Pozemky, Stavební pozemky na prodej Jihomoravský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 93
Prodej, pozemek, 4691 m2, Brno - Přízřenice

Prodej, pozemek, 4691 m2, Brno - Přízřenice

Přízřenice, Brno

Nabízíme k prodeji pozemek o celkové ploše 4691 m2 v městské části Brno - Přízřenice. Část pozemku o výměře 1550 m2, je dle aktuálního územního plánu města Brna vedena jako plocha čistého bydlení. Výhledově je tedy pozemkem určeným ke stavbě. Uliční šíře pozemku je 15,5 m. Inženýrské sítě (plyn, kanalizace, elektřina) jsou vzdálené cca 70 m, voda 130 m. Přístupová komunikace je zpevněná a je ve vlastnictví obce. Více informací v RK.

4 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

včera 7
Veverská Bítýška, pozemek pro výstavbu RD, 1644 m2, příjezdová cesta, inženýrské sítě, projekt

Veverská Bítýška, pozemek pro výstavbu RD, 1644 m2, příjezdová cesta, inženýrské sítě, projekt

Veverská Bítýška

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rovinatý zasíťovaný pozemek o výměře 1644 m2 s přibližnými rozměry 46 x 40 m, dle platného územního plánu je určen pro výstavbu rodinného domu. Pozemek je zasíťovaný, přípojky na elektřinu, vodu a kanalizaci se nachází přímo na hranici pozemku. K pozemku náleží příjezdová komunikace. Pozemek se nachází ve velmi pěkné lokalitě na okraji obce Veverská Bítýška v oblasti Nad horkou s výhledem na Brněnskou přehradu a Hrad Veveří v blízkosti Bílého potoka mimo záplavovou oblast. Pozemek je možné využít pro výstavbu jednoho nebo dvou rodinných domů. Součástí prodeje jsou v případě zájmu i vypracované projekty na 2 prostorné rodinné domy o dispozici 5+kk. Momentálně je již vedeno řízení pro povolení stavby. Obec Veverská Bítýška se nachází asi 20 km od Brna, to znamená dostupnost autem asi 15 min., případně je k dispozici spojení IDS nebo vlak. V obci se nachází veškerá občanská vybavenost – škola, školka, lékaři, několik restaurací, potraviny, kostel. Osobní prohlídka Vám napoví určitě více. Pro bližší informace a případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 100 Kč za m2

Balkon

před 3 dny 5
Prodej, stavební pozemek, 1703 m², Medlovice

Prodej, stavební pozemek, 1703 m², Medlovice

Medlovice, Medlovice

Nabízíme Vám k prodeji stavební pozemek na okraji obce Medlovice. Pozemek je mírně svažitý. Vede k němu obecní asfaltová komunikace. Inženýrské sítě (plyn, kanalizace, elektřina, voda) u hranice pozemku. Krásné prostředí pro bydlení. Je to poslední pozemek na této straně obce, na ostatních 3 pozemcích již započala výstavba. Základní občanská vybavenost v obci. Nájezd na D1 cca 2,5 km. Větší obec s veškerou občanskou vybaveností - Ivanovice na Hané vzdálena asi 4 km. Doporučujeme. S financováním poradíme. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitosti.

999 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 6
Prodej, stavební pozemek, 2194 m², Kanice

Prodej, stavební pozemek, 2194 m², Kanice

Kanice, Kanice

Prodej pozemku v obci Kanice, okres Brno - venkov o celkové rozloze 2194 m2. Pozemek je určen pro výstavbu samostatně stojícího rodinného domu v klidné okrajové části Kanice - Žleby. Nachází se ve slepé ulici, která zaručuje naprostý klid v dané lokalitě, ale přesto blízko centra obce. Inženýrské sítě (vodovod, kanalizace a elektřina) jsou přímo na hranici pozemku. Pozemek má uliční šíři 22 m. V obci je veškerá občanská vybavenost. Mateřská škola, základní škola, obchod, sportovní vyžití, lékař, pošta a služby pro občany. Do Brna dobrá dostupnost cca 12 km.

