Komerční prostory, obchodní prostory k pronájmu Jihomoravský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 23
Pronájem, obchodní objekt, 210 m2, Brno, ul. Heršpická

Pronájem, obchodní objekt, 210 m2, Brno, ul. Heršpická

Štýřice, Brno

Nabízíme k pronájmu showroom o ploše 210 m2, na reprezentativním místě v areálu H-parku na ulici Heršpická. Prostor se nachází v 1.patře jednopatrové budovy. Parkování je bezproblémové přímo před vchodem budovy a zdarma, je zde dostatek místa i pro klienty, možný příjezd i nákladními auty. Prodejna je slunná a je zde toaleta s umyvadlem a zamykatelná kancelář. Obchodní prostory jsou dobře viditelné z frekventované komunikace a je zde možnost umístění reklamy. Kauce 3 měsíční nájmy. Cena nájmu je včetně DPH, plus záloha na elektřinu.

73 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 10
Pronájem, obchod a služby, 100 m2, Brno, ul. Kounicova

Pronájem, obchod a služby, 100 m2, Brno, ul. Kounicova

Veveří, Brno

Pronájem komerčního prostoru na ulici Kounicova. V prostorách se momentálně nachází burger bar, vybavení je možno odkoupit. Prostory tvoří čtyři místnosti, které mají celkovou plochu 100 m2. Dále se zde nacházejí tři toalety a dvě menší místnosti, které jsou nyní využívány jako sklady. Prostory jsou nízkonákladové, odvětrávány a vytápěny rekuperační jednotkou. Velmi dobré umístění v těsné blízkosti centra Brna. Volné dle domluvy. Pro více informací kontaktujte RK.

20 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 7 dny 11
Pronájem, obchodní prostor, 105 m2, Brno

Pronájem, obchodní prostor, 105 m2, Brno

Zábrdovice, Brno

Pronájem komerčního prostoru s celkovou plochou 105 m2 v blízkosti centra Brna. Prostory se nacházejí v přízemí bytového domu se samostatným vchodem z ulice. Původně byly prostory využívány jako bistro. Jsou proto vhodné jako restaurační zařízení, pohostinství, cukrárna, provozovna rychlého občerstvení, ale také i jako provozovna služeb - kadeřnictví, kosmetika, obchodní prostory, kanceláře atd. Prostory jsou napojeny na všechny sítě, mají samostatný plynoměr a elektroměr. Možnost vlastní úpravy vnitřních prostor. Také možnost parkování ve dvoře, pronájmu garáže, nebo dalších prostor, vhodných jako sklady. Volné ihned.

12 900 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 7 dny 6
Pronájem, obchodní prostor, 125 m2, Brno

Pronájem, obchodní prostor, 125 m2, Brno

Černá Pole, Brno

Pronájem obchodních prostor Brno. CP 125 m2. Prostory se nachází v přízemí budovy na rohu ulice Příkop. Jedná se o dvě místnosti 70 a 28 m2 (větší místnost má okna do ulice) a sociální zázemí. Možnost reklamy do ulice na fasádě domu. Prostory se pronajímají jako nezařízené a jsou vhodné například jako kanceláře, sídlo firmy, kadeřnictví, vzorková prodejna. K prostoru je možno pronajmout ještě sklad. Volné ihned.

15 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 2 týdny 8
Pronájem, obchodní prostory, 146 m2, Těšany

Pronájem, obchodní prostory, 146 m2, Těšany

Těšany, Těšany

Nabízíme k pronájmu obchodní prostory v obci Těšany. Jedná se o přízemní prostory se samostatným vstupem a výlohou. V přední části je cca 60 m2 vybavené plochy pro prezentaci firmy, pulty, regály a další potřebné. V zadní části je pak cca 70 m2 plochy pro sklady, pro pulty na balení zboží či stoly. Úplně vzadu jsou oddělené toalety pánské, dámské, úklidová místnost a menší prostor pro kancelář sloužící k jednání. Pokud by bylo třeba, do přední části prostor je možno dovést vodu a odpady. Zásobovat lze zadním vjezdem přes dvůr. Více vozů lze umístit na parkovišti, které je vzdálené cca 55 metrů. Vhodné jak pro přímý prodej tak pro internetový obchod - pošta vzdálená cca 170 m. Pro bližší informace kontaktujte makléře.

