Komerční prostory na prodej Jihomoravský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 29
Brno - střed, obchodní prostor, 40m², obchodní pasáž IBC, voda, parkování - komerce

Brno - střed, obchodní prostor, 40m², obchodní pasáž IBC, voda, parkování - komerce

Brno

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji obchodní prostor velikosti 40 m2 na ulici Příkop, budova moderní obchodní pasáže IBC. Obchod se nachází v II. NP nákupní galerie a disponuje dvěma výlohami. Prostor je momentálně rozdělený na dvě části: obchodní část a zázemí, kde je přípojka na vodu, umyvadlo, vana. Vedle zázemí je zkušební kabinka. Prostor je možné bez dalších úprav využít na půjčovnu oděvů nebo obchod s oděvy, krejčovství, úpravnu oděvů, masáže, dentální hygienu. Dále na kancelářské prostory se zázemím, kontaktní místo kadeřnictví, poradenský prostor, cukrárnu a kavárnu apod. V budově se nachází recepce, výtahy, kamerový bezpečnostní systém, služby – notáři, advokáti, právníci, FÚ, pošta, lékárna, stravovací zařízení, Fitness, rehabilitační centrum, ostatní obchody v nákupní galerii. Parkování je možné před budovou nebo ve dvorním traktu, kde se nachází rozlehlé parkoviště. Je zde i možnost dlouhodobého pronájmu parkovacích míst. Zásobování zbožím je bezproblémové. Z IBC vede pěší lávka k Janáčkovu divadlu, historické centrum je doslova „za rohem“. Je lehce dostupné i MHD, tramvaje směr Lesná a Černá Pole. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán z toho důvodu je uvedena třída G. Inzerovaná cena je bez provize. Její přesná výše je daná platným provizním řádem. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento prostor vhodný právě pro Vás. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 850 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 týdny 10
Valtice, prodej vinného sklepa, 75m², po rekonstrukci - vinný sklep

Valtice, prodej vinného sklepa, 75m², po rekonstrukci - vinný sklep

Valtice

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji jeden z nejstarších kvelbených vinných sklepů ve Valticích, který byl v roce 2019 zrekonstruován. Tato nemovitost se skládá ze dvou částí. Hlavní místnost je čistá, dlouhá 18 metrů, vhodná nejen na uskladnění vína, ale i pořádání degustací. Druhá část je menší měří 7 metrů, slouží jako lisovna. Do sklepa je zavedená voda i samostatná elektřina. Možnost parkování u vchodu na pozemku před sklepem. Při osobní prohlídce bezesporu oceníte kvality i polohu tohoto výjimečného sklepu. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 000 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 3 týdny 8
Prodej zavedeného relaxačního studia 75m2, v centru Brna

Prodej zavedeného relaxačního studia 75m2, v centru Brna

Brno

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji zavedené a kompletně vybavené relaxační studio nedaleko Mendlova náměstí, na ulici Úvoz. V současné době je provozováno jako masážní a relaxační salon. Studio je umístěno v 1.NP bytového domu nedaleko zastávky MHD se dvěma výlohami do ulice. Vstup z ulice je přímo do recepce, Dále jsou tři samostatné masážní salonky, každý se samostatným sociálním zázemím. - se dvěma výlohami do ulice - každý salonek je se sprchou nebo vířivou vanou - jeden masážní prostor je s celým Spa, vířivou vanou s chromoterapií, finskou saunou, solnou párou a ochlazovací vanou. - ze dvou zadních prostor možnost vstupu do zahrady na terasu. - celý prostor zabezpečen alarmem. - Šatna - Vířivá vana - Finská sauna. - Technická místnost Topení a ohřev vody je zajištěn plynovým kotlem s výměníkem na teplou vodu. Z recepce se ovládají hudební vstupy do jednotlivých masáží. Studio se prodává kompletně vybavené. Výhodný úvěr Vám rádi bezplatně zprostředkujeme. Doporučujeme prohlídku ! Pro více informací volejte makléře.

