Komerční prostory, obchodní prostory k pronájmu Jihomoravský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 6
Slavkov u Brna - Křenovická - pronájem obchodního prostor, 132 m² - komerce

Slavkov u Brna - Křenovická - pronájem obchodního prostor, 132 m² - komerce

Slavkov u Brna

Nabízíme Vám pronájem obchodního prostoru v nově vybudovaném nákupním centru, který se nachází v blízkosti silnice E50, tudíž je hojně navštěvovaným místem, nejen pro zdejší obyvatele. Pokud hledáte lukrativní místo pro Vaše podnikání, možná bude tato nabídka pro Vás ta pravá! Jedná se o zcela samostatnou nárožní jednotku s vlastním sociálním zázemím. Obchodní prostor je řešen jako holoprostor, připravené jsou napojené body na technické rozhraní, výkladce a vstupní portál. Měsíční nájemné činí 12€/m² (~40 410 Kč) + DPH, servisní poplatek je roven 35Kč/m² (4 620 Kč) + DPH. Energie se přepisují na nájemce. Servisní poplatek zahrnuje: - administrativní správu a údržbu komplexu - úklid společných prostor vč. parkovacích ploch - zimní úklid (odvoz sněhu, ledu, vody) - údržba skleněné fasády a stěn - čistění interních a externích povrchů - servis a revize technologií (tepelné čerpadlo, eps, ezs) - náklady na osvětlení a údržbu společných prostor - pojištění, odpadové hospodářství, provoz a revize výtahů, nátěry, deratizace - oprava a náhrada dlažeb, obrubníků, chodníků, kanalizace, elektrického vedení, místních vodovodů, kanalizačního vedení, potrubí a osvětlení - náklady účetních služeb a zaměstnanců správy Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

40 410 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 3 dny 3
Slavkov u Brna - Křenovická - pronájem obchodního prostor, 27 m² - komerce

Slavkov u Brna - Křenovická - pronájem obchodního prostor, 27 m² - komerce

Slavkov u Brna

Nabízíme vám pronájem obchodního prostoru v nově vybudovaném nákupním centru, který se nachází v blízkosti silnice e50, tudíž je hojně navštěvovaným místem, nejen pro zdejší obyvatele. Pokud hledáte lukrativní místo pro vaše podnikání, možná bude tato nabídka pro vás ta pravá! Jedná se o zcela samostatnou jednotku uvnitř obchodního centra s vlastním sociálním zázemím. obchodní prostor je řešen jako holoprostor, připravené jsou nápojné body na technické rozhraní, výkladce a vstupní portál. Měsíční nájemné činí 1000/m² (27 000 Kč) + DPH, servisní poplatek je roven 35kč/m² (945 Kč) + DPH. Energie se přepisují na nájemce. Servisní poplatek zahrnuje: - administrativní správu a údržbu komplexu - úklid společných prostor vč. parkovacích ploch - zimní úklid (odvoz sněhu, ledu, vody) - údržba skleněné fasády a stěn - čistění interních a externích povrchů - servis a revize technologií (tepelné čerpadlo, eps, ezs) - náklady na osvětlení a údržbu společných prostor - pojištění, odpadové hospodářství, provoz a revize výtahů, nátěry, deratizace - oprava a náhrada dlažeb, obrubníků, chodníků, kanalizace, elektrického vedení, místních vodovodů, kanalizačního vedení, potrubí a osvětlení - náklady účetních služeb a zaměstnanců správy Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

27 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 3 dny 3
Brno - Medlánky, pronájem obchodního prostoru, 53 m2, výborný stav, kancelář – komerce

Brno - Medlánky, pronájem obchodního prostoru, 53 m2, výborný stav, kancelář – komerce

Exkluzivně Vám nabízíme k pronájmu obchodní prostory s kanceláří o výměře 53 m2 v přízemí rodinného domu na ulici Hrázky v Brně. Nemovitost je ve výborném stavu, oplocená, s vlastní příjezdovou cestou a dvěma parkovacími místy. Tyto prostory mají vlastní toaletu a kancelář odděleně od samotné prodejny. Měsíční nájemné činí 13.990,- Kč + DPH. Měsíční zálohy za služby a energie činí 3.500,- Kč včetně DPH (v těchto zálohách jsou náklady na veškeré služby i veškeré energie). Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z tohoto důvodu je uvedena třída G. Prostor je volný ihned. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