14 700 Kč za měsíc

Stav: Novostavba

před 3 týdny 6
Pronájem, obchodní prostory, 210 m2, Brno, ul. Heršpická

Pronájem, obchodní prostory, 210 m2, Brno, ul. Heršpická

Štýřice, Brno

Nabízíme k pronájmu showroom o ploše 210 m2, na reprezentativním místě v areálu H-parku na ulici Heršpická. Prostor se nachází v 1.patře jednopatrové budovy. Parkování je bezproblémové přímo před vchodem budovy a zdarma, je zde dostatek místa i pro klienty, možný příjezd i nákladními auty. Prodejna je slunná a je zde toaleta s umyvadlem a zamykatelná kancelář. Obchodní prostory jsou dobře viditelní z frekventované komunikace a je zde možnost umístění reklamy. Kauce 3 měsíční nájmy. Cena nájmu je včetně DPH, plus záloha na elektřinu.

73 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 10
Pronájem, obchodní prostory, 25 m2, Brno, ul. Dukelská třída

Pronájem, obchodní prostory, 25 m2, Brno, ul. Dukelská třída

Husovice, Brno

Pronájem obchodního prostoru vhodného jako kuchyně pro rozvoz nebo i pro jiné využití. Prostor nemá vchod z ulice, jde se do něj přes průchod domu, a skládá se ze dvou velkých místností a tří výklenků, z toho jeden se záchodem. Vybavení na fotografiích v prostoru následně nebude, nebo se dá odkoupit za odstupné jako funkční rozvozová pizzerie. Volné ihned, více info v RK.

7 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 4 týdny 9
Pronájem, komerční prostory, 30 m2, Podivín, ul. Palackého

Pronájem, komerční prostory, 30 m2, Podivín, ul. Palackého

Podivín, Podivín

Pronájem komerčních prostor, které se nachází v Podivíně, nedaleko dálnice Brno - Bratislava, v prostorách místní zdravotnické budovy v centru Podivína, dříve využívaná jako ordinace. Objekt pronájmu se skládá ze dvou místností. V prostorách je možné provést malé stavební úpravy. Možné využití jak pro lékaře, tak i pro služby např. solarium, kosmetické studio, nebo jako kanceláře. Cena nájemného zahrnuje cenu za nájem, topení, vodné a stočné, náklady na společné prostory za m2. Více informací získáte u realitního makléře.

215 Kč za m2/měsíc

Stav: Dobrý

před měsícem 5
Pronájem, obchodní prostor, 170 m2, Brno, Hněvkovského

Pronájem, obchodní prostor, 170 m2, Brno, Hněvkovského

Komárov, Brno

Nabízíme pronájem reprezentativních obchodních prostor s možnosti stavební úpravy. Plochu 170 m2 je možné rozdělit dle požadavků klienta, s možností změny vstupu, popřípadě výlohy. Sociální zařízení a technické zázemí se přizpůsobí přímo přání zájemce. Součástí nájmu jsou i parkovací místa v rámci střeženého areálu a možnost parkování přímo před prostory. Volné dle domluvy.

169 Kč za m2/měsíc

Stav: Velmi dobrý

před měsícem 3
Pronájem, obchod a služby, 25 m2, Brno, ul. Dukelská třída

Pronájem, obchod a služby, 25 m2, Brno, ul. Dukelská třída

Husovice, Brno

Přenechání pronájmu vybavené kuchyně se zázemím za odstupné. V rámci odstupného je veškeré vybavení - dvoukomorová pec na pizzu, kuchyňský robot, sporák, lednice, mrazáky, termovaky, pizza plechy, kamerový systém, počítače, myčka, saladeta, vyvalovačka, pokladna s dotykovým monitorem, auto na rozvoz na leasing, franšíza, zaměstnanci, dodavatelé, kompletní bussinessplán apod.. Restaurace nemá výdejnu ani prostor pro zákazníky, je vhodná zejména pro rozvoz pizzy. Zisk 20 - 40 tis. Kč/měsíc. Po domluvě je možné pouze odkoupit některé vybavení. Majitel prodává z časových důvodů. Volné po dohodě, více informací v RK.

7 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 2 měsíci 9
REALITY V JIHOMORAVSKÉM KRAJI

Brno  |  Brno - venkov  |  Břeclav  |  Hodonín
Vyškov  |  Znojmo


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

09. 04. 18 Jak přestavovat byt?

16. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Jihomoravském kraji

19. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

Doporučené realitní kanceláře