Domy chaty na prodej Jihomoravský kraj

Prodej, chata, 23 m2, Ostopovice

Prodej, chata, 23 m2, Ostopovice

Ostopovice

Prodej pěkné zařízené, částečně podsklepené chaty v chatové oblasti Ostopovice. Dispozice činní 4+1. Součástí je balkon a sklep. V 1. podlaží pokoj, kuchyň a obývací místnost, ze které je vstup na velký balkon s krásným výhledem do přírody. V 2. podlaží jsou dva pokoje. V chatě se nachází dřevěné podlahy, trámové stropy, krb, elektřina (momentálně odpojena), voda ze studny vzdálené cca 100 m a Suché WC.

500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 23
Prodej, mobilheim, 42 m2, Blansko - Těchov

Prodej, mobilheim, 42 m2, Blansko - Těchov

Těchov, Blansko

Nabízíme k prodeji krásný mobilheim 11,5 m x 3,70 m. Mobilheim je zateplený pro celoroční využití, má plastová okna a disponuje dvěma vchody. Součástí je ložnice, obývací pokoj, kuchyně, koupelna s vanou a WC. Mobilheim se nachází v Těchově, v oblasti zvané Žižlavice, 4 km od Blanska. Je možnost zakoupit i pozemek v místě mobilheimu.

250 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 4
Prodej, chaty, Brno-Kníničky

Prodej, chaty, Brno-Kníničky

Kníničky, Brno

Nabízíme k prodeji chatu v žádané lokalitě města Brna - Kníničky poblíž Brněnské přehrady. Příjezd k nemovitosti je přes obec Rozdrojovice. Příjezdová cesta je obecní, vede pak přes soukromé pozemky, parkování možné přímo u chaty. Nemovitost prošla rekonstrukcí a lze ji okamžitě využívat. Je zde zavedena elektřina na 220 V. Pro zavedení vody je nutné vybudovat na vlastní náklady vrt. Doporučujeme osobní prohlídku. Pro více informací volejte RK. Zajistíme financování i pojištění nemovitosti.

500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 7
Prodej, chata, 30 m2, Nové Mlýny

Prodej, chata, 30 m2, Nové Mlýny

Nové Mlýny, Přítluky

Nabízíme k prodeji chatu v rybářské osadě Nové Mlýny. Chata včetně obytného karavanu je v pěkném stavu v blízkosti vody cca 150 m. Vhodná pro rybáře, ale i nenáročnou rekreaci. Chata stojí na pozemku jiného majitele, který je k pronajmutí za 3000,-/ročně. V karavanu jsou dvě ložnice, skříně, kuchyňská linka se sporákem, plus posezení, které lze přemístit při pěkném počasí i na předzahrádku. Venku je suché WC a zahradní sprcha.

90 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 11
Prodej, chata, Roubanina

Prodej, chata, Roubanina

Roubanina, Roubanina

Prodej chaty 1+1 o celkové výměře 117 m2 v obci Roubanina, okres Blansko. Domek je určený k rekonstrukci. Dispozičně řešen kuchyní a pokojem. WC je suché, koupelna není. Je částečně podsklepený, půdu je možné využít k vestavbě. Je napojen na veřejný vodovod, elektřinu, odpad není. Vytápění je řešeno kamny na tuhá paliva. V současné době je celý pozemek zastavěn. Při zbourání přístavků je možné zbudovat zahrádku na polovině pozemku. Objekty občanské vybavenosti zastupuje budova obecního úřadu s místní knihovnou a prodejna smíšeného zboží.Obec Roubanina se nachází 50 km severně od Brna, ve vzdálenosti 7 km jižně leží město Letovice, 15 km jižně město Boskovice a 18 km severozápadně město Svitavy. Po nutných úpravách lze využít jak k trvalému bydlení, tak k rekreaci. Pro více informací kontaktujte makléře.

