Komerční prostory k pronájmu Jihomoravský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 26
Slavkov u Brna - Křenovická - pronájem obchodního prostor, 27 m² - komerce

Slavkov u Brna - Křenovická - pronájem obchodního prostor, 27 m² - komerce

Slavkov u Brna

Nabízíme vám pronájem obchodního prostoru v nově vybudovaném nákupním centru, který se nachází v blízkosti silnice e50, tudíž je hojně navštěvovaným místem, nejen pro zdejší obyvatele. Pokud hledáte lukrativní místo pro vaše podnikání, možná bude tato nabídka pro vás ta pravá! Jedná se o zcela samostatnou jednotku uvnitř obchodního centra s vlastním sociálním zázemím. obchodní prostor je řešen jako holoprostor, připravené jsou nápojné body na technické rozhraní, výkladce a vstupní portál. Měsíční nájemné činí 1 100/m² (29 700 Kč) + DPH, servisní poplatek je roven 35kč/m² (945 Kč) + DPH. Energie se přepisují na nájemce. Servisní poplatek zahrnuje: - administrativní správu a údržbu komplexu - úklid společných prostor vč. parkovacích ploch - zimní úklid (odvoz sněhu, ledu, vody) - údržba skleněné fasády a stěn - čistění interních a externích povrchů - servis a revize technologií (tepelné čerpadlo, eps, ezs) - náklady na osvětlení a údržbu společných prostor - pojištění, odpadové hospodářství, provoz a revize výtahů, nátěry, deratizace - oprava a náhrada dlažeb, obrubníků, chodníků, kanalizace, elektrického vedení, místních vodovodů, kanalizačního vedení, potrubí a osvětlení - náklady účetních služeb a zaměstnanců správy Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

29 700 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 20 hod. 3
Slavkov u Brna - Křenovická - pronájem obchodního prostor, 132 m² - komerce

Slavkov u Brna - Křenovická - pronájem obchodního prostor, 132 m² - komerce

Slavkov u Brna

Nabízíme Vám pronájem obchodního prostoru v nově vybudovaném nákupním centru, který se nachází v blízkosti silnice E50, tudíž je hojně navštěvovaným místem, nejen pro zdejší obyvatele. Pokud hledáte lukrativní místo pro Vaše podnikání, možná bude tato nabídka pro Vás ta pravá! Jedná se o zcela samostatnou nárožní jednotku s vlastním sociálním zázemím. Obchodní prostor je řešen jako holoprostor, připravené jsou napojené body na technické rozhraní, výkladce a vstupní portál. Měsíční nájemné činí 12€/m² (~40 410 Kč) + DPH, servisní poplatek je roven 35Kč/m² (4 620 Kč) + DPH. Energie se přepisují na nájemce. Servisní poplatek zahrnuje: - administrativní správu a údržbu komplexu - úklid společných prostor vč. parkovacích ploch - zimní úklid (odvoz sněhu, ledu, vody) - údržba skleněné fasády a stěn - čistění interních a externích povrchů - servis a revize technologií (tepelné čerpadlo, eps, ezs) - náklady na osvětlení a údržbu společných prostor - pojištění, odpadové hospodářství, provoz a revize výtahů, nátěry, deratizace - oprava a náhrada dlažeb, obrubníků, chodníků, kanalizace, elektrického vedení, místních vodovodů, kanalizačního vedení, potrubí a osvětlení - náklady účetních služeb a zaměstnanců správy Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

40 410 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 20 hod. 3
Brno - Medlánky, pronájem obchodního prostoru, 53 m2, výborný stav, kancelář – komerce

Brno - Medlánky, pronájem obchodního prostoru, 53 m2, výborný stav, kancelář – komerce

Exkluzivně Vám nabízíme k pronájmu obchodní prostory s kanceláří o výměře 53 m2 v přízemí rodinného domu na ulici Hrázky v Brně. Nemovitost je ve výborném stavu, oplocená, s vlastní příjezdovou cestou a dvěma parkovacími místy. Tyto prostory mají vlastní toaletu a kancelář odděleně od samotné prodejny. Měsíční nájemné činí 13.990,- Kč + DPH. Měsíční zálohy za služby a energie činí 3.500,- Kč včetně DPH (v těchto zálohách jsou náklady na veškeré služby i veškeré energie). Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z tohoto důvodu je uvedena třída G. Prostor je volný k pronájmu od 1.12.2021. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

13 990 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 dny 4
Brno - město, pronájem obchodního prostoru, 43 m2, prosklená výloha, zázemí/sklad – komerce

Brno - město, pronájem obchodního prostoru, 43 m2, prosklená výloha, zázemí/sklad – komerce

Brno

Nabízíme Vám k pronájmu obchodní prostor o rozloze 43 m2 v přízemí objektu na ulici Masarykova v Brně. Předchozím nájemcem byl používaný jako trafika. Jedná se o samostatnou prodejní jednotku s vlastním vstupem a výkladcem do ulice Masarykova. Prodejní jednotku tvoří obchodní část a zázemí, používané jako sklad a vlastní sociální zázemí. Měsíční nájemné činí 75.000,- Kč + DPH nebo 79.000,- Kč v případě osvobození nájemného od DPH. Měsíční zálohy za služby a energie činí 1.864,- Kč včetně DPH (v těchto zálohách jsou náklady na veškeré služby i veškeré energie vyjma spotřeby el. energie, kterou hradí nájemce přímo dodavateli el. energie) Prostor je volný k pronájmu od 1.2.2022, po dohodě i dříve. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

75 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 dny 7
Brno-město, obchodní prostory 13,5 m², lukrativní místo v centu města, prosklená výloha  - pronájem

Brno-město, obchodní prostory 13,5 m², lukrativní místo v centu města, prosklená výloha - pronájem

Brno

Nabízíme Vám k pronájmu obchodní prostory k podnikání o přibližné užitné ploše 13,5 m², moderního nákupního centra v Brně na Náměstí Svobody. Vzhledem ke svému umístění se jedná o masivně navštěvované místo, přičemž pronajímané prostory jsou naproti supermarketu. Měsíční nájemné činí 9.500,- Kč + DPH nebo 9.969,- Kč v případě osvobození nájemného od platby DPH, dále měsíční náklady na služby a veškeré energie přibližně 1.300,- Kč + DPH, tyto se vyúčtovávají čtvrtletně podle skutečných nákladů a spotřebovaných energií. Podpory se nachází v prvním podzemním patře budovy. Prostory se nachází s dosahem veškeré občanské vybavenosti, obchodů a zastávky MHD. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

9 500 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 týdny 6
Brno - Střed, pronájem kanceláře, 39m2,  kuchyň, vybavení – komerce

Brno - Střed, pronájem kanceláře, 39m2, kuchyň, vybavení – komerce

Brno

Nabízíme Vám k pronájmu kancelářské prostory o celkové výměře 39 m2, nacházející se v 7. patře OD Centrum na ulici Kobližná 24, v Brně. Vyjma oken byly prostory v roce 2018 kompletně nově zrekonstruovány. Na podlahu prostor byl položen zátěžový koberec, prostory byly osazeny novými dveřmi, na všech oknech jsou nainstalovány vertikální žaluzie, byla vybudována samostatná místnost WC a nainstalovaná krátká “kuchyňská linka” s dřezem. Možnost pronájmu skladu v 1. PP za nájemné 50,- Kč/m2/měsíc. Měsíční nájemné činí 4.900,- Kč + DPH, eventuálně 5.252,- Kč v případě platby nájemného osvobozeného od DPH. Měsíční zálohy za služby a energie činí 3.782,- Kč včetně DPH. K dispozici po domluvě. V případě zájmu kontaktujte realitního makléře.

4 900 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 týdny 7
Pronájem podkrovní kanceláře 42m2 v centru Brna

Pronájem podkrovní kanceláře 42m2 v centru Brna

Brno

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k dlouhodobému pronájmu podkrovní kancelářský prostor o velikosti 42,3m2. Kancelář se nachází v centru města Brna na ulici Pekařská. Kancelář má podíl na kuchyňce, předsíni a WC se sprchovým koutek. Měsíční nájemné 7.000Kč, paušální platba za energie a služby 2.900Kč. Vratná kauce ve výši jedné měsíční platby. Volné ihned.

7 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 týdny 9
Pronájem podkrovní kanceláře 20m2 v centru Brna

Pronájem podkrovní kanceláře 20m2 v centru Brna

Brno

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k dlouhodobému pronájmu podkrovní kancelářský prostor o velikosti 20m2. Kancelář se nachází v centru města Brna na ulici Pekařská. Kancelář má podíl na kuchyňce, předsíni a WC se sprchovým koutek. Měsíční nájemné 5.000Kč bez DPH, paušální platba za energie a služby 2.150Kč vč. DPH. Vratná kauce ve výši jedné měsíční platby. Volné ihned.

5 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 3 týdny 6
Slavkov u Brna, pronájem - výrobní, skladovací prostory, 1.083 m2, kancelářské, sociální zázemí, inženýrské sítě, vytápění - ko

Slavkov u Brna, pronájem - výrobní, skladovací prostory, 1.083 m2, kancelářské, sociální zázemí, inženýrské sítě, vytápění - ko

Slavkov u Brna

Nabízíme k pronájmu vytápěné skladovací prostory o celkové výměře 162 m2 nacházející se v průmyslovém areálu ve Slavkově u Brna. Instalována jsou veškerá média (elektřina, voda, plyn, kanalizace), hala je vytápěná, . Výška stropu je cca 3 m, strop haly zateplený. Jedná se o zbylé prostory větší haly (viz plán) - vstup/vjezd přes společný prostor zadního vjezdu. Možnost parkování. O ceně je možné jednat. Výborná dopravní dostupnost na dálnici D1 (sjezd 8 km). Hala provozně rekolaudována před 4 roky - legislativně zcela vyhovující výrobě a skladování. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

0 Kč za m2/rok

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 3 týdny 6
Mikulov , pronájem kanceláří, 330m² - komerce

Mikulov , pronájem kanceláří, 330m² - komerce

Mikulov

Nabízíme Vám k pronájmu nově zrekonstruovaný tří podlažní dům ke komerčním účelům o přibližné celkové ploše 330 m2 v Mikulově. Nemovitost lze pronajmout celou, nebo i jednotlivě po patrech, či kancelářích. Prostory lze využít jako kanceláře, skladovací, obchodní či výrobní prostory. Vytápění je podlahové + tepelné čerpadlo - klimatizace. Je zde i možnost parkování - 7 parkovacích míst v areálu a další 2 před domem. Jde o uzavřený areál s příjezdovou cestou vhodnou pro dodávky. Přípojka internetu je nachystaná, stačí zažádat. V budově je celkem 5 koupelen, 4x WC Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Majitel požaduje cenu 400,-Kč za m2 + služby dle reálné spotřeby. Z terasy domu je krásný výhled na zámek. Jde o vyhledávanou lokalitu. Mikulov je město v okrese Břeclav v Jihomoravském kraji, 18 km západně od Břeclavi na hranicích s Rakouskem. Žije zde cca 7455 obyvatel. Historické jádro je městskou památkovou rezervací. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

0 Kč za m2/měsíc

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před měsícem 20
REALITY V JIHOMORAVSKÉM KRAJI

Brno  |  Brno - venkov  |  Břeclav  |  Hodonín
Vyškov  |  Znojmo


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

27. 03. 20 Stačí malá nepozornost a průšvih je na světě. Počítáte s tím?

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

09. 04. 18 Jak přestavovat byt?

16. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Jihomoravském kraji

Doporučené realitní kanceláře

-->