Komerční prostory Kancelářské prostory k pronájmu Jihomoravský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 31
Pronájem, kancelář, 36 m2, Znojmo, ul. nám. Svobody

Pronájem, kancelář, 36 m2, Znojmo, ul. nám. Svobody

Znojmo

Hledáte vhodnou kancelář pro vaše podnikání? Tak tahle je ta pravá. Jedná se o dvě propojené kanceláře, každá o velikosti 18 m2, kde jedna může sloužit na práci a druhá jako zasedací či přijímací místnost a nebo je můžete obě využít jako kanceláře. Každá místnost má své vlastní vstupní dveře a zároveň mají jedny společné mezi sebou. Další výhodou je, že jsou umístěny v budově s vynikající dopravní dostupností. Pro více informací kontaktujte makléře.

6 460 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 14 hod. 3
Pronájem, kancelář, 40 m², Znojmo, ul. Zelenářská

Pronájem, kancelář, 40 m², Znojmo, ul. Zelenářská

Znojmo

Nabízíme k pronájmu kancelář s atypickým oknem pro reklamu o celkové ploše 25 m². Součástí pronájmu je i sklad 15 m² a WC. Kancelářské prostory se nachází v nájemním domě na ulici Zelenářská, v historické části Znojma. Kancelář je v přízemí domu s dobrým přístupem. Pro více informací kontaktujte makléře.

4 800 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 2 dny 3
Pronájem, kancelář, 28 m2, Znojmo, ul. Zelenářská

Pronájem, kancelář, 28 m2, Znojmo, ul. Zelenářská

Znojmo

Nabízíme k pronájmu kancelář ve třetím podlaží nájemního domu na ulici Zelenářské v centru Znojma. Součástí je společné WC a kuchyňka na chodbě. Kancelář působí velmi útulně. Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře.

3 400 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 2 dny 4
Pronájem, kancelář, 31 m2, Brno - Slatina

Pronájem, kancelář, 31 m2, Brno - Slatina

Slatina, Brno

Nabízíme k pronájmu zrekonstruované kancelářské prostory v Brně na ulici Černovičky. Prostory se nacházejí v kancelářské budově, která je po kompletní rekonstrukci (dokončeno v r. 2018). Kancelář má celkovou výměru 31 m2 (v půdorysu kancelář č. 5). Možnost pronajmout více kanceláří viz. půdorys (Kancelář 4, 6). V budově se nachází zázemí kanceláře: kavárna, která je zdarma a toalety. Je zde možnost pronajmout si sál 500 Kč/hod. Nemovitost se nachází v klidném prostředí nedaleko centra města a přitom s velmi dobrou dopravní obslužností. Cena nájmu je včetně veškerých služeb, internetu a parkovacích míst. Celá budova je zabezpečena a má kamerový systém.

6 700 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před týdnem 6
Pronájem, kancelář, 19 m2, Brno - Slatina

Pronájem, kancelář, 19 m2, Brno - Slatina

Slatina, Brno

Nabízíme k pronájmu zrekonstruované kancelářské prostory v Brně na ulici Černovičky. Prostory se nacházejí v kancelářské budově, která je po kompletní rekonstrukci (dokončeno v r. 2018). Kancelář má celkovou výměru 19 m2 (v půdorysu kancelář č. 4). Možnost pronajmout více kanceláří viz. půdorys (Kancelář 5, 6). V budově se nachází zázemí kanceláře: kavárna, která je zdarma a toalety. Je zde možnost pronajmout si sál 500 Kč/hod. Nemovitost se nachází v klidném prostředí nedaleko centra města a přitom s velmi dobrou dopravní obslužností. Cena nájmu je včetně veškerých služeb, internetu a parkovacích míst. Celá budova je zabezpečena a má kamerový systém.

4 300 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před týdnem 7
Pronájem, kancelářské prostory, 1408 m2, Mikulčice

Pronájem, kancelářské prostory, 1408 m2, Mikulčice

Mikulčice

Pronájem 42 kancelářských prostor o celkové ploše 1.408 m2, Mikulčice. Jednotlivé prostory se nacházejí ve 2. a 3. nadzemním podlaží panelové budovy. Kanceláře jsou částečně vybavené s veškerým zázemím - kuchyňka a toaleta. Parkování před budovou nebo na přilehlém parkovišti. Objekt je hlídán Security službou a vchod přes vrátnici. V Mikulčicích je veškerá občanská vybavenost. Snadná dostupnost do Hodonína, Uherského Hradiště a dálnice D2, která spojuje Brno a Bratislavu.

50 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před týdnem 11
Pronájem, kancelářské prostory, 23 m2, Brno - Slatina

Pronájem, kancelářské prostory, 23 m2, Brno - Slatina

Slatina, Brno

K pronájmu nabízíme kancelářské prostory v administrativní budově na ulici Řípská. Jedná se o nevybavenou klimatizovanou místnost o ploše 23 m2. Dále lze pronajmout parkovací místo v areálu za výhodnou cenu. Vhodné pro subjekty spolupracující s celním úřadem. Volné ihned. Pro více informací kontaktujte makléře.

4 300 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 2 týdny 3
Pronájem, kancelářské prostory, 19 m2, Brno - Slatina

Pronájem, kancelářské prostory, 19 m2, Brno - Slatina

Slatina, Brno

K pronájmu nabízíme kancelářské prostory v administrativní budově na ulici Řípská. Jedná se o nevybavenou místnost o ploše 19 m2. Dále lze pronajmout parkovací místo v areálu za výhodnou cenu. Vhodné pro subjekty spolupracující s celním úřadem. Volné ihned. Pro více informací kontaktujte makléře.

3 700 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 3
Pronájem, kanceláře, 120 m2, Brno - Cejl

Pronájem, kanceláře, 120 m2, Brno - Cejl

Zábrdovice, Brno

Pronájem kancelářských prostor s recepcí v Centru Brna na ulici Cejl. 120 m2 poskytují tři prostorné kanceláře, recepce, kuchyňský kout, odkládací místnost a průchozí místnost do jedné z kanceláří. prostory jsou klimatizovány. Energie budou psány na nájemníka. Majitelé jsou ochotni dle domluvy finančně přispět na podlahovou krytinu. V přímé blízkosti Hypermarket Albert a zastávka tramvaje.

19 500 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 2 týdny 10
Pronájem, kancelářské prostory, 180 m2, Hrušovany

Pronájem, kancelářské prostory, 180 m2, Hrušovany

Hrušovany u Brna, Hrušovany u Brna

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory v prvním nadzemním podlaží o rozloze 180 m2 v obci Hrušovany u Brna. Jedná se o prostory se samostatným vstupem a rozlehlou terasou. Budova je oplocena. K dispozici je celé oddělené patro s dvěma velkými kancelářemi, jedna je napojena na prostornou terasu s francouzskými okny. Prostory dále disponují dvěma menšími skladovými místnostmi, oddělenými toaletami - pánské, dámské, úklidová místnost a šatna se sprchami. V prostorné centrální hale je vybudována příprava pro namontování kuchyňské linky. Zásobovat lze vjezdem přes dvůr. Parkoviště k dispozici. Vhodné jako kancelářské prostory, školící centrum, prostory jak pro přímý prodej tak pro internetový obchod - pošta nedaleko. Pro bližší informace kontaktujte RK.

11 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 týdny 11
REALITY V JIHOMORAVSKÉM KRAJI

Brno  |  Brno - venkov  |  Břeclav  |  Hodonín
Vyškov  |  Znojmo


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

09. 04. 18 Jak přestavovat byt?

16. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Jihomoravském kraji

19. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

Doporučené realitní kanceláře