Pozemky na prodej Blansko

Změnit zadání Počet inzerátů: 12
Kotvrdovice, okr. Blansko - zemědělská půda, 1933m² - pozemek

Kotvrdovice, okr. Blansko - zemědělská půda, 1933m² - pozemek

Kotvrdovice

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji zajímavou ornou půdu v katastrálním území obce Kotvrdovice, okr. Blansko. Celková výměra nabízené parcely činí 1933 m2, vedená jako orná půda. Šíře pozemku cca 12 m, délka cca 165 m. Pachtovní smlouva s možností výpovědi, případného i prodloužení. Pozemek nabízí velmi pěkný výhled do krajiny s využitím kvalitní půdy a zvážení další investice. Pro více informací kontaktujte makléře

60 Kč za m2

Balkon

před 23 hod. 5
Sebranice, orná půda, 4470 m2 – pozemek

Sebranice, orná půda, 4470 m2 – pozemek

Sebranice

Exkluzivně nabízíme k prodeji louku 4158 m2 s pěkným výhledem na Boskovickou brázdu. Ideální místo pro útěk z města a od shonu. Celý pozemek je orientován na jihovýchod a je přístupný po polních cestách ze Sebranic a z Újezdu u Kunštátu. Ideální vzdálenost od veřejné komunikace tak, aby si člověk mohl užít klidu a být obklopen přírodou. Pozemek je také vhodný pro chov včel. Součástí prodeje bude i připravený záměr malé útulny (na fotografiích je její vizualizace), aby se louka mohla využívat k odpočinku. V případě zájmu majitel nabízí své know-how a konzultaci ohledně útulny - stavební řešení, komunikace se stavebním úřadem atd. Dále nabízíme parcelu 312 m2 orné půdy v katastru obce Černá Hora. Parcela se nachází na příjezdu do Černé Hory a v současnosti je obhospodařovaná zemědělským družstvem. Pro bližší informace kontaktujte makléře.

930 000 Kč

Balkon

před 4 dny 10
Boskovice - stavební pozemek 518 m2,  inženýrské sítě, optika - pozemek

Boskovice - stavební pozemek 518 m2, inženýrské sítě, optika - pozemek

Boskovice

Jste vlastníky menšího bytu v Brně či Boskovicích, a rádi byste realizovali budoucí bydlení ve vlastním domě, v novostavbě s pozemkem? Máme pro Vás jedinečnou příležitost vyměnit Váš byt za pozemek na krásném, klidném místě s novou zástavbou a výhledem do okolí samotných Boskovic. Naprosto rovinatý pozemek je připraven k řadové zástavbě nových domů. Veškeré inženýrské sítě k dispozici na hranici parcely, včetně optického kabelu. V případě zájmu kontaktujte makléřku.

0 Kč

Balkon

před týdnem 4
Velenov, trvalý travní porost, 3 586 m², příjezdová cesta – pozemek

Velenov, trvalý travní porost, 3 586 m², příjezdová cesta – pozemek

Velenov

Nabízíme ke koupi pozemek nedaleko přehrady, u obce Vratíkov a vyhledávané rekreační lokality u obce Suchý, v zalesněné oblasti nedaleko Boskovic. Pozemek je v současné době v katastru nemovitostí vedený jako trvalý travní porost a má výměru 3 586 m2. K pozemku vede zpevněná příjezdová komunikace. V okolí je přírodní rezervace, Vratíkovský kras, westernové městečko, zřícenina hradu, zámek Rájec nad Svitavou a Letovice, nebo Sloupsko-šošůvské jeskyně. Boskovickou částí Drahanské vrchoviny vede sportovní cyklotrasa. Pro bližší informace a osobní prohlídku pozemku kontaktujte makléře. Koupi pozemku lze financovat úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

300 000 Kč

Balkon

před 2 týdny 13
Borotín u Boskovic (okr. Blansko), stavební parcela, 1047 m2, elektřina, voda - pozemek

Borotín u Boskovic (okr. Blansko), stavební parcela, 1047 m2, elektřina, voda - pozemek

Borotín

Nabízíme Vám k prodeji stavební parcelu o velikosti 1.047m2 v obci Borotín (okr. Blansko). Parcela se nachází v okrajové části obce s nádherným výhledem na okolí. Pozemek disponuje přípojkou na elektřinu, vlastní studnou a obecní příjezdovou cestou. Obec rovněž plánuje výstavbu vodovodu (územní rozhodnutí), stejně tak i rekonstrukci příjezdových cest. Kanalizace a plyn na pozemku nejsou, avšak jejich zavedení do lokality je ve fázi schvalování. Můžeme tak říci, že pozemek bude disponovat všemi inženýrskými sítěmi. Obec Borotín se nachází v okrese Blansko v Jihomoravském kraji a leží v oblasti Malé Hané v Boskovické brázdě. Žije zde 424 obyvatel. Vzdálenost do Brna 50 km, do Olomouce 50 km, do Boskovic 15 km, do Blanska 30 km. Vřele doporučuji prohlídku parcely, neboť místo Vás okouzlí klidem, okolní krajinou, výhledem a v neposlední řadě blízkostí lesa. Věřím, že si toto místo opravdu zamilujete. Pro více informací kontaktujte makléře.

