Komerční prostory, obchodní prostory k pronájmu Jihomoravský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 16
Pronájem, komerční prostory, 30 m2, Podivín, ul. Palackého

Pronájem, komerční prostory, 30 m2, Podivín, ul. Palackého

Podivín, Podivín

Pronájem komerčních prostor, které se nachází v Podivíně, nedaleko dálnice Brno - Bratislava, v prostorách místní zdravotnické budovy v centru Podivína, dříve využívaná jako ordinace. Objekt pronájmu se skládá ze dvou místností. V prostorách je možné provést malé stavební úpravy. Možné využití jak pro lékaře, tak i pro služby např. solarium, kosmetické studio, nebo jako kanceláře. Cena nájemného zahrnuje cenu za nájem, topení, vodné a stočné, náklady na společné prostory za m2. Více informací získáte u realitního makléře.

215 Kč za m2/měsíc

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 5
Pronájem, masážní salon, 37 m2, Brno, ul. Bašty

Pronájem, masážní salon, 37 m2, Brno, ul. Bašty

Brno-město, Brno

Nabízíme k pronájmu prostory (37 m2 a 34 m2), které jsou zkolaudované na provozování masážního salonu, na lukrativním místě přímo ve středu města Brna na ulici Bašty. Součástí prostoru je vlastní koupelna s toaletou a také kuchyňská linka. Dům je po rekonstrukci (výtah, podlahy, okna, zázemí, toalety). Je zde možnost parkování na placeném parkovišti vzdáleném 150 m. Hlavní vlakové nádraží je 100 m. Ve společných prostorách se nacházejí toalety, sprchový kout a kuchyňská linka. Při dlouhodobém pronájmu je zde možnost výrazné slevy na nájmu. Cena je včetně všech služeb (voda, elektřina, odpady). Doporučujeme osobní prohlídku. Pro více informací volejte realitní kancelář.

3 000 Kč za m2/rok

Stav: Velmi dobrý

před měsícem 8
Pronájem, Obchod a služby, Tišnov

Pronájem, Obchod a služby, Tišnov

Tišnov

Nabízíme Vám k pronájmu kandelářské prostory o celkové ploše 31 m2 na Náměstí Míru v Tišnově. Doporučujeme prohlídku.

3 500 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 3 měsíci 4
Pronájem kanceláře 28m² v centru Brna, ul. Pekařská

Pronájem kanceláře 28m² v centru Brna, ul. Pekařská

Brno

Nabízíme k pronájmu kancelářský prostor v centru Brna na ulici Pekařská. Jedná se o prostor o velikosti 28m² ve 2. patře s podílem na kuchyňce, předsíni a WC se sprchovým koutem. Měsíční nájemné: 4.800 Kč bez DPH + platba za služby 1.400,-Kč vč.DPH. Volné ihned.

4 800 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 6 dny 3
Pronájem, obchodní prostor, Tišnov, ul. nám. Komenského

Pronájem, obchodní prostor, Tišnov, ul. nám. Komenského

Tišnov

Nabízíme pronájem obchodního prostoru v průchozí obchodní pasáži v centru Tišnova. Dům se nachází na frekventovaném místě s bezproblémovým parkováním v garážích objektu, nebo před budovou. Jde o prostory se vchodem a výlohou přímo v pasáži. Prostor se skládá z prodejny, dále WC a šatna. Možné převzít buď prázdné za účelem jiného podnikání, nebo komplet zařízené po předchozí domluvě za odstupné. Volné také po domluvě.

6 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před měsícem 8
Pronájem, obchodní prostory, Ivančice, ul. Josefa Vávry

Pronájem, obchodní prostory, Ivančice, ul. Josefa Vávry

Ivančice

K pronájmu obchodní prostor na náměstí v Ivančicích v historické části obce. Svou rozlohou 30 m2, sociálním zařízením a dvěma vstupy představuje ideální místo pro živnostníky, malou začínající firmu nebo kancelář služeb. Prostor je rozdělený na „prodejnu“ a malý sklad vzadu. Pronajímaný prostor je podsklepený, sklep je možné využít. Celá nemovitost je zabezpečena elektronickým zabezpečovacím systémem. Uvedená cena je včetně energií. K dispozici ihned.