4 000 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 5
Lukov nad Dyjí, stavební parcela 988 m2, inženýrské sítě před pozemkem  – pozemek

Lukov nad Dyjí, stavební parcela 988 m2, inženýrské sítě před pozemkem – pozemek

Lukov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře 988 m2 v obci Lukov nad Dyjí, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. Uliční šíře parcely je 17,2 m a délka 57m. Pozemek o rozloze 988 m2 je rovinatý obdelníkového tvaru a inženýrské sítě jsou bezprostředně u pozemku cca 3 m od hranice. Pozemek se nachází v lukrativní oblasti na hranici Národního parku Podyjí. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

988 000 Kč

Balkon

před 5 dny 5
Měnín, stavební pozemek 2 200 m2, sítě, komunikace - pozemek

Měnín, stavební pozemek 2 200 m2, sítě, komunikace - pozemek

Měnín

Nabízíme Vám k prodeji pozemek v Měníně, který je dle platného územního plánu určen pro výstavbu rodinných domků. Na pozemku ve tvaru obdélníku o rozměrech 14 m (rozšiřující se z 11,5 m na 18 m hraniční šířky) x 140 m lze postavit až 3 samostatné rodinné domky. Parcela se nachází na okraji zastavěné zóny a jsou k ní přivedeny všechny sítě. Obec Měnín má všechnu potřebnou občanskou vybavenost. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

4 180 000 Kč

Balkon

před 5 dny 9
Měnín, stavební pozemek 1 100 m2, sítě, komunikace - pozemek

Měnín, stavební pozemek 1 100 m2, sítě, komunikace - pozemek

Měnín

Nabízíme Vám k prodeji pozemek v Měníně, který je dle platného územního plánu určen pro výstavbu rodinných domků. Na pozemku ve tvaru obdélníku. Parcela se nachází na okraji zastavěné zóny, rovinatého terénu a jsou k ní přivedeny všechny sítě. Obec Měnín má všechnu potřebnou občanskou vybavenost. velmi dobrá dostupnost do Brna. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 090 000 Kč

Balkon

před 5 dny 9
Lukov nad Dyjí, stavební parcela 1.000 m2, inženýrské sítě před pozemkem  – pozemek

Lukov nad Dyjí, stavební parcela 1.000 m2, inženýrské sítě před pozemkem – pozemek

Lukov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře 1.000 m2 v obci Lukov nad Dyjí, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. Uliční šíře parcely je 17,3 m a délka 58m. Pozemek o rozloze 1.000 m2 je rovinatý obdelníkového tvaru a inženýrské sítě jsou bezprostředně u pozemku cca 3 m od hranice. Pozemek se nachází v lukrativní oblasti na hranici Národního parku Podyjí. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 000 000 Kč

Balkon

před 5 dny 6
Vyškov - Lhota, stavební parcela, 1099 m2, sítě – pozemek

Vyškov - Lhota, stavební parcela, 1099 m2, sítě – pozemek

Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek v katastru vedený jako orná půda, územním plánem obce určený k výstavbě, v obci Lhota (okres Vyškov). Pozemek o ploše 1 099 m2 má uliční šíři přibližně 22 m a délku 50 m. Elektřina, voda a kanalizace se nachází na pozemku. Parcely sousedí s obytnou zástavbou nízkých rodinných domů a pozemek je dobře přístupný. Obec Lhota je od Vyškova vzdálena 6 km a uzpůsobena potřebám mladých rodin s dětmi. Autobusová zastávka MHD naproti pozemku. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 527 000 Kč

Balkon

před 7 dny 8
Kořenec, stavební parcela, 2 678 m² - pozemek

Kořenec, stavební parcela, 2 678 m² - pozemek

Kořenec

Nabízíme Vám k prodeji pozemky ve vyhledávané lokalitě obce Kořenec. Dle platného územního plánu je určen k výstavbě rodinného domu. Celková plocha činí 2 678 m2, pozemky leží v blízkosti tenisových kurtů, fotbalového a golfového hřiště, inženýrské sítě v blízkosti pozemku. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

530 Kč za m2

Balkon

před týdnem 4
REALITY V JIHOMORAVSKÉM KRAJI

Brno  |  Brno - venkov  |  Břeclav  |  Hodonín
Vyškov  |  Znojmo


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

09. 04. 18 Jak přestavovat byt?

16. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Jihomoravském kraji

19. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

Doporučené realitní kanceláře

-->