2 100 000 Kč

Balkon

před 4 týdny 10
Knínice -  zemědělská půda 4183m2 - orná půda

Knínice - zemědělská půda 4183m2 - orná půda

Knínice

Nabízíme k prodeji soubor pozemků orné půdy v katastrálním území Knínice u Boskovic. K parcelám je vázána pachtovní smlouva na 5 let. K prodeji se nabízí parcely č.4300, č.4342, č.4649 a č.4650. Společný součet těchto parcel orné půdy činí 4183m2. Neváhejte kontaktovat realitního makléře.

110 Kč za m2

Balkon

před 2 měsíci 5
Blansko - Těchov, zemědělská půda 6556 m2, investice - pozemek

Blansko - Těchov, zemědělská půda 6556 m2, investice - pozemek

Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme pozemek v obci Těchov (okr. Blansko) s parcelním číslem 624/89, v současné době vedeným jako orná půda, o výměře 6 556 m2. Pozemek vhodný, jakožto zajímavá investice. Přístup na pozemek je z pozemku Města Blansko. Sousední parcely jsou zastavěné, IS na hranici pozemku. Cena za m2 je 700Kč a je k jednání. Pro bližší informace, kontaktujte makléře.

700 Kč za m2

Balkon

před 2 měsíci 10
Velenov, orná půda, 1.032 m², příjezdová cesta – pozemek

Velenov, orná půda, 1.032 m², příjezdová cesta – pozemek

Velenov

Nabízíme ke koupi pozemek nedaleko přehrady, u obce Vratíkov a vyhledávané rekreační lokality u obce Suchý, v zalesněné oblasti nedaleko Boskovic. Pozemek je v současné době v katastru nemovitostí vedený jako orná půda a má výměru 1.032 m2. K pozemku vede nezpevněná příjezdová komunikace. V sousedství intravilánu se jedná o velmi výhodnou investici do budoucna. Obec Velenov se nachází východním směrem od města Boskovice v úpatí Drahanské vrchoviny. Nedaleko je přírodní rezervace Vratíkov a také vyhledávaná rekreační lokalita Suchý. V obci je základní občanská vybavenost a je odsud velmi dobrá dostupnost do okolních obcí a měst. Pro bližší informace a osobní prohlídku pozemku kontaktujte makléře. Koupi pozemku lze financovat úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

1 000 000 Kč

Balkon

před 3 měsíci 6
Blansko - Těchov, travní porost 2458 m2, investice - pozemek

Blansko - Těchov, travní porost 2458 m2, investice - pozemek

Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme pozemek v obci Těchov (okr. Blansko) s parcelním číslem 525/8, v současné době vedeným jako trvalý travní porost, o výměře 2 458 m2. Pozemek vhodný, jakožto zajímavá investice. Přístup na pozemek je z pozemku Města Blansko. IS jsou od pozemku vzdáleny 150 metrů. Cena za m2 je 1.000 Kč a je k jednání. Pro bližší informace, kontaktujte makléře.

1 000 Kč za m2

Balkon

před 3 měsíci 5
Velenov, soubor kopaných studní, lesní pozemek, 12 944 m2 - pozemek

Velenov, soubor kopaných studní, lesní pozemek, 12 944 m2 - pozemek

Velenov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji soubor 12-ti kopaných studní jako zdroj kvalitní pitné vody kojenecké kvality – 12 000 m3/rok. Studny jsou na vlastním lesním pozemku o rozloze 12 944 m2 se zpevněnou příjezdovou cestou. Pozemky jsou vedené v katastrálním území obce Velenov. Územní plán obce umožňuje výstavbu objektu úpravy a stáčírny pitné vody. Obec Velenov se nachází východním směrem od města Boskovice v úpatí Drahanské vrchoviny. Nedaleko je přírodní rezervace Vratíkov a také vyhledávaná rekreační lokalita Suchý. V obci je základní občanská vybavenost a je odsud velmi dobrá dostupnost do okolních obcí a měst. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

4 450 000 Kč

Balkon

před 3 měsíci 10
REALITY V JIHOMORAVSKÉM KRAJI

Brno  |  Brno - venkov  |  Břeclav  |  Hodonín
Vyškov  |  Znojmo


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

27. 03. 20 Stačí malá nepozornost a průšvih je na světě. Počítáte s tím?

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

09. 04. 18 Jak přestavovat byt?

16. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Jihomoravském kraji

Doporučené realitní kanceláře

-->