Komerční prostory, obchodní prostory k pronájmu Jihomoravský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 33
Pronájem, obchodní objekt, Tišnov, ul. Za Mlýnem

Pronájem, obchodní objekt, Tišnov, ul. Za Mlýnem

Tišnov

K pronájmu nabízíme nově zrekonstruované obchodní prostory o celkové ploše 196 m2. Prostor se nachází na frekventované ulici v Tišnově. Součástí je kancelář o velikosti 21 m2, sociální zařízení a garáž. K objektu náleží několik parkovacích míst přímo v areálu. Vratná kauce ve výši 2 měsíčních nájmů. Pro více informací, kontaktujte makléře.

25 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 6 hod. 7
Pronájem, obchodní prostory, Ivančice, ul. Josefa Vávry

Pronájem, obchodní prostory, Ivančice, ul. Josefa Vávry

Ivančice

K pronájmu obchodní prostor na náměstí v Ivančicích v historické části obce. Svou rozlohou 30 m2, sociálním zařízením a dvěma vstupy představuje ideální místo pro živnostníky, malou začínající firmu nebo kancelář služeb. Prostor je rozdělený na „prodejnu“ a malý sklad vzadu. Celá nemovitost je zabezpečena elektronickým zabezpečovacím systémem. Uvedená cena je bez energií. K dispozici ihned.

8 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 19 hod. 4
Pronájem, trezor, Ivančice, ul. Komenského nám.

Pronájem, trezor, Ivančice, ul. Komenského nám.

Ivančice

K relativně nestandardnímu pronájmu nabízíme zděný trezor s ocelovými dveřmi po bývalé pobočce Komerční banky. Jelikož je k pronájmu celé patro s výhradně kancelářskými prostory, je možné tuto jednotu kombinovat s libovolnou kanceláří pro úschovu peněz, dokumentů, atd. Pro více informací kontaktujte makléře.

4 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 19 hod. 3
Pronájem, obchod a služby, 102 m², Drásov

Pronájem, obchod a služby, 102 m², Drásov

Drásov, Drásov

Nabízíme do pronájmu obchodní prostory v obci Drásov o celkové ploše 102 m2. Nové vytápění, elekřina i elektrický bojler. Obchod se nachází v centru obce. Prostory jsou vhodné na provozování obchodu.

12 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 19 hod. 5
Pronájem, obchodní prostor, 74 m2, Brno, ul. Fryčajova

Pronájem, obchodní prostor, 74 m2, Brno, ul. Fryčajova

Obřany, Brno

Nabízíme k pronájmu obchodní prostor s výlohou o celkové ploše 74 m2 v Brně na ulici Fryčajova. Komerční prostor nabízí různorodé využití pro jeho rozlohu a umístnění. Rohový obchodní prostor se nachází v polyfunkčním domě, kde kolaudace proběhla roku 2014. Prostor disponuje zázemím pro kancelář, WC se sprchou a prostorem pro kuchyňku. Výhodou je parkovací stání v areálu. Energetický štítek celé budovy je "B". Majitel požaduje kauci ve výši dvou nájmů. Doporučuji prohlídku.

17 900 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 19 hod. 10
Pronájem, obchod a služby, 94 m², Brno, ul. Renneská třída

Pronájem, obchod a služby, 94 m², Brno, ul. Renneská třída

Štýřice, Brno

Nabízíme Vám obchodní prostor s výlohou. V blízkosti centra Brna. U zastávky tramvaje. Prostor má 95 m². Skládá se ze vstupní haly, zrcadlového prostoru a dvěma samostatnými místnostmi. Je tu zavedena klimatizace. V okolí nemovitosti veškerá občanská vybavenost. Bezproblémové parkování na ulici. S možností reklamy na fasádu.

15 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 19 hod. 15
Pronájem prostorů 100m2 pro obchod nebo restauraci v Brně-Komárově

Pronájem prostorů 100m2 pro obchod nebo restauraci v Brně-Komárově

Brno

V zastoupení majitele nabízíme k dlouhodobému pronájmu nebytový prostor o ploše cca 100m2 (65m2 obchodní prostor, 35m2 sklepní prostor) v Brně-Komárově na ul. Hněvkovského. Prostory jsou vhodné pro provoz potravin, ideálně večerku nebo restauraci. Prostory po dohodě s majitelem lze upravovat. Měsíční nájemné 15.000Kč, platba za energie a služby 2.000Kč. Vratná kauce ve výši jedné měsíční platby. Prostory jsou ihned k dispozici. Pro další informace kontaktujte makléře.

