Komerční prostory, obchodní prostory k pronájmu, Brno-město

Změnit zadání Počet inzerátů: 5
Brno - Křenová, komerční prostory, 50m2 - komerční prostory, prodejna

Brno - Křenová, komerční prostory, 50m2 - komerční prostory, prodejna

Brno

Nabízíme Vám k pronájmu komerční prostory o přibližné ploše 50m2 v Brně na ul. Křenová, prostory jsou vhodné jako prodejna, kadeřnictví, obchod a jiné. Prostory jsou na rušném místě přímo u zastávek MHD. Prostory je možné stavebně upravit a rozdělit, skládají se ze tří místností a mají vchod i výlohu do ulice. K dispozici jsou po domluvě. Dostupnost do centra je cca 5 min MHD. K dispozici od dubna 2021. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

18 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před měsícem 7
Brno-město, obchodní prostory 13,5 m², lukrativní místo v centu města, prosklená výloha  - pronájem

Brno-město, obchodní prostory 13,5 m², lukrativní místo v centu města, prosklená výloha - pronájem

Brno

Nabízíme Vám k pronájmu obchodní prostory k podnikání o přibližné užitné ploše 13,5 m², moderního nákupního centra v Brně na Náměstí Svobody. Vzhledem ke svému umístění se jedná o masivně navštěvované místo, přičemž pronajímané prostory jsou naproti supermarketu. Měsíční nájemné činí 9.500,- Kč + DPH nebo 9.969,- Kč v případě osvobození nájemného od platby DPH, dále měsíční náklady na služby a veškeré energie přibližně 1.300,- Kč + DPH, tyto se vyúčtovávají čtvrtletně podle skutečných nákladů a spotřebovaných energií. Podpory se nachází v prvním podzemním patře budovy. Prostory se nachází s dosahem veškeré občanské vybavenosti, obchodů a zastávky MHD. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

9 500 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před měsícem 6
Pronájem obchodu a služeb, 9 m², Brno, ul. Šimáčkova

Pronájem obchodu a služeb, 9 m², Brno, ul. Šimáčkova

Líšeň, Brno

Nabízíme k pronájmu zkolaudovaný prostor k provozování pedikúry, manikúry, kosmetiky a masáží o celkové výměře 9 m2. Provozovna má více než devítiletou tradici. Místnost má samostatný vnitřní vstup a je součástí kadeřnictví, které se nachází na frekventované ulici v těsné blízkosti Náměstí Karla IV. Dopravní dostupnost pro klienty je více než dobrá ( konečná stanice tramvaje č. 8, autobus č. 55, 78 ). Veškeré náklady na energie jsou zúčtovatelné. V blízkosti je veřejné parkoviště. Doporučujeme osobní prohlídku. Pro více informací volejte RK.

5 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 10
Pronájem obchod a služby, 159 m², Brno

Pronájem obchod a služby, 159 m², Brno

Brno

K dlouhodobému pronájmu nabízíme prostory, umístěné ve druhém nadzemním podlaží. Vhodné jako vzorková prodejna či sklad. V budově se nachází výtah do hmotnosti 1 tuny. Součástí prostorů je kuchyňka a sociální zařízení. Pro více informací kontaktujte makléře.

135 Kč za m2/měsíc

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 5
Pronájem komerčního prostoru, 136 m², Brno, ul. Stránského

Pronájem komerčního prostoru, 136 m², Brno, ul. Stránského

Žabovřesky, Brno

Pronájem dílny/skladu o celkové ploše 136 m2. Prostory se skládají z velké místnosti o 100 m2, haly, dvou malých kanceláří, WC a sprchy. Nové osvětlení. Prostor je možný rozšířit směrem ven. Přístup pro auta z obou stran, možnost parkovat 2-3 auta a také možnost pronájmu garáže. Jedná se o hlídaný areál, ve kterém se nachází administrativní budova, supermarket a další prostory. Vlastní elektroměr a plynoměr. Frekventované a dobře dostupné místo. Volný ihned. Dlouhodobý pronájem.

30 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 8
REALITY V JIHOMORAVSKÉM KRAJI

Brno  |  Brno - venkov  |  Břeclav  |  Hodonín
Vyškov  |  Znojmo


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

27. 03. 20 Stačí malá nepozornost a průšvih je na světě. Počítáte s tím?

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

09. 04. 18 Jak přestavovat byt?

16. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Jihomoravském kraji

Doporučené realitní kanceláře

-->