 2+1 k rekonstrukci, 191 m², inženýrské sítě, zahrada, vinice 1916 m2 - rodinný dům

Milešovice

Nabízíme k prodeji řadový rodinný dům v malebné obci Milešovice. Dům je v původním stavu, určený k celkové rekonstrukci příp. demolici a nabízí tak dispoziční řešení dle vlastních představ. Na zastavěné ploše a nádvoří o výměře 191 m2 se nachází dům, stodola a malý dvorek. Uliční šíře domu je přibližně 8 metrů. Dům je napojen na vodovod a elektřinu v původním stavu, lze se připojit k obecní kanalizaci a plynu. Součástí prodeje jsou pozemky vedené jako zahrada a vinice o celkové ploše 1916 m2, tyto pozemky se nachází přibližně 100 metrů od domu, nejsou však delší dobu udržované. Obec Milešovice se nachází v údolí v chráněné krajinné oblasti Ždánický les a leží přibližně 10 km jihozápadně od Slavkova u Brna a 22 km jihovýchodně od Brna. V okolí obce se nachází cyklotrasy a turistické trasy vhodné k výletům do přírody. Obec je začleněna do integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán z toho důvodu je uvedena třída G. Inzerovaná cena je bez provize. Její přesná výše je daná platným provizním řádem. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 350 000 Kč

Stav: Před rekonstrukcí Balkon

před 2 dny 10
Velké Opatovice - dům s restaurací, možnost půdní bytové  vestavby - rodinný dům

Velké Opatovice - dům s restaurací, možnost půdní bytové vestavby - rodinný dům

Velké Opatovice

Exkluzivně vám nabízíme útulnou hospůdku v centru města Velké Opatovice s užitnou plochou cca 80 m2. Hospůdka je plně funkční, připravena k okamžitému provozu. Vnitřní prostor má kapacitu 35 míst na posezení a výčepní koutek. Zázemí tvoří kuchyňka s kuchyňskou linkou, plynovým sporákem, lednicí a mikrovlnkou. K dispozici je sklad, chodba a 3x WC. Do půdních prostor je navedena elektřina, voda i plyn, takže zde lze vybudovat byt 2+1 nebo 3+KK. Výborná příležitost provozovat zde rychlé občerstvení nebo pizzerii či vinárnu, tyto služby v Opatovicích citelně chybí. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či dohodnutí termínu prohlídky kontaktujte makléře.

2 850 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 2 dny 9
Lipůvka, RD se 3 místnostmi, započatá rekonstrukce, 124 m², pozemek 435 m² - rodinný dům

Lipůvka, RD se 3 místnostmi, započatá rekonstrukce, 124 m², pozemek 435 m² - rodinný dům

Lipůvka

Exkluzivně nabízíme na prodej rodinný dům v žádané a dobře dopravně dostupné lokalitě Lipůvka, na klidném místě mimo hlavní komunikaci s prostornou předzahrádkou (kde by bylo možné zřídit parkování) a zahradou na mírném svahu orientovaném k západu. K prodávané nemovitosti je přístup z obou stran, což výrazně rozšiřuje možnosti pro přestavbu. V domě jsou dnes 3 místnosti a k tomu veranda, vstupní prostor, stodola a klenutý sklep. Byla zde započata rekonstrukce a podle obnažených konstrukcí je předpoklad, že celá stavba je z pálených cihel a má dobrý potenciál pro rekonstrukci, která je nutná. Celková plocha pozemku je 435m². Lipůvka je obec o zhruba 1300 obyvatelích na okraji Boskovické brázdy, která odděluje Hornosvrateckou vrchovinu od Moravského krasu. V okolí je mnoho turistických cílů a tras jak pro pěší tak pro cyklisty. Občanskou vybavenost, která není přímo v obci naleznete do 10-ti minut cesty do Brna či Kuřimi. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

4 400 000 Kč

Stav: Před rekonstrukcí Balkon

před 2 dny 9
Prodej rodinného domu na pozemku 830m2 se zahradou a garáží v dosahu Brna

