Komerční prostory, restaurace k pronájmu Jihomoravský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 5
Pronájem, restaurace, Brno, ul. Kounicova

Pronájem, restaurace, Brno, ul. Kounicova

Veveří, Brno

Pronájem komerčního prostoru na ulici Kounicova včetně vybavení. V prostorách se nachází bar, zařízená kuchyně, zázemí pro zaměstnance, toalety pro zákazníky, sklad a dvě místnosti pro hosty s třiceti místy k sezení. Ideální prostory pro kavárnu, cukrárnu, zdravou výživu a podobně. Nelze využít na provoz klasické restaurace, v kuchyni není adekvátní odvětrávání. Prostory jsou nízkonákladové, odvětráváno a vytápěno rekuperační jednotkou. Náklady na energie jsou závislé na typu provozu. Cena vybavení je k osobnímu jednání. městská část Brno střed umožňuje provozovat zahrádky do 4m2 zdarma. Volné dle domluvy. Pro více informací kontaktujte RK.

20 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 11
Pronájem, restaurace, Brno, ul. Minská

Pronájem, restaurace, Brno, ul. Minská

Žabovřesky, Brno

Nabízíme k pronájmu prostorný bar o celkové ploše 100 m2, skládá se ze čtyř místností. Prostor se nachází na ulici Minská třída, v těsné blízkosti kina Lucerna. Bar disponuje veškerým vybavením potřebným k provozu, pánskými a dámskými toaletami, sociálním zařízením pro zaměstnance a skladovým prostorem. Bar má kapacitu pro cca 40 sedících osob. Možnost přenechání vybavení za odstupné.

10 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 6
Pronájem, restaurace, 25 m2, Brno, ul. Dukelská třída

Pronájem, restaurace, 25 m2, Brno, ul. Dukelská třída

Husovice, Brno

Přenechání pronájmu vybavené kuchyně se zázemím za odstupné. V rámci odstupného je veškeré vybavení - dvoukomorová pec na pizzu, kuchyňský robot, sporák, lednice, mrazáky, termovaky, pizza plechy, kamerový systém, počítače, myčka, saladeta, vyvalovačka, pokladna s dotykovým monitorem, auto na rozvoz na leasing, franšíza, zaměstnanci, dodavatelé, kompletní bussinessplán apod.. Restaurace nemá výdejnu ani prostor pro zákazníky, je vhodná zejména pro rozvoz pizzy. Zisk 20 - 40 tis. Kč/měsíc. Po domluvě je možné pouze odkoupit některé vybavení. Majitel prodává z časových důvodů. Volné ihned, více informací v RK.

7 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 2 měsíci 9
Pronájem, pivnice, Pohořelice

Pronájem, pivnice, Pohořelice

Pohořelice

V zastoupení majitelů nabízíme k pronájmu zavedenou pivnici v obci Pohořelice. Pivnice se nachází na frekventovaném místě v centru města, její celková rozloha je 180 m2 a nabízí 90 míst k sezení. Z druhé strany budovy je možno vybudovat letní zahrádku k posezení. V celém objektu proběhla velmi zdařilá rekonstrukce. Nové vnitřní vybavení, kamerový systém v objektu. V zadní části budovy rampa pro zásobování. Pro více informací volejte makléře. Doporučujeme prohlídku.

15 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 2 měsíci 6
Pronájem, komernčí prostory, 571 m2, Brno - Lesná

Pronájem, komernčí prostory, 571 m2, Brno - Lesná

Lesná, Brno

Pronájem komerčních prostor o celkové ploše 571 m2. Prostor byl původně využíván jako výdejna jídel, která měla jednu velkou místnost rozdělenou na dvě části. Dále zahrnuje kuchyň, umývárny, dámské a pánské WC, 3 kanceláře a terasu. Jedná se o celé 5.NP v budově s kancelářemi. V budově jsou 3 nové výtahy, z toho jeden nákladní. Vhodné využití jako jídelna či bufet. Možnost využít jako prostor pro posilovnu, taneční studio atd. Skvělá poloha s vysokým počtem zaměstnanců v okolí. Budova je situována na konci sídliště Lesná, v blízkosti parkoviště a supermarketu. Volné ihned.

25 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý Balkon

před 4 měsíci 16
REALITY V JIHOMORAVSKÉM KRAJI

Brno  |  Brno - venkov  |  Břeclav  |  Hodonín
Vyškov  |  Znojmo


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

09. 04. 18 Jak přestavovat byt?

16. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Jihomoravském kraji

19. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

Doporučené realitní kanceláře