Komerční prostory, výrobní prostory k pronájmu Jihomoravský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 7
Pronájem, výrobní a skladové prostory, 719 m², Blansko

Pronájem, výrobní a skladové prostory, 719 m², Blansko

Blansko

K pronájmu nabízíme prostory na ulici Rožmitálova v centru města Blanska. Celková plocha prostor je 719 m², jsou vhodné jako skladové prostory, s možností pronájmu za cenu oprav areálu, využití je tedy možné přizpůsobit vlastním požadavkům, ať už jako výrobní, skladové, nebo jiné prostory. Cena za rekonstrukci bude následně odečítána z nájemného. V případě rozsáhlé rekonstrukce je možné vytvořit si sídlo v centru města Blanska i na několik let, případně i na dobu neurčitou. Potenciál nabídky prostor se skrývá v možnosti sloučení několika působišť firmy na jednu adresu a uzpůsobení prostor dle vlastních potřeb. Doporučuji prohlídku prostor a konzultaci.

50 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 3 dny 9
Pronájem, komerční prostory, 831 m2, Sudoměřice

Pronájem, komerční prostory, 831 m2, Sudoměřice

Sudoměřice, Sudoměřice

Nabízíme k pronájmu dvě haly na skladování nebo výrobu o rozloze 831 m2. Objekt se nachází v centru obce Sudoměřice. Hala má ideální přístup a příjezd i zadní branou přes velký dvůr až k rampě. Objekt je napojen na veškeré inženýrské sítě a má také vlastní studnu. Cena uvedena k jednání. Zveme na prohlídku.

25 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 3
Pronájem, výrobní objekt, 398 m², Brno - Královo Pole

Pronájem, výrobní objekt, 398 m², Brno - Královo Pole

Královo Pole, Brno

Pronájem výrobní haly v Brně - Královo Pole o celkové ploše 398 m2. Přístup do haly je z úrovně terénu dvojkřídlými vraty, výška 3,20 m, podlahy zátěžový beton 3t na m2. Výrobní prostor je vhodný i pro vysoce energeticky náročnou činnost, 3 přívodní kabely, 3 rozvaděče, 55 kW, 40 kW a 20 kW. Vlastní sociální zázemí, zvlášť ženy - muži. Dále WC, sprchy, vybudovaná kancelář při vstupu, 2x příruční sklad. Vše el. zabezpečeno na centrální pult rychlého zásahu. Přístup do areálu je možný 24 h denně 365 dní v roce. Samostatný plynový kotel pro vytápění a ohřev vody. Majitel preferuje dlouhodobý pronájem. Prostor je vhodný pro umístění firmy zabývající se výrobou. V blízkosti objektu je nájezd na silnici první třídy I/43 směr Svitavy i snadný příjezd k dálnici D1 směr Praha. Volné ihned.

41 459 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 3 týdny 13
Pronájem, výrobní objekt, 312 m², Brno, ul. Šámalova

Pronájem, výrobní objekt, 312 m², Brno, ul. Šámalova

Židenice, Brno

Nabízíme k pronájmu skladově výrobní prostory v rámci administrativně výrobní budovy umístěné v průmyslovém areálu v Brně-Židenicích. Objekt sestává ze tří pater, v přízemí jsou výrobně skladovací prostory se zázemím, v horních dvou patrech pak kancelářské jednotky se zázemím. Budova je po rekonstrukci, k dispozici sociální zázemí, kuchyňka, sprcha, kancelářské zázemí. Přístup do jednotky přes společnou chodbu, příjezd možný prostřednictvím sekčních vrat. Jednotka vybavena ústředním vytápěním, zavedena voda, plyn, kanalizace, samostatné měření energií. Areál se nachází v bezprostřední blízkosti centra, dostupný kamionovou dopravou, střežen v režimu 24/365. Možnost pronájmu parkovacích stání, dalších kancelářských či výrobních a skladovacích ploch. V areálu je zavedena elektřina s dostatečnou kapacitou (vlastní trafostanice), voda, kanalizace, plyn.