Prodej rodinného domu na pozemku 830m2 se zahradou a garáží v dosahu Brna

Blansko

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji rodinný dům s garáží v obci Klepačov, část okresního města Blansko. Jedná se o částečně podsklepený samostatně stojící dům o velikost 2+1 – cca 93m2. Na přízemní obytnou část navazují dvě technické místnosti, které je možné modernizovat na obytnou část. Na zahradě je kryté venkovní posezení s krbem a menší hospodářské stavení. Dům je vhodný k bydlení bez nutných investic. Celková plocha pozemku 830m2, z toho zastavěna plocha s nádvořím 234m2, zahrada 574m2 a garáž 22m2. Dům je napojen na veškeré IS, topení a ohřev vody zajišťuje plynový kotel. Dispoziční řešení domu: 1. NP: zádveří s komorou a vstupem do sklepa, 2x pokoj (15 a 18m2), kuchyň 14m2, chodba, samostatné WC, koupelna 7m2 a dvě technické místnosti (9 a 16m2). 2. NP: půda Obec Klepačov, která je od roku 1975 součástí Blanska, se nachází 20 minut od Brna severním směrem. Blansko nabízí svým občanům veškerou občanskou vybavenost s dobrou návazností na Brno, například vlakové spojení. Pro více informací kontaktujte makléře. Prodávající si vyhrazují právo vybrat kupujícího na základě jimi zvolených kritérií.

3 900 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 3 dny 10
Dobšice, prodej RD 2+1, garáž 187m² - rodinný dům

Dobšice, prodej RD 2+1, garáž 187m² - rodinný dům

Dobšice

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 2+1 a přibližné celkové ploše 187 m2 v Dobšicích. Přibližná podlahová plocha 90m2. Hlavní vstup rozděluje dům na dvě části -v levé části pokoj a ložnice, v pravé části kuchyň s jídelnou, koupelna s WC a komora. Ze vstupní chodby se dostaneme na verandu, z verandy na dvorek, a nebo do kůlny na kterou navazuje garáž. Dům je postaven z cihel, se sedlovou střechou je ihned obyvatelný, plastová okna, ale je zde možnost rekonstrukce dle představ nových majitelů. Dům je napojen na elektřinu, vodovod, kanalizaci, plyn. Ohřev teplé vody -el. bojler, vytápění plynovým kotlem. Nemovitost je částečně podsklepená. Součástí prodeje je veškeré vybavení. Obec Dobšice se nachází v okrese Znojmo v Jihomoravském kraji. Žije zde cca 2418 obyvatel. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 290 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 3 dny 10
Skalice, prodej rodinného domu 3+1, garáž, 297m² - rodinný dům

Skalice, prodej rodinného domu 3+1, garáž, 297m² - rodinný dům

Skalice

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji řadový rodinný dům se sedlovou střechou o dispozici 3+1 a přibližné celkové ploše 297 m2 v obci Skalice v okr. Znojmo. Při vstupu do domu se ocitneme v prostorné kuchyni, ze které je vstup do koupelny a do tří průchozích pokojů. K domu patří ještě chodba, spížka a veranda, ze které vyjdeme na maličký dvorek. Kuchyň a koupelna prošly přede dvěma lety rekonstrukcí - nové podlahy, dlažby, obklady, sanita v koupelně a kuchyňská linka v kuchyni. Jinak je nemovitost je určena k rekonstrukci a je možnost ji rozšířit o podkroví. Dispozičně je to vhodné. Součástí prodeje je garáž o výměře 20 m2, která je mimo dům. Na pozemku je vlastní studna, všechny inženýrské sítě. Vytápění domu je plynovým kotlem, ohřev vody elektrickým bojlerem ten je téměř nový. Nemovitost je vhodná jak k trvalému bydlení, tak i na chalupu. Obec žije bohatým kulturním životem a je zde dobrá občanská vybavenost obecní úřad, obchod, hospoda, kulturní centrum, pošta, obvodní lékař, ZŠ i MŠ a fungují zde různé zájmové spolky. V obci se starají o památky i pěkný rybník na návsi. Má krásné okolí a dobrou dostupnost do Brna i Znojma. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 590 000 Kč

Stav: Před rekonstrukcí Balkon

před 3 dny 10
Znojmo-Načeratice, prodej RD 7+1, bazén, garáž 1147m² - rodinný dům

Znojmo-Načeratice, prodej RD 7+1, bazén, garáž 1147m² - rodinný dům

Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji patrový rodinný dům o dispozici 7+1 a přibližné užitné ploše 220 m2 s krásnou udržovanou zahradou s ovocnými stromy v obci Znojmo - Načeratice. Dům je samostatně stojící, cihlový s rovnou střechou. Dalším plusem je vinný sklep a bazén. Do domu je zavedená elektřina, voda na pozemku dvě studny s užitkovou vodou. Vytápění domu je el. kotlem, kotlem na tuhá paliva a krbem.V horním patře klimatizace s možností topení. Ohřev teplé vody zajišťuje el. bojler. Nad sklepem je samostatná budova s 3 pokoji a koupelnou o přibližné užitné ploše 70 m2. Dům je ze 2/3 podsklepen a k dispozici je také garáž. Dům se prodává s veškerým vybavením. Dům se zahradou je oplocený kovaným plotem. Kovaný nábytek a předokenní kované zábradlí. Na domě je použitý přírodní kámen,bezpečnostní elektrické předokenní žaluzie.Vjezdové a garážové vrata s el.pohonem na dálkové ovládání.Automatický závlahový systém.Nemovitost lze pořídit jako investici či využití k bydlení. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

