Komerční prostory Kancelářské prostory k pronájmu Jihomoravský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 26
Pronájem, kancelářské prostory, 111 m2, Brno, ul. Příkop

Pronájem, kancelářské prostory, 111 m2, Brno, ul. Příkop

Zábrdovice, Brno

Nabízíme k pronájmu prostorné kanceláře o velikosti 111 m2 v obchodním centru IBC na ulici Příkop v Brně. Kanceláře se skládají ze 3 místností, koupelny, předsíně a dvou teras. Přístup 24/7, vysoké zabezpečení, parkování v přílehlých ulicích nebo přímo na vlastním parkovišti za poplatek. Bezbariérový přístup. Nájemné je osvobozeno od DPH dle příslušného zákona, služby však nikoli. Volné ihned, kauce jeden nájem. Více informací v RK.

19 990 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 6 dny 11
Pronájem, kancelářské prostory, 180m2, Hrušovany

Pronájem, kancelářské prostory, 180m2, Hrušovany

Hrušovany u Brna

Pronájem kancelářských prostor v prvním nadzemním podlaží o rozloze 180m2. Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory v obci Hrušovany u Brna. Jedná se o prostory se samostatným vstupem a rozlehlou terasou. Budova je oplocena. K dispozici je celé oddělené patro s dvěma velkými kancelářemi, jedna je napojena na prostornou terasu francouzskými okny. Prostory dále disponují dvěma menšími skladovými místnostmi, oddělenými toaletami - pánské, dámské, úklidová místnost a šatna se sprchami. V prostorné centrální hale je vybudována příprava pro namontování kuchyňské linky. Zásobovat lze vjezdem přes dvůr. Parkoviště k dispozici. Vhodné jako kancelářské prostory, školící centrum, prostory jak pro přímý prodej tak pro internetový obchod - pošta nedaleko. Pro bližší informace kontaktujte makléře.

30 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 7 dny 11
Pronájem, kancelářské prostory, 129 m2, Brno - Mendlovo nám.

Pronájem, kancelářské prostory, 129 m2, Brno - Mendlovo nám.

Staré Brno, Brno

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory s výlohou orientovanou na Mendlovo náměstí o velikosti 129 m2. Objekt se skládá ze 6 místností pokrytých keramickou dlažbou, včetně dvou toalet a sprchového koutu. Topení je zajištěno plynovým kotlem. Prostory jsou připraveny na zavedení klimatizace. Součástí nabídky je i možnost pronájmu jednoho až dvou parkovacích stání ve dvoře objektu. Vhodné pro všechny typy kanceláří. Doporučujeme prohlídku, pro více informací kontaktujte RK.

25 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před týdnem 10
Pronájem, kancelářské prostory, 243 m2, Brno, Hněvkovského

Pronájem, kancelářské prostory, 243 m2, Brno, Hněvkovského

Komárov, Brno

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory v Brně, které jsou součástí nově vybudovaného komplexu na ulici Hněvkovského. Lokalita je dobře dostupná jak z dálnice, tak i z centra. Součástí nájmu jsou i vyhrazená parkovací místa. Prostor je rozdělený prosklenými přepážkami a je možné jej dále měnit dle požadavků klienta. Součástí kancelářských prostor je i dostatečné sociální zařízení a vybavená kuchyňka. K dispozici okamžitě.

140 Kč za m2/měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 4
Pronájem, kancelářské prostory, Brno, ul. Hlinky

Pronájem, kancelářské prostory, Brno, ul. Hlinky

Staré Brno, Brno

Nabízíme pronájem částečně zařízené kanceláře o velikosti 70 m2, 2. patro v žádané lokalitě na ulici Hlinky v Brně, blízko areálu brněnského výstaviště a hlavních dopravních tepen Brna. Kancelář je možné na přání zájemce vyklidit. Dům má pravidelnou údržbu a úklid. Na každém patře je společné zázemí a sociální vybavení. Před nemovitostí je dostatek parkovacích míst a nachází se tam zastávka MHD. Ke kanceláři patří balkon s možností umístění dobře viditelné reklamy.

