Komerční prostory, obchodní prostory k pronájmu Jihomoravský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 22
Pronájem, obchodní prostory, 197 m2, Letovice

Pronájem, obchodní prostory, 197 m2, Letovice

Letovice

Nabízíme k pronájmu obchodní prostor v přízemí domu s výlohami na okraji města Letovic. Obchodní prostor se nachází v blízkosti vlakové zastávky. Jedná se o velkou prodejní místnost + zadní provozní místnost, sklady wc a kancelář. Vhodné k jakémukoliv druhu podnikání. Volné ihned. Více informací u makléře.

6 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 4 dny 4
Pronájem, ateliér, 215 m2, Brno, ul. Stránského

Pronájem, ateliér, 215 m2, Brno, ul. Stránského

Žabovřesky, Brno

Pronájem ateliéru v 5.NP/5 administrativní budovy v Žabovřeskách. Celková plocha pronajímaných prostor činí 215 m2. Výhodou je soukromí a klid v posledním podlaží. Interiér (celkem 115 m2) je tvořen dvěma samostatnými místnostmi o ploše 41 a 69 m2. Vstupní místnost (41 m2) má mramorovou podlahu s kobercem a je vhodná jako prostor pro setkávání se s klienty. Větší místnost (69 m2) lze využít jako pracovní prostor. Je zde vlastní WC a umyvadlo a místo na kuchyňku. Dalších 100 m2 tvoří prostorná terasa s krásným panoramatickým výhledem, náležící pouze tomuto ateliéru. Budova je chráněna kamerovým systémem. Lukrativní poloha a výborná dopravní dostupnost. MHD před budovou.

9 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý Balkon

před 7 dny 9
Pronájem, obchodní objekt, Brno, ul. náměstí Svobody

Pronájem, obchodní objekt, Brno, ul. náměstí Svobody

Brno-město, Brno

Pronájem komerčního prostoru o celkové ploše 98 m2. Nachází se ve 3. NP budovy na náměstí Svobody, vstup přímo z náměstí. Prostorné místnosti jsou moderně zařízené, nabízí velké využití - masáže, kosmetická studia, kadeřnictví, manikúra a pedikúru apod. Součástí je vstupní hala s recepcí, kuchyňka, sociálním zařízení, sprchový kout. Většina vnitřních příček je ze sádrokartonu a je možné s nimi po domluvě s majitelem manipulovat. Doporučuji prohlídku.

24 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před týdnem 10
Pronájem, kancelářské prostory, 70 m2, Oslavany

Pronájem, kancelářské prostory, 70 m2, Oslavany

Oslavany

Pronájem kancelářských prostor o rozloze 70 m2 v prvním nadzemním podlaží budovy v centru města Oslavany. K dispozici je vlastní sociální zařízení. Prostory se pronajímají bez vybavení. Do objektu jsou přivedeny elektrické sítě včetně internetového připojení. V Pronajímané místnosti jsou dřevěné trámové stropy, nově se sádrokartonovým podhledem a místnost je klimatizovaná. V okolí bezproblémové parkování. Ve městě veškerá občanská vybavenost, dostupnost autem do Brna cca 20 minut.

7 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 4
Pronájem obchodního prostoru  70m2 v centru Brna

Pronájem obchodního prostoru 70m2 v centru Brna

Brno

V zastoupení majitele nabízíme pronájem klimatizovaného obchodního prostoru na rušné ulici Husova s velkou výlohou do ulice. Celková užitná plocha 70 m2 se skládá ze dvou místností 32 a 31m2 a sociálním zázemím 7m2. V blízkosti zastávky MHD a parkovací domy. Prostor je ihned k dispozici.

25 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 týdny 10
Pronájem komerčního prostoru 110m2 v centru Brna

Pronájem komerčního prostoru 110m2 v centru Brna

Brno

V zastoupení majitele nabízíme pronájem komerčního prostoru na rušné ulici Husova a to ve dvoře domu s možnosti parkování. Celková užitná plocha 110 m2. V prostoru se nachází barový pult s kuchyňskou částí. K dispozici je skladovací prostor a 3x WC. Úpravy prostoru možné po dohodě. Prostor je ihned k dispozici.

19 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 týdny 10
Pronájem, obchodní objekt, 262 m2, Brno, ul. náměstí Svobody

Pronájem, obchodní objekt, 262 m2, Brno, ul. náměstí Svobody

Brno-město, Brno

Pronájem velice reprezentativních prostor v centru města Brna na náměstí Svobody. Prostor 262 m2 je na třech podlažích. Suterén, 1. NP a 2. NP jsou orientované do frekventované ulice. V suterénu se nachází kuchyňka, šatna, dvě sociální zařízení, úklidová místnost, sklad a technická místnost. Celková užitná plocha suterénu je 84,45 m2. První patro má CP 78,8 m2, rozloha druhého patra činí 99,15 m2. Většina vnitřních příček je ze sádrokartonu, interiér lze upravovat podle potřeby. Celý prostor byl zrekonstruován v roce 2015. Ve všech patrech tohoto objektu je klimatizace a vzduchotechnika. Lze využít na provoz obchodu, banky, kanceláří, rehabilitace nebo lékařské praxe. Více informací u makléře.

148 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 4 týdny 11
Pronájem, obchodní objekt, Brno, ul. náměstí Svobody

Pronájem, obchodní objekt, Brno, ul. náměstí Svobody

Brno-město, Brno

Nabízíme k pronájmu obchodní prostor vhodný na obchod nebo kanceláře. Nachází se na lukrativním místě - na náměstí Svobody. Celková plocha 11 m2. Prostor je na dobře viditelném místě s výlohou na náměstí. Disponuje vlastním sociální zařízením a šatnou.

26 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 4 týdny 5
Pronájem, ordinace, Brno, ul. U pošty

Pronájem, ordinace, Brno, ul. U pošty

Starý Lískovec, Brno

Nabízíme vám k pronájmu ordinaci na poliklinice ve Starém Lískovci na jižní straně Brna. Poliklinika je ve spádové oblasti pro široké okolí v Brně a zároveň i pro okolní obce jako Ostopovice, Troubsko, atd. Nabízené prostory se nachází v prvním patře budovy s bezbariérovým přístupem díky výtahu. Nabízí příležitost založit si první lékařskou praxi díky výhodným nájemním podmínkám, nebo přesunout stávající praxi z jiného místa v Brně. Ordinaci tvoří tři místnosti, z nichž v každé se nachází přívod pitné vody a odpadů. Dále je ordinace napojená na telefonní rozvod pro pevnou linku s vlastním telefonním číslem. V ceně není zahrnuta čekárna z důvodu možnosti využití i jiným způsobem než primárně lékařská praxe.

13 482 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 4 týdny 10
Pronájem obchodu v centru Brna

Pronájem obchodu v centru Brna

Brno

Nabízíme k pronájmu obchodní prostor po kompletní rekonstrukci na náměstí Svobody v Brně. Obchod o velikosti 11m2 se nachází v 1.NP se vstupem z ulice.Vlstní sociální zázemí. Vhodné pro menší obchod, popřípadě směnárnu. Volné ihned.

26 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 4 týdny 3
REALITY V JIHOMORAVSKÉM KRAJI

Brno  |  Brno - venkov  |  Břeclav  |  Hodonín
Vyškov  |  Znojmo


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

09. 04. 18 Jak přestavovat byt?

16. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Jihomoravském kraji

19. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

Doporučené realitní kanceláře