12 500 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 3 dny 10
Chata Březina u Tišnova 58 m2 pozemek 560 m2

Chata Březina u Tišnova 58 m2 pozemek 560 m2

Březina

Exkluzivně nabízíme k prodeji chatu, vhodnou i k celoročnímu bydlení, v obci Březina u Tišnova. Chata je oklopená lesy a je blízko řeky Svratky. Dřevěná chata s užitnou plochou 58 m2 nacházející se vlastním pozemku o rozloze 560 m2. Disponuje jídelním koutem propojeným s obývací částí, ze které se po dřevěných schůdcích dostanete do prostorného podkroví, kde se nachází spaní pro 2 osoby (možno rozšířit i na 4). Dále se zde nachází kompletně vybavená kuchyň, zimní zahrada, koupelna s vanou a oddělené WC. Chata je napojena na elektřinu. Voda je čerpána z hlubinného vrtu. Odpady jsou svedeny do septiku. Vytápění je řešeno krbem a přímotopy. Celá chata je podsklepena, ve sklepě je veškeré technické zázemí. Chata je ve skvělém stavu, byla kompletně zrekonstruována a rozšířena před cca 8 lety původním majitelem, který je truhlář. Před chatou je příjemný plácek na posezení, a celá je obklopena zelení a živým plotem. Parkování je možné na příjezdové cestě cca 100 metrů od chaty. Pro více informací kontaktujte makléře. Financování zajistíme.

2 499 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 4 dny 10
Prodej rodinného domu 4+1 s garáží a velkou zahradou - Oslavany

Prodej rodinného domu 4+1 s garáží a velkou zahradou - Oslavany

Oslavany

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji velmi prostorný rodinný dům s garáží a zahradou na klidné ulici v Oslavanech. Dům je dvoupatrový s podkrovím, celková podlahová plocha je 232 m² z toho obytná plocha je 140 m². Vedle domu se nachází průjezd na dvůr a vjezd do garáže. Za domem je přístavek se skladovacími prostory a dále velkorysá oplocená zahrada. Po vstupu do domu se dostaneme do chodby se schodištěm, ze které je přístup do kuchyně, toalety a komory. Dále se z kuchyně dostáváme do obývacího pokoje, na který navazuje ložnice a také do velmi prostorné koupelny. Po vystoupání do patra zde máme k dispozici opět chodbu, dva pokoje a vstup do půdních prostor - zde je možné vybudovat další pokoj s půdní vestavbou. V přízemí domu je několik dalších místností - pokoj, dílna, kotelna, sklad a sklep. Aktuálně je v domě řešeno vytápění kotlem na tuhá paliva s rozvodem do všech pokojů, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Dům má vlastní studnu s pitnou vodou a je také napojen i na městský vodovod. Přípojka plynu přímo před domem. Dům se prodává se stávajícím vybavením a je tady možné se rovnou nastěhovat. Do budoucna bude vhodné zvážit výměnu kotle a případně změnu na plynové vytápění. Okna jsou dřevěná, ale nikoliv původní a celkově velmi dobře udržovaná. Dům byl před deseti lety kompletně zateplen. Město Oslavany se nachází 25 km od Brna, má veškerou občanskou vybavenost. Pro více informací nebo prohlídky se neváhejte obrátit na makléře. Prodávající si vyhrazují právo vybrat kupujícího na základě jimi zvolených kritérií. Rádi také pomůžeme prostřednictvím našeho finančního poradce s nejvhodnějším financováním Vašeho nového bydlení.

5 950 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 4 dny 10
REALITY V JIHOMORAVSKÉM KRAJI

Brno  |  Brno - venkov  |  Břeclav  |  Hodonín
Vyškov  |  Znojmo


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

27. 03. 20 Stačí malá nepozornost a průšvih je na světě. Počítáte s tím?

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

09. 04. 18 Jak přestavovat byt?

16. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Jihomoravském kraji

-->