36 440 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před měsícem 10
Pronájem, výrobní objekt, 751 m², Brno, ul. Šámalova

Pronájem, výrobní objekt, 751 m², Brno, ul. Šámalova

Židenice, Brno

Nabízíme k pronájmu skladově výrobní halu umístěné v průmyslovém areálu v Brně-Židenicích. Objekt sestává z halové části a kancelářské budovy o třech patrech, kde v přízemí jsou výrobně skladovací prostory se zázemím, v horních dvou patrech pak kancelářské jednotky se zázemím. Budova je po rekonstrukci, k dispozici sociální zázemí, kuchyňka, sprcha, kancelářské zázemí v rámci administrativní sekce. Instalována sekční vrata, výška haly cca 9,5 m. Příprava na instalaci mostového jeřábu (součástí haly jsou podpůrné konstrukce, na které byl původně instalován mostový jeřáb o nosnosti 5 t), nová podlaha. Na patě objektu přivedena voda, plyn, kanalizace, samostatné měření energií. Areál se nachází v bezprostřední blízkosti centra, dostupný kamionovou dopravou, střežen v režimu 24/365. Možnost pronájmu parkovacích stání, dalších kancelářských či výrobních a skladovacích ploch. V areálu je zavedena elektřina s dostatečnou kapacitou (vlastní trafostanice), voda, kanalizace, plyn.

75 175 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před měsícem 3
Pronájem, sklad, 2999 m2, Kuřim

Pronájem, sklad, 2999 m2, Kuřim

Kuřim, Kuřim

Nabízíme k pronájmu výrobní a skladovou halu o celkové užitné ploše 2999 m². Skladové a výrobní prostory jsou vhodné pro větší distribuční a výrobní firmy, jako skladovací prostory, popřípadě se dá hala rozdělit na dva prostory příčkou ze sendvičových panelů. Součástí pronájmu haly je kuchyňka, kancelářské a administrativní prostory, dámské i pánské toalety a umývárny. Vlastní odběrné místo elektřiny a plynu. K provozu připravena takřka ihned. Pro více informací a prohlídku výrobních a skladovacích prostor kontaktujte makléře.

378 551 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před měsícem 11
Moravský Krumlov, pronájem kanceláře, 1258 m2, výrobní prostory - komerce

Moravský Krumlov, pronájem kanceláře, 1258 m2, výrobní prostory - komerce

Moravský Krumlov

K pronájmu Vám nabízíme objekt, který byl v minulosti využíván jako výrobna. V nabídce jsou 3 kanceláře o celkové ploše 12, 20 a 40 m2, obchodní prostor, skladovací, výrobní. Cena pronájmu je od 29 Kč/m2 za měsíc, cena pronájmu kancelářských prostor je 70Kč/m2. Celý objekt má část s barevnými kancelářemi, část kde můžete skladovat nebo vyrábět zboží, využívat jako třídírnu pro second hand, chráněnou dílnu, stavebniny nebo obchod s nábytkem. K dispozici jsou toalety, parkovací místa a tři výtahy s nosností 100kg, 750kg a přepravní. Pronájem je bez vybavení. Zůstávají pouze výtahy, osvětlení a topení. Je sem zaveden telefon, kabelový internet, vodovod, kanalizace, plyn a elektřina 220V a 380V Vytápění zajišťuje plynová kotelna. Parkování je před areálem 10 parkovacích míst. Za areálem je dostatek místa i pro kamiony. Pozemek je oplocený s příjezdovou cestou. Vjezd je možný pro osobní automobily, nákladní i kamiony. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

0 Kč za měsíc

Stav: Dobrý Balkon

před 3 měsíci 7
REALITY V JIHOMORAVSKÉM KRAJI

Brno  |  Brno - venkov  |  Břeclav  |  Hodonín
Vyškov  |  Znojmo


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

09. 04. 18 Jak přestavovat byt?

16. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Jihomoravském kraji

19. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

Doporučené realitní kanceláře

-->