Komerční prostory k pronájmu, Hodonín

Změnit zadání Počet inzerátů: 3
Pronájem kancelářského prostoru, 44 m², Hodonín

Pronájem kancelářského prostoru, 44 m², Hodonín

Hodonín, Hodonín

Nabízíme k pronájmu kanceláře v centru města Hodonína na ulici Sv. Čecha. Prostory je možné taktéž využít např. pro e-shop, sklad, masérské, či kosmetické služby apod. Velkou výhodou je frekventovaná poloha v sousedství autobusového nádraží a blízkosti vlakového nádraží. Kanceláře se nachází v 1. NP a jsou nově zrekonstruované. K pronájmu jsou celkem 3 kanceláře různých velikostí. Dispozice: vstupní kancelář je průchozí a je zařízena ve stylu recepce. Plocha této kanceláře je 5 m2. Kancelář navazuje na sklad (technickou místnost) s výměrou 2 m2. Další 2 navazující samostatné kanceláře mají plochu 10 m2 (+ samostatný balkon) a 12 m2. Pro společné využití je zde k dispozici kuchyně vybavená kuchyňskou linkou, sporákem, digestoří, myčkou nádobí a ledničkou. K dispozici je rovněž společná koupelna s umyvadlem, vanou, sprchovým koutem a WC. Kanceláře částečně vybaveny nábytkem. K dispozici internet. Parkování na ulici. Kanceláře jsou volné ihned. Pro více informací volejte makléře.

3 500 Kč za měsíc

Stav: Dobrý Balkon

před 4 měsíci 11
Pronájem výrobního a skladovacího objektu, 400 m², Kyjov

Pronájem výrobního a skladovacího objektu, 400 m², Kyjov

Kyjov

Nově nabízíme pronájem komerčního objektu ve městě Kyjov. Objekt je vhodný pro výrobu nebo jako skladovací prostory o celkové ploše 400 m2, které jsou rozděleny do 6 samostatných částí. Jedná se o přízemní budovy a některé sklepní prostory v uzavřeném areálu. Parkování je zajištěno na parkovacích plochách. Možný je příjezd nákladních automobilů i kamionů až k areálu. Výhodou je těsná blízkost vlakového nádraží. Každý samostatný prostor je vybaven osvětlením a elektrickými rozvody na 230 V a 380 V. Areál disponuje přípojkou plynu, takže lze zřídit i individuální rozvody do jednotlivých částí. Velké možnosti individuálních úprav vnitřních prostor. Pro více informací kontaktujte makléře.

29 990 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 16
Hodonín, pronájem kancelářských prostor 20,44 m2 – komerce

Hodonín, pronájem kancelářských prostor 20,44 m2 – komerce

Hodonín

Nabízíme Vám k pronájmu prostor k podnikání o přibližné užitné ploše 20,44 m2, nacházející se ve 2. patře živnostenského domu v Hodoníně. Dům leží v centru města s dosahem veškeré občanské vybavenosti, obchodů, zastávky MHD i s možností parkování. K dispozici je sociální zařízení a kuchyňka. Vytápění má samostatné měřiče. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Nájemné bylo stanoveno na 2 500,- Kč měsíčně včetně záloh na energie. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 500 Kč za měsíc

Stav: Dobrý Balkon

před 11 měsíci 7
REALITY V JIHOMORAVSKÉM KRAJI

Brno  |  Brno - venkov  |  Břeclav  |  Hodonín
Vyškov  |  Znojmo


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

27. 03. 20 Stačí malá nepozornost a průšvih je na světě. Počítáte s tím?

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

09. 04. 18 Jak přestavovat byt?

16. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Jihomoravském kraji

Doporučené realitní kanceláře

-->