15 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý Balkon

před 4 dny 5
Pronájem obchodního prostoru s výlohou na frekventované obchodní třídě

Pronájem obchodního prostoru s výlohou na frekventované obchodní třídě

Brno

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k dlouhodobému pronájmu obchodní prostor o velikosti 40m2 s výlohami do ulice. Nabízený prostor je po modernizaci a nachází se na ulici Dukelská třída v Brně-Husovicích. Obchod je v 1.NP cihlového domu se vstupem přímo z ulice. Přímo naproti obchodu je zastávka MHD a veškerá občanská vybavenost. Volné ihned. Pro více informací volejte makléře.

10 900 Kč za měsíc

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 4 dny 10
Pronájem komerčních prostor 80m² - Brno - Královo Pole

Pronájem komerčních prostor 80m² - Brno - Královo Pole

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu komerční prostory na Palackého třídě v Králově Poli. Dané prostory jsou situovány ve dvorním traktu v 1. patře, samostatně přístupné po schodišti. Jedná se o dva samostatné prostory, každý se svým vlastním vchodem (18 m² a 62 m²). Po vstupu do prvního prostoru (18 m²) vejdete do předsíně ( může sloužit jako malá recepce ), dále je zde k dispozici místnost s umyvadlem a toaleta a vstup do hlavní místnosti (13 m²), která je příjemně světlá, se 3 okny a koupelnovou skříňkou se zrcadlem a umyvadlem. Vhodné například pro masážní salon, kosmetiku či manikúru. Druhé prostory (62 m²) jsou celkově prosvětlené a dobře situované do několika místností, vhodné využít jako beauty salon s kadeřnicemi, kosmetikou, masážemi, pedikůrou a podobně - po vstupu do prostor se nacházíte v chodbě ze které se dostanete do první místnosti, kde působily kadeřnice a je zde jak umyvadlo, tak i příprava na kadeřnické křeslo na mytí vlasů. Dále se dostaneme do největší místnosti, která je vhodná pro jakékoliv aktivity, následuje menší místnost, kde je zařízen přívod i odvod vody, pro pedikůru. Dále zde nalezneme společnou místnost vhodnou pro recepci nebo čekárnu, ze které je přístup do koupelny s toaletou a masážním sprchovým koutem. Prostory jsou dálkově vytápěny. Samozřejmostí je možnost reklamy na fasádu domu z hlavní ulice.

20 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 týdny 10
Pronájem komerčních prostor 62m² - Brno - Královo Pole

Pronájem komerčních prostor 62m² - Brno - Královo Pole

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu komerční prostory na Palackého třídě v Králově Poli. Dané prostory jsou situovány ve dvorním traktu v 1. patře, samostatně přístupné po schodišti. Dané prostory jsou celkově prosvětlené a dobře situované do několika místností, vhodné využít jako beauty salon s kadeřnicemi, kosmetikou, masážemi, pedikůrou a podobně - po vstupu do prostor se nacházíte v chodbě ze které se dostanete do první místnosti, kde působily kadeřnice a je zde jak umyvadlo, tak i příprava na kadeřnické křeslo na mytí vlasů. Dále se dostaneme do největší místnosti, která je vhodná pro jakékoliv aktivity, následuje menší místnost, kde je zařízen přívod i odvod vody, pro pedikůru. Dále zde nalezneme společnou místnost vhodnou pro recepci nebo čekárnu, ze které je přístup do koupelny s toaletou a masážním sprchovým koutem. Prostory jsou dálkově vytápěny. Samozřejmostí je možnost reklamy na fasádu domu z hlavní ulice.

13 500 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 3 týdny 10
REALITY V JIHOMORAVSKÉM KRAJI

Brno  |  Brno - venkov  |  Břeclav  |  Hodonín
Vyškov  |  Znojmo


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

27. 03. 20 Stačí malá nepozornost a průšvih je na světě. Počítáte s tím?

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

09. 04. 18 Jak přestavovat byt?

16. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Jihomoravském kraji

Doporučené realitní kanceláře

-->