Komerční prostory, obchodní prostory k pronájmu Jihomoravský kraj

Pronájem, obchodní prostor, 76 m2, Brno - Černá Pole

Pronájem, obchodní prostor, 76 m2, Brno - Černá Pole

Černá Pole, Brno

Pronájem obchodního prostoru o celkové ploše 76 m2 Brno - Černá Pole, ulice Sládkova. Obchodní plocha je 57 m2, kuchyňka 15 m2 a wc. Prostor se nachází v přízemí. Možnost reklamy na fasádě domu, která je viditelná z rušné křižovatky. Volné ihned.

12 350 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 2 týdny 3
Pronájem, komerční prostory, 122 m2, Brno, ul. Křenová

Pronájem, komerční prostory, 122 m2, Brno, ul. Křenová

Trnitá, Brno

Pronájem zavedených přízemních komerčních prostor, 122 m2, Brno, na ulici Křenová. Prostory jsou toho času stále užívané a budou po domluvě s novým nájemcem uvolněny. Z vybavení v prostorech zůstanou pouze dvě kuchyňky, na každé patro jedna, a sociální zařízení, též na každé patro jedno. Provozovna slouží jako nehtové studio, svatební salon a zároveň jsou zde poskytovány masáže. Možnost prodeje stávajícího vybavení dle domluvy. Prostor je rozdělený na patro. Přízemí s velkou výlohou a vstupem má podlahovou plochu 37,6 m2. Nadzemní podlaží je s těmito prostory spojeno schodištěm. Zmíněný prostor má podlahovou plochu 84,4 m2 a jsou na něm umísteny zánovní podlahoviny. Výborná přístupná lokalita. Součástí nájmu je parkovací místo pro klienty. Prostory splňují energetickou třídu náročnosti A. V okolí veškerá občanská vybavenost. Ulice Křenová je jednou z hlavních dopravních tepen Brna, se zvýšeným pohybem kolemjdoucích. Doporučujeme prohlídku.

45 200 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 3
Pronájem, obchodní prostor, 70 m2, Brno, ul. Úvoz

Pronájem, obchodní prostor, 70 m2, Brno, ul. Úvoz

Staré Brno, Brno

Nabízíme k pronájmu obchodní prostor o celkové ploše 70 m2 v přízemí budovy na ulici Úvoz v blízkosti centra města Brna. Jde o dvě místnosti, 2 WC s možností využití zahrady s terasou. Parkování je možné před domem. Prostor vhodný jako kavárna, vinotéka, obchod, služby.

15 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 5
Pronájem, obchodní prostory, 146 m2, Těšany

Pronájem, obchodní prostory, 146 m2, Těšany

Těšany, Těšany

Nabízíme k pronájmu obchodní prostory v obci Těšany. Jedná se o přízemní prostory se samostatným vstupem a výlohou. V přední části je cca 60 m2 vybavené plochy pro prezentaci firmy, pulty, regály a další potřebné. V zadní části je pak cca 70 m2 plochy pro sklady, pro pulty na balení zboží či stoly. Úplně vzadu jsou oddělené toalety pánské, dámské, úklidová místnost a menší prostor pro kancelář sloužící k jednání. Pokud by bylo třeba, do přední části prostor je možno dovést vodu a odpady. Zásobovat lze zadním vjezdem přes dvůr. Více vozů lze umístit na parkovišti, které je vzdálené cca 55 metrů. Vhodné jak pro přímý prodej tak pro internetový obchod - pošta vzdálená cca 170 m. Pro bližší informace kontaktujte makléře.

17 000 Kč za měsíc

Stav: Novostavba

před 3 týdny 6
Pronájem, obchodní prostor, 125 m2, Brno

Pronájem, obchodní prostor, 125 m2, Brno

Černá Pole, Brno

Pronájem obchodních prostor Brno. CP 125 m2. Prostory se nachází v přízemí budovy na rohu ulice Příkop. Jedná se o dvě místnosti 70 a 28 m2 (větší místnost má okna do ulice) a sociální zázemí. Možnost reklamy do ulice na fasádě domu. Prostory jsou vhodné například jako kanceláře, sídlo firmy, kadeřnictví, vzorková prodejna. K prostoru je možno pronajmout ještě sklad. Volné ihned.