5 900 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 4 týdny 10
Petrov, prodej střediska sportu, 10539m² - komerce

Petrov, prodej střediska sportu, 10539m² - komerce

Petrov

Nabízíme Vám k prodeji středisko sportu a oddychu v lokalitě bývalých slavných sirnatých lázní v obci Petrov. Jde o vinařskou oblast plnou cyklostezek a nového přístavu na Baťově kanálu s velkým potenciálem. Přibližná celková plocha areálu cca 10539 m2. V areálu je v provozu pevná tenisová hala s příslušenstvím, sport bar, venkovní posezení, venkovní kurty, povrch new grass, bowling, vše připraveno k doplňkovým aktivitám - sportovním, indoorovým, společenským a výstavnictví. Je zde zatím nedokončený saunový svět, squash, golfový simulátor, či možnosti malomatrážního ubytování. Jsou zde možnosti k dalšímu rozvoji a využití, a to na malé lokální sirnaté lázně, ubytování, camp, dům seniorů a další sportoviště. Dále je v areálu možnost výstavby dvou bytových domů (cca 90 bytových jednotek) - dle chystaného projektu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Petrov je obec v okrese Hodonín v Jihomoravském kraji, 3 km jihozápadně od Strážnice. Žije zde 1328 obyvatel. Petrov je významná vinařská obec mikroregionu Strážnicko. Pokud Vás naše nabídka zaujala kontaktujte pro více info realitního makléře.

19 500 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 4 týdny 10
Prodej, Činžovní domy, 1000m² - Brno - Ponava

Prodej, Činžovní domy, 1000m² - Brno - Ponava

Brno

Výhradně nabízíme k prodeji výhodnou investiční příležitost na hlavní třídě v Králově Poli, ulice Štefáníkova. Nájemní dům v perfektním stavu o 6ti podlažích s výtahem byl před 7mi lety kolaudován po kompletní rekonstrukci. V 1.PP se nachází sklady, zázemí pro restauraci, kanceláře, kotelna a pod., v 1NP se nachází zavedená luxusní restaurace v provozu, kompletně nadstandardně vybavená s letní zahrádkou. V 2. NP, 3.NP a 4.NP se nachází kanceláře s kompletním zázemím. Tyto kanceláře lze jednoduše rozdělit na 12 bytových jednotek ( viz půdorysy ). V 5.NP byla vystavěna bytová jednotka o velikosti 120m2 se dvěma balkony. Celková užitná plocha domu činní 1000m2. Velkou předností této nemovitosti je průjezd do dvorního traktu, kde se nachází 10 parkovacích míst. Nemovitost nabízí ideální řešení pro sídlo firmy či jako investici k pronájmu. Prohlídky možné po dohodě v dopoledních hodinách. Pro bližší info volejte makléře.

0 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 2 měsíci 7
Velké Opatovice - restaurace 80m2, možnost půdní bytové  vestavby - komerce

Velké Opatovice - restaurace 80m2, možnost půdní bytové vestavby - komerce

Velké Opatovice

Exkluzivně vám nabízíme útulnou hospůdku v centru města Velké Opatovice s užitnou plochou cca 80 m2. Hospůdka je plně funkční, připravena k okamžitému provozu. Vnitřní prostor má kapacitu 35 míst na posezení a výčepní koutek. Zázemí tvoří kuchyňka s kuchyňskou linkou, plynovým sporákem, lednicí a mikrovlnkou. K dispozici je sklad, chodba a 3x WC. Do půdních prostor je navedena elektřina, voda i plyn, takže zde lze vybudovat byt 2+1 nebo 3+KK. Výborná příležitost provozovat zde rychlé občerstvení nebo pizzerii či vinárnu, tyto služby v Opatovicích citelně chybí. Pro více informací či dohodnutí termínu prohlídky kontaktujte makléře.

2 850 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 2 měsíci 9
Prodej výrobního objektu v Hustopečích, ul. Vinařská

Prodej výrobního objektu v Hustopečích, ul. Vinařská

Hustopeče, Hustopeče

Nabízíme k prodeji výrobní objekt s celkovou plochou 1717 m2 v centru města Hustopeče u Brna, který je využíván tč. jako moderní vinařství. Objekt z roku 1894 prošel rekonstrukcí v roce 2018 vč. kompletních hydroizolací. Je napojen na obecní vodovod a kanalizaci, vytápění a chlazení zabezpečeno tepelným čerpadlem vzduch-voda o výkonu 16 kW, v místnostech pro vinařskou činnost k dispozici rekuperace vzduchu. Ve vnitřních prostorech nové rozvody vody, elektro, nové podlahy vyspádované do nových odpadů, nerezové štěrbinové žlaby, nové vnitřní omítky, obklady ve výrobním prostoru z PUR panelů vč. chladírenských dveří, 2x chladící hala. V celém objektu bezbariérový přístup, tzn., vše průjezdné vysokozdvižným zařízením včetně prodejního prostoru. Dostatek parkovacích míst na vlastním pozemku, venkovní plochy kompletně vyasfaltované. Datové rozvody a moderní kamerový systém. V přední části nová prodejna. K nemovitosti vydané souhlasné stanovisko SŽDC s nástavbou viz v náhledu. Doporučujeme.

