Domy na prodej, Znojmo

Změnit zadání Počet inzerátů: 32
Prodej, rodinný dům 3+kk, 861 m2, Bohutice

Prodej, rodinný dům 3+kk, 861 m2, Bohutice

Bohutice, Bohutice

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům v malebné obci Bohutice. Dům má dispozici 3+kk a je na pozemku o celkové rozloze 861 m2. V domě byla započata rekonstrukce, během které získal dům nové vnitřní rozvody vody, elektrické energie, plynu i nové omítky. Přípojky na vodu a kanalizaci se nacházejí před domem. Plyn a elektřina jsou zavedeny do domu. Zahrada za domem je přístupná jak přes chodbu, tak průjezdem s možností parkování automobilu. V zadní části se nacházejí technické místnosti k širokému využití. K domu náleží překrásné sklepní prostory, určené k posezení u vína a jeho uskladnění v zadní části. V obci známé svým vínem stejně jako meruňkami je veškerá občanská vybavenost i řada pamětihodností. Pro bližší informace kontaktujte makléře, který Vám rád odpoví. S financováním Vám rádi pomůžeme.

990 000 Kč

Stav: Dobrý

před hodinou 4
Prodej, rodinný dům, 97 m2, Moravský Krumlov, ul. Václavská

Prodej, rodinný dům, 97 m2, Moravský Krumlov, ul. Václavská

Moravský Krumlov

Chcete bydlet v Moravském Krumlově? Tím pádem tahle nemovitost je určena právě Vám. Jedná se o podsklepený dvou-patrový rodinný dům v klidné části města. V prvním patře se nachází kuchyňka s obývacím pokojem a WC a v druhém se nachází koupelna a dva pokoje. K rodinnému domu patří samostatně stojící garáž. Střecha na domě a garáží prošla rekonstrukcí. Pro více informací kontaktujte makléře. S financováním vám rádi pomůžeme.

2 100 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před hodinou 3
Prodej, chata, Vranov nad Dyjí

Prodej, chata, Vranov nad Dyjí

Vranov nad Dyjí, Vranov nad Dyjí

Nabízíme exkluzivní chatu k rekreaci i k bydlení. Objekt se nachází nedaleko známé Vranovské přehrady. Chata má zavedený elektrický proud. Na pozemku je také vyhloubená studna. Ohřev vody je vyřešený bojlerem. Domácnost vytápí kotel na tuhá paliva. V okolí stavby se nachází rozlehlý pozemek s ovocnými stromy, záhonky a skalkami. Na pozemku se nachází prostorná garáž a také cihlový sklep. Pro letní pohodu je k dispozici venkovní posezení u ohniště, krbu a také venkovní sprcha pro osvěžení. Celý prostor je umístěn v klidné části obce, obklopen lesy a přírodou. S financováním vám rádi pomůžeme. Neváhejte kontaktovat makléře se zájmem o prohlídku či podrobnější informace.

2 300 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 hod. 11
Prodej, rodinný dům, Blížkovice

Prodej, rodinný dům, Blížkovice

Blížkovice, Blížkovice

Chtěli byste bydlet v domě, jenž má své historické kouzlo? V tom případě je tento dům určený právě Vám. Jedná se o dům v obci Blížkovice, který má tři místnosti, kuchyň a nově zrekonstruované sociální zařízení. Součástí domu je uzavřený dvůr s menší zahrádkou, kde se dá vybudovat venkovní posezení a rovněž je zde letní pokoj, jehož součástí je WC a sprchový kout. Pokud máte osobní automobil je možné ho parkovat v garáži, která je udělaná z bývalé stodoly a je schopna pojmout až 3 automobily. Pro více informací kontaktujte makléře. S financováním Vám rádi pomůžeme.

1 960 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 hod. 5
Prodej, rodinný dům, Hostěradice

Prodej, rodinný dům, Hostěradice

Míšovice, Hostěradice

Exkluzivně nabízíme rodinný dům v obci Hostěradice. Dům prošel částečnou rekonstrukcí a je vhodný k okamžitému nastěhování s postupným doděláním k obrazu svému. V zadní části domu nalezneme dílnu, sklep, ale také zázemí pro případnou návštěvu, či další rodinu, jelikož část je připravena k obývání o dispozici 1+1. K domu náleží pozemek o rozloze 1051 m2. V samotných Hostěradicích naleznete veškerou občanskou vybavenost a nacházejí se hned vedle Miroslavi. Zároveň jsou středobodem trojúhelníku Moravský Krumlov, Pohořelice a Znojmo. Se zájmem o prohlídku či podrobnější informace neváhejte kontaktovat makléře. Financováním Vám rádi zařídíme.