220 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 týdny 15
Prodej, chata, Brno - Kníničky

Prodej, chata, Brno - Kníničky

Kníničky, Brno

Prodej rekreační jednopodlažní chaty o celkové ploše 34 m2. Chata se nachází v katastrálním území Kníničky a stojí na pronajatém pozemku. Do chaty je zavedena elektřina a sezonní voda. Jedná se o žádanou lokalitu blízko Brněnské přehrady. Chata je situována na kopci, kam je možno vyjet autem. Je zde krásný výhled z kopce na přehradu. Volné ihned. Možno ponechat včetně spotřebičů a nábytku.

250 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 4 týdny 5
Prodej, chata se zahradou, 990 m2, Brno

Prodej, chata se zahradou, 990 m2, Brno

Maloměřice, Brno

Nabízíme k prodeji zahradu se zděnou chatkou, bazénem, zahradním domkem a dřevníkem. Zahrada se nachází v udržované zahrádkářské kolonii v Brně, nejedná se tedy o stavební pozemek. V současnosti není užívaná, stavby i bazén vyžadují opravy. Je zde sezónní vodovod (není zaveden do chatky) i nádrž na dešťovku, odpad z WC řešen trativodem. Vytápění chatky pomocí tuhých paliv. Autem lze pohodlně vjet až na vlastní pozemek. MHD 10 minut chůze. Pro více informací kontaktujte makléře.

1 300 000 Kč

Stav: Dobrý

před měsícem 16
Prodej, chata, 244 m2, Brno - Kníničky

Prodej, chata, 244 m2, Brno - Kníničky

Brno

Prodej chaty v brněnské části Kníničky. Spodní část chaty je vyzděná z kamene, další tři nadzemní podlaží jsou ze dřeva. Chata je podsklepená a má garáž. Vytápění zajišťuje kotel na tuhá paliva, topení rozvedeno po celé chatě. Chata stojí na vlastním pozemku o rozloze 639 m2. V chatě je zavedena elektřina. Na každém nadzemním podlaží je balkon. V chatě je koupelna i wc. V blízkosti Brněnská přehrada.

3 100 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 měsíci 6
Prodej, chata, 36 m2, Brno, Bystrc

Prodej, chata, 36 m2, Brno, Bystrc

Bystrc, Brno

Prodej chaty 2 + 1, v krásné lokalitě u Brněnské přehrady. Chata má plastová okna, elektřinu, je celá podsklepená, vlastní WC s užitkovou vodou, kamna na tuhá paliva. Prodává se včetně zařízení. Pro více informací kontaktujte makléře.

400 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 měsíci 4
Prodej, Chata, 1040 m2, Štítary

Prodej, Chata, 1040 m2, Štítary

Štítary

Nabízíme Vám k prodeji chatu v blízkosti obce Štítary. Rekreační objekt se nachází v klidném přírodním prostředí s dalšími rekreačními objekty. Zastavěná plocha je 451 m2. Pokoje se sociálním zařízením a velká společenská místnost - bar, sál s 12 stoly a 50 místy k sezení (původní vinárna), kde se nachází i kulečníkový stůl a další společenské stolní hry. Objekt je nejvíce využívaný v létě, pro svoji klidnou lokalitu, vhodný na oslavy jak v létě, tak i v zimě, a to díky velkému balkónu se zatahovacími markýzami. Ve spodní části se nachází sklepní garáže, skladovací prostory a dílna. Chata se nachází 300 m od vody. Nejbližší vesnice je 5 km vzdálená obec Štítary. Nemovitost je vhodná spíše pro podnikání, nebo jako rodinné sídlo. Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře.

4 750 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 měsíci 12
REALITY V JIHOMORAVSKÉM KRAJI

Brno  |  Brno - venkov  |  Břeclav  |  Hodonín
Vyškov  |  Znojmo


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Jak přestavovat byt?

16. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Jihomoravském kraji

19. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

08. 02. 18 Bydlení na Jižní Moravě