15 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 3 týdny 8
Pronájem, obchodní prostor, 72 m2, Letovice

Pronájem, obchodní prostor, 72 m2, Letovice

Letovice

Nabízíme k pronájmu obchodní prostor o výměře 72 m2 v prvním patře komerční budovy přímo na náměstí v Letovicích. Místnosti jsou vhodné jako kanceláře, obchod či služby. Místnost je zasíťovaná. Výborná dostupnost. Nízké náklady.

4 800 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 4 týdny 3
Pronájem, obchodní prostory, 129 m2, Brno - Mendlovo nám.

Pronájem, obchodní prostory, 129 m2, Brno - Mendlovo nám.

Staré Brno, Brno

Nabízíme k pronájmu obchodní prostory s výlohou orientovanou na Mendlovo náměstí o velikosti 129 m2. Objekt se skládá ze 6 místností pokrytých keramickou dlažbou, včetně dvou toalet a sprchového koutu. Topení je zajištěno plynovým kotlem. Prostory jsou připraveny na zavedení klimatizace. Součástí nabídky je i možnost pronájmu jednoho až dvou parkovacích stání ve dvoře objektu. Vhodné například pro fitness centrum, solární studio, masáže, taneční studio, ale také pro obchod různého druhu, či výdejnu eshopu. Doporučujeme prohlídku, pro více informací kontaktujte RK.

30 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 4 týdny 10
Pronájem, fitcentrum, 150 m2, Brno - Stránice

Pronájem, fitcentrum, 150 m2, Brno - Stránice

Stránice, Brno

Nabízíme převod nájmu zavedeného fitness centra v brněnských Stránicích. Fitcentrum se prodává za odstupné, v němž je zahrnuto veškeré vybavení, webové stránky, klientela, lektoři, rezervační systém, dodavatelé, smlouvy s multisport a activepass atd. - stačí přijít a začít podnikat. Volné po dohodě ihned. Kauce jeden nájem včetně energií. Více info v RK.

16 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 4 týdny 19
Pronájem, komerční objekt, 126 m2, Brno - Žabovřesky

Pronájem, komerční objekt, 126 m2, Brno - Žabovřesky

Žabovřesky, Brno

Pronájem prostor bývalého kina o celkové ploše 126 m2, nacházejícího se ve 2.NP/5. Je umístěn u hlavního vchodu blízko restaurace (možnost dohodnout si raut nebo občerstvení v případě akcí). Prostor vhodný pro zkoušky divadla nebo jako přednášková místnost - 75 míst. Místnost je odhlučněná. Hlavní místnost má 115 m2, promítací místnost 11 m2 (sklad). Nabízí se využití jako svatební/krejčovský salon, taneční studio. Možnost využívat terasu - 100 m2, nebo rozšířit prostor o další místnosti. Budova je chráněna kamerovým systémem. Výborná dopravní dostupnost. Bezproblémové parkování. U zastávky MHD.

8 900 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 4 týdny 8
Pronájem, obchodní prostory, 52 m2, Letovice

Pronájem, obchodní prostory, 52 m2, Letovice

Letovice

Nabízíme ke komerčním účelům pronájem dvou místností o celkové ploše 52 m2 v Letovicích. Budova se nachází na frekventované ulici zhruba 270 metrů od centra s úplnou občanskou vybaveností. Prostory lze využít jako kanceláře, obchod, sklad.

5 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před měsícem 3
REALITY V JIHOMORAVSKÉM KRAJI

Brno  |  Brno - venkov  |  Břeclav  |  Hodonín
Vyškov  |  Znojmo


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Jak přestavovat byt?

16. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Jihomoravském kraji

19. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

08. 02. 18 Bydlení na Jižní Moravě