1 990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 hod. 8
Prodej, rodinný dům, Božice

Prodej, rodinný dům, Božice

Božice, Božice

Nebaví Vás rušný život ve městě a táhne Vás to do přírody? Pak jste zde správně! Máme pro Vás dům v obci Božice s rozlehlou zahradou, kde je část v japonském stylu. Jezírko s tekoucím vodopádem a příjemným posezením Vám dopřeje útočiště klidu a můžete si tak odpočinout a načerpat nové síly do dalšího dne. Pokud ovšem rádi odpočíváte aktivně, tak i to zde můžete naleznout. Nemovitost nabízí obhospodařování zbývající části zahrady (sadu), která je zatravněná a rostou na ní převážně meruňky a broskve. Samozřejmě se z ní dá udělat i zeleninová zahrádka, nebo se může využít jako stavební pozemek. Vše lze, jen stačí mít sny a ty naplnit skutečností, jelikož zde je to možné. Pokud nebude přát počasí, nevadí. Dům má zimní zahradu, takže můžete relaxovat i tam. Samotný dům je nově zrekonstruovaný, má dvě koupelny a dvě toalety. Součástí sklepa je letní kuchyně, kde se dá zpracovávat úroda, či jen tak posedět s přáteli. Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře.

5 800 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 hod. 21
Prodej, rodinný dům, 550 m2, Znojmo, Načeratice

Prodej, rodinný dům, 550 m2, Znojmo, Načeratice

Načeratice, Znojmo

Chcete rodinný dům s klenutým vinným sklípkem na jihu Moravy v blízkosti města Znojma? Jeden bychom pro Vás měli. Jedná se o samostatně stojící rodinný dům na okraji obce Načeratice, který proběhl rekonstrukcí a je připraven na pasivní zdroj energie. Pokud máte navíc rádi posezení s přáteli u dobrého vínečka v příjemném prostředí, u tohoto domu to není problém, neboť pod obytnou částí je vytvořeno posezení s krbovými kamny a cihlovým sklepem. Pro více informací kontaktujte makléře. S financováním Vám rádi pomůžeme.

2 850 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 3 hod. 5
Prodej, rodinný dům, 387 m2, Kyjovice

Prodej, rodinný dům, 387 m2, Kyjovice

Kyjovice, Kyjovice

Hledáte dům na jihu Moravy se zahradou a možností dodělání k obrazu svému? Právě nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Kyjovice, v okrese Znojmo. Dům se nachází ve velmi klidné okrajové části obce. Dispoziční řešení rodinného domu sestává ze vstupní chodby, tří pokojů, kuchyňského koutu a sociálního zařízení s WC, vanou a umyvadlem. Na chodbu navazuje veranda se vstupem do dvora a zahrady. Ve dvoře je situováno hospodářské stavení. Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře. S financováním Vám rádi pomůžeme.

300 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 hod. 3
Prodej, chata, 271 m2, Podhradí nad Dyjí

Prodej, chata, 271 m2, Podhradí nad Dyjí

Podhradí nad Dyjí, Podhradí nad Dyjí

Nabízíme Vám k prodeji chatu ve vyhlášené rekreační lokalitě Podhradí nad Dyjí. Součástí nemovitosti je terasa s posezením, samostatná toaleta, skladovací prostor a vlastní parkovací stání. V dolní části chaty se nachází kuchyňka. V horní části jsou dvě průchozí místnosti s postelemi a nábytkem. Stavba se skládá z cihel a z části ze dřeva. Vytápění je řešeno krbovými kamny v dolní i horní části chaty. Objekt je napojený na vodu i elektřinu. V případě zájmu neváhejte kontaktovat makléře. S financováním Vám rádi pomůžeme.

650 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 hod. 9
Prodej, rodinný dům, Mašovice

Prodej, rodinný dům, Mašovice

Mašovice, Mašovice

Na jihu Moravy v malebné obci Mašovice nabízíme k prodeji rodinný dům s rozsáhlou zahradou, která je rozdělena na dvě parcely, každá přesahující 1000 m2. K domu náleží stodola a vedlejší stavba o 2 místnostech, které můžou sloužit jako letní kuchyň a nebo jako pokoje pro hosty. Součástí domu je i rozsáhlá půda, kde by se dalo vybudovat podkroví. Pro více informací kontaktujte makléře. S financováním Vám rádi pomůžeme.

1 990 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 4
REALITY V JIHOMORAVSKÉM KRAJI

Brno  |  Brno - venkov  |  Břeclav  |  Hodonín
Vyškov  |  Znojmo


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

09. 04. 18 Jak přestavovat byt?

16. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Jihomoravském kraji

19. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

Doporučené realitní kanceláře