Pozemky, Stavební pozemky na prodej Jihomoravský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 56
Prodej, stavební pozemek, 1626 m2, Ivančice

Prodej, stavební pozemek, 1626 m2, Ivančice

Ivančice

Prodej stavebního pozemku o celkové výměře 1626 m2 v klidné části obce Ivančice. Pozemek je na rovině, veškeré inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. Pozemek se nachází 5 minut od centra města. Ve městě veškerá občanská vybavenost. Dostupnost do Brna autem asi 20 minut, IDS asi 30 minut.

3 258 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 4
Prodej, stavební pozemek, 1907 m2, Bílovice nad Svitavou

Prodej, stavební pozemek, 1907 m2, Bílovice nad Svitavou

Bílovice nad Svitavou, Bílovice nad Svitavou

Nabízíme k prodeji stavební pozemek v žádané a klidné obci Bílovice nad Svitavou. Pozemek je 9 m široký a 190 cm dlouhý. Je zde vhodné postavit rodinný dům nejlépe na délku pozemku nebo rekreační chatu. Pozemek je celý oplocen a nachází se mezi zástavbou rodinných domů. Na pozemku je kopaná studna. Jedná se o pozemek, který je částečně ve svahu, bez inženýrských sítí ( vyjma provizorní elektroinstalace ) a stojí zde dřevěný sklad ve špatném technickém stavu. Tento sklad je veden v územním plánu v zastavěné ploše pro RD. Bonus k pozemku je půda 1036 m2 také v Bílovicích. Lze financovat hypotékou se, kterou Vám rádi poradíme. Daň z nabytí hradí kupující.

2 300 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 dny 5
Prodej, stavební parcela, Kravsko

Prodej, stavební parcela, Kravsko

Kravsko

Nabízíme k prodeji jednotlivé stavební parcely u obce Kravsko, jež leží nedaleko města Znojma. Jedná se o parcely o velikosti nad 1000 m2. K pozemkům jsou přivedeny inženýrské sítě krom kanalizace, která se bude budovat na jaře v roce 2019. Pro více informací kontaktujte makléře. S financováním Vám rádi pomůžeme.

780 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 5 dny 7
Prodej, pozemek, 1177 m2, Újezd u Černé Hory

Prodej, pozemek, 1177 m2, Újezd u Černé Hory

Újezd u Černé Hory

Nabízíme k prodeji pozemek, který je veden jako zahrada a druhý jako orná půda, ale v územním plánování obce je zde možnost stavby. Šíře pozemku je 11 m a délka 110 m. Inženýrské sítě (vodovod, elektřina, plyn, dešťová kanalizace) jsou na hranici pozemku. V obci není veřejná splašková kanalizace. Vše je řešeno septikem. Pozemek je v mírném svahu. Doporučujeme osobní prohlídku. Zajistíme financování nemovitosti hypotečním úvěrem. Pro více informací volejte realitní kancelář.

900 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 5 dny 7
Prodej, stavební pozemek, 2916 m2, Tetčice

Prodej, stavební pozemek, 2916 m2, Tetčice

Tetčice, Tetčice

Prodej pozemku o celkové výměře 2916 m2 v klidné části obce Tetčice. Pozemek je na rovině. Šíře pozemku je osmnáct metrů. Délka cca sto šedesát metrů. Veškeré inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. Přístup je obecní. V obci je veškerá občanská vybavenost. Dostupnost do Brna je autem asi 10 minut.

2 332 800 Kč

Stav: Dobrý

před 7 dny 4
Prodej, pozemek, Popovice

Prodej, pozemek, Popovice

Popovice

Prodej pozemku Popovice. Celková plocha 11988 m2, uliční šíře 50 m. Pozemek se nachází v těsné blízkosti nové výstavby domů v Modřicích, část Bobrava. Pozemek je v současné době vedený jako orná půda a není v územním plánu obce určený k výstavbě. Svou polohou je však vhodný k zařazení do územního plánu jako stavební. Pozemek se prodává jako celek, je vhodný jako investice nebo pro developerskou firmu.

1 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 2
Prodej, stavební parcela, Radostice, ul. Hlavní

Prodej, stavební parcela, Radostice, ul. Hlavní

Radostice, Radostice

Prodej pozemku vhodného k výstavbě rodinného domu Radostice. Celková plocha 2822 m2, šíře pozemku 15 až 16,5 m. Pozemek je určen pro stavbu dvou samostatně stojících rodinných domů s půdorysem 7,9 x 15 m a 10,6 x 17,8 m. Pro tuto lokalitu je vypracovaná platná územní studie na umístění celkem 8 rodinných domů. Inženýrské sítě (elektřina, plyn, kanalizace a vodovod) se nacházejí cca 50 m od hranice pozemku. Inženýrské sítě je možno přivést k pozemku na vlastní náklady nebo ve spolupráci s ostatními stavebníky, kteří budou stavět na vedlejších pozemcích. K tomuto účelu bylo založeno sdružení. V obci je základní škola nižšího stupně a mateřská školka. Obec Radostice je začleněna do IDS JMK.

5 000 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 8
Prodej, louka, 4038 m2, Závist

Prodej, louka, 4038 m2, Závist

Závist

Nabízíme Vám prodej svažitého pozemku o velikosti 4038 m2 na okraji obce Závist, okres Blansko. Část pozemku zasahuje do územního planu výstavby, tudíž 180 m2 z pozemku je stavební. Obec Závist leží v těsné blízkosti silnice I/43 s velmi dobrým spojením do Brna. Inženýrské sítě se nachází na hranici pozemku. Pro více informací kontaktujte makléře.

320 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 3
Prodej, stavební pozemek, Švábenice

Prodej, stavební pozemek, Švábenice

Švábenice

Nabízíme ke koupi pozemek ve Švábenicích v okrese Vyškov. Pozemek rovinatý, z obou stran vede asfaltová příjezdová komunikace, plně oplocen, příjezdová brána rovněž vybudována. Pozemek vhodnou investicí k rozdělení na dvě samostatné části. Na pozemku přivedena elektřina, k dispozici rovněž studna. Na pozemku se nachází zahradní chatka, v níž je zavedena elektřina. V zadní části pozemku se nachází domek pro zahradní potřeby. Na pozemku také menší vinice. Z jedné strany pozemek ohraničen vzrostlými jehličnatými stromy, které tvoří přirozený živý plot pozemku. Dále jsou na pozemku ovocné stromy. V horní části oplocen výběh, vhodný pro chov domácích či hospodářských zvířat. Doporučujeme prohlídku a v rámci našich komplexních služeb, nabízíme možnosti financování.

1 600 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 9
Prodej, stavební pozemek, 4805 m2, Svitávka

Prodej, stavební pozemek, 4805 m2, Svitávka

Svitávka

Nabízíme k prodeji rovinatý pozemek určený k výstavbě rodinného bydlení o celkové ploše 4805 m2. Voda, elektřina, kanalizace na hranici pozemku. K dispozici ihned. Zařídíme také přepis elektřiny i plynu. Pro více informací volejte makléře.

4 999 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 6
REALITY V JIHOMORAVSKÉM KRAJI

Brno  |  Brno - venkov  |  Břeclav  |  Hodonín
Vyškov  |  Znojmo


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

09. 04. 18 Jak přestavovat byt?

16. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Jihomoravském kraji

19. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

Doporučené realitní kanceláře