Komerční prostory, ostatní komerční nemovitosti k pronájmu, Brno-město

Změnit zadání Počet inzerátů: 4
Pronájem podkrovní kanceláře 42m2 v centru Brna

Pronájem podkrovní kanceláře 42m2 v centru Brna

Brno

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k dlouhodobému pronájmu podkrovní kancelářský prostor o velikosti 42,3m2. Kancelář se nachází v centru města Brna na ulici Pekařská. Kancelář má podíl na kuchyňce, předsíni a WC se sprchovým koutek. Na stejném patře se nachází ještě jedna kancelář o 20m2, která je taky ihned k dispozici. Měsíční nájemné 7.000Kč, paušální platba za energie a služby 2.900Kč. Vratná kauce ve výši jedné měsíční platby. Volné ihned.

7 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 týdny 0
Pronájem podkrovní kanceláře 20m2 v centru Brna

Pronájem podkrovní kanceláře 20m2 v centru Brna

Brno

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k dlouhodobému pronájmu podkrovní kancelářský prostor o velikosti 20m2. Kancelář se nachází v centru města Brna na ulici Pekařská. Kancelář má podíl na kuchyňce, předsíni a WC se sprchovým koutek. Měsíční nájemné 5.000Kč bez DPH, paušální platba za energie a služby 2.150Kč vč. DPH. Vratná kauce ve výši jedné měsíční platby. Volné ihned.

5 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 týdny 0
Pronájem kanceláří, ateliéru, přednáškového sálu 68m2

Pronájem kanceláří, ateliéru, přednáškového sálu 68m2

Brno

V zastoupení majitele nabízíme bezbariérové kopletně zrekonstruované nebytové prostory vhodné jako kanceláře, školící či přednášková místnost, ordinace nebo kosmetický salon se sociálním zázemím ve vnitrobloku na ulici Křídlovická. Celková plocha je 68 m2. Prostory lze rozdělit skleněnými dveřmi a vzniknou 3 místnosti o velikosti 11m2,17 m2 a 40 m2. Ve všech místnostech je podlahové topení a dvě klimatizační jednotky, dále jsou zde integrované reproduktory a LED osvětlení po celém prostoru, společně s velkoplošnou TV - vše ovládáno pomocí bezdrátového tabletu. V první místnosti se nachází samostatně oddělené toalety i toaleta pro invalidy. Nebytové prostory se nachází v oploceném areálu a příjezd automobilů je zajištěn přes příjezdovou bránu. V ceně pronájmu je parkovací stání pro 1 automobil.Na další parkovací stání se lze domluvit. Výhodná poloha v blízkosti MHD i samotného centra Brna. Volné k pronájmu ihned. Měsíční nájemné je v případě zájmu k jednání. Pro bližší informace a prohlídky kontaktujte realitního makléře.

24 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý Balkon

před měsícem 10
Brno - Střed, pronájem kanceláře, 39m2,  kuchyň, vybavení – komerce

Brno - Střed, pronájem kanceláře, 39m2, kuchyň, vybavení – komerce

Brno

Nabízíme Vám k pronájmu kancelářské prostory o celkové výměře 39 m2, nacházející se v 7. patře OD Centrum na ulici Kobližná 24, v Brně. Vyjma oken byly prostory v roce 2018 kompletně nově zrekonstruovány. Na podlahu prostor byl položen zátěžový koberec, prostory byly osazeny novými dveřmi, na všech oknech jsou nainstalovány vertikální žaluzie, byla vybudována samostatná místnost WC a nainstalovaná krátká “kuchyňská linka” s dřezem. Možnost pronájmu skladu v 1. PP za nájemné 50,- Kč/m2/měsíc. Měsíční nájemné činí 4.900,- Kč + DPH, eventuálně 5.252,- Kč v případě platby nájemného osvobozeného od DPH. Měsíční zálohy za služby a energie činí 3.782,- Kč včetně DPH. K dispozici po domluvě. V případě zájmu kontaktujte realitního makléře.

4 900 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 měsíci 7
REALITY V JIHOMORAVSKÉM KRAJI

Brno  |  Brno - venkov  |  Břeclav  |  Hodonín
Vyškov  |  Znojmo


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

27. 03. 20 Stačí malá nepozornost a průšvih je na světě. Počítáte s tím?

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

09. 04. 18 Jak přestavovat byt?

16. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Jihomoravském kraji

Doporučené realitní kanceláře

-->