Domy, rodinné domy na prodej, Hodonín

RD Veselí nad Moravou

RD Veselí nad Moravou

Veselí nad Moravou

nabízíme k prodeji samostatně stojící starší vilu se zahradním domkem a garáží v klidné části obce. Dům byl užíván jako dvougenerační s dispozicí 3+1 v I. NP cca 110 m2 a 1+1 s terasou ve II.NP cca 66 m2 s možností rozšíření bytové plochy do půdního prostoru. Dům je z cihelného zdiva, se sedlovou střechou krytou pálenou taškou, celý podsklepený, společné schodiště je teraso, podlahy jsou částečně betonové kryté dlažbou, jinak dřevěné prkenné. Vytápění je ústřední s kotlem na plyn, dále pak původní kachlová kamna, bojler pro ohřev TUV, dům je napojen na plyn, elektřinu 230/400V, rozvody vody jsou z vlastní studny přes Darling umístěný ve sklepě, před domem je vodovodní řad s možností přepojení na obecní vodovod, odpady jsou do jímky s přepadem. V domě byla vyměněna okna za plastová, jinak je dům určen k dalším rekonstrukci. Sklepní prostory jsou využity jako technické zázemí pro kotel a bojler, dílnu a úložné prostory. K domu náleží zděný zahradní domek, kde je kuchyně, koupelna, 2 místnosti a garáž pro 1 auto, další stání 2 auta je před garáží. Za domem je dále zděný sklep a udírna, před domem je okrasná zahrádka s jezírkem. Plocha pozemku celkem je 823m2, z toho zastavěná domem je 133m2 a zahradním domkem 65m2, oplocená zahrada 625m2.

2 390 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 24
Prodej, rodinný dům 2+1, 284 m2, Ždánice, Kaštýlek

Prodej, rodinný dům 2+1, 284 m2, Ždánice, Kaštýlek

Ždánice, Ždánice

Nabízíme Vám k prodeji přízemní, řadový, rodinný dům v malebné obci Ždánice, okres Hodonín. Dům je řešen jako 2+1, má dva obytné pokoje, kuchyň, koupelnu a ve dvoře technickou místnost. Vytápění je zabezpečeno plynovým kotlem a je napojen na veškeré IS. Dům je v klidné lokalitě nedaleko koupaliště, s možností okamžitého nastěhování. Doporučujeme prohlídku této nemovitosti. Pomůžeme Vám zajistit financování.

1 300 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 13
Prodej, rodinný dům, 240 m2, Nová Lhota

Prodej, rodinný dům, 240 m2, Nová Lhota

Nová Lhota, Nová Lhota

Nabízíme k prodeji rodinný dům klidné lokalitě Nová Lhota. Dům je o dispozici 2+1 a je napojen na veškeré IS. K domu náleží garáž a ovocná zahrada. V obci je veškerá občanská vybavenost. Náš hypoteční specialista Vám zajistí financování.

570 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 týdny 9
Prodej, rodinný dům, 4+kk, Želetice, okr. Hodonín

Prodej, rodinný dům, 4+kk, Želetice, okr. Hodonín

Želetice, Želetice

Nabízíme k prodeji rodinný dům se započatou rekonstrukcí v obci Želetice. Dispozice 4+kk. Nemovitost má sedlovou střechu s pálenými taškami. Je napojena na elektřinu, pitná voda je z vlastní studny, veřejný vodovod je před domem; odpady jsou svedeny do septiku a přípojka plynu je před nemovitostí. Dům je částečně podsklepený a dvorek poskytuje naprosté soukromí. Nemovitost se nachází v klidné části obce. Dostupnost: Hodonín - 30 km a Brno - 46 km. Po rekonstrukci lze dům užívat jak k bydlení, tak i jako chalupu (bývalá kovárna) k rekreaci. Možnost dobudování podkroví.

750 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 měsíci 5
REALITY V JIHOMORAVSKÉM KRAJI

Brno  |  Brno - venkov  |  Břeclav  |  Hodonín
Vyškov  |  Znojmo


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Jak přestavovat byt?

16. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Jihomoravském kraji

19. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

08. 02. 18 Bydlení na Jižní Moravě