13 990 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před týdnem 0
Znojmo, pronájem obchodních nebytových prostor, 32m² - komerce

Znojmo, pronájem obchodních nebytových prostor, 32m² - komerce

Znojmo

Nabízíme Vám k pronájmu komerční nebytové prostory ve Znojmě. Prostory dvou propojených místností pro využití jako kanceláře, servisní dílny, vzorkovny, případně i nenáročného skladu o celkové rozloze cca 32m2. Prostory se nachází v domku uprostřed obchodního areálu, vybaveno linem(imitace dlažby), v oknech jsou instalovány meziskelní žaluzie, nové vstupní i vnitřní dveře, nové rozvody elektřiny, včetně dvou přímotopů. Vstup je na úrovni pozemku ( celková rozloha cca 600m2), se samostatným vjezdem. Pozemek je u státní silnice, orientovaný naproti nové zbudované obchodní zóně. Je oplocený a je možné pronajmout i samostatně a využít k podnikatelské činnosti jako výstavní, skladové, nebo i parkovací plochy. Cena za m2 je 120,-Kč bez DPH měsíčně. Topení je elektrické, prostory jsou vybaveny vlastním měřením energie, sociální zařízení je v hlavní administrativní budově vzdálené cca 15m. Při uzavření smlouvy majitel požaduje kauci ve výši tříměsíčního nájemného. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

120 Kč za m2/měsíc

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 2 týdny 10
Brno - město, pronájem obchodního prostoru, 43 m2, prosklená výloha, zázemí/sklad – komerce

Brno - město, pronájem obchodního prostoru, 43 m2, prosklená výloha, zázemí/sklad – komerce

Brno

Nabízíme Vám k pronájmu obchodní prostor o rozloze 43 m2 v přízemí objektu na ulici Masarykova v Brně. Předchozím nájemcem byl používaný jako trafika. Jedná se o samostatnou prodejní jednotku s vlastním vstupem a výkladcem do ulice Masarykova. Prodejní jednotku tvoří obchodní část a zázemí, používané jako sklad a vlastní sociální zázemí. Měsíční nájemné činí 75.000,- Kč + DPH nebo 79.000,- Kč v případě osvobození nájemného od DPH. Měsíční zálohy za služby a energie činí 1.864,- Kč včetně DPH (v těchto zálohách jsou náklady na veškeré služby i veškeré energie vyjma spotřeby el. energie, kterou hradí nájemce přímo dodavateli el. energie) Prostor je volný k pronájmu od 1.2.2022, po dohodě i dříve. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

75 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před měsícem 7
Brno-město, obchodní prostory 13,5 m², lukrativní místo v centu města, prosklená výloha  - pronájem

Brno-město, obchodní prostory 13,5 m², lukrativní místo v centu města, prosklená výloha - pronájem

Brno

Nabízíme Vám k pronájmu obchodní prostory k podnikání o přibližné užitné ploše 13,5 m², moderního nákupního centra v Brně na Náměstí Svobody. Vzhledem ke svému umístění se jedná o masivně navštěvované místo, přičemž pronajímané prostory jsou naproti supermarketu. Měsíční nájemné činí 9.500,- Kč + DPH nebo 9.969,- Kč v případě osvobození nájemného od platby DPH, dále měsíční náklady na služby a veškeré energie přibližně 1.300,- Kč + DPH, tyto se vyúčtovávají čtvrtletně podle skutečných nákladů a spotřebovaných energií. Podpory se nachází v prvním podzemním patře budovy. Prostory se nachází s dosahem veškeré občanské vybavenosti, obchodů a zastávky MHD. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

9 500 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 měsíci 6
REALITY V JIHOMORAVSKÉM KRAJI

Brno  |  Brno - venkov  |  Břeclav  |  Hodonín
Vyškov  |  Znojmo


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

27. 03. 20 Stačí malá nepozornost a průšvih je na světě. Počítáte s tím?

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

09. 04. 18 Jak přestavovat byt?

16. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Jihomoravském kraji

Doporučené realitní kanceláře

-->