Komerční prostory Kancelářské prostory k pronájmu Jihomoravský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 28
Pronájem, kancelář, 40 m2, Znojmo, ul. Zelenářská

Pronájem, kancelář, 40 m2, Znojmo, ul. Zelenářská

Znojmo

Nabízíme k pronájmu kancelář s atypickým oknem pro reklamu o celkové ploše 25 m². Součástí pronájmu je i sklad 15 m² a WC. Kancelářské prostory se nachází v nájemním domě na ulici Zelenářská, v historické části Znojma. Kancelář je v přízemí domu s dobrým přístupem. Pro více informací kontaktujte makléře.

4 800 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 2 dny 3
Pronájem, kancelářské prostory, 160 m², Brno - Žabovřesky

Pronájem, kancelářské prostory, 160 m², Brno - Žabovřesky

Žabovřesky, Brno

Pronájem poloviny 2. poschodí v administrativní budově v Brně - Žabovřeskách. Celková plocha 160 m2. K dispozici jsou samostatné kanceláře o velikostech 59, 38, 18, 18 a 8 m2 a chodba o 20 m2. Dále jsou zde k dispozici 2 toalety, pánské a dámské. Součástí je kuchyňka. Možnost pronajmout si parkovací stání. Jedná se o areál zabezpečený kamerovým systémem. Nacházejí se zde kanceláře firem, obchodní prostory, restaurace a supermarket. Lukrativní poloha v blízkosti centra a zastávek MHD. Navíc možnost využití terasy o ploše 25 m2. Volné ihned.

22 500 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 3 týdny 7
Pronájem, kancelářské prostory, Brno, ul. Křídlovická

Pronájem, kancelářské prostory, Brno, ul. Křídlovická

Staré Brno, Brno

Pronájem moderních světlých kancelářských prostor Brno - Staré Brno, ulice Křídlovická. Celková plocha 135 m2. Jedná se o 4 kanceláře (28, 44, 13 a 17 m2) + vstupní hala 13 m2 + kuchyňský kout, WC a sprchový kout. Prostory jsou po rekonstrukci. Nachází se v přízemí administrativní budovy v centru Brna nedaleko haly Rondo, u velmi frekventované křižovatky ulic Poříčí a Vídeňské. Možnost reklamy do frekventované silnice za úplatu a parkování v areálu. Vhodné jako vzorková prodejna, ateliér, kanceláře. Prostory mají 3 vstupy z venku, možno pronajmout i po částech. Volné ihned.

29 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 16
Pronájem, kancelářské prostory, 20 m2, Blansko

Pronájem, kancelářské prostory, 20 m2, Blansko

Blansko

Nabízíme pronájem volných kancelářských prostor v Blansku na ulici Masarykova. Klidné prostředí, i přes to blízko centru města. Kancelář o velikosti 20,2 m2 se nachází v přízemí a je nezařízená. K dispozici společné WC v každém patře a výtah. Před budovou zastávka MHD, k vlaku je to 5 minut cesty pěšky.

2 525 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 4 týdny 4
Pronájem, kancelářské prostory, 1408 m2, Mikulčice

Pronájem, kancelářské prostory, 1408 m2, Mikulčice

Mikulčice

Pronájem 42 kancelářských prostor o celkové ploše 1.408 m2, Mikulčice. Jednotlivé prostory se nacházejí ve 2. a 3. nadzemním podlaží panelové budovy. Kanceláře jsou částečně vybavené s veškerým zázemím - kuchyňka a toaleta. Parkování před budovou nebo na přilehlém parkovišti. Objekt je hlídán Security službou a vchod přes vrátnici. V Mikulčicích je veškerá občanská vybavenost. Snadná dostupnost do Hodonína, Uherského Hradiště a dálnice D2, která spojuje Brno a Bratislavu.

50 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 2 měsíci 11
Pronájem, kancelář, 28 m2, Znojmo, ul. Zelenářská

Pronájem, kancelář, 28 m2, Znojmo, ul. Zelenářská

Znojmo

Nabízíme k pronájmu kancelář ve třetím podlaží nájemního domu na ulici Zelenářské v centru Znojma. Součástí je společné WC a kuchyňka na chodbě. Kancelář působí velmi útulně. Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře.

3 400 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 2 měsíci 4
Pronájem, kancelářské prostory, 32 m2, Blansko

Pronájem, kancelářské prostory, 32 m2, Blansko

Blansko

Nabízíme pronájem volných kancelářských prostor v Blansku na ulici Masarykova. Prostory se nachází v atraktivní lokalitě spojující klidné prostředí a zároveň blízkost k centru města. Volné dvě místnosti vedle sebe s průchodem. První místnost (směrem od chodby) je o velikosti 14 m2 a následující vedlejší místnost 18 m2. Prostory jsou umístěné v 5. patře budovy a jsou nezařízené. K dispozici společné WC v každém patře a výtah. Před budovou zastávka MHD, k vlaku je to 5 minut cesty pěšky.

3 200 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 3 měsíci 6
Pronájem, kanceláře, 120 m2, Brno - Cejl

Pronájem, kanceláře, 120 m2, Brno - Cejl

Zábrdovice, Brno

Pronájem kancelářských prostor s recepcí v Centru Brna na ulici Cejl. 120 m2 poskytují tři prostorné kanceláře, recepce, kuchyňský kout, odkládací místnost a průchozí místnost do jedné z kanceláří. prostory jsou klimatizovány. Energie budou psány na nájemníka. Majitelé jsou ochotni dle domluvy finančně přispět na podlahovou krytinu. V přímé blízkosti Hypermarket Albert a zastávka tramvaje.

19 500 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 3 měsíci 10
Pronájem, kanceláře, 72 m2, Znojmo

Pronájem, kanceláře, 72 m2, Znojmo

Znojmo

Nabízíme k pronájmu zařízené kancelářské prostory o celkové ploše 72 m2. Jedná se o tři kanceláře (recepce při vstupu, zasedací místnost, a oddělená samostatná kancelář). Vhodné pro advokátní, realitní nebo finanční činnost popř. sídlo firmy. Kanceláře se nachází v prvním patře budovy s výtahem. Jsou klimatizované, v oknech jsou žaluzie a je zde zavedený internet. Administrativní budova se nachází na ulici náměstí Armády, v blízkosti centra Znojma. Ihned volné. Doporučujeme prohlídku.

13 505 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 3 měsíci 8
Pronájem, kanceláře, Horní Heršpice

Pronájem, kanceláře, Horní Heršpice

Horní Heršpice, Brno

K pronájmu kancelářský prostor v administrativní budově ve třetím nadzemním podlaží v průmyslové zóně na ulici Vodařská. Kancelář č. 313 - výměra 22,8 m2. Ke kanceláři je možno pronajmout parkovací místo. Samozřejmostí je společné sociální zázemí včetně kuchyňky, náleží ve stejném podlaží. Celý objekt je střežen kamerovým systémem a fyzickou ostrahou 13 hodin denně, ve svátky a víkendy nonstop. Možnost pronajmutí až tří kanceláří v uvedeném objektu.

3 040 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 3 měsíci 3
REALITY V JIHOMORAVSKÉM KRAJI

Brno  |  Brno - venkov  |  Břeclav  |  Hodonín
Vyškov  |  Znojmo


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

09. 04. 18 Jak přestavovat byt?

16. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Jihomoravském kraji

19. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

Doporučené realitní kanceláře

-->