Komerční prostory Kancelářské prostory k pronájmu Jihomoravský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 20
Pronájem, kancelářské prostory, Brno

Pronájem, kancelářské prostory, Brno

Husovice, Brno

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory o celkové ploše 323 m2 poblíž centra Brna. Budova je dvoupodlažní. Vhodné pro softwarovou či programátorskou firmu i jiná odvětví. V prvním podlaží se nachází 3 kanceláře, zasedací místnost, koupelna, toaleta a prostorná garáž. V jedné z místností je funkční krb, jinak je vytápění řešeno vlastním plynovým kotlem. V druhém podlaží se nachází 3 kanceláře, denní místnost s kuchyňkou, koupelna a WC. Kanceláře jsou klimatizované. K budově náleží i 2 rezervovaná parkovací stání před budovou za poplatek. Další informace Vám poskytne odpovědný realitní makléř.

45 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 7 dny 15
Pronájem, kancelářský prostor, 43 m², Brno, ul. Zahradnická

Pronájem, kancelářský prostor, 43 m², Brno, ul. Zahradnická

Staré Brno, Brno

Nabízíme Vám k pronájmu kancelářské prostory na ulici Zahradnické na Starém Brně o celkové ploše 43 m2, navíc se společnou kuchyňkou (14m2) a toaletou(15m2). Parkovací stání lze pronajmout. Dodělání podlahy či koberce v ceně. Doporučujeme prohlídku.

8 806 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 3
Pronájem, kancelářské prostory, 868 m², Brno - Židenice

Pronájem, kancelářské prostory, 868 m², Brno - Židenice

Židenice, Brno

Žarošická office building je objekt nabízející administrativní a komerční prostory s výhledem na Hády a Velkou Klajdovku. Volné prostory se nacházejí ve čtvrtém patře budovy a nabízejí 868 m² moderních kancelářských prostor. Součástí prostor je sprcha, sociální zázemí a kuchyňka. Budova se celkem skládá z jednoho podzemního a čtyř nadzemních podlaží. Nabízené prostory budou dostupné od 1.12.2019 a nabízí se včetně vybavení (nábytku) po předchozím nájemci. Po domluvě je možné jednat i o pronájmu pouze poloviny patra. Standardem jsou klimatizované kanceláře se samostatnou regulací teplot, koberce, SDK příčky mezi jednacími místnostmi, výtah, garážové parkování, Penny a pizzerie v areálu. Objekt se nachází v komerční zóně s výbornou dopravní dostupností, a to jak městskou dopravou, tak autem z velkého městského okruhu a dálnice D1. Parkování je možné na přilehlých parkovištích nebo na vyhrazených stáních za závorou nebo v garážích.

177 559 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 9
Podnájem, kancelářský prostor, 141 m², Brno, ul. Dominikánská

Podnájem, kancelářský prostor, 141 m², Brno, ul. Dominikánská

Brno-město, Brno

Nabízíme Vám podnájem kancelářských prostor o celkové výměře 141 m2. Které se nacházejí v 2. patře. Vchod z ulice Dominikánská. Objekt je klimatizovaný a je zde výtah. S výhledem na Dominikánské náměstí. Do kanceláří se vstupuje chodbou do společné části, ze které se vchází do tří samostatných místností. Součástí je kuchyňka a wc. Ke kancelářím náleží i terasa. Po dohodě, je možné si pronajmout i byt vedle kanceláří. S možností si zaplatit parkovací místa.

30 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý Balkon

před 3 týdny 12
Pronájem, kancelářské prostory, 190 m², Brno, Horní Heršpice

Pronájem, kancelářské prostory, 190 m², Brno, Horní Heršpice

Horní Heršpice, Brno

K dlouhodobému pronájmu nabízíme klimatizované částečně vybavené kancelářské prostory nedaleko sjezdu z dálnice D1 v Horních Heršpicích o celkové výměře 190 m². V prostorách se nachází tři kanceláře, jedna zasedací místnost, skladová místnost spojená s místností sloužící jako serverovna, kuchyňka, toalety a sprchy. Možnost pronájmu parkovacího stání v objektu areálu. Energie se hradí ve výši jejich spotřeby. Součástí pronájmu je kancelářský nábytek. Prostory jsou připravené k okamžitému a plnohodnotnému provozu. Pro více informací kontaktujte makléře.

26 620 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 4 týdny 5
Pronájem, kancelářský prostor, 92 m², Brno, ul. Šmídkova

Pronájem, kancelářský prostor, 92 m², Brno, ul. Šmídkova

Žabovřesky, Brno

Nabízíme Vám pronájem otevřené kanceláře, v klidné části Žabovřesek u lesa, v podkroví rodinného domu s vlastním vstupem. O tepelný komfort se starají klimatizační jednotky. K dispozici je malá kuchyň, koupelna a terasa. Parkování je na ulici před domem .Je zde také dobrá dostupnost MHD. V okolí možnost stravování v restauracích.

