Komerční prostory, ostatní komerční nemovitosti k pronájmu Blansko

Změnit zadání Počet inzerátů: 3
Blansko, pronájem obchodních prostor, 95 m2, výloha, parkovací stání – komerce

Blansko, pronájem obchodních prostor, 95 m2, výloha, parkovací stání – komerce

Blansko

Nabízíme Vám k pronájmu obchodní prostory o přibližné užitné ploše 95 m2, umístěné v řadové budově v centru Blanska. Komerční prostor je částečně vybaven, k dispozici je WC. Možnost připojení k internetu je samozřejmostí a prostor disponuje velkou výlohou. Prostor je vytápěn vlastním plynovým kotlem, ohřev vody je průtokovým ohřívačem. K prostoru patří parkovací stání a je možný vjezd pro nákladní automobily. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán z toho důvodu uvádíme třídu energetické náročnosti G. Majitel požaduje kauci 1 měsíční nájem + provize RK. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

17 400 Kč za měsíc

Stav: Dobrý Balkon

před 3 týdny 5
Blansko, pronájem kanceláře, 20 m2 – komerce

Blansko, pronájem kanceláře, 20 m2 – komerce

Blansko

Nabízíme Vám k pronájmu prázdný kancelářský, případně obchodní prostor o přibližné užitné ploše 20 m2 v téměř samotném centru města Blansko. Tento prostor v podobě jedné místnosti je v patře, nabízí se bez vybavení, k dispozici je sociální zařízení. Dům je po rekonstrukci, vytápění je zajištěno společnou kotelnou. Díky svému charakteru a poloze, může tento prostor sloužit jako kancelář, popřípadě k umístění nějaké provozní, podnikatelské činnosti, např. salon, kosmetika, kadeřnictví atp. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

5 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý Balkon

před 3 týdny 3
Pronájem ubytovacího zařízení, 110 m², Lipůvka

Pronájem ubytovacího zařízení, 110 m², Lipůvka

Lipůvka, Lipůvka

Nabízíme možnost pronájmu samostatné části domu, ve které se nachází 5 pokojů, každý má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. K dispozici společné prostory, kde jsou dvě lednice, vařič, mikrovlnná trouba. Po domluvě je možné zajistit pračku, nádobí a případně i úpravu prostor pro společné zázemí. Možnost pronajmout pouze jako celek. V případě zájmu o prohlídku kontaktujte makléře.

35 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 3
REALITY V JIHOMORAVSKÉM KRAJI

Brno  |  Brno - venkov  |  Břeclav  |  Hodonín
Vyškov  |  Znojmo


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

27. 03. 20 Stačí malá nepozornost a průšvih je na světě. Počítáte s tím?

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

09. 04. 18 Jak přestavovat byt?

16. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Jihomoravském kraji

Doporučené realitní kanceláře

-->