8 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 2 měsíci 4
Pronájem, ateliér, 215 m2, Brno, ul. Stránského

Pronájem, ateliér, 215 m2, Brno, ul. Stránského

Žabovřesky, Brno

Pronájem ateliéru v 5. NP/5 administrativní budovy v Brně - Žabovřeskách. Celková plocha pronajímaných prostor činí 215 m2. Výhodou je soukromí a klid v posledním podlaží. Interiér (celkem 115 m2) je tvořen dvěma samostatnými místnostmi o ploše 41 a 69 m2. Vstupní místnost (41 m2) má mramorovou podlahu s kobercem a je vhodná jako prostor pro setkávání se s klienty. Větší místnost (69 m2) lze využít jako pracovní prostor. Je zde vlastní WC a umyvadlo a místo na kuchyňku. Dalších 100 m2 tvoří prostorná terasa s krásným panoramatickým výhledem, náležící pouze tomuto ateliéru. Budova je chráněna kamerovým systémem. Lukrativní poloha a výborná dopravní dostupnost. MHD před budovou.

9 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý Balkon

před 2 měsíci 9
Pronájem obchodních prostorů, kanceláře 34m² v centru Brna, ul. Pekařská

Pronájem obchodních prostorů, kanceláře 34m² v centru Brna, ul. Pekařská

Brno

Nabízíme k pronájmu obchodní/ kancelářský prostor v centru Brna na ulici Pekařská o velikosti 34m². 1. část: prodejna o výměře 21m² s jednou výlohou do ul. Pekařská a druhou výlohou do ul. Pekařská/ Leitnerova. 2. část: chodba 6m², kuchyňka 7m² a sociální zařízení Měsíční nájemné: 15.000 Kč bez DPH + platba za služby 2.450,-Kč vč.DPH. Volné ihned.

14 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 6 dny 3
Pronájem, obchodní prostory, Boskovice, ul. Sokolská

Pronájem, obchodní prostory, Boskovice, ul. Sokolská

Boskovice

Pronájem prostor zkolaudovaných jako vinárna s hudební produkcí. Prostory se nachází ve sníženém přízemí a jsou tak dostatečně odhlučněny a přitom v centru Boskovic. Přístup je z parkoviště, k parkování návštěvníků lze využívat parkoviště před objektem. Pronajímané prostory lze využít jako jídelnu, prodejní plochu, centrum tance, školící centrum. Proběhla zde rekonstrukce, nové rozvody vody a odpady, samostatné toalety pro muže a ženy a toalety pro personál. Vlastní elektroměr, plynoměr a vodoměr, je zde vybudována klimatizace. Nájemné nezahrnuje zálohy na služby. K zásobování lze využít nákladní výtah.

19 500 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 4
Pronájem, obchodní prostory, 75 m2, Brno, ul. Vídeňská

Pronájem, obchodní prostory, 75 m2, Brno, ul. Vídeňská

Přízřenice, Brno

Nabízíme k pronájmu komerční prostory o přibližné užitné ploše 75 m2, pro víceúčelové využití. Provozovna byla užívána jako manikúra. V prostorách se nachází WC a kuchyňka. Tuto jednotku najdeme v přízemí bytového domu na frekventované ulici Vídeňská. Vytápění je ústřední a ohřev vody elektrickým bojlerem. Lokalita bezprostředně sousedí s centrem města. Doporučujeme prohlídku, pro více informací volejte RK.

22 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 3 dny 8
REALITY V JIHOMORAVSKÉM KRAJI

Brno  |  Brno - venkov  |  Břeclav  |  Hodonín
Vyškov  |  Znojmo


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

09. 04. 18 Jak přestavovat byt?

16. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Jihomoravském kraji

19. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

Doporučené realitní kanceláře