14 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 4 týdny 6
Pronájem, kancelářský prostor, 311 m², Brno, ul. Šámalova

Pronájem, kancelářský prostor, 311 m², Brno, ul. Šámalova

Židenice, Brno

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory v rámci administrativní budovy umístěné v průmyslovém areálu v Brně-Židenicích. Objekt sestává ze tří pater, v přízemí jsou výrobně skladovací prostory se zázemím, v horních dvou patrech pak kancelářské jednotky se zázemím. Budova je po rekonstrukci, k dispozici sociální zázemí, kuchyňka, celkem 10 samostatných kanceláří, přístup přes společnou chodbu. Lze pronajmout jako celek, popř. samostatně po kancelářích. Každá kancelář vybavena ústředním vytápěním, samostatná měření energií, velikosti jednotek od cca 16 m2 do cca 21 m2. Areál se nachází v bezprostřední blízkosti centra, dostupný kamionovou dopravou, střežen v režimu 24/365. Možnost pronájmu parkovacích stání či dalších výrobních a skladovacích ploch. V areálu je zavedena elektřina s dostatečnou kapacitou (vlastní trafostanice), voda, kanalizace, plyn.

54 432 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před měsícem 10
Pronájem, kancelářský prostor, Brno, ul. Šámalova

Pronájem, kancelářský prostor, Brno, ul. Šámalova

Židenice, Brno

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory v rámci administrativní budovy umístěné v průmyslovém areálu v Brně-Židenicích. Objekt sestává ze tří pater, v přízemí jsou výrobně skladovací prostory se zázemím, v horních dvou patrech pak kancelářské jednotky se zázemím. Budova je po rekonstrukci, k dispozici sociální zázemí, kuchyňka, celkem 10 samostatných kanceláří, přístup přes společnou chodbu. Každá kancelář vybavena ústředním vytápěním, samostatná měření energií, velikosti jednotek od cca 16 m2 do cca 21 m2. Areál se nachází v bezprostřední blízkosti centra, dostupný kamionovou dopravou, střežen v režimu 24/365. Možnost pronájmu parkovacích stání či dalších výrobních a skladovacích ploch. V areálu je zavedena elektřina s dostatečnou kapacitou (vlastní trafostanice), voda, kanalizace, plyn.

2 700 Kč za m2/rok

Stav: Dobrý

před měsícem 10
Pronájem, kancelářské prostory, Brno, ul. Hněvkovského

Pronájem, kancelářské prostory, Brno, ul. Hněvkovského

Komárov, Brno

K pronájmu nabízíme kancelářské prostory na ulici Hněvkovského v Brně s celkovou užitnou plochou 160,6 m². Vzhledem k dispozičnímu řešení kancelářských prostor je možnost využití velice variabilní. Prostory jsou rozděleny na čtyři kanceláře, z nichž dvě jsou užitné pro více osob, součástí je zasedací místnost, skladovací místnost, kuchyňka, šatna a tři samostatné toalety. Prostory jsou vybaveny kancelářským nábytkem a připraveny pro okamžitý a plnohodnotný provoz. Parkování je zajištěno v objektu kancelářských prostor a to 7 parkovacími místy. Pro více informací kontaktujte makléře. Doporučuji prohlídku.

38 375 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před měsícem 13
Pronájem, kanceláře, Ivančice, ul. Komenského nám.

Pronájem, kanceláře, Ivančice, ul. Komenského nám.

Ivančice

K pronájmu kancelářský prostor ve 2. patře historické budovy na náměstí v Ivančicích. Jelikož je v nabídce celé patro a po projednání s majitelem jsou možné větší stavební zásahy, je možné zde realizovat téměř jakýkoliv podnikatelský záměr. Ať už rovnou kancelář, ordinaci, obchod, restauraci, školku, prádelnu, úřad, nebo například fitness centrum. Jednotlivě nabízené místnosti je možné volně kombinovat, aby vám byl výsledný prostor šitý téměř na míru. Na patře jsou společné soc. zařízení a kuchyňka pro občerstvení. Zároveň je možné využívat dva separátní vstupy do budovy. V případě zájmu je možno využít i 147 m2 velkou terasu. Umístění objektu je perfektní i pro e-shopy, a to z důvodu blízkosti pošty, která je vzdálena asi 15 m od vstupu do budovy. Pro více informací kontaktujte makléře.

4 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před měsícem 4
REALITY V JIHOMORAVSKÉM KRAJI

Brno  |  Brno - venkov  |  Břeclav  |  Hodonín
Vyškov  |  Znojmo


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

09. 04. 18 Jak přestavovat byt?

16. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Jihomoravském kraji

19. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

Doporučené realitní kanceláře

-->