Komerční prostory, skladové prostory na prodej Jihomoravský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 4
Prodej skladu, 4820 m², Ostopovice, ul. Družstevní

Prodej skladu, 4820 m², Ostopovice, ul. Družstevní

Ostopovice, Ostopovice

Nabízíme k prodeji zemědělskou usedlost v těsné blízkosti městské části Starý Lískovec, ale katastrálně patří pod Ostopovice. Rozsáhlá zastavěná plocha včetně zpevněného nádvoří. Nemovitost je v územním plánu vedeno jako zemědělská usedlost a nabízí možnosti hlavního využití: bydlení, ubytování, stravování, drobné zemědělské hospodaření. Další přípustné a podmínečně přístupně regulativy na vyžádání. Celkový pozemek má výměru 4820 m2. Usedlost je rozdělena na několik částí: rodinný dům a starý mlýn v přední části. V zadní části jsou pak vedlejší hospodářské a skladové prostory. Více info v RK.

19 990 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 25
Prodej skladu, 1546 m², Ivančice, ul. Tovární

Prodej skladu, 1546 m², Ivančice, ul. Tovární

Alexovice, Ivančice

Nabízíme k prodeji průmyslový objekt o celkové ploše pozemku 1546 m2 v obci Ivančice, katastrální území Alexovice, který se nachází v průmyslovém areálu bývalé Mosillany. Jedná se o průmyslovou halu, která je vhodná k využití jako sklad, výrobní prostory, servis, která je současně ve fázi rekonstrukce. Zastavěná plocha haly je 1410 m2, uvnitř se budou po dokončení nacházet zděné kanceláře o ploše 200 m2, dělené sociální zázemí, šatny. Na délku hala měří 55 m, šířka 25m. Dále k nemovitosti náleží vlastní pozemek před halou na parkování, případně jako manipulační plocha. Vjezd dovnitř možný jak osobním tak i nákladním autem. Zajištěna bude teplá voda i vytápění kancelářských prostor. Nemovitost je napojena na obecní vodovod, kanalizaci a elektřinu, možnost zavedení plynu. V případě zájmu o více informací či dohodnutí termínu prohlídky nás neváhejte kontaktovat.

18 000 000 Kč

Stav: Ve výstavbě

před 3 týdny 8
Želetice u Znojma, autodílna, sklad, 1137m² - komerce

Želetice u Znojma, autodílna, sklad, 1137m² - komerce

Želetice

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji objekt ke komerčním účelům nacházející se v obci Želetice u Znojma. Celková rekonstrukce nemovitosti proběhla v roce 2012. Nemovitost tvoří samostatnou část původního souboru hospodářských budov, půdorys obdélníkový, nepodsklepený, bez podkroví, skladovacím prostorem, zp. plochami, oplocením. Nemovitost aktuálně není využívaná. Hlavní přístup je vjezdovými vraty. Dispozice 1NP : 2x sklad, 2x dílna, kuchyňka, technická místnost, kotelna. 2NP : 2x kancelář, galerie, chodba, 3xWC. Dobře udržovanou stavbu lze přestavět a využít např. pro opravnu aut, minipivovar, či ke stavbě bytových jednotek. Je zde možnost napojení nemovitosti na plyn, přípojka asi 5m vzdálená. Napojeno na vodu, elektřinu i odpad. Nemovitost je velmi dobře situovaná na okraji zastavěného území obce s nedalekým zámeckým areálem. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Obec Želetice se nachází v okrese Znojmo v Jihomoravském kraji. Žije zde cca 277 obyvatel. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 900 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před měsícem 10
Jevišovka, Komerční prostory a pozemky, 54761 m² - komerce

Jevišovka, Komerční prostory a pozemky, 54761 m² - komerce

Jevišovka

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji komerční prostory a pozemky v průmyslovém areálu v Jevišovce v okr. Břeclav. Zastavěná plocha cca 940 m2 a celkové plocha pozemku cca 54761 m2. Jedná se o výrobní a skladovací prostory v oploceném a uzavřeném areálu. Voda z vlastního zdroje, plyn cca 500m od od areálu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Jedná se o velké prostory proto doporučujeme prohlídku. Obec Jevišovka se nachází v okrese Břeclav v Jihomoravském kraji. V obci žije cca 688 obyvatel. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

0 Kč

Stav: Špatný Balkon

před měsícem 8
REALITY V JIHOMORAVSKÉM KRAJI

Brno  |  Brno - venkov  |  Břeclav  |  Hodonín
Vyškov  |  Znojmo


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

27. 03. 20 Stačí malá nepozornost a průšvih je na světě. Počítáte s tím?

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

09. 04. 18 Jak přestavovat byt?

16. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Jihomoravském kraji

Doporučené realitní kanceláře

-->