19 990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 11
Prodej penzionu, 932 m², Perná

Prodej penzionu, 932 m², Perná

Perná, Perná

Nabízíme k prodeji zajímavou nemovitost v obci Perná. Jedná se o penzion s rodinným domem ve velmi zajímavé turistické oblasti Jižní Moravy. Lokalita města Mikulova a Novomlýnských nádrží je vyhledávaná nejen pro milovníky vína, ale i cyklistiky, rekreace a odpočinku jako takové. Celková plocha pozemku je 932 m2. Rodinný dům má k dispozici 3.NP, plastová okna, zateplená fasáda a prostornou garáž. Vytápěno novým plynovým kotlem. Penzion má dvě totožná nadzemní podlaží viz. půdorys. Stávající stav skýtá několik možností seberealizace. Zachovat rodinný dům a sním spojené podnikání. Rozšíření obytné kapacity o dům, nebo na části pozemku, kde je možno stávající penzion rozšířit na trojnásobek. Dvorek je uzavřený s bazénem. Umístění v obci je výborné - na konci s nezapomenutelným výhledem na jezera a v těsné blízkosti vinných sklípků. Více info v RK.

13 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 měsíci 28
Prodej hotelu/penzionu, Pavlov, ul. Klentnická

Prodej hotelu/penzionu, Pavlov, ul. Klentnická

Pavlov, Pavlov

Prodeji zrekonstruovaného penzionu a vinného sklípku v Pavlově s výhledem na vodní nádrž Nové Mlýny. Prodej zavedeného penzionu ve vinařské obci Pavlov. Dům má 3 NP, ve kterých se nachází celkem 9 vybavených pokojů. 1. NP - 4 pokoje, 2. NP - 4 pokoje a prostorná terasa, 3. NP - samostatná bytová jednotka vybavená kuchyňskou linkou, koupelnou s vanou a WC. Ostatní pokoje mají koupelny se sprchovým koutem a WC. Ve dvoře vinný sklípek určený k odpočinku a degustaci vína, venkovní posezení s krbem a udírnou. Penzion se prodává včetně celého vybavení i se zavedenou klientelou. V roce 2018 dům prošel rekonstrukcí, při které došlo k zateplení celého domu včetně střechy. Dále nové podlahy, plastová okna, dveře, nové rozvody v domě včetně kotlů a zásobníků na teplou vodu. Vytápění domu prostřednictvím plynového kotle nebo kotle na tuhá paliva. Dům má vlastní kopanou studnu. V okolí najdete zajímavosti jako vrch Děvín nebo Milovický les.

9 000 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 měsíci 13
Prodej skladu, 4820 m², Ostopovice, ul. Družstevní

Prodej skladu, 4820 m², Ostopovice, ul. Družstevní

Ostopovice, Ostopovice

Nabízíme k prodeji zemědělskou usedlost v těsné blízkosti městské části Starý Lískovec, ale katastrálně patří pod Ostopovice. Rozsáhlá zastavěná plocha včetně zpevněného nádvoří. Nemovitost je v územním plánu vedena jako zemědělská usedlost a nabízí možnosti hlavního využití: bydlení, ubytování, stravování, drobné zemědělské hospodaření. Celkový pozemek má výměru 4820 m2. Usedlost je rozdělena na několik částí: rodinný dům a starý mlýn v přední části. V zadní části jsou pak vedlejší hospodářské a skladové prostory. Podle krajského Územního plánu se nemovitost nachází v koridoru DS10. Další informace a podrobnosti na vyžádání.

7 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 měsíci 25
REALITY V JIHOMORAVSKÉM KRAJI

Brno  |  Brno - venkov  |  Břeclav  |  Hodonín
Vyškov  |  Znojmo


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

27. 03. 20 Stačí malá nepozornost a průšvih je na světě. Počítáte s tím?

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

09. 04. 18 Jak přestavovat byt?

16. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Jihomoravském kraji

Doporučené realitní kanceláře

-->