16 500 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 týdny 4
Pronájem, kancelářské prostory, 68 m2, Brno, ul. Pražákova

Pronájem, kancelářské prostory, 68 m2, Brno, ul. Pražákova

Horní Heršpice, Brno

Nabízím dlouhodobý pronájem exkluzivní a reprezentativní kanceláře v AZ Toweru Brno, v nejvyšší budově České republiky. Kancelář se nachází v 10 NP s krásným výhledem na Brno a daleké okolí. Celková plocha kanceláře je 68 m2 plus 32 m2 společných prostor (kuchyňka, 2x toaleta a skladovací prostory). Samotná kancelář je rozdělena příčkou na 2 místnosti - kancelář a zasedací místnost, obě jsou vybaveny. Služby: 24h servis recepce a ostraha, doručování pošty, čipové výtahy, atd. Možnost výhodného pronajmutí garážového stání v podzemních garážích nebo v okolí. Velice dobrá občanská vybavenost a dopravní dostupnost. Prostor je volný a ihned k dispozici. Majitel požaduje vratnou kauci. Cena za nájemné a služby je bez DPH. Pro více informací kontaktujte odpovědného makléře.

16 500 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 7
Pronájem, kancelář, 35 m2, Znojmo, ul. Mariánské náměstí

Pronájem, kancelář, 35 m2, Znojmo, ul. Mariánské náměstí

Znojmo

Nabízíme k pronájmu dvojkancelář ve středu města Znojma. Kolem budovy, kde je kancelář umístěna vede hlavní silniční tah městem. Jedná se o dvě na sebe navazující místnosti oddělené dveřmi. Součástí pronájmu je i WC a místnost, kde se nachází menší kuchyňská linka vybavena tekoucí vodou. Pro bližší informace kontaktujte makléře.

7 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 2 týdny 4
Pronájem, kanceláře, 340 m2, Brno - Žabovřesky

Pronájem, kanceláře, 340 m2, Brno - Žabovřesky

Žabovřesky, Brno

Pronájem celého 2. poschodí v administrativní budově v Žabovřeskách. Celková plocha prostor činí 340 m2. Na patře se nacházejí samostatné kanceláře o velikostech 61, 59, 38, 35, 15, 38, 2 x 18 m2. Dále jsou zde k dispozici 2 toalety, pánské a dámské zvlášť. Součástí jsou také 2 kuchyňky. Možnost pronájmu poloviny patra. Možnost pronajmout si parkovací stání. V suterénu dále k pronájmu sklep pro skladování o velikosti 779 m2. Jedná se o areál zabezpečený kamerovým systémem. Lukrativní poloha v blízkosti centra a zastávek MHD. Nacházejí se zde kanceláře firem, obchodní prostory, restaurace a supermarket.

35 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 3 týdny 10
Pronájem, kancelář, 36 m2, Znojmo, ul. nám. Svobody

Pronájem, kancelář, 36 m2, Znojmo, ul. nám. Svobody

Znojmo

Nabízíme k pronájmu dvoumístnou kancelář. Jedná se o kanceláře ve 2. poschodí, které jsou rozděleny příčkou na dvě části a spojena dveřmi, navíc každá místnost má samostatný vchod a lze je tedy využívat i samostatně. Každá místnosti má 18 m2. Sociální zařízení je umístěné na chodbě. Budova v níž je kancelář má výbornou dopravní dostupnost a navíc je situována na frekventovaném místě, s možností parkování v blízkosti.

6 460 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před měsícem 7
Pronájem, kanceláře, 181 m2, Brno, ul. Bašty

Pronájem, kanceláře, 181 m2, Brno, ul. Bašty

Brno-město, Brno

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory na lukrativním místě přímo ve středu Brna na ulici Bašty. Dům je po rekonstrukci (výtah, podlahy, okna, zázemí, toalety). Je zde možnost parkování na placeném parkovišti vzdáleném 150 m. Cena je uvedena včetně služeb bez DPH. Je zde možnost si vybrat kancelář dle požadavků a m2. V 5. nadzemním podlaží jsou kanceláře o 37 m2 a 43 m2 a 181 m2 (celé půlpatro o 5ti kancelářích s vlastním zázemím, kuchyňka, toalety, sprcha). Ve společných prostorách se nacházejí toalety, sprchový kout a kuchyňská linka. Při dlouhodobém nájmu je zde možnost výrazné slevy na nájmu. Doporučujeme osobní prohlídku. Pro více informací volejte realitní kancelář. Díky nepředložení energetického štítku budovy jsme nuceni uvádět energetickou hodnotu G.

3 000 Kč za m2/rok

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 měsíci 24
REALITY V JIHOMORAVSKÉM KRAJI

Brno  |  Brno - venkov  |  Břeclav  |  Hodonín
Vyškov  |  Znojmo


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

09. 04. 18 Jak přestavovat byt?

16. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Jihomoravském kraji

19. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

Doporučené realitní kanceláře