Pozemky na prodej Blansko

Změnit zadání Počet inzerátů: 55
Velenov, trvalý travní porost, 2 329 m², příjezdová cesta – pozemek

Velenov, trvalý travní porost, 2 329 m², příjezdová cesta – pozemek

Velenov

Nabízíme ke koupi pozemek nedaleko přehrady, u obce Vratíkov a vyhledávané rekreační lokality u obce Suchý, v zalesněné oblasti nedaleko Boskovic. Pozemek je v současné době v katastru nemovitostí vedený jako trvalý travní porost a má výměru 2 329 m2. K pozemku vede zpevněná příjezdová komunikace. V případě zájmu je možné přikoupit sousední pozemek o výměře 3 586 m2, taktéž vedený jako trvalý travní porost. V okolí je přírodní rezervace, Vratíkovský kras, westernové městečko, zřícenina hradu, zámek Rájec nad Svitavou a Letovice, nebo Sloupsko-šošůvské jeskyně. Boskovickou částí Drahanské vrchoviny vede sportovní cyklotrasa. Pro bližší informace a osobní prohlídku pozemku kontaktujte makléře. Koupi pozemku lze financovat úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

250 000 Kč

Balkon

včera 7
Blansko, oplocená zahrada 394 m2, vzrostlé stromy - zahrada

Blansko, oplocená zahrada 394 m2, vzrostlé stromy - zahrada

Blansko

Nabízíme vám oplocenou zahradu v chatové části Blanska. Pozemek je ideální k relaxaci a odpočinku v přírodě na dosah města, neboť se nachází v zahrádkářské kolonii na klidném místě s výhledem. Jako zdroj vody je možno využít studnu nad pozemkem. K zahradě vede obecní příjezdová cesta. Pro více informací či prohlídku kontaktuje makléře.

410 000 Kč

Balkon

před 2 dny 9
Bořitov, zemědělská půda 35421 m2 - pozemek

Bořitov, zemědělská půda 35421 m2 - pozemek

Bořitov

Exkluzivně vám nabízíme ornou půda v obci Bořitov o výměře 35421 m2. Pozemek je mírně svažitý s příjezdovou komunikací. Cena je stanovena dle celostátního ceníku BPEJ. Nájemní smlouva o hospodářském využití má roční výpovědní lhůtu. Pro případné prohlídky, kontaktujte makléře.

814 683 Kč

Balkon

před 6 dny 8
Blansko - Těchov, zemědělská půda 6556 m2, investice - pozemek

Blansko - Těchov, zemědělská půda 6556 m2, investice - pozemek

Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme pozemek v obci Těchov (okr. Blansko) s parcelním číslem 624/89, v současné době vedeným jako orná půda, o výměře 6 556 m2. Pozemek vhodný, jakožto zajímavá investice. Přístup na pozemek je z pozemku Města Blansko. Sousední parcely jsou zastavěné, IS na hranici pozemku. Cena za m2 je 1.000 Kč a je k jednání. Pro bližší informace, kontaktujte makléře.

1 000 Kč za m2

Balkon

před 6 dny 10
Blansko - Těchov, travní porost 2458 m2, investice - pozemek

Blansko - Těchov, travní porost 2458 m2, investice - pozemek

Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme pozemek v obci Těchov (okr. Blansko) s parcelním číslem 525/8, v současné době vedeným jako trvalý travní porost, o výměře 2 458 m2. Pozemek vhodný, jakožto zajímavá investice. Přístup na pozemek je z pozemku Města Blansko. IS jsou od pozemku vzdáleny 150 metrů. Cena za m2 je 1.000 Kč a je k jednání. Pro bližší informace, kontaktujte makléře.

1 000 Kč za m2

Balkon

před 6 dny 5
Kunštát na Moravě, orná půda, trvalý travní porost, 38 706 m2 – pozemek

Kunštát na Moravě, orná půda, trvalý travní porost, 38 706 m2 – pozemek

Kunštát

Nabízíme Vám k prodeji neoplocené pozemky o přibližné rozloze 38 706 m2, v katastru vedeny převážně jako orná půda a trvalý travní porost. Pozemky se nacházejí u Kunštátu na Moravě v přírodním parku Halasovo Kunštátsko a nabízí širokou škálu využití (včelaření, rekreaci, sadařství, zalesnění, chov ovcí atd.) nebo jako investici. K pozemkům je dobře přístupná zpevněná polní komunikace. Na pozemcích je možné zbudovat zemědělské stavby - přístřešky pro chov hospodářských zvířat nebo včelíny. Město Kunštát se nachází na rozhraní Boskovické brázdy a Hornosvratecké vrchoviny. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

27 Kč za m2

Balkon

před 6 dny 7
Prodej zahrady, 394m² - Blansko - Staré Blansko

Prodej zahrady, 394m² - Blansko - Staré Blansko

Blansko

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji zahradu v klidné lokalitě zahrádkářské kolonie na Starém Blansku, nedaleko Hluchovského potoka o rozloze 394 m2. Zahrada je v mírném svahu, je obdélníkového tvaru a kompletně oplocena. Na zahradě je několik ovocných stromů, většinou travnatá plocha, pár záhonů, posezení, suché wc a zapuštěný tank na dešťovou vodu. Zahrada je vhodná jak k rekreaci, tak i k hojnému pěstování. Její poloha nad Blanskem zajišťuje krásný výhled na okolní krajiny a samotné město Blansko. Vhodné k vybudování menší chatky. K zahradě vede místní komunikace, pakování pár metrů přímo od zahrady. Voda je na pozemku zajištěna společnou studnou nad pozemkem a také dešťovou vodou ze zapuštěného tanku přímo na zahradě. Elektrická energie v tuto chvíli zavedena není, ale majitelé okolních zahrádek jednají o připojení všech zahrádek, včetně této. Pro více informací a prohlídky se neváhejte obrátit na makléře.

410 000 Kč

Balkon

před 7 dny 10
Prodej ostatní, 6665 m², Vranová

Prodej ostatní, 6665 m², Vranová

Vranová, Vranová

Prodej pozemku o celkové ploše 6665 m2 v obci Vranová. V okolí je veškerá občanská vybavenost. Pozemek se nachází v klidné části na kraji obce, u hlavní silnice. V okolí rodinné domy, lesy a louky. V případě zájmu volejte realitního makléře

666 500 Kč

Stav: Dobrý

před 7 dny 3
Prodej ovocného sadu, 4613 m², Újezd u Boskovic

Prodej ovocného sadu, 4613 m², Újezd u Boskovic

Újezd u Boskovic, Újezd u Boskovic

Prodej ovocného sadu 4613 m2, v oblíbené lokalitě Újezd u Boskovic. V přední části pozemku je studna, porost tvoří staré ovocné dřeviny, vysokokmeny. Délka činí cca 400 metrů, v přední části je pozemek cca 18 metrů široký. Pozemek má slunnou jižní expozici, část je zařazena do ÚP obce pro výstavbu rodinného bydlení, ale pozemek nemá vlastní příjezd. Na lokalitu včetně přilehlých pozemků existuje zástavbová studie, k dispozici u makléře. Vhodné jako zahrada, po obnově výsadby k produkci ovoce, dřevo po vyklučení lze uplatnit jako palivo. Po získání příjezdu k pozemku, lze použít jako stavební pozemek. Příjezd k lokalitě je po krajské komunikaci III. stupně. Na hranici lokality jsou dostupné všechny sítě, blízko se nachází koupaliště, les, vhodné pro sportovní vyžití. Vzdálenost do města Boskovice, je 6 km, vzdálenost do obce Doubravice nad Svitavou, kde je přímé vlakové spojení do Brna je 3 km, autem nebo autobusem (pravidelné spojení několikrát denně).

460 000 Kč

Stav: Špatný

před týdnem 3
Boskovice - trvalý travní porost, 1844m2, pozemek

Boskovice - trvalý travní porost, 1844m2, pozemek

Boskovice

Nabízíme vám pozemek o velikosti 1844m2, který je situován kousek před OC Kaufland, přímo při příjezdu do Boskovic. Z vrchní strany je hlavní silnice, u které je položena síť CETIN a to až na samém okraji pozemku ( situační výkres je k dispozici) U spodní strany vede cyklostezka do Mladkova. Pozemek je ve velice krásném prostředí Boskovické brázdy a situována je na JIH. Na pozemku je trvalý travní porost a nejsou zde žádné stromy. Je připraven na realizaci plánů budoucího majitele. V územním plánování je parcela vedena jako plocha nezastavěná smíšená zemědělská. V novém územním plánu se již blízké pozemky (u cyklostezky) mění na plochy pro bydlení smíšené - městské. V katastru nemovitostí je veden jako trvalý travní porost. Pro bližší informace, nebo prohlídku kontaktujte makléře.

449 000 Kč

Balkon

před 2 týdny 4
REALITY V JIHOMORAVSKÉM KRAJI

Brno  |  Brno - venkov  |  Břeclav  |  Hodonín
Vyškov  |  Znojmo


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

27. 03. 20 Stačí malá nepozornost a průšvih je na světě. Počítáte s tím?

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

09. 04. 18 Jak přestavovat byt?

16. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Jihomoravském kraji

Doporučené